Opinie o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Espersen Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Espersen Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Karen

Tu jak zwykle nic nowego. Jak zwykle kierat i brak szacunku. Ta firma już dawno zeszła na psy. Zresztą inaczej by się nie ogłaszali codziennie na olx jakby było inaczej.

@Karen

Dokładnie.Ciekawe kto zbiera profity za rekordy .Zasówanie ponad siły.Ogłoszenia?To chyba tylko dla zmyłki.Preferowani są ludzie z Ukrainy a nawet Indii i Nepalu.Polacy to zło konieczne,które ma cicho siedzieć.Góro powinniście docenić finansowo a nie szczuć łakociami jak dzieci w przedszkolu.Zdjęcia sobie robicie na profil espersena a kto na to zasłużył?Napewno nie wasze rączki.Szacun dla flo 2

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Panlo

Kierownictwa już nie ma wszyscy uciekli

Daniels jack

Nieroby niech sie za robote wezme czerwone czepy hala1 beda oszczednosci a nie sciany podpieraja.zeby kims rzadzic wypadaloby by jeszcze miec wyksztalcenie a nie gimnazjum i zawodowke????

@Panlo

Czemu? Co się działo na początku roku że takie zmiany są?

@Panlo

Jeszcze som kturzy kradną przykładem filet co na nich same straty ,a kierownictwo kradnie szok .

@Daniels jack

Zgadzam się z tobą Hala 1 nic nie robi A kierownictwo ukrywa te czerwone czapki menadżer. Najmniej mają roboty A dwie osoby jako kierownik gdzie zarząd same straty .Pakowanie to naprawdę współczuję temu kierownictwo szacunek cieszyło majom pozdrawiam

pALETOWY
@Daniels jack

hEJ , kiedy zlikwiduja fileta jest matematyka maja plan na 17000 kg na dzien ilosc osób 140 na dwoch zmianach i 10 brygadzistek 4 kierowników i trenerka , maja badery wiec to jest kolo 6000 kg fileta / 140 0sób to jest 40 kg na osobe na 8 godzin na godzine 5 kg a ja musze ułozyc na hali 6 20000 kg wyrobu na palete to jest 2500 kg na godzinę na mój kregosłup .gdzie tu logika to ja mam trobic na fileta gdzie jest manager chyba na zwolnieniu nie widac nie słychac od miesiaca

Pod koniec ubiegłego roku firma przeprowadzila anonimowe ankiety, wyszla prawda wiec nie oglosili wyników, ba zamietli pod dywan łamanie kodeku pracy, karnego, nowi menadzerowie podali wyniki tylko bylemu glownemu kierownikowi hali 4 i6 orsz jego prawej rece bylej kierowniczki dzialu nawazania, gdyz oni legslnie od kilku lat robili co chcieli, za kare dzis szkola ludzi z akresu etyki i moralności oraz pracy w zwspole, wraz wojtkiem ktory zamiotl to pod dywan chodza z zarzadem po firmie i godnie ja reprezentuja...

A myslalam ze Lisner w Charzynie k/Kołobrzegu ma kiepskie opinie pracowników... szkoda ze Espersen tez.

Pozytywny

Hejka, Widzę i czytam ostatnio ,ze Ktoś z Hali 1 jest bardzo niezadowolony od maja tego roku , pisze brzydkie komentarze , oskarża , prosta logika podpowiada ze to osoba niespełniona na Hali 1???? Może "słoneczko " i dla niej zaświeci na "nowej drodze" ale wątpię i tam wiedza co to za "słoneczko" co jajka nosi i ogórki do zarządu hahah

@Pozytywny

Hej, pracujesz w Espersenie, tak? Co możesz powiedzieć o tej firmie? Jakie są jej największe plusy i minusy? Czy warto tu obecnie aplikować Twoim zdaniem?

@Pozytywny

Hala 1 zawsze jest i była 0 a pracownicy robiom za frytko. A kierownictwo się śmieję bo oni mają i wiedzom skond ????????????

Ups

Szkoda czasu i energii na tą firmę. Jeżeli ktoś poszukuje na już pracę lub jest w dużej frustracji niech idzie,ale dobre czasy tej firmy minęły. To teraz korpo a w korpo liczą się tylko słupki z liczbami, człowiek to sztuka nikt więcej. Kadra managerska i kierownicza to ludzie z produkcji ,którzy wiedzieli komu się podlizywać. Szkolą ich jak jeszcze z ludzi wycisnąć ostatnie soki.

Piorun206

Witam wszystkich którzy są zainteresowni ofertą pracy na stanowisku OPERATOR TECHNICZNY. Pojawiło się ogłoszenie na te stanowisko i muszę przyznać że z taką żenującą propagandą drastycznie odbiegającą od rzeczywistości w ogłoszeniach się jeszcze nie spotkałem, ale mniejsza o to. Pracowałem na tym stanowisku w tej firmie jakiś czas dlatego też chciałbym dodać swoje trzy grosze. Zatrudniłem się tam na stanowisko elektromechanik z nadzieją że będe pogłębiał swoje doświadczenie zawodowe, podkreśle że pracowałem na fabryce PACYFIC to jedna z trzech fabryk w koszalinie tej firmy i wypowiadam się tylko z tej fabryki bo na tamtych nie pracowałem . Po dwóch miesiącach od kiedy się zatrudniłem firma wprowadziła zmiany i przeniesiono część pracowników z działu technicznego bezpośrednio pod produkcje i zmieniono stanowiska na operatora technicznego m.in i moje. OPERATOR TECHNICZNY to taka hybryda stworzona przez espersen z pracownika produkcji i pracownika działu utrzymania ruchu w celu jakim łatwo sie domyślić. Praca głownie przy produkcji a miedzy czasie utrzymujesz produkcję pod względem technicznym, kończysz ustawiać regulować maszynę wracasz na produkcję brakuje kogoś na lini pakowania to go zastępujesz jesteś takim " zapchaj dziura" nie ma kogoś na danym stanowisku to poprostu ciebie tam wrzucą, do tego praca pod presją czasu zwłaszcza w czasie zmiany produkcji, drętwa atmosfera, hałas pow. normy, na hali zima zimno latem gorąco, jezeli chodzi o hajs to jest w miare ok te 4 k z hakiem na ręke jesteś wstanie wyciągnąć ale z pewnością odczujez to że zarabiasz więcej niż większość pracowników nawet tych z wieloletnim stażem.Także podsumowując jeżeli nie masz pracy, masz problemy finansowe, lubisz być lojalnym i grzecznym wobec swoich przełożonych - podkreśle że lepiej unikać tam konfliktów z kierownictwem bo zostaną one rozliczone jednostronnie i możesz pożegnać się z pracą, lubisz twarda dyscypline, towarzyswo kobiet to możesz spróbować. Natomiast nie polecam tym co myślą o rozwoju zawodowym w dziedzinie mechaniki, elektryki, automatyki bo ty tam nie będziesz naprawiał, robił przeglądy,remonty czy modernizował maszyn bo od tego są tam inni ludzie owszem będziesz uczestniczył podczas awarii gdy produkcja będzie stała ale to będzie na zasadzie przynieś podaj pozamiataj, nikt tam ciebie nie będzie zagłębiał w usunięciu grubszej awarii, ty bedziesz jak już wcześniej napisałem wykonywał drobne regulacje maszyn, ustawianie maszyn, wymianie cyklicznie zużywających się częsci, poprawianie produktu w maszynie i pakowaniu gotowego produktu palete

Piorun

Witam wszystkich którzy są zainteresowni ofertą pracy na stanowisku OPERATOR TECHNICZNY. Pojawiło się ogłoszenie na te stanowisko i muszę przyznać że z taką żenującą propagandą drastycznie odbiegającą od rzeczywistości w ogłoszeniach się jeszcze nie spotkałem, ale mniejsza o to. Pracowałem na tym stanowisku w tej firmie jakiś czas dlatego też chciałbym dodać swoje trzy grosze. Zatrudniłem się tam na stanowisko elektromechanik z nadzieją że będe pogłębiał swoje doświadczenie zawodowe, podkreśle że pracowałem na fabryce PACYFIC to jedna z trzech fabryk w koszalinie tej firmy i wypowiadam się tylko z tej fabryki bo na tamtych nie pracowałem . Po dwóch miesiącach od kiedy się zatrudniłem firma wprowadziła zmiany i przeniesiono część pracowników z działu technicznego bezpośrednio pod produkcje i zmieniono stanowiska na operatora technicznego m.in i moje. OPERATOR TECHNICZNY to taka hybryda stworzona przez espersen z pracownika produkcji i pracownika działu utrzymania ruchu w celu jakim łatwo sie domyślić. Praca głownie przy produkcji a miedzy czasie utrzymujesz produkcję pod względem technicznym, kończysz ustawiać regulować maszynę wracasz na produkcję brakuje kogoś na lini pakowania to go zastępujesz jesteś takim " zapchaj dziura" nie ma kogoś na danym stanowisku to po prostu ciebie tam wrzucą, do tego praca pod presją czasu zwłaszcza w czasie zmiany produkcji, drętwa atmosfera, hałas pow. normy, na hali zima zimno latem gorąco, jezeli chodzi o hajs to jest w miare ok te 4 k z hakiem na ręke jesteś wstanie wyciągnąć ale z pewnością odczujesz to że zarabiasz więcej niż większość pracowników nawet tych z wieloletnim stażem.Także podsumowując jeżeli nie masz pracy, masz problemy finansowe, lubisz być lojalnym i grzecznym wobec swoich przełożonych - podkreślę że lepiej unikać tam konfliktów z kierownictwem bo zostaną one rozliczone jednostronnie i możesz pożegnać się z pracą, lubisz twarda dyscyplinę, towarzystwo kobiet to możesz spróbować. Natomiast nie polecam tym co myślą o rozwoju zawodowym w dziedzinie mechaniki, elektryki, automatyki bo ty tam nie będziesz naprawiał, robił przeglądy,remonty czy modernizował maszyn bo od tego są tam inni ludzie owszem będziesz uczestniczył podczas awarii gdy produkcja będzie stała ale to będzie na zasadzie przynieś podaj pozamiataj, nikt tam ciebie nie będzie zagłębiał w usunięciu grubszej awarii, ty będziesz jak już wcześniej napisałem wykonywał drobne regulacje maszyn, ustawianie maszyn, wymianie cyklicznie zużywających się częsci, poprawianie produktu w maszynie i pakowaniu gotowego produktu palete

Lena

Kilka lat temu,żeby pracować wEspersenie to naprawdę trzeba było się nagimnastykować,albo mieć kogoś kto by Cie wciągnąl! Teraz raczej nie ma chętnych,a jak już kogoś zatrudnią to po 2 -3 dniach sam sie zwalnia. Umowa na 3 miesiące. Raczej nie wskazane są zwolnienia w tym okresie! Jesteś chory,przeziębiony raczej nie wskazane przychodzenie do pracy bo zaraźasz!! Okres jesienno-zimowy wiadomo ... grypy itp.do tego dochodzi (usunięte przez administratora) to co ma taka osoba ledwo zatrudniona robić jesli sie rozchoruje??!! Proponuje nie zatrudniać pracownikow w tym okresie!!

Aida

Witam, czy jeżeli kilka lat temu zwolnili mnie za zwolnienie lekarskie na okresie próbnym jest szansa że zatrudnia mnie ponownie?

Aida

Dzień dobry, czy jak kilka lat temu zwolnili mnie za zwolnienie na okresie próbnym, jest szansa że przyjmą mnie ponownie?

Aaaa

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku kontroli jakości?

Lena

Od jakiegoś czasu pracuje w Espersenie na pakowaniu. Wogole nie mogę się tu odnaleźć! Nie ma osoby która by przeszkoliła nowego pracownika! Jesteś zdanym na "Panie starsze stażem!," nie każda z nich jest skora do jakiejkolwiek pomocy! Raz Ci pokaże i sobie radź!! Wogole nie ma młodych osób ! Kto przyjdzie zaraz odchodzi!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Espersen Poland Sp. z o.o.?

pablo

z mojego punktu widzenia ,jako operatora maszyn na Bowidzie, to właśnie ta atmosfera w pracy trzyma nas jeszcze w kupie :D

C

Czy do podstawowego wynagrodzenia przysługuje premia?

pablo
@C

Zależy o którym Espersenie mowa. na bowid do wynagrodzenia dodawany jest dodatek absencyjny, dodatek od tonażu i ewentualnie,gdy np idziesz na operaratora - dodatek funkcyjny

Co Ty gadasz glupcze?! Pracuje z ta kobieta od kiedy pamietam! Jest bardzo za pracownikami i robi dla nich wszystko! Walnij sie w leb! Nie chce Ci sie pracowac to nie pracuj!

@Marta

Czemu espersen kierownictwo 1+ 2 zmiana na sortowaniu ⁸ (usunięte przez administratora)firmy to jest szok .a ludzie 0 pieniądze w Kołobrzegu za ryby ????

@Marta

Zwami trzeba zrobić porządek kierownicy czemu nie robi tego espersen Hala nr 1 i się sondzili z espersenem i ih dalej okradajom ????

Deryk

O którym kierowniku tu mowa??

O którym kierowniku tu mowa?

Deryk

O którym kierowniku jest mowa???

@Ewa

Mamy 2 duch kradnom 1 kradnie a 2 wie bo musi som operatorzy i brygadzista firma powinna wywalić tych zlodzieji

Nickj
@Ewa

Kierownicy som dwoje wiadomo że kradnom 2 jedna oficjalnie a 2 ma na komputerze ale operator sortownicy daje dane nie wspomnę o 2 brygadzistach o wszystkim wiedzom a ja 100 % gdzie jest firma

zainteresowany

witam czy jako operator maszyn zarobie przynajmniej 3 tysiace na reke, czy sa pracujace weekendy, czy jest mozliwosc brania nadgodzin?

@zainteresowany

Jako wyszkolony tj po osiągnięciu konkretnego stopnia - tak. Nadgodzi y wyznacza zakład

@John Smith

A jak wyglądają szkolenia w Espersenie, czego można się tam dowiedzieć, z jakich obszarów są? I ile trwa takie początkowe szkolenie dla nowych pracowników? Możesz podać jakieś konkrety? :) Będę wdzięczny!

Krol
@Artur

Zależy gdzie idziesz. Czasami dają szkole, częściej jednak nie. Na szybko ktoś ci pokaże co i jak, a potem radź sobie sam. Ten zakład to porażka. Na produkcji nie dostaniesz więcej niż 2500 za miesiąc. Pozdrawiam, pracuje tu już ponad rok (sytuacja w jakiej jestem nie pozwala mi się zwolnić, także proszę sobie darować komentarze „jak się nie podoba to się zwolnij”) przełożeni obiecują bardzo wiele, nakręcają aby się starać, a na sam koniec może się okazać ze zostajesz z niczym i tak jakby zapominają o tobie. Ogólnie sam klimat i ludzie nie są źli. Dobra atmosfera panuje, ale zero stabilizacji i nakręcanie ludzi do jeszcze cięższej pracy dodatkowymi 1-3 zł do godziny. Gdzie wypłata na produkcji nie ważne jak i za ile byś zasówał prawie nigdy nie wyjdzie ci 3000. Za tydzień nocki dostaje się 40 zł. Śmiech na sali. Samo zatrudnienie, jako zatrudnienie jest stabilne, ale twoje miejsce w brygadzie, zespole etc już nie. Dzisiaj robisz X w zespole 2 a jutro cię przeniosą do zespołu 6 i robisz Y. Zakład naprawdę dużo obiecuje, szkoda ze ledwo połowa się z tego spełnia. Nie polecam

@Artur

Wszystko zależy w jakim dziale. Na operatora maszyn możesz się wyszkolić na pierwszy stopień nawet w 3-4 miesiące, jak jesteś zdolny. Nie są to szkolenia typowe, że idziesz i się tylko uczysz, tylko w czasie dnia uczy cie operator na tyle ile się da. Poza t, jeśli chcesz się czegoś dowiedzie , to dzwoń do kadr, przyjdź do pracy i zobaczysz

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Espersen Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami rezygnują w większości. Jednak jest to praca nie dla każdego

Krol

Rezygnują i zwalniają :) pracowników agencyjnych, dobrych i pracowitych zwalniają z dnia na dzień bez wytłumaczenia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Espersen?

John Smith

Wypowiem się na temat espersenu na Bowid 3 miesiące okres próbny, potem na 3 lata i potem nieokreślona Umowa o pracę

Urszula
@John Smith

Czy przy przedłużaniu umowy z pracownikiem w Espersenie oferowana jest podwyżka wynagrodzenia? Jeśli tak, to jaka? Staż pracy jeśli chodzi właśnie o podwyżki ma znaczenie? Czy może bardziej pod uwagę są brane kwalifikacje, umiejętności i to jak pracownik się wykaże i sobie na nią zapracuje?

@Urszula

Z tego, co wiem, stawka podstawowa godzinową jest stała i raczej z automatu nie podnoszą przy przedłużaniu.

runpio206

Uwaga dla tych którzy by chcieli się zatrudnić jako Mechanik czy Elektromechanik. Ostatnio w firmie doszło do zmian w dziale utrzymania ruchu. Mechanikom i elektromechanikom zmieniono stanowiska na pracownika wsparcia technicznego i operatora technicznego jako nowy pracownik będziesz prawdopodobnie zatrudniony na te drugie stanowisko. Praktycznie wygląda to tak że wcześniej praca mechanika i elektromechanika polegała na przygotowaniu linii do produkcji reagowanie na awarie drobne regulacje maszyn, wymiany regularnie zużywających się elementów maszyn, prace konserwatorskie i prewencyjne poza halą produkcyjną. Teraz po nowemu wygląda to tak że dla pracownika wsparcia technicznego za wiele się nie zmienia a nawet rzekłbym że zakres obowiązków im się zmniejszył gdyż pace związane z regulacją maszyn, czy wymiany regularnie zużywających się elementów maszyn przejął operator techniczny to jest wg mnie większość prac związanym z utrzymaniem ruchu. Dla operatora technicznego wcześniej podkreślę Mechanik lub Elektromechanik zmiana ta jest najbardziej odczuwalna oczywiście na jego niekorzyść gdyż zakres obowiązków znacząco się zmienił odeszły prace konserwacyjne i prewencyjne doszły typowe prace produkcyjne zastępowanie operatora liniowego itp. także praca operatora technicznego wygląda bardziej zasuwania na na produkcji przy pełnych obrotach niż typowa praca w utrzymaniu ruchu. Dlaczego ostrzegłem na początku? bo może pojawić sie ogłoszenie że potrzebują mechanika lub elektromechanika i nawet podczas rozmowy rekrutacyjnej stanowisko ci się nie zmieni, to przy podpisywaniu umowy już tak. A dlaczego stanowiska w ogłoszeniu nie zmienią? Wydaję mi się że na hasło mechanik czy elektromechanik zdecydowanie łatwiej znaleźć kogoś z doświadczeniem i uprawnieniami niż na hasło operator techniczny takie drobne (usunięte przez administratora) espersenu:) Także jak chcesz zdobyć doświadczenie rozszerzyć swoje umiejętności jako Elektryk czy mechanik to jak dla mnie nie ten adres. Nie polecam

Filip
@runpio206

Niestety święta prawda , mechanik stał się pracownikiem produkcyjnym

Nik

Jednego kierownika z pakowania zdegradowano do pracownika który naprawdę ciężko pracował,zamiast kierowniczke filetowania ktura nic nie robi tylko kawka regularnie 6-8,19-21 gdzie jest w tej chwili menadżer?

@Nik

Proszę kto ma pretensję do tej wypowiedzi ta kierownik nie powinna robić wcześniej była na odwyku w espersen Polska a przyszła do Royal czemu jako pracownik filetowania kto Jom przyjął gdzie menadżer powinien zarząd się dopatszyc?

@Nik

Ta kierownik pracowała w espersenie Polska jako szef jakości to dopiero?

Pani kierownik proszę iść mam trochę więcej bruduw na paniom. Szkoda że nie wie o tym zarząd . Niech pani uważa . Pani ma problemy, a pani policjom może sobie straszyć ???? .

Nik

Pani ludzi wykorzystuje na własne potrzeby, nie powinna pani tego stanowiska dostać .pytanie .odpowiedź

@Nik

Co się stało w espersenie Polska czemu pani tego nie powie problem?

Zostaw merytoryczną opinię o Espersen Poland Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espersen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espersen Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espersen Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espersen Poland Sp. z o.o.