Opinie o Espan Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Espan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Espan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espan Sp. z o.o. w Koszalin

A

Ostatnio koleżanka pytała o pracę.... Powiedziałam tylko, że nie życzyłabym tam iść nawet najgorszemu wrogowi... Dziewczyny które tam pracują, boją się trochę zmian, że nie znajdą nic lepszego, dojazdy, godziny pracy.. Dziewczyny, wszyscy, którzy już tam nie pracują, mówią, że to była najlepsza decyzja i żałują, że tak długo w tym tkwiły.

Prawda
@Monika

Tam wszyscy są na tym samym stanowisku teoretycznie. Ale jest podział na (usunięte przez administratora), nie obrażając ich oczywiście i na kierowniczki. Są dziewczyny które są pod skrzydłami pani J. I można im wszystko, można im szydzić, wysmiewac i sterować całą resztą. Mają na to przyzwolenie do tego stopnia, że mobb...ja inne pracownice. Pani J. Jak nastka śmieje się razem z nimi... Jej stanowisko powinno zobowiązywać do traktowania wszystkich równo, bez tego czy lubi czy nie. Bo po pracy może sobie na piwko chodzić z kim chce, ale w miejscu pracy powinna szanować każdego. Niestety... Chcesz, idź. Popracujesz się przekonasz. Chcesz przyjść w sobotę, nie pozwoli Ci kierownik, a jak nie możesz przyjść to da ci karę hehe. Musisz robić to co on chce, nie to co ty. Majowka? 1,2, 3 masz przyjść do pracy, bo on ci karze. Chyba że nie będziesz potrzeba i będzie mu to na rękę to ok. Cyrki nad cyrkami. Chorowanie? Zapomnij z gilem i (usunięte przez administratora) masz stać na taśmie i powie ci jeszcze "musisz iść do domu?"

O, jeszcze nie korzystałem z czegoś takiego. Idzie dzięki temu od razu skorzystać z wizyty u okulisty albo dentysty?

A

@A

A podasz jakieś konkrety, czemu jest tutaj aż tak źle? Na jakim stanowisku pracowałaś?

Prawda
@Monika

Na stronie Praca.pl zamieszczono 6 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Espan Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Mechanik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracownik Nowy wpis

Jak wygląda urlop w firmie espan? Kiedy jest wydawany?

Aplikowałeś do firmy Espan Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Mira

A jak opisana sytuacja przekłada się na codzienną pracę? Ta Pani nie powinna tu pracować czy o co chodzi? O co dokładnie chodzi z tym kierownikiem?

Jedyne co ten zakład może ci zafundować to poszarpaną psychike :) wejdziesz pełna sił i chęci do pracy a wyjdziesz w niezłym szoku i braku zaufania do ludzi a tym bardziej do pracodawców.

Prawdecipowie

Dziewczyny i chłopaki Piszcie o zwrot kasy z socjalu . Kontrol inspekcji wykazała że "regulamin* otrzymywania socjalu to pic na wodę. NIELEGALNY. Tym którym zabierali kasę ,piszcie ,muszą wam zwrócić :) MILEGO DNIA !

Dziewczyna

Jeśli chcecie więcej info co i jak zrobić żeby odzyskać kasę piszcie . Pomożemy :D I to że pracodawca wam WMAWIA ,że kontrol nic nie wykazała ,to kłamstwo ...

Marzena
@Dziewczyna

O kurczę to się podziało widzę. Ale widzę, że każdy z was już tu nie pracuje a co z aktualnymi zatrudnionymi? Nie będą teraz mieć jakiś kłopotów przez to?

Fx
@Marzena

Przez takich ludzi jak w Espanie i ciebie "Marzena" w Polsce nigdy nie będzie dobrze Szkoda odpisywać na ten post....

Elżbieta
@Fx

A co jest nie tak z tymi osobami? Nie wiem, może jednak odpiszesz i wszystko będzie jasne? Już to niejako zrobiłeś... Pracujesz w firmie czy już się zwolniłeś?

Oksana

Nie polecam ten niby kierownik drze mordę... Chodzi.. Patrzy się dziwnie.. Atmosfera do (usunięte przez administratora)

Beszamel
@Oksana

A kto tam obecnie jest kierownikiem? Zdzisław?

Marzena
@Beszamel

A to ten Pan podobnie się zachowuje, że od razu go sugerujesz? I ogólnie to czemu stąd odszedłeś, chyba nie przez tego Pana? ;p

Jakie są warunki zatrudnienia w Espan Sp. z o.o.?

Anka

W porównaniu do innych zakładów - kiepskie

Maria
@Anka

a o jakich zakładch konkretnie mówisz, gdzie mialas przyjemnnosc ( lub tez nie) pracowac i mozesz porownac zarobki ?

Wio to cm

(usunięte przez administratora) Ale Koszalin jest maly :) "wyraz opinie" eche... Wyrażasz, piszesz prawdę, a administracja usuwa. Żenua... Tak firmie nie zależy na opinii, tak maja wszystko w (usunięte przez administratora) A jednak kogos prawda boli:) Inspekcja zrobiła robote! Tyle lat kazdy dawał sie robić w balona i nie dostawał swoich pieniędzy, bo chorowal... Dla nich praca jest ponad sily, ponad rodzinę, ponad wszystko. Więc tam nie możesz chorować, miec planow, bo później nie dostaniesz nic :) Ale mam nadzieję, ze teraz sie to zmieni. Brawo dla Pani która w koncu zrobiła troche porzadku. Bo prawda jest taka ze "gora" ma wszystko w (usunięte przez administratora) Moze ktos z zewnątrz w koncu sie za nich wezmie.!

J
@Wio to cm

To co robi ten pracodawca od wielu lat ,powinno się podać do opinii publicznej. Nie można ludzi straszyć a po odejściu z pracy kpić i oskarżać o wszystko

Zet
@J

Szkoda , że nie można zamieszczać tu plików, zdjęć i nagrań głosowych ,ciekawe jak wtedy bronił by się zakład i reszta ciemnoty

Lbgt
@Wio to cm

Brawo tej osobie za odwagę jednak szef nie dał rady zataić brudów ????????

@Wio to cm

Gdybym człowiek się nie bał, wiele kobiet powiedziałoby w końcu prawdę. Bo tak to tylko głowę na dół i oby do przodu. Bo inaczej nie idzie wytrzymać w tym zakładzie.

@Wio to cm

Haha. Dobre sobie. Jak się robić nie chce to i pracodawca sie na Ciebie wypina. Kij ma dwa końce. Jak się bierze zwolnienie bo pies ma cieczke to tak jest.

Nelka

Pracowałam z tym zakładzie trochę czasu i mogę powiedzieć tylko jedno praca jak praca, jak ktoś chce to będzie pracować nie zważając na to co mówią inni. A z drugiej strony niektóre dziewczyny za bardzo chcą być ‚wyżej Niż inni’. Niestety to nie w tej pracy bo tam każdy jest równy. Jak ktoś chce być wyżej to zapraszam na studia i magistra wtedy można się tak czuć a nie w rybach :)

Miałam pracować tam tylko 3mc , miała to być praca na chwilę .. ale jednak zostałam bo jedna zmiana . Postojowe zdarzało się również. Robiłam swoje i szłam do domu . I tak było przez jakiś czas . Później zaczęło się robić dziwnie , odkrywałam brudy zakładu . To nie było fajne . Człowiek chciał odejść ale jednak nie umiał. Teraz gdy nie pracuje tam od kilku mc , powiem wam że czuję ulgę fizyczną i psychiczną . A cyrk nadal trwa ... Mam nadzieję że kiedyś pojawi się ktoś kto tych dobrych pracowników nagrodzi a tych którzy zasługują aby być za bramą nie znajdą już pracy w rybach i nie będą szantażowaaać innych słabszych osób .

Zakład pracy tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Jednym wolno wszystko drugim nie wolno nic. (usunięte przez administratora) występuje nie tylko między pracownikami.. kierownictwo także pozwala sobie na zbyt wiele. A konsekwencji nie ma . Dlaczego? Znajomości..

Tak też uważam że te dziewczyny co zwolnil należy im się przecież wczasy tyle czasu też tu robiły A on specjalnie je pozwalnial po pierwsze nie dały mu się macac po drugie za dużo już o nim wiedziały A po 3 nie chce im wczasów wypłacić ich kasę zgarnia sobie dziewczyny piszcie (usunięte przez administratora)

Klient

Z tego zakładu surowiec jest śmierdzący brudny podnoszone prosto z podłogi do pudelek składana niech wreszcie ktoś się tym,tam zajmie A potem ludzie chorują po tak śmierdzące rybę aż zielona czasami

Wlazłeś w śród wrony więc karcz jak i one.. Podwyżka należy się jak psu miska :) Te i inne tego typu zwroty usłyszysz w tej firmie :)

UN

,,Wczasy pod gruszą" wszystko zrekompensują????! Będą jak zwykle równe kwoty co do wykonywanych obowiązków i odpowiednich stanowisk???????????????? Życzę miłego urlopu

Pppp
@UN

O ile je die dostanie... Bo dostaja tylko zdrowi????

Ale jaja
@UN

Wczasy wstrzymane???????????? po doniesieniu do inspekcji pracy. Dostają tylko zdrowi 100% reszta jak chorowała to zero kasy. Teraz srają ze strachu ze kara może być. Obraża na forum firmy byłych pracowników brak słów, co za człowiek. Mam nadzieję że ta kontrol wyjdzie jemu i komisji przyznającej bokiem. A ci co już zostali zwolnieni lub zwolnili się sami powinni odzyska swój socjal????????bo gdzie są ich pieniądze (usunięte przez administratora) ????

To
@Ale jaja

To trza do inspekcji pisnąć slowko, ze tak sie dzieje nie pierwszy rok. Brawo dla tej Pani, co w koncu utrze cwaniakowi nosa :D

J
@Ale jaja

Obraża,szydzi i miesza wszystkich z błotem. Facet z mega kompleksami Frustrat z bardzo żałosną osobowością To zły człowiek ,nie szukajcie tam zatrudnienia

Titipiti
@To

Nie jedna by chciała aby poniósł konsekwencje swojego zachowania.. Nie raz były pisane listy w których była ujęta prawda. Lecz lepiej było się z nich śmiać i z osób które je napisały.. Kłamstwo ma krótkie nogi. Mam nadzieję ze karma mocno uderzy w te osoby które na to zasługują w tej firmie.

Karno

Polecam imprezy firmowe tego zakładu :) atrakcji dużo. Podane jak na dłoni kto jaki jest :)

Rikitiki
@Karno

Co to znaczy?

Rikitiki

Maja nudne zycie. Zawistne, zazdrosne krowy. I zyja zyciem innych...

Jaka atmosfera jest między działami w Espan Sp. z o.o.?

Mewa

Tam nie ma działów, są trzy linie, faceci którzy wrzucają rybę do odglawiarek i ludzie na maszynach którzy zresztą też stoją często na liniach produkcyjnych

Gdjdnfuc

I teraz wszystkie "kierowniczki" codziennie wchodzą na stronę, zeby kliknąć smutna minke, po to by podważyć cala prawdę, która jest tu napisana :D ale po co? Skoro jest tam tak "fajnie" to kazdy kto pójdzie sam się przekona, nie potrzebne jest wasze wsparcie. Pan R. Niczego sie nie boi, niczym nie przejmuje, wiec te opinie tez wpuści jednym uchem, a drugim wypusci. Mowil, ze nie przejmuje sie opiniami na miescie, wiec szkoda waszego czasu na odświeżanie tej strony kilka razy dziennie. Hahahaha Te emotikony to jak praca w tej firmie, trzeba robic dobra minę do złej gry.

Zet
@Gdjdnfuc

Dobrze napisane

Były 2 letni pracownik

Trochę zdążyłam zobaczyć i przeżyć przez okres 2 letni współpracy z tą firmą i z ręką na sercu mówię nie. Sa kary, obrażanie pracowników, zakazy przychodzenia w soboty jeśli nie spodobasz się kierownikowi i jego dziewczyną. Jeśli jesteś osobą delikatna to psychicznie nie dasz rady. I nikt mi nie powie ze jest lepiej w firmie. Tam będą wiecznie jakieś problemy bo firma zarządzają nie odpowiednie osoby. Auschwitz już dawno temu zakończyło swoje życie. Ale w tej firmie chyba kwitnie na nowo. Liczą się tylko tony przerobionej śmierdzącej ryby :) A ci którzy odeszli z tej firmy lub zostali zwolnieni czy nawet zostali przekierowni do espersenu lecz wybrali inną drogę niż ryby. Uwierzcie ze lepiej sobie radzą w życiu psychicznie i finansowo niż kiedy tam były. :) Koszalin jest mały ale roboty nie brakuje, wybierajcie inna drogę niż espan

Ech
@Były 2 letni pracownik

Aż 2 lata siedziałaś!!! ????????????????A tyle przecież pracy w Koszalinie. To Ty masochistą jesteś!!!! ŻAL że już że w innym zakładzie postojowe nie będzie i pracować trzeba będzie 8 godzin i to uczciwie !!! I z tej zazdrości siedzicie i głupoty wymyślacie!!!!

Ech

Masochostka to nawet google nie zna takiego słowa natomiast masochista bardzo dobrze do Ciebie pasuje skoro tak było ci tam źle A siedziałaś Aż 2 lata !!!!!!

Gggg
@Ech

Daj spokój z ta obroną jestes ostatnia osobą która może się wypowiadać tutaj .Uczciwie w tej firmie nie przepracowałaś ani jednego dnia ,a tak wogole jaką ty pełnisz funkcje ?

Ang
@Ech

Wybierajcie inną drogę niż espan... Można tutaj zobaczyć jak atakowane sa inne, słabsze osoby przez jak to same o sobie mówią przydupasów.. Pana i pani którzy tam zażądają. Nawet tutaj na tej stronie się to dzieje, heh i kto się zachowuje jak dziecko dziewczyny? Te które piszą prawdę bo mają w końcu odwagę to zrobić? I przede wszystkim nie zostaną ukarane za to. Czy te które najeżdżają tu nawet na anonimowe osoby..? Odp sobie sami.

Zostaw merytoryczną opinię o Espan Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Espan Sp. z o.o.
  • Mieszka I 29