Opinie o Espersen Polska sp.z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Espersen Polska sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Espersen Polska sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espersen Polska sp.z o.o. w Koszalin

Irena

Witam, jak wygląda rekrutacja do Espersen Polska? W niektórych firmach składa się ona z paru etapów i chciałabym się dowiedzieć jak jest tutaj. Czy rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się w formie zdalnej? Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną fajnie by było jakby taka opcja istniała.

Stocha....

Dobrze by było jak by bardziej menadżer zainteresował się produkcją... Co się dzieje jak co itp. Jak Brygadzistki traktują pracowników że Ukrainki są lepiej traktowane od Polaków.. Może tak ma być nie wiemy.. Może takie zasady w tej firmie. Ze miejsca są dla nich dostosowane i zawsze są na 1 miejscu... Dla czego tak jest cwane na swój sposób najlepiej nie pani majet.. Sciemniary na swój sposób i tak wykorzystują. Niech stoją na taśmie skrzynkowej. Czemu nie stoją pracownice co robią już dos długo na taśmie 1, 2, 3. My stoim to widzimy co one robią, jak robią. Szanujcie pracowników Polaków i swoich. Bo widać że Ukraińców nie można tykać wszytko im wolno. Może trochę zmian by się przydało niech kierownictwo weźmie i coś z tym zrobi. Bo my na Ukraińców nie będziemy robić a oni ściemniać. Dużo powracało ludzi z urlopów wychowawczy czemu nie mają one swojego miejsca.. Czy też wracają staży pracownicy. Tylko Ukrainka ważniejsza od starego pracownika. A też wyjeżdżają na parę miesięcy do siebie bo muszą, a wtedy przyjc bo miejsce jest a tak nie powinno być szanujcie Polaka. Zobaczymy czy będą zmiany. Bo widzimy jak jest stoimy na taśmie i widzimy jak jest.

Joooo
@Stocha....

Zgadzam się z tobą to jest prawda.

biały

sam się eb

Irena
@biały

Jak tam się pracuje w Espersen w dziale utrzymania ruchu? Na co trzeba się nastawiać? Tylko bez hejtu pls.

Dawid

Czy w firmie obowiązuje jakis strój roboczy?

Brałeś udział w rekrutacji do Espersen Polska sp.z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
Filipek

Smutne jest to, że komuś nie odpowiada praca i obraża tych którzy chcą tu pracować, można odejść.

Ula

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Ja wiem, że to dobra firma.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

O.n.a.
@Ula

Po nowym naliczeniu stawek....czemu nie?!????chyba ze ktos zarabia wiecej jak 2500

Roman
@O.n.a.

Co chcesz przez to powiedzieć? Jak rozumiem, w firmie miały miejsce podwyżki? Czy według Ciebie obecne warunki finansowe są proporcjonalne do ilości obowiązków? A jak wygląda kwestia dodatków do podstawy finansowej? Istnieją takowe?

@Ula

Dokładnie. Tak jak mówisz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Mała

Pracuję już kupę lat. Jest gorzej niż było, ale tragedii nie ma. Narazie nowej pracy nie szukam.

Szczery
@Mała

No tak nie szukasz bo podpierdalacze dupo lizy nie muszą szukać nowej pracy bo tak głęboko siedzisz w dupie kierownika że masz spokojną głowę tylko od czasu do czasu guwno ci przeszkadzało ale i do tego idzie się przyzwyczaić

@Szczery

A czy ty mnie znasz, że nie wiedząc kim jestem w ten sposób mnie obrażasz.?Zastanów się człowieku co wypisujesz. Nie pasuje Ci to się zwolnij i nie oczerniaj innych.

Ant

Praca ciezka,monotonna. Halas straszny. Bylo by to.do zniesienia gdyby rekompensata byla fajna atmosfera i godna wyplata a niestety na jedno i drugie liczyć nie mozna. Stado siedzacych plotkar na palarni i kantynie, absolutnie brak wsparcia ze strony kierownictwa. Co rusz psujace sie maszyny (przez awarie ktorych akord nie jest wyrabiany). Gromada zwalnialniajacych sie "starych" pracowników i placenie 1000zl za.polecenie kolejnego "robotnika" mowi samo za siebie. Zdecydowanie.odradzam

Emilka

Czytam wpisy ludzi jest w nich cała prawda, jest to bardzo ciężka fizyczna praca a atmosfera okropna, kiedyś tego nie było... powód zastraszanie,brak kultury, poganianie ,wcale się nie dziwię wszyscy nagminnie odchodzą .

espersen to (usunięte przez administratora) mrowisko i nic i (usunięte przez administratora) ze wyciagaliscie 200 zl dziennie zenada

Honorata

@Realistka Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to jest to myślę kwestia indywidualna. Czy mogłabym ponowić temat atmosfery, która w firmie Espersen panuje? Jakbyś ją oceniła w dziale, w którym pracujesz? Jeśli możesz to powiedzieć, to będzie to bardzo cenna informacja.

Realistka

Jesli chodzi o wynagrodzenie to z tego co sie orientuje sa one zroznicowane.najmniej 140zl do ok 200 dniowka(brutto).w zaleznosci od dzialu i wykonywanej pracy.premia 220 zl co miesiac za obecnosc.bonusy za brak osci...hmm nie jestem z dzialu osciowania ale wiem ze to pare zlotych do dniowki.ale...grosz do grosza...na wielkanoc paczki z ryba.przewaznie ok 4kg asortymentu(poledwice z dorsza.kostka mcdonald itp.urlop w okresie letnim-lipiec sierpien.3 tygodnie dodatkowo wczasy pod grusza(kwota nie stala w tym roku 500 zl).Boze Narodzenie -tez pieniążki na konto ,roznie ale tez w granicach 500zl.przewaznie mamy czas Leniuchowania;-).tydzien.mam nadzieje ze pomoglam.Pozdrawiam

emilka

Realistko "Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"takie jest twoje zdanie a mi ciebie wcale nie jest żal tylko ludzi którzy na te pieniądze ciężko pracują i na pewno bardziej byli by zadowoleni z dodatku do wczasów lub formie świątecznej....

Bolo

Narzekających zawsze jest sporo. Szkoda, że zadowoleni nie piszą bo zdania by sie bardzo różniły!!

@Bolo

POLECAM pracę w firmie Espersen:-)

@Realistka

Coś nie tak z tobą ????????????????zal mi ciebie.,.

Emilka

Piknik nikt nic nie pisze, dramat ludzie potraktowani jak żebracy ....tzn.najtańsza orężada,karkòwka ochłapek dla jednej osoby, kaszanka zimna , kiełbasy i chleba z smalcem brakło itd.żenada po co robić takie spędy jak brak organizacji? Mądry dodał by do urlopu pod gruszą od 20 lat tyle samo ,zgroza!!!

Daria

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Dziwią mnie niektóre opinie!

zouza

Czepiacie się brygadzistek z ości a co powiedzieć o brygadzistkach z almara. 1.MĄDRE. 2.IDĄ RAZEM GDZIE OKIEM SIĘGNĄĆ. 3.BEZ USTANKU NA PALARNI. 4.DRWIĄ Z LUDZI. 5.NIEMIEĆ KULTURY OSOBISTEJ,SZACUNKU,POWAGI DO DANEJ SYTUACJI.

Rozżalona

Brygadzista z poledwic z 2 zmiany niegrzeszy rozumem więc obraca mężatki i zostawia które cicho siedzą by nie było afery a on stoi dumny i się śmieje jakas porażka

Iza
@Rozżalona

To jest prawda też o tym słyszałam zgania na żonę zdrady a sam nie lepiej z kobietami postępuje druga sprawa ze są głupie i lecą na takie coś

Luśka
@Iza

Jesteś żałosna z tą swoją zazdrością! Ciekasz się za każdym facetem jak tania s.... ! Ten utleniacz nie tylko pali Twoje włosy ale i wypalił ostatnie resztki mózgu...

Niunia
@Luśka

Dokładnie fajny słodki miły wykorzysta i zostawi byłam jedna z nich ostatnio nawet słyszałam ze na dziale obok tacy są brygadzistami pozdrawiam wszystkich piszących

Realistka

Gdyby takich jak "Dominisia"byloby więcej,inaczej by spostrzegano osoby funkcyjne...niewiem co wy do niej macie (byc moze zazdrosc)nie wnikam ale dla mnie jest ok.w wielu sytuacjach mi pomogła...stałam obok niej jak była na osciach....jeśli ktoś nie "potrafi osciowac "A bez nalania wody potrafi zarobić dziennie 200zl to szacun dla tych co leją bez opamiętania i biorą 180zl:-)pozdro

Bzhh
@Realistka

Hahaha proszę Cię nie pisz tu takich głupot. Gdyby miała po 200 zł to by nigdy nie zgodziła się przejść na taśmę za 148 zł plus funkcyjne . Kto pracuje w espersenie bardzo dobrze umie liczyć.

Szkoda słów GÓRO
@Bzhh

Bogusia coś wspominała że ma być nabór na stanowsiko nowej brygadzistki. Ktoś coś słyszał? Widział jakieś ogłoszenie? Oczywiście, że nie, bo Dominika była wybrana już dawno. Wróciła z kontroli na ości żeby podnieść średnią (?) stojąc oczywiście na najlepiej płatnej linii. A ile jest dziewczyn, które najnormalniej w świecie bardziej zaslugiwały na ten awans? No ale jak ktoś napisał - wybiła się na siostrze, której do pięt nie dorasta. Chodzi teraz jakby balon połknęła i udaje wszechwiedzącą. Szkoda, że firma ma tak ograniczony światopogląd jeśli chodzi o pracowników

Honorata

@Bolo, każdy na forum publicznym ma prawo napisać swoją opinię zgodną z regulaminem. Również możesz podzielić się wpisem, który będzie przydatny dla forumowiczów. @Nikt, dlaczego tak uważasz? Co sprawiło, że Twoja opinia jest właśnie taka? @Rozżalona, możesz bardziej wyjaśnić o co chodzi w Twoim wpisie? Merytoryczne komentarze są bardzo pomocne. Jaką kwestię poruszasz? @Luśka, udzielając się na forum należy odnosić się do innych osób z szacunkiem oraz nie należy dodawać wpisów, które są obraźliwe. Zapoznaj się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli coś wiecie na temat aktualnych ofert pracy to wpisujcie na forum. Dzielcie się też informacjami jak przebiega sama rekrutacja oraz na temat możliwości rozwoju zawodowego.

Cenzura
@Honorata

Zatrudnij się to będziesz wiedzieć,a nie wtykasz nos w nie swoje sprawy!!! Jaki interes masz by podpuszczać ludzi pod ploty i bzdur pisanie??

@Honorata

Espersen...jeśli szukasz firmy uczciwej i lokalnej...POLECAM!!!A te złośliwe komentarze....ludzie nie wiedzą co się dzieje w Polsce...nie wiedzą co to znaczy oklamywanie i oszustwo przez pracodawcę

pull34

Dominisia wielka brygadzistka, chce zablysnac, dzieki siostrze dostala sie na to stanowisko brygadzisty, nic nie potrafila robic, nawet osciowac, dostala nagane za osci. Teraz wielka pani nadęta jak kogut. Swoim aroganckim zachowaniem stara sie dorwownac siostrze, lecz nawet do pięt jej nie dorasta.

Zostaw merytoryczną opinię o Espersen Polska sp.z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espersen Polska sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espersen Polska sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espersen Polska sp.z o.o.?

Espersen Polska sp.z o.o.