Paula-Trans Sp.j. Firma Usługowa Janina i Sławomir Gojdź

Słupsk

Opinie o Paula-Trans Sp.j. Firma Usługowa Janina i Sławomir Gojdź

maciek

znajomy pracuje na CE i mowil ze pierwszy miesiac umowa zlecenie 10zl/netto i pod telefonem za kazda godzine placa czy stoisz czy jedziesz, potrzebuja na kraj

mm

a jak praca na ciężarówce?

zezeze

Cześć - a w tej kontroli to nadal tak kiepsko czy sie juz cos zmienilo???

xx

Jeśli chcielibyście pracować w owej firmie w dziale kontroli jakości, to odradzam. (usunięte przez administratora). Na początku słodka i milutka, później pokazuje do czego jest zdolna. Nie ma wiedzy na tematy jakościowe, przywłaszcza sobie czyjąś pracę i przedstawia jako własną, mobinguje swoich podwładnych i nie tylko. Po prostu słoma z butów.

Zuzanna
@xx 14.10.2014 11:32

A jak finansowo?

mlody

Witam! Co tam sie dzieje ze szukaja od kilku tygodni 9 osob na produkcje ?? Powiedzcie co tam jest czy warto sie pchac, bo dziwne ze nie moga nalezc nikogo.Az tak zle??

xxx

Praca na produkcji. Na czarno lub umowę za najniższą krajową. Bez badań sanitarnych po 12 godz. dziennie siedem dni w tygodniu. Bez dodatków za pracę w nocy i dodatków za nadgodziny. Zimno, mokro i śmierdzi śledziem. Zarobić w takich warunkach ok. 2tys. zł za 300-350 godz. to chyba nie jest szpan.

Zostaw opinię o Paula-Trans Sp.j. Firma Usługowa Janina i Sławomir Gojdź - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paula-Trans Sp.j. Firma Usługowa Janina i Sławomir Gojdź