Espersen Polska sp.z o.o.

Koszalin

Opinie o Espersen Polska sp.z o.o.

Starszy Anspirant

Witam . wiec tak odnosnie pracy w Espersen : nie polecam dzialu Almar . !!! Chaos , mroz , zero szacunku ... Brygadzistek az 3 . jedna przez druga sie przekomaza. Chca pokazac co jedna moze a co druga . darcie buzi na pracownikow o pomoc nie masz co prosic bo i tak nie pomoga . robia wszystko aby kogos "uwalic" byle czego sie czepiaja. Smieja sie za plecami z pracownikow (zdazaja sie sytuacje ze bezczelnie w twarz) . Brygadzistka M... Oj tu by czlowiek sie rozpisal niedawno awansowala na to stanowisko (podpieprzajac swoje "kolezanki" do biura ) teraz wyzej nosi tylek niz glowe . chodzi w kolko po hali bez celu . pomocy nikomu nie potrafi udzielic bo sama nie ma o niczym pojecia . obys wrocila na pakowanie i wtedy zobaczymy kto bedzie sie smial ostatni. Na wszystko ma uczulenie . takze po co ja trzymaja w tym zakladzie? Z reszta nie ma sie co dziwic szkola troche "starszej " stazem Brygadzistki A.. Porazka. Z calego serca nie polecam !!!

Mafia

Brygadzistka z almara no właśnie kto jej dał to stanowisko? Łóżko? Taka osoba nie powinna pelnic funkcji brygadzistki.

Rafii

Bryhadzistki to już lekka przesada chodzą na przerwę po 3h w ciągu 8h pracy ich ubiór przekracza wszelkie granice raczej ktoś się powinien za to wziąść tak być nie może ze one Wgl chodzą na papieroska kiedy chcą i nic przez caly dzien nie robia brygadzistka się z każdego nasmiera namawia kierownika aby kogos zwolniono czym sama robi co chceni udaje ze jest najważniejsza w tej firmie gacie na samym wierzchu Szczuje tylko chłopów jak można się tak zachowywać pracowalem tam niecale 2 lata po czym nie dalo sie tego wytrzymac.

dokładnie, no 3 lata to już całkiem spore doświadczenie, nie zmienia to faktu, że firma dba o swoich pracowników i np. też oferują na tę posadę dobry socjal

Słowa kojarzące się z Espersen Polska sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Espersen Polska sp.z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Espersen Polska sp.z o.o.:

Zostaw opinię o Espersen Polska sp.z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Espersen Polska sp.z o.o.