Opinie o Espersen Polska sp.z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Espersen Polska sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Espersen Polska sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espersen Polska sp.z o.o. w Koszalin

W związku z ostatnim incydentem, który miał miejsce w firmie gdzie rekruterka brała udział w rozmowach rekrutacyjnych i w rezultacie została zatrudniona jej córka. Chciałabym podkreślić, że taka praktyka jest absolutnie niedopuszczalna i narusza wynikający z artykułu dotyczącego dyskryminacji i przy tym faworyzowania członka rodziny. Jestem OBURZONA zarówno brakiem etyki, jak i nieprofesjonalizmem, które w tym przypadku były obecne, o jawnym nepotyzmie nie wspominając. Decyzja o zatrudnieniu córki pani rekruter - N.G nie tylko narusza podstawowe zasady uczciwości, ale również godzi w zaufanie pracowników do organizacji, która powinna być oparta na zasadach sprawiedliwości i równego traktowania!!! Powinny zostać wprowadzone jasne zasady i procedury, które gwarantują uczciwość i przejrzystość w procesach rekrutacyjnych. Mają zostać podjęte odpowiednie kroki!!!

Kkkbb
@Kandydat

To dobre polecam przyjrzeć się reszcie pracowników i żądzących! Są na jakiś stanowiskach? Nie przez przypadek chyba. Kierowniczka, jej siostra, syn, synowa pół zakładu to rodzina ???? wciagają siebie jak mogą raczej nie przez umiejętnosci.

Niezadowoleni pracownicy

Może moglibyście zacząć płacić nam normalne pieniądze a nie takie ochłapy? Osoba na PRODUKCJI zarabia średnio 3300-3500 na rękę z dodatkami. Bez dodatków na rękę wychodzi najniższą krajowa. Praca ciężka a pieniądze nieadekwatne do tego co trzeba cały dzień tam robić.

Olo
@Kandydat

Podpinam się pod post , i uważam tak samo . Bardzo mi przykro , iż spotkało Panią tak nie miłe doświadczenie zapewne po tym incydencie wielu ludzi straci zaufanie do HR jako całego działu. Może ktoś z HR to czyta i zechciałby wypowiedzieć się w owym temacie . Bardzo mnie ciekawi jak ESPERSEN Poland rozwiązał problem ? Czy zostało to, zamiecione pod dywan ? A może zostały wyciągnięte poważne konsekwencje wobec tej osoby może osób ??? ? Pozdrawiam Olo

Rybka
@Olo

Tak naprawde to dziwne rzeczy dzieja sie w firmie,wiekszosc awansow ostatnich to byly awanse na zasadzie lubie nie lubie jak lubie daje szanse jak nie to (usunięte przez administratora).Ludzie ktorzy nie powinni zajmowac jakichkolwiek stanowisk otrzymali troche wladzy i w glowach sie poprzewracalo.Firma stacza sie po rowni pochylej ,bardzo zle to wyglada

Laska
@Rybka

Niestety ale tak to już bywa.Jak nie lizesz (usunięte przez administratora) kierownikowi nie ma awansu. Tak samo działa tu szantaż. Dam wypowiedzenie coś ugram,tak się dzieje na produkcji. Nikt nic nie wie, ale wszyscy wiedzą

Grażynka
@Kandydat

Dział HR stał się jednym wielkim kołkiem wzajemnej adoracji. Pozbyły się nawet jedynego faceta, awansując swoje koleżaneczki. Skoro dział zasobów ludzkich działa w taki sposób jak firma ma lepiej funkcjonować? Poziom wykształcenia mijający się zupełnie z zajmowanym, wysokim stanowiskiem… co widać, slychac i czuc.

Bocki
@Rybka

Moze zatrudnia nowych i dobre nawyki przyjda z nimi. Jesli zatrudnia madrych, majacych doświadczenie to jest szansa, ze w zespoly tchnie sie dobrej, pozytywnej krwi.

Kkkbb Nowy wpis
@Kandydat

Czy urlop w Espersen Polska sp.z o.o. jest płatny 100%?

r Nowy wpis

50% płatny

Pracownik Nowy wpis

Cóż to za historia? Obydwoje (pracuje tam chłopak i dziewczyna) są w porządku, nigdy nie słyszałem skargi wśród kolegów na nich, wręcz ludzie mówią, że w końcu ktoś normalny po tej poprzedniczce. Osobiście również nie zauważyłem nic niestosownego w jego zachowaniu, a kupuje rybę często @pracodawca

Ja Nowy wpis

Zgadzam się dziewczyna przemiła ale ten facet niepowinien obsługiwać ludzi ,oj coś tu jest dziwnego czytając nie słyszałem wśród kolegów ???....ot chyba nasz zakład liczy więcej kobiet ,a na ową historię i sytuacje są świadkowie bo niejedna już scysja z tą osobą była.Normalni to nas poprzednio obslugiwali

Kris

Znikają wpisy,bo szef linu i jego pracownicy dopuścili się przestępstwa z kk,wszyscy Otyń wiedzą,nawet sens dostał on i ona i on,a menadżer podczas wycieku amoniaku odmówił ludzia pomocy kazał jechać taksówkami,był zły że wezwani pogotowie,jedna z poszkodowanych miała problem z oddychaniem,na drugi dzień nie wziął odpowiedzialności i zgonil winne na ludzi że są mało odporni,na zebraniu przy świadkach.Na początku kariery już chodzi nadużywał władzy straszył ludzi jak mówili mu prawdę,drogę do kariery otworzyła mu koleżanka która go ściągnęła,usunęła uczciwych ludzi którzy praca do czegoś doszli wsadziła jego,a on bez wiedzy ,błąd za błędem...i tak wszystko narosło,wystarczyło na początku to zatrzymać,dziś dział HR straszy ludzi za wpisy na forum czy na profilach prywatnych,z kilku ukraińskich pracowników zrobili sobie kapusi i ci im donoszą. Tak to wygląda,to tylko część tego co się tam dzieje.

Diablica
@Kris

Masz rację co do wycieku amoniaku.Według menadżera i innych nie było tak źle, ale sami nie schodzili na produkcję bo "śmierdzi amoniakiem".... A kto poniósł konsekwencje za to, że ludzie zostali dopuszczeni do pracy? Nie kierownik który też podjął taką decyzję, nie menadżer który nie widział problemu tylko brygadziści....The End..

Ktos
@Kris

MASAKRA!!!! Odchodza ludzie ktorzy byli zwiazani z firma prawie od poczatku,to pracownicy produkcyjni i pracownicy administracji..Co prawda robia to w bialych rekawiczkach proponuja awans majac nadzieje ze kandydat go nie przyjmie i odejdzie sam.Czy gora tego nie widzi.Moje zdanie nie jest odosobnione .Ludzie bardzo duzo mowia ,tylko szkoda ze cicho.W pokoju z pielegniarka powinien zaczac przyjmoeac psycholog,ludzie sa na skraju

Byly pracownik
@Kris

Dobrze ze odszedlem,bo teraz to zaklad wzajemnej adoracji ,tylko spotkania rozmowy ,zebrania a produkcja lezy .Plany produkcji nie zgadzaja sie z tym co przy tasmach i to na kazdej hali.Najwiecej to produkuja na odpadach tam to dopiero maja roboty.

Brałeś udział w rekrutacji do Espersen Polska sp.z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
Praca

Witam praca na kantynie na czym polega?

Hugo 101

Wg mnie firma jest ok. Trochę się pozmieniało i mają nowe inne plany. Pracowałem tam 14 lat. Byłem brygadzistą sortownic H4 na Bowid. Znalazłem sobie nowe zajęcie i jestem zadowolony. Zamiast oczerniać Espersena jak wam tam już się nie podoba to trzeba podjąć odważne i przemyślane decyzje. Ja odszedłem. Ale miło wspominam. K.S.

Były oracownik
@Hugo 101

Od kad bowid zaczął „rządzić” stosowane są śmieszne taktyki pensje śmieszne do tego atmosfera wśród white colarsow straszna dział HR chyba nigdy nie wyglądał tak zabawnie

Diabel

Teraz jak to czyta całą śmietanka z bowid,tam jest ból serca że ktoś mimo gróźb i zakazów odważył się napisać prawdę. Jak to przyjemnie wojtus pseudo menadżer,pewnie wszyscy się na niego uwzięli, nie doceniają chłopa,kogo dla niego teraz zwolnią,jak prawdę przyjemnie kamilek i wspólnicy gosia której pozbyli się z mieszka bo nie dawała rady,za to na biwidzie mimo tego że od początku kłamał,kłamie do dziś,nie umiała liczyć jako brygadzistka????ciągle z jej winny czegoś brakowało,to mimo to została kierownikiem zmiany. Wybrała ja joanna która wraz z kamilkiem łamali wszystkie kodeksy,w tym pracy ,karny,nie mówiąc o moralności i etyce zawodowej. Kamil z joanna dostali awans za to,teraz uczą etyki i moralności...taki cyrk na bowid się dzieje za pozwoleniem góry,nawet ludzie z biura mówią że wojtus wyniki ankiety sfałszowal jak ludzie prawdę pisali,z brygadzisty który popychał kobiety,mimo wielu skarg zrobił kierownika, zmiany.

Diablica
@Diabel

Niestety ale masz rację odnośnie kierownika. Popychał i traktował jak (usunięte przez administratora) kobiety i mimo skarg został (usunięte przez administratora)kadry menadżerskiej....a dlaczego?bo robi co mu każą. Zresztą z tego co wiem to idzie tam gdzie mu chorągiewka zawieje.(usunięte przez administratora)

Niezadowoleni pracownicy

@ Pracować

Może czas docenić starych pracowników z większą stawka a nie zastanawiacie się czemu ludzie się zwalniają .????????Idą tam gdzie jest więcej po odliczeniu to zarabiamy najniższą krajową ,mamy rodziny kredyty życ trzeba jakoś.A nie przychodzą nowe podszkolić się i sciemniaja nie widzicie tego bo my tak .Praca w zimnym ręce bolą stańcie róbcie tak jak my to zobaczycie a nie zastanawiacie się czemu ludzie odchodzą.Chcecie ludzi do pracy to dajcie więcej im zarobić powinniśmy zarabiać co najmniej 4500 na rękę za takie warunki coś za coś a zarabiacie, bo przerabiamy bardzo dużo ryby mało i mało powinniśmy swój tonaż wyrabiać i do domu. I ludzie idą tam gdzie lepiej na espersenie się nie kończy życie jest drogie. Dajecie zarobić a ludzi będzie i benda pracować A nie zwalnianie powoli stać do swojego czasu wyjścia chore.Czy nie lepiej zrobić tonaż i wychodzić do domu oszczędność na prądzie i wodzie w końcu jest ktoś w firmie co myśli i robi żeby było dobrze też mamy rodziny dom .Abo pomyśleć i zrobić 1 zmianę też oszczędność skoro ludzie się zwalniają czekamy na lepsze w portfelu tym bardziej że też mamy opłaty i rodziny.

Rybka
@@ Pracować

Takiej sciemy ze wszystko jest ok dawno nie widzialem.Kompletnie im nie zalezy na ludziach znajacych sie na robocie.Nie doceniaja tych co przepracowali kawal czasu.Atmosfera masakra,tylko pare zadowolonych twarzy

Jakie są warunki zatrudnienia w Espersen Polska sp.z o.o.?

Czy w Espersen Polska sp.z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Grec

Tak, dwa razy w roku - około 500 złotych na rękę...

Z ostatnich zasłyszanych wiadomości, w Espersen Polska chcą wprowadzić 7-dniowy tydzień pracy. Praca bez przerwy,czyli 3 soboty i niedziele w miesiącu w robocie. Jeśli kiedyś ten zakład przebijał inne wysokością pensji i dodatkami, to z roku na rok pracowników traktuje się coraz bardziej po niewolniczemu. Ocenę pozostawiam Czytelnikom.

Henio
@0000

Na weekendy firma szuka pracowników. Poza tym faktycznie jest tam tak źle?

@0000

Dokładnie.Zakład zaczyna przypominać (usunięte przez administratora).Przerwa tak naprawdę 5 minut,ledwo dojdziesz do kantyny,nałykasz się i musisz wracać spowrotem.Między przerwami zakaz zejścia do łazienki.Jak długo wytrzymają to nasze nerki?Narobią kalek,nefrolog będzie miał co robić.No i te przerwy co ledwo wejdziesz na halę to musisz na nią iść A,,władza" chodzi kiedy chce I siedzi po pół godziny obrabiając (usunięte przez administratora)pracownikom.Masakra co robią z ludżmi

Zxc
@0000

Słabe info to były tylko plotki które były rozsiewane żeby coś się działo. Nic takiego nie ma miejsca. Praca jest od poniedziałku do piątku po 8 godzin A za soboty płatne 100 procent, czasem nawet jeszcze dorzuca stowke jak jest dużo zamówień więc praca jak najbardziej jest wporzadku A co do wypłat jak na koszalin 3500 to jest dobrze. Zmień osobę informujaca bo Cię prowadzi w maliny

Zxc

Co ty w ogóle mówisz za głupoty widać leser pierwsza klasa. Pracuje tam już ponad rok Czasu i do łazienki każdy może iść kiedy chce , a przerwy trwają normalnie 15 minut jak się spóźnisz nawet 3 minuty to nikt głowy nie urwie. Żenada

@Zxc

to prawda

@0000

Półtora roku minęło i nic takiego nie wprowadzili, tyle na temat wiarygodności Twoich informacji.

Małgorzata
@.

7 dni pracy? Myślicie, że to mogłoby przejść jeśli niektóre partie marzą aktualnie o skróceniu do 4?

Ryba
@0000

Co sie dzieje w firmie ,ze ludzie z taka niechecia przychodza do pracy?...

...?....?....?
@Ryba

Jak uslyszalem,jednego w czerwonym czepku i w okularach jak sie odezwal do pracownika ,kopara opadla.To chyba jakis kierownik,oni wysylaja na jakies szkolenia a powinni niektorych wychowac i nauczyc kultury.Chlopacy mowia,ze to i tak byl grzeczny

Renata

Na ich stronie widziałam że szukają Koordynatora Praktycznej Nauki Zawodu. Co wiecie o relacjach w tym dziale? Jest przyjaźnie i miło, czy raczej mocna konkurencja? Jaką swobodę w doborze zespołu ma się na tej pozycji?

Len

Nie polecam pracy w espersen a szczególnie Pacyfik pakowanie! Atmosfera straszna ???? przez ludzi którzy są obrażeni że w ogóle tam pracują Szczególnie ci starsi pracownicy,straszne !Nic nie potrafią powiedzieć spokojnie tylko z krzykiem i pretensją. Panowie szczególnie niebiescy to straszne chamy !!Na lepsze słowa nie zasługują! Słaba płacą jak na taki rodzaj pracy w ciągłym stresie .

@Len

Zgadzam się z tą opinią Pacyfik najgorszy Hamstwo, (usunięte przez administratora) przez starszych pracowników oraz zła atmosfera. Omijajcie tą firmę z daleka. Przepraszam firma Espersen jest dobrym pracodawcą, ale niech popatrzą co wyprawiają starsi pracownicy z nowymi, takim sposobem nigdy nie będą mieli pracownika na stałe.

Elżbieta

A co konkretnie się dzieje, no bo piszesz, że starsi pracownicy są niemili. Ale co takiego robią konkretnie?

Len
@Elżbieta

Są nie mili i zawsze byli trzeba mieć stalowe nerwy,żeby słuchać cały dzień pakuj nikt za ciebie nie będzie robił,a jak już coś powiesz to odgadywanie się zaczyna i nikt już z tobą nie będzie gadał haha tak jest niestety .potrzeba czasu żeby nowy wszedł w obroty i się nauczył

Małgorzata
@Len

Aha, no ale jak już przez to wszystko przebrnie to potem jest już spoko i normalnie idzie pracować?

Jagna

Jakie są zarobki? Bo chciałbym zmienić pracę i płacę dlatego pytam czy warto?

piorun

Witam wszystkich którzy są zainteresowni ofertą pracy na stanowisku OPERATOR TECHNICZNY. Pojawiło się ogłoszenie na te stanowisko i muszę przyznać że z taką żenującą propagandą drastycznie odbiegającą od żeczywistości w ogłoszeniach się jeszcze nie spotkałem, ale mniejsza o to. Pracowałem na tym stanowisku w tej firmie jakiś czas dlatego też chciałbym dodać swoje trzy grosze. Zatrudniłem się tam na stanowisko elektromechanik z nadzieją że będe pogłębiał swoje doświadczenie zawodowe, podkreśle że pracowałem na fabryce PACYFIC to jedna z trzech fabryk w koszalinie tej firmy i wypowiadam się tylko z tej fabryki bo na tamtych nie pracowałem . Po dwóch miesiącach od kiedy się zatrudniłem firma wprowadziła zmiany i przeniesiono część pracowników z działu technicznego bezpośrednio pod produkcje i zmieniono stanowiska na operatora technicznego m.in i moje. OPERATOR TECHNICZNY to taka hybryda stworzona przez espersen z pracownika produkcji i pracownika działu utrzymania ruchu w celu jakim łatwo sie domyślić. Praca głownie przy produkcji a miedzy czasie utrzymujesz produkcję pod względem technicznym, kończysz ustawiać regulować maszynę wracasz na produkcję brakuje kogoś na lini pakowania to go zastępujesz jesteś takim " zapchaj dziura" nie ma kogoś na danym stanowisku to poprostu ciebie tam wrzucą, do tego praca pod presją czasu zwłaszcza w czasie zmiany produkcji, drętwa atmosfera, hałas pow. normy, na hali zima zimno latem gorąco, jezeli chodzi o hajs to jest w miare ok te 4 k z hakiem na ręke jesteś wstanie wyciągnąć ale z pewnością odczujez to że zarabiasz więcej niż większość pracowników nawet tych z wieloletnim stażem.Także podsumowując jeżeli nie masz pracy, masz problemy finansowe, lubisz być lojalnym i grzecznym wobec swoich przełożonych - podkreśle że lepiej unikać tam konfliktów z kierownictwem bo zostaną one rozliczone jednostronnie i możesz pożegnać się z pracą, lubisz twarda dyscypline, towarzyswo kobiet to możesz spróbować. Natomiast nie polecam tym co myślą o rozwoju zawodowym w dziedzinie mechaniki, elelektryki, automatyki bo ty tam nie będziesz naprawiał, robił przeglądy,remonty czy modernizował maszyn bo od tego są tam inni ludzie owszem będziesz uczestniczył podczas awarii gdy produkcja będzie stała ale to będzie na zasadzie przynieś podaj pozamiataj, nikt tam ciebie nie będzie zagłębiał w usunięciu grubszej awarii, ty bedziesz jak już wcześniej napisałem wykonywał drobne regulacje maszyn, ustawianie maszyn, wymianie cyklicznie zużywających się częsci, poprawianie produktu w maszynie i pakowaniu gotowego produktu palete

@piorun

Pewnie nie powinni Cię przenosić na produkcję, bo nie po to się tam zatrudniłeś. Głupi ruch. Ale piszesz, że byłeś tam krótko, to może dlatego padło na Ciebie? Widziałem to ogłoszenie, raczej jest dla kogoś z małym doświadczeniem, to może takim osobom będzie pasować?

Genek
@piorun

Całkowicie się zgadzam zrobili sobie z nas uniwersalne popychła, wyzysk pełną gębą

Piorun
@pytanie

Młodego bez doświadczenia w tym kołchozie zajeżdżą go w tydzień

@piorun

O którym espersenie mowa?

Czy zdarzają się nadgodziny w Espersen Polska sp.z o.o.?

produkcja filet na Mieszka, co druga sobota płatne +100%

Zainteresowana

Ile aktualnie espersen daje na start?

Daje

XD
@Daje

3miesiące ×2.000=6.000 ????

Zainteresowana
@Daje

Ale tak na poważnie, proszę :D

Daje

6x1000

Pracownica
@Zainteresowana

Zalezy na jakim dziale. Niektóre działy maja prace na akord i można wyciągnąc na start 3000 z jedną sobota pracujaca.

@Zainteresowana

Espersen daje ale kierownicy okradajom pszedewszystkim chala nr 1 jeden wyleciał że tamten zakład okradał, a drugi alkoholik to będzie zaklad

zależy na jaką produkcję trafisz, około 3 tys powinno być

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Espersen Polska sp.z o.o.?

alka

podobnno nie przez cowid

Czy pracodawca Espersen Polska sp.z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Motywuje. Od poniedziałku za nieprawidłowe noszenie maseczek na twarzy, wprowadza konsekwencje dyscyplinarne ????‍♂️

Pracodawca super

Pracodawca tak ,ale kierownicy to pomyłka okradajom zakład, a ludzie to ich nie interesujom. ,ludzie ciężko pracujom, a oni przekręty robiom na rybie na sortownicy piszom 0 a jest 4 kto ma tym zyska kierownicy chali nr 1

Zostaw merytoryczną opinię o Espersen Polska sp.z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espersen Polska sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espersen Polska sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espersen Polska sp.z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Espersen Polska sp.z o.o.