Opinie o Dega S.A. w Sianów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dega S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dega S.A. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dega S.A. w Sianów

Firma Dega S.A. rekrutuje właśnie na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Jeżeli będzie nabór , proszę składać.. Nie sposób każdemu odpowiedzieć. Proszę wysłać maila na adres info@dega.pl z dopiskiem : Ze pisał Pan/i na Gowork . , sprawdzę i odpowiem Panu/i lub proszę o podanie namiarów do kontaktu

Zbyt wielu aktualnych opinii to nie widzę, a interesuje mnie ta oferta na dział jakości. czy byłby ktoś tu w stanie określić wprost widełki płacowe dla takiego specjalisty? już wstępnie chce się po prostu dowiedzieć. do tego jak oceniacie sama pracę na dziale? czy pracują stałe osoby?

marecki

Witaj, taka rekrutacja, że olewka totalna ludzi. Złożyłem (otrzymałem @ informacje o rozpatrywaniu kandydatury) i nawet łaskawie nikt nie zadzwonił ani nie wysłał informacji, co dalej. Tak czy siak, to świadczy tylko o firmie. Pzdr.

@marecki

To mnie przy tym ciekawi ile osób te papiery składa, że było trudno każdemu dać znać? Jak taka rozmowa na kierownika może wyglądać? O co padają pytania i co jest sprawdzane?

@pracodawca
@marecki

Witam . Niestety nie sposób każdemu odpowiedzieć ponieważ przyszło ponad 500 CV i prawdopodobnie Pana Profil znacznie odbiegał od wymagań .. Proszę o podanie Pana namiarów na info@dega.pl sprawdzimy i odpowiemy Panu /Pozdrawiam

@pracodawca

Jeżeli Pan profil jest zgodny z wymaganiami zapraszamy do złożenia CV. Pozdrawiamy

@@pracodawca

500? Co się dzieje z osobami, które wpasowały się we wszystkie wytyczne lecz nie zostały wybrane? Czy ich cv zostanie odłożone w razie jakiejś rezerwy czy po prostu przy kolejnych naborach trzeba jeszcze raz składać? Dostane informacje o tym, że spełniam wymagania lecz wybrano kogoś innego? Pytam, bo nie wiem czy w przyszłości ponownie się ubiegać.

Pracodawca Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Dega S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 8 września kilka ogłoszeń.

Szukają kierowników regionalnych aż do 13 lokalizacji! Czym to jest powodowane, dopiero budują się struktury, czy tyle osób odeszło na raz? Jak w ogóle oceniacie pracę Regionalnego tutaj? Przyzwoite są narzędzia pracy? Pensje?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Dega S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży
vvv

hej jakie są wypłaty netto?Dla osób które nie ukończyły 26 lat,oraz stawka godzinowa i czy soboty są płatne dodatkowo

Mar

Witam. Chcę się dowiedzieć jak wygląda praca w tym zakładzie. Jak atmosfera i jakie zarobki.

Ddd

Jakie są stanowiska pracy?

Jak wygląda kwestia awansu w Dega S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Magazynier?

tylko po znajomosci. Ta kierownikami sa tylko znajomi z okolicznych wsi

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jak pracuje się w waszej firmie. Z tego co wiem , pojawiły się dwie oferty pracy w Dedze- pracownik magazynu i operator wózka widłowego. Czy warto aplikować na wyżej wymienione stanowiska? A jak przedstawiają się zarobki, bo to też istotną sprawą jest. Dziękuję i pozdrawiam.

Piotrek

Czy ktoś może się orientuje, co dzieje się z taką sympatyczną, małą blondyneczką. Od jakiegoś czasu już jej niestety nie widuje...Zdaje się , że miała na imię I...

Iwona
@Piotrek

I... Iwona może? ;) A czemu o nią pytasz?

Piotrek
@Iwona

Iza..

Iwona
@Piotrek

No i co dalej tak naprawdę, jest czy jej nie ma? Pracownicy tu znikają? :(

Megi

Czy w Dega S.A przyjmują do pracy na Produkcję bo nigdy nie widziałam żadnego ogłoszenia

Anna Ch.
@Megi

Dega aktualnie prowadzi rekrutację do pracy na produkcji. Zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr +48 94 36 15 180.

Sebastian

Dobrze płacą i to ludzie są w porządku ale na tym kończą się dobre rzeczy. Kiedy tam jeszcze pracowałem w pierwszej połowie 2021 roku nadgodziny były co najmniej raz w tygodnie. Na święta to w ogóle jakaś masakra. Przez 2-3 tygodnie to można zapomnieć i wolnej sobocie a często i nawet niedzieli przez co nie masz w ogóle wolnego czasu. O planowaniu czegokolwiek też można zapomnieć, bo kierownik produkcji przyjdzie ci godzinę przed końcem i powie, że w sobotę jednak trzeba przyjść do pracy na 6. Tak samo jest z nadgodzinami.

Alicja

Nie polacam pracy tam, to był koszmar! Do tej pory wspominam to wszystko żle. Ludzie, nie dajcie sobą pomiatac....

Opinie
@Alicja

Możesz napisać na ten temat więcej czy masz jakieś obawy? Twoja opinia może dużo pomóc.

Opinie

Dlaczego o tym pracodawcy jest tak mało opinii?

Czy zdarzają się nadgodziny w Dega S.A.?

bal

bardzo często do tego pracująca sobota zawsze dla zmiany co ma na rano

Ostatnio zauważyłem że w firmie są tacy co nie stosują się do nakazu noszenia maseczek, mimo że przed wejściem na teren zakładu pracy jest napis iż jest to obowiązkiem każdego kto wchodzi na jego teren, pracuję tam ukrainiec niejaki Sasza który uważa że jego to nie dotyczy, zwracałem mu na to uwagę ja, potem kierownik P. Rafał w końcu zagroziłem że powiadomię szefa szefa Pana Borowskiego, a on mówi: a ić mów komu chcesz, nie dość że pali fajki na kombinacie, gdzie zaraz obok jest magazyn papierowych opakowań i drewnianych palet i może zaprószyć ogień to jeszcze nie nosi maseczki bo on jest lepszy od wszystkich i jego ten nakaz nie dotycz a to że w kraju umierają ludzie, Polacy to bujda.

Belcia

Ja myślałam, że ta firma jest poważniejsza jak to tyle godzin w maseczce? karzą ja wam nosić o nie!! zostaję u siebie i na dodatek kapusie!

BBBBaaa
@Belcia

Spokojnie maseczka tylko na wejście dla plebsu bo nadludzie z góry nic nosić nie muszą pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dega S.A.?

Pola

Czy sałatka smakowała ????

Biedronka
@Pola

W Biedronce w Koszalinie mają dobre śledziowe. Muszę zobaczyć ile jest tam tej ryby. Ryba w rybie to podstawa.

Biedronka
@Pola

Rzecz gustu. Są gdzieś filmy pokazujące jak ta firma myje, obiera, kroi i gotuje warzywa i produkuje z nich sałatki ?

piotr

czy shybko się uczysz? (usunięte przez administratora)

Daria

Jest dużo zakażonych osób?

Klient

Proponuję sczytać kody kreskowe poszczególnych artykułów firmy Dega przez aplikację "zdrowe zakupy". To co się wyświetli nakreśli Państwu obraz danego produktu jak i polityki firmy!

Joa na
@Klient

Sałatka jarzynowa z szynką.Dobra.Mam jedno pytanie?Gdzie jest szynka????Może zapomnieli wrzucić.Zachowałam etykietę w całości.Impreza na 10 osób i nikomu nie trafił się kęsik szynki.Może wobec tego obniżyć cenę?????

trzeba patrzec justynie -kierowniczce ze śledziowni na rece bo (usunięte przez administratora) w rozliczaniu premi

PRACOWNIK
@były pracownik

Jeśli były jakie kolwiek problemy z pańską premią zawsze można było iść do kadr. Pracuje tam jakiś czas i nigdy nie było problemów z kierowniczką czy premią . Nawet jak mam problem i poproszę o pomoc , to na głowie stanie i pomoże .

Zostaw merytoryczną opinię o Dega S.A. - Sianów

• Jak się pracuje w Dega S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dega S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dega S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dega S.A.
4.6/5 Na podstawie 266 ocen.

Dega S.A.