3 Dodaj opinię
3 957 1650 5 1

Opinie o FRoSTA sp. z o.o.

Przyszłość

Witam jak praca na magazynie wygląda jakie zarobki

Nowy wpis

@Przyszłość

Początkowe wynagrodzenie na stanowisku operatora wózka widłowego wynosi około 3 400 zł brutto miesięcznie i zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Dodatkowo oferujemy pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, dofinansowane posiłki w firmowej kantynie i pakiet świadczeń socjalnych. Praca polega na obsłudze wózków czołowych, wózków wysokiego składu. Dodatkowo do zadań pracownika należy obsługa skanera, terminala i dbałość o porządek w magazynie.

Brico Nowy wpis
@FRoSTA sp. z o.o.

Dla osób z dużym doświadczeniem na wózkach dajecie większa stawke niż te 3400 ? Jestem zainteresowany pracą , ale te 3400 to mało jak za prace w systemie. I ostatnie pytanie jak wygląda socjal , premie itd.

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak2Nie3
Nowy wpis

@Pytanie

Osoby, które zaczynają pracę we FRoSTA Sp. z o.o. od początku są zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Sporadycznie wyjątek stanowić mogą studenci, którzy podejmują z nami współpracę w ramach konkretnego zlecenia realizowanego np. w okresie wakacji, wówczas proponujemy umowę zlecenie.

Operator
Nazwa działu: Produkcja

Wynagrodzenie dobre, benefity sa i super sprawa jedzenie w kantynie. Jesetem zadowolony że tu trafilem

Tak4Nie3
Ble
@Operator

Tylko niema czasu ich zjeść....

@Operator

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie FRoSTA sp. z o.o. Jestem ciekawa jakie benefity firma oferuje swoim pracownikom. Możesz powiedzieć na ten temat coś więcej?

Baby

Chyba jak to piszesz to nie przepracowałeś w Froście na produkcjii6 nawet jednego dnia. Tam jest gorzej niż źle.

Tak10Nie
Fan

Nacpales się

@Fan

Nie nie naćpałem się pracowałem tam pr zez trzy lata i wiem co tam sie dzieje

Ggg
@Baby

Nic nie wiesz ludzie pracują tam po ponad 10lat a ty biadolisz lepiej nie zabieraj glosu

TakNie2
@Ggg

A ty Ggg przepracowałeś tam chociaż jeden dzień że zabierasz głos że wiesz co tam sie dzieje ludzie którzy pracują tam po 10 lat to są największe płaczki Frosty w palarni i stołówce gadają a jak przychodzi co do czego to zwieszają po sobie uszy

Ggg

Te twoje 3 lata wsadź sobie w buty niemasz co porównywać

Maciej
@Ggg

Jeżeli rzeczywiście pracujecie bądź pracowaliście w firmie FRoSTA to może napisalibyście coś na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Z powszechnych informacji, które mam na temat tej firmy wynika, iż jest to firma znana w branży spożywczej, dlatego tym bardziej chciałbym dowiedzieć się coś na temat pracy w tym miejscu.

xxxx
@Maciej

mialem niewatpliwa przyjemnosc pracowac tam kiedys :) i to co sie tam dzieje to jakies nieporozumienie, kazdy kto mac choc troche godnosci i szacunku do siebie nie wytrzyma tam nawet miesiaca. osobiscie odradzam ( ale do odwaznych swiat nalezy)

Ecco

(usunięte przez administratora). Zakład zupełnie nie pilnuję stosunki pomiędzy pracownikami na produkcji, a może o tym im chodzi. Atmosfera pracy jest okropna, ludzi na tym zakładzie - to tylko środki do zarabiania pieniędzy. Pracownicy od zmęczenia tracą przytomność przy liniach. Na zakładzie zbyt dawno nie było inspektorów pracy.

Tak1Nie1

@Ecco

Przykro nam, że jesteś niezadowolony z pracy we FRoŚCIE. Jeżeli masz poczucie, że zostałeś niewłaściwie potraktowany skontaktuj się z nami pod adresem e-mail pracodawca@frosta.pl.

TakNie2
Żal

Uwaga firma frosta jest złą firmą nie polecam pracować w niej pracownik po 3 latach harówki po 12 godzin zostaje zwolniony cześć ludzi a szczególnie brygadzisci nie zasługują na swoje stanowiska poganiają ludzi jak bydło tak się nie robi.

Tak5Nie1
Grzegorz
@Żal

Firma rozwiązała z Tobą umowę po 3 latach Twojej pracy? Redukcje etatów zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie. Zastanawia mnie, czy Twoje zwolnienie miało charakter właśnie poszukiwania oszczędności przez firmę, czy może było to spowodowane zupełnie czym innym?

psss
@Grzegorz

jaka redukcja etatów,tam zawsze było za mało ludzi do pracy,musiały być inne powody

Pss
@psss

Ktoś widocznie zaslużył sobie l4 na zwolnienie, bo inaczej nie zwalniają

set
@Pss

yhy,tu l4 jest w modzie, uwierzcie w innych zakładach tego nie ma,bo tyle kasy tracisz na chorobowym ,że chory,a wleczesz się do pracy ,A tu po 2-3 miesiące w roku chorowali,

Mario

Siema Jest tu może ktoś kto pracuje na magazynie ?? Warto , zarobki ok

Tak3Nie3
@Mario

Widzę, że byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w FRoSTA na stanowisku Magazyniera. Niestety, nie wiem, na jakie konkretnie zarobki mógłbyś tam liczyć, ale dowiedziałam się, iż firma oferuje na pewno: stabilne zatrudnienie, posiłki w kantynie firmowej, karnety sportowe, a także świadczenia okolicznościowe. Czy takie warunki już sprawiają, że zdecydowałbyś się na aplikowanie?

Nick
@Hanna

Na pewno nie!!

@Nick

Chyba nie powinieneś wypowiadać się w imieniu użytkownika @Mario, ponieważ może on mieć zupełnie inne zdanie niż Ty. Ale może zechcesz wyjaśnić nam, dlaczego nie polecasz pracy w FRoSTA. Czy chodzi o zbyt niskie - Twoim zdaniem - wynagrodzenie, czy może o coś zupełnie innego? Nalegam, abyś odpowiednio uargumentował swoje zdanie.

@Mario

Początkowe wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi około 3 400 brutto miesięcznie i zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Ponadto oferujemy pierwszą umowę o prace na 12 miesięcy oraz posiłki w firmowej kantynie i pakiet świadczeń socjalnych.

anon

No dobra a pytanie czy tam praca to 12h stania/12h siedzenia czy trochę takiej trochę takiej pracy?

Ani jedno ani drugie 12 h biegania

Tak7Nie

@anon

Praca jest uzależniona od linii na, której pracujesz. W naszej fabryce większość kobiet wykonuje pracę na stojąco lub siedząco. Mężczyźni natomiast w większości mają pracą polegająca na poruszaniu się w obszarze linii produkcyjnej.

Tak2Nie1
gggg
Nazwa działu: Produkcja

Praca nie jest zła ale brygadziści na nowej hali dwaj Panowie Dawidowie jeden wyzywa wszystkich rozładowując w ten sposób swoją frustrację a drugi "Styropian" to chyba kij mu ktoś w (usunięte przez administratora) wsadził taki sztywny.

Przemysław
@gggg

Regulamin forum Gowork.pl zabrania podawania danych osobowych innych osób, po których mogą być rozpoznani. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się do niego stosować. Myślałeś jak mógłbyś poprawić atmosferę między współpracownikami? Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej motywująca. Napisz jakie aspekty pracy Ci odpowiadają, a co chciałbyś zmienić w funkcjonowaniu firmy FRoSTA ?

Fani
Nazwa działu: Handlowy

Kadry bez szkoły kiedy wypłacie 500 euro pozdrawiam

Tak8Nie1
Agresor
Nazwa działu: Produkcja

Jedna wielka banda (usunięte przez administratora)

Ni k

W poniedziek do roboty nieroby niewolnicy

Tak1Nie2
@Ni k

Sam jesteś nierobem Jełopie

Tak3Nie1
Szon
@Baby

Ryj w gacie i wąchaj pydę niewolniku :) Powąchaj rudego twojego Pana i masz robić aż padniesz

Tak1Nie1
@Szon

Ja pierdziele ale ty przeżycia miałeś lol, normalnie jak w Klerze.

Edyta
@KS

Śmiem przypuszczać, że nigdy nie czytałeś regulaminu serwisu GoWork - zatem odsyłam Cię do niego w tym momencie: https://www.gowork.pl/regulamin Dowiesz się z niego, iż na forum wypowiadamy się używając kulturalnego słownictwa - staraj się o tym następnym razem pamiętać. FRoSTA to niewątpliwie bardzo znana oraz ceniona firma, która zatrudnia naprawdę wielu pracowników. Dołączasz się do nich? Jeśli tak, to powiedz, czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia jest tam na tyle korzystna, iż można spokojnie aplikować?

gggg
@Edyta

Śmiem przypuszczać że ta uwaga chyba nie do mnie lecz do@szon powinna chyba być?

Fani

Kiedy wyplacaja 500 euro

Tak6Nie2
Taki se
@Fani

W tym roku niebędzie za dużo inwestycji ????

Tak1Nie5

kadry
@Fani

Jutro w grudniu, popołudniu

Tak4Nie7
chłopiec z batonikiem.
Nazwa działu: Produkcja

Dzicy ludzie tam pracują.Dla zainteresowanych,bardzo duże tempo pracy,niesprzyjające warunki,wilgotno i gorąco.2/3 kadry to Ukraina.Pracowałem 3 miesiące.Ja osobiście nie polecam-koszmar i brak organizacji jedna wielka gonitwa żeby wykonać plan.

Tak6Nie1
xccd
Nazwa działu: Produkcja

Niech dadzą nam chociaż połowę tego co mają pracownicy na takim samym stanowisku pracujac w Fabryce w Niemczech to wtedy było by dużo ludzi chętnych do pracy. Proste wieksza płaca to i ludzie się znajdą

Wszyscy i nikt
@xccd

Czemu chcesz połowę tego co w Niemczech?, nie rozumiem takiego myślenia ... Nie lepiej tyle samo?, Pewnie że chcesz tyle samo o ile nie więcej!, Więc mam radę: Pakuj walizy, ucz się Niemieckiego i migruj do Niemiec - nikt tobie tego nie zabrania. Ale nie, lepiej biadolić, jak to źle, jak to nie dobrze, jak to mnie skrzywdzili, jacy to ludzie są straszni i niedobrzy ... Ale TY jesteś święty, uczciwy i nienaganny.

Tak3Nie4
Irek
Nazwa działu: Marketing

A wynagrodzenie operatora wózka widłowego jak wygląda, na początek?

@Irek

Wynagrodzenie na tym stanowisku zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata, a także od powierzonego zakresu obowiązków. Dlatego konkretną ofertę przedstawiamy podczas ostatniego etapu postępowania rekrutacyjnego. Zachęcamy do przesłania nam CV.

Tak4Nie4
hmmm
Nazwa działu: Finanse
@FRoSTA sp. z o.o.

Mam pytanie ile zarabia u Państwa kontroler jakości??

@hmmm

Wynagrodzenie w dziale kontroli jakości zależy od umiejętności i doświadczenia kandydata, a także od powierzonego zakresu obowiązków i poziomu stanowiska. Konkretną ofertę przedstawiamy podczas ostatniego etapu postępowania rekrutacyjnego. Zachęcamy do przesłana nam CV.

Tak2Nie5
Abc
@FRoSTA sp. z o.o.

W kontroli jakości jak dostaniesz 2000 na rękę to będzie dobrze...

Tak8Nie

anon
Nazwa działu: Produkcja

Witam, niedługo idę (we wtorek) do Manpowera na rozmowę ws. pracy w Froście; niby 3 dni po 12h, 3 dni wolne - prawda, czy nie? I generalnie jak tam jest?

Tak1Nie5
Prawdomowny
@anon

Uciekaj nie idziemy do tej firmy , ludzie okropni

Tak3Nie6

Brawo dla tych co opuscili mury frosty ostatnich 4 lat jak wam zapewne teraz lepiej czas na rodzine przyjaciol mozna cos zaplanowac i nie czekac na smsa ze nastapila zmiana grafilu do pracy 18-6 z soboty na niedziele pozdro

Tak12Nie

Bhy
@Były pracownik

Teraz tego nie ma. Od 5 miesięcy nie ma chodzenia dodatkowo na zawołanie. Pracuje się 3 na 3 no chyba że brakuje do etatu to raz czy dwa w miesiącu się pójdzie, a jeśli wychodzi z godzin etat to nie trzeba chodzić. Chyba, że ktoś chce...

Tak4Nie1

prr
@Bhy

najpierw musiało się zwolnić pół zakładu żeby doszli do wniosku że przez ciągłe dodatkowe dwunastki ludzie nie chcą tu pracować

Tak8Nie
Komarek
@prr

Pół zakładu to mało powiedziane. Pracowałem tam 3 lata i to był najgorszy okres w moim życiu. Ludzie, ktorzy przychodzili uciekali po miesiącu nawet nie. A starzy pracownicy zwalniali się co chwilę. Gratuluję im "pomysłowości" że po długim okresie tyrania ludzi ponad 200 godzin w miesiącu w końcu przejrzeli na oczy ale starzy pracownicy którzy to pamiętają wam nie zapomną. Pozdrawiam wszystkich zaje biscie mocnych frosciakow. Należy wam się od tej firmy!

@Komarek

We FRoŚCIE osoby, które są zatrudniane na produkcji, pracują w systemie dwóch zmian po 12 godzin. Zmiany odbywają się w godzinach 6:00-18:00 i 18:00-6:00, przez 7 dni w tygodniu. Harmonogram czasu pracy przewiduje - 3 dni pracy na pierwszej zmianie - 3 dni wolnego, - 3 dni pracy na drugiej zmianie, - 3 dni wolnego.

Tak5Nie1
Irek

Jak u Was wygląda czterobrygadówka?

@Irek

We Froście osoby zatrudnione w dziale operacyjnym produkcji pracują w systemie dwóch zmian 12- godzinnych (6:00-18:00 i 18:00-6:00), przez 7 dni w tygodniu. Harmonogram czasu pracy przewiduje: - 3 dni pracy na pierwszej zmianie, - 3 dni wolnego, - 3 dni pracy na drugiej zmianie, - 3 dni wolnego. Wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 36 06 792.

Tak8Nie1
...
@FRoSTA sp. z o.o.

Proszę przejrzeć grafik i zobaczyć kiedy tak było. Z teorii ładnie to wyglada a jak wyglada praktyka? 180’ inaczej.

@...

Od października 2018 trzymamy się stałego grafiku pracy. Ewentualne odchylenia wynikają z konieczności wypracowania pełnego etatu przez pracownika.

Tak7Nie1
Taki se
@...

Nie kiedy tylko jak długo tak było.....

Ida
Nazwa działu: Marketing

Czy ktoś może się merytorycznie wypowiedzieć jak wygląda sytuacja działu biurowego we Froście? Jest wolne stanowisko Brand Managera, zastanawiam się czy aplikować. Jaka panuje atmosfera? Jak wygląda praca, ale ta za biurkiem? Będe wdzięczna za wypowiedź pracowników, nie tylko tych z produkcji

Tak6Nie

Jak tam Frosciaki wekend w pracy? Jak slysze ogloszenie w radiu o pracy w Froscie haha obiady socjal dofinadowanie do wypoczynku smiech trzymajcie sie wytrwalosci trzymam za was kciuki za wasza wytrwalosc i odpornosc na kierownictwo i brygadzistow spendzilem w froscie 5 lat bylo jak bylo czasem lepiej czasem gorzej

Edyta
@Były pracownik

5 lat stażu pracy w jednej firmie niewątpliwie robi już wrażenie. Musisz mieć naprawdę wartościową wiedzę na temat warunków pracy i zatrudnienia w tym właśnie miejscu. Może w takim razie zechcesz powiedzieć wszystkim tu obecnym osobom, na jakich zasadach byłeś zatrudniony w firmie FRoSTA? Otrzymałeś już od pierwszych dni pracy umowę o pracę na dłuższy okres czasu, czy na początku musiałeś zadowolić się jedynie zleceniem?

Byly pracownik
@Edyta

Odrazu pierwsza umowa o prace na 3 miesiace kolejna na 2 lata i nastepna juz na czas nieokreslony ogulnie odradzam pracy w tej firmie mobong przez brygadzistowci smiesznych kierownikow zmianowych

Byly pracownik

@Edyta

We FRoŚCIE nieustannie poprawiamy warunki zatrudnienia. Obecnie nowi pracownicy działu operacyjnego produkcji otrzymują: - umowę o prace na 12 miesięcy - zarobki od 2700 zł brutto dla pracownika produkcji - zarobki od 3 500 zł do 4 200 brutto (adekwatne do doświadczenia) dla operatorów urządzeń - dofinansowanie do posiłków w kantynie – codziennie! i wiele innych korzyści: https://bit.ly/2thIrjZ. Wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 36 06 792.

fjuuu
@Byly pracownik

Też pracowałam wiele lat,ludzie tam wykańczają jeden drugiego Jedni wszystko mogą ,(usunięte przez administratora)dlatego chyba jednak ludzie nie chcą tu pracować

@fjuuu

Zmieniamy się na lepsze:)

RAFAŁ

Jak ktoś jest nauczony pracy to nie narzeka tylko robi swoje, a jak ktoś jest leniem to nawet jak mu damy 6 tys netto to i tak będzie mu za mało i tak będzie narzekał .... według mnie dobra firma jak na realia bydgoskie . A wam leserom radze zacząć pracować a nie wylewać frustracje swojej niepełnosprawności w internecie...

Tak24Nie1
Mariusz
@RAFAŁ

PRAWDA!!!!

Nowy

Witam mam pytanie jakie panują warunki na halach produkcyjnych czy jest ciepło czy zimno proszę o odp pozdrawiam

Nico

Czarnuchy murzyny robic całe soboty i niedziele zapomnijcie o rodzinie rodzina to Frosta i dom jestescie dupkami ze tam.pracujecie mam to w d ze administrator usunie nie pracuje w obozie 4 lata robilem.na widlaku na Multi zwolnilem sie bo Pan Mariusz.W Stosowal mobing a Rafal jak go widze w Polo czy biedronce czesc czesc moze ktos sie domysli kto to pisze zgadujcie obiecuje przyznam sie jak kros zgadnie

Tak7Nie1

haa
@Nico

(usunięte przez administratora),przez niego wielu odeszło

ooooooo
@haa

Najbardziej złośliwy ze wszystkich

Kubiasty
@Nico

Ludzie winią za wszystko okoliczności . Ci , którym na tym świecie się powodzi wstają rano i szukają takich okoliczności , jakie są im na rękę . Jeśli ich nie znajdują Sanmi JE TWORZĄ . Niko - tchórz umiera tysiąc razy , odważny tylko raz.

@Nico

ale masz poważny deficyt lewej i prawej półkóli.

Stachu

Piatek piateczek piatunio frosta pracuje caly czas swiatek piatek i niedziela frosta caly czas pracuje pozdro Stachu z Mulit

@Stachu

Ja pierdziele większość zakładów produkcyjnych pracuje w niedziele i w święta też więc nie płacz!!!

Zadowolony

Siemka co tam ciekawego sie dzieje we Froscie duzo sie zmienilo od 4 lat jak sie zwolnilem Mariuszek dalej szaleje Pani S tez szaleje co tam na Multi Ciekawego Pozdrawim

Komarek

"przełożeni liczący się że zdaniem pracownika" i "wspaniała atmosfera"? Chyba za dużo panieru tam wąchacie. Żarciki niezłe was się trzymają.

@Komarek

człowieku czytaj dokladnie ze zrozumieniem, chodzi o prace w terenie jako ph a nie na produkcji....

kombi

Witam, niedługo idę tam na spotkanie przez agencję pracy - jak tam jest - ciężko, nie? I jak z atmosferą?

@kombi

Odpuść agencję aplikuj sam ...

kombi
@Pracownik

Czemu?

@kombi

Ty się dobrze zastanów co ty chcesz zrobić???????

prr
@kombi

Każdego traktują indywidualnie.jedni się czują tu jak ryba w wodzie a inni ledwo co wytrzymują.Atmosferę tworzą tu kierownicy,brygadziści i koledzy z Twojego działu dla którego możesz być idolem lub ofiarą,sam musisz się przekonać

Jony
@prr

W pracy kolegow sie nie ma sa tylko znajome twarze.zwlaszcza we froscie.

Madzia

Siekiera cały czas pracuje ?

@Madzia

Oczywiście że tak

Beata
@Madzia

podobno jest teraz kierownikiem produkcji ?

Spec

Wszystkim pracownikom produkcji ,operatorom,specjalistom ,liderom,życzę wesołych świat Bożego Narodzenia i oby przyszły rok był leprzy dla nas wszystkich....

Fan
@Spec

Zmien dilera bo ten Cię oklamuje co ty bredzisz

Zostaw opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie