Limito Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Opinie o Limito Sp. z o.o. Sp.k.

Ewa

Ewelina
@Ewa 17.10.2017 23:18
Chce aplikować do biura, może ktoś powiedzieć jak wyglada atmosfera, zarobki, podejście szefostwa etc....

Na jakie stanowisko ?.

Zuzanna

@Ewa A jak Ty oceniasz Limito Sp. z o.o. Sp.k. jako pracodawcę? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoim typowym dniu pracy? Na co można obecnie liczyć po dołączeniu do firmy?

ewa
@Zuzanna 12.07.2017 12:54

Przychodzę na godzinne 6. wiem gdzie mam pracować bo jest lista zrobiona kto gdzie stoi. jest porządek i ład. Jak coś się psuje to Mechnicy przychodzą i działają jak oni nie potrafią to wołają kierownika produkcji. Brygadziści teraz też muszą pracować kiedyś tak nie było. Mistrz produkcji też teraz pomaga i pracuje. na co można liczyć obecnie w Limito na dobrą i poukładaną prace w dobrej atmosferze za słabą płace.

Ewa

Wiele osób chwali nowego szefa produkcji. Widać że zna się na pracy i zależy mu na ludziach. Poini więcej takich osób zatrudnić.

Anonim

A czy ktoś może powiedzieć coś o biurowej pracy w LIMITO? Chciałabym aplikować, ale nie chcę trafić z deszczu pod rynnę...

Zuzanna

@olamanolarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Limito. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie?

olamanola

Faktycznie mieli problemy. Ja pracuje od kilku mc i sobie chwalę. Dużo zmian, jedne lepsze drugie gorsze ale idzie ku lepszemu :)

Zuzanna

@Qwertyuiopdlaczego tak uważasz? Jeśli jesteś pracownikiem firmy podziel się tym jak wygląda sytuacja w firmie. Informacje o warunkach pracy i zatrudnienia będą dla nas cenne.

Qwertyuiop

Limito niedługo skończy swoją działalność.

Zuzanna

@bream udało Ci się dostać do pracy w Limito? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy w firmie.

bream

Nie trafiłem ani z pierwszą pracą, ani tym bardziej z drugą… Mam nadzieję , że do trzech razy sztuka i tym razem dobrze polecił mi pracę w tym miejscu jeden ze znajomych.

takatam

nie dużo owszem.. muszą zaniżać wymagania bo nikt nie chce tam pracować (czyt. w Grudziądzu) nic dziwnego.. złe zarządzanie, zero współpracy i komunikacji między pracownikami i mobbing Panny M.. to wszystko razem wzięte daje finał tej "świetnej" kondycji firmy.

Marta N.

Pracować- nie pracowałam. Aplikowałam w listopadzie na stanowisko asystentki prezesa- zarządu. Chciałam tylko napisać: jeżeli zaprasza się kogoś na rozmowę, później na drugą, to chociaż wypadałoby oddzwonić, że jednak nie przyjmuje się kogoś do pracy, bez różnicy na jakie konkretnie stanowisko- tego wymagałaby kultura.

genia

Koniec swiatapracuj. W limito 6miesiecy jest juz koniec ja wysiadam z tego pociagu za zadne nadgodziny nie placa premi zadnych nie ma za charowanie po 10 Godzin i naprawde tam sie nie pracuje tam sie charuje zaluje ze tam wogule poszlam

adi

Nowoczesna firma i dbająca o socjal - są tanie automaty z kawo, sprzedaja ryby po taniosci, dzis bylem pierwszy dzien i spoko, zobaczymy jak dalej.

ktos

limito to "[usunięte przez moderatora] pracy", kobiety tyrają po 12h, dźwigają ponad normatywne ciężary, są poniżane, wykorzystywane, nie maja należycie płacone za nadgodziny więc skąd u Ciebie te słowa pochwały? No chyba, że to sam Pan i władca pisze......

Zostaw opinię o Limito Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limito Sp. z o.o. Sp.k.