FRoSTA sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FRoSTA sp. z o.o.

On 33

Sprawdźcie jutro alkomatem pewna część osób z produkcji którzy będą zaczynać o 6 pracę...

@On 33

Dzień dobry, Rozumiemy, że post ma na celu zwrócenie uwagi pracodawcy na bezpieczeństwo i higienę pracy, a także niedopuszczenie do sytuacji mogącej negatywnie wpłynąć na te dwa aspekty. W związku z tym prosimy autora/kę o bezpośredni kontakt pod adresem pracodawca@frosta.pl. Budujmy wspólnie dobrą atmosferę i bezpieczne warunki pracy.

Farsa
@On 33

Jaką część osób czy ty czytasz co piszesz?Jeśli wyczułeś kogos na kacu zgłoś to brygadziscie albo kierownikowi ,odrobina cywilnej odwagi by się przydała skoro piszesz tutaj takie bzdury

Kyos
@Farsa

Tu sie zgodze czesto od niektorych czuc alkohol ale mimo zgloszen jest to ignorowane

Pracownik 963 Nowy wpis
@Farsa

Farsa i co dołączyć do pozostałych którzy donoszą za plecami kierownikom ?

Acha Nowy wpis
@FRoSTA sp. z o.o.

Higiena pracy dotyczy też ilości godzin wypracowanych. 5 dwunastek i 1 dzień wolny. To gdzie ta higiena pracy? A zarobki dobre jak nadgodzin do oporu. To nie żaden rarytas.(usunięte przez administratora) Do tego marna atmosfera. (usunięte przez administratora)

On 33

Czy ktoś na wejściu do pracy sprawdza alkomatem chociaż wyrywkowo? Przydałoby się

@On 33

Dzień dobry, wszyscy pracownicy FRoSTA są poinformowani o zakazie spożywania alkoholu na terenie zakładu pracy oraz o zakazie stawiania się w zakładzie pracy po jego spożyciu, zgodnie z Kodeksem Pracy oraz obowiązującym w zakładzie Regulaminem Pracy. Jeżeli był Pan/Pani świadkiem niestosowania się do panujących zasad prosimy o kontakt pod adresem pracodawca@frosta.com

@FRoSTA sp. z o.o.

Wystarczy wyrywkowo robić badanie alkomatem bo są osoby na tzw. (usunięte przez administratora)bądź przepiciu.

Oj tam
@On 33

Na wyrywki to co najwyżej tabliczka mnożenia...Pracodawca nie ma prawa samodzielnie przeprowadzać badania alkomatem ,może nie dopuścić do pracy osoby wobec której jest uzasadnione podejrzenie bycia w stanie wskazującym.Od takich rzeczy jest policja a nie pracodawca.Tak samo jak nie można pobierać próbek narkotestów a wielu by się zdziwiło. Wpisz sobie w google badanie alkomatem przez pracodawcę i sprawa Ci się rozjaśni.

Pracownik Nowy wpis
@FRoSTA sp. z o.o.

Mam pytanie :gdzie w zakładzie można zapoznać się z wewnętrznym regulaminem pracy o którym mowa?Kiedy pyta się brygadzistę odsyła do kierownika a wiadomo że kierownik jest zajęty swoją pracą i odsyła gdzie indziej.Podpisując umowę otrzymuje się angaż z zakresem obowiązków z którym trzeba się zapoznać i podpisać jeśli ktoś akceptuje warunki a regulaminu pracy się nie otrzymuje.Czy ten dokument jest ściśle tajny ? czy o co chodzi....Myślę że dobrym pomysłem było by wstawienie tak ważnej dokumentacji w aplikację Yammer żeby każdy pracownik bez niepotrzebnego zawracania głowy innym osobom ( kierownikom i brygadzistom ) mógł się z nim zapoznać.

Nowy wpis

@Pracownik

Dzień dobry, Regulamin Pracy dostępny jest dla naszych pracowników w kilku miejscach np. w biurze Kierownika Produkcji, w dziale personalnym czy na dysku sieci firmowej. Dodatkowo, każdy pracownik, już podczas szkolenia wstępnego pozyskuje informacje o obowiązujacych we FRoSTA zasadach na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie regulaminach. Oczywiście zweryfikujemy opisaną przez Ciebie sytuację. Dziękujemy również za sugestię dotyczącą udostępnienia regulaminów w aplikacji Yammer, sprawdzimy możliwości w tym zakresie. W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt e-mail pod adresem: pracodawca@frosta.pl

Jakie wartości są cenione w FRoSTA sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, We FRoSTA pracujemy wspólnie w oparciu o poszanowanie następujących zasad i wartości: - komunikujemy się w sposób otwarty i jasny; - w swojej krytyce skupiamy się na przedmiocie sprawy, nie na osobie; - nasze działania są spójne z naszą strategią; - wyciągamy wnioski z popełnianych błędów, by uniknąć ich w przyszłości; - rozmawiamy ze sobą, nie wyrażamy się źle o sobie; - chwalimy i wspieramy dzięki właściwej kontroli; - dokonujemy konkretnych ustaleń i ich przestrzegamy; - rozumiemy pracę innych, wspieramy się podejmowanych działaniach; - jesteśmy odpowiedzialni za to co robimy i czego nie robimy; - wyznaczamy standardy; - nasze myślenie skoncentrowane jest na rozwiązaniach, nie problemach; - przedkładamy dobro ogółu nad indywidualny interes; - nasze myślenie opiera się na wartościach i rozumieniu kosztów; - jesteśmy ciekawi i dokonujemy samorefleksji, by się doskonalić; - jesteśmy otwarci na zmiany, stawiamy im czoła. Jeszcze nie osiagnęliśmy perfekcji. Codziennie pracujemy wspólnie nad naszą kulturą organizacyjną.

SZOK
@FRoSTA sp. z o.o.

Po9winny być przeprowadzone ankiety odnośnie cichego mobbingu między pracownikami na danych zmianach,Szczególnie traktowanie gorzej słabszych Każdy powinien przychodzić pracować a nie pojeżdzać sobie na innych,bo ma lepsze układy z liderem czy brygadzistą,czy jest bardziej lubiany

Kyos
@SZOK

Wes sie do roboty to nie bedzie trzeba na cb najezdzac

Aga
Kandydat

Czy poszukują Państwo osoby w logistyce posługująca się językiem niemieckim lecz nie posługująca się zbyt dobrze językiem polskim? Dodam że osoba ta ma uprawnienia na wózki widłowe wykształcenie logistyczne ale w Niemczech? Pozdrawiam serdecznie

@Aga

Dzień dobry, w obszarze logistyki lub obsługi wózków widłowych nie poszukujemy obecnie pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FRoSTA sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Księgowości Zobowiązań powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Kandydat

Dzień dobry , jestem zainteresowana pracą na produkcji .

@pracownik

Dzień dobry, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji oraz Operator Urządzeń Produkcyjnych. Aktualne oferty pracy są dostępne na stronie pracuj.pl bądź www.frosta.pl w zakładce "Dołącz do nas".

malineo
Kandydat

W jakich godzinach pracuje się na stanowisku asystent ds. rozwoju produktów i opakowań? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@malineo

Dzień dobry, Praca standardowo odbywa się w godzinach 8-16, natomiast zgodnie z regulaminem pracy pracownik po wcześniejszym uzgodnieniu może rozpocząć pracę między 7 a 9 oraz pozostać w niej 8 godzin.

Beata W.
Klient

Jestem bardzo zdziwiona,że Państwo wypuścili na rynek produkt tak niskiej jakości. Od wielu lat kupuję Wasze produkty i nigdy nie byłam tak ro'czarowana.Chodzi mi o paluszki Tico.CO prawda jest napisane niska cena.I powinno być jednak napisane Niska cena PALUSZKI RYBNE NIE DO ZJEDZENIA. .

@Beata W.

Dzień dobry, Doceniamy, że dzieli się Pani z nami swoją opinią na temat produktu. Jeżeli ma Pani zastrzeżenia produktowe prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@frosta.com

Gość
Kandydat

Witam, czy Państwo nadal szukają osoby do pracy na stanowisko Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości z językiem angielskim i niemieckim ?

@Gość

Dzień dobry, Rekrutacja na to stanowisko została już zakończona. W chwili obecnej poszukujemy Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości z językiem angielskim, niemieckim i francuskim.

Kandydat

Witam, czy aktualnie są poszukiwane osoby na stanowisko technologa żywności?

@Pytanie

Dzień dobry, W chwili obecnej nie poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog żywności.

Czy FRoSTA sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Grafik to jeden wielki (usunięte przez administratora) Aż dziw że Fosta ciągle broni się rękoma i nogami przed wprowadzeniem dla wszystkich 8h trybu pracy.

@Pytanie

Dzień dobry, Godziny pracy są zależne stanowiska i działu w jakim pracuje pracownik. Jeżeli interesuje Pana/Panią konkretne stanowisko proszę o kontakt pod adresem rekrutacja@frosta.pl a chętnie udzielimy więcej informacji o godzinach pracy.

Kala

Dlaczego nie macie zmian po 8 godzin?Sama bardzo chętnie przyszłabym do pracy.Ostatnio pracowałam w systemie 4 brygadowym po 8 godzin przez 7 dni w tygodniu i szło wytrzymać ale trzy dni po 12 to jest jakaś porażka.

Ja
@Kala

Żeby chociaż 3 dni.. Ale często robisz 5 i dzień lub 2 wolnego. Praca sama w sobie ok. Tylko szkoda że nikt nie szanuje pracownika. Liderki to chyba za bardzo co niektóre urosły... A same zapomniały jak były gnane do roboty. Szanujmy się naprawdę. Brygadzisci to samo. Nic nas to nie kosztuje abyśmy się szanowali i odzywali się do siebie z szacunkiem.

@Ja

Dzień dobry, Jeżeli masz poczucie, że zostałaś/eś niewłaściwie potraktowana/y, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail pracodawca@frosta.pl.

@FRoSTA sp. z o.o.

Słowo starego pracownika jest silniejsze od słowa młodego pracownika. Wielu młodych zostało wyrzuconych z pracy bo podpadli starym wygom.

@Ja

Zależy niektóre Liderki są w porządku podobnie Brygadziści. Jedynie Kierownicy i niektórzy pracownicy z wieloletnim stażem zadzierają nosa.

Cris

Sama praca nie jest zła, lecz traktowanie ludzi przez pracodawce to delikatnie mówiąc żenada. Organizacja grafików to prowizorka, mam wrażenie że nikt nad tym nie panuje. Pracodawca nieraz tu pisał że nadgodziny są tylko dla chcących i dla wyrobienia pełnego etatu. Jest to ewidentne kłamstwo albo wynikające z niewiedzy albo to efekt kłamstw pani od grafików. Mi niedługo kończy się umowa i raczej jej nieprzedłużę . Co do atmosfery większość ludzi którzy tu negatywnie o niej napisali niestety mają rację.

oj
@Cris

Ludzie tu powinni pracować codziennie po 8 godzin,nikt by wtedy nie mógl mieć pretensji do grafiku i by się skończyły narzekania

@oj

No ale niektórzy we Froście pracują 5 dni po 8h i jeszcze narzekają np: kadry czy nowa hala. A cała reszta chciała by pracować po 8h i 16h przerwy albo 12h pracy i 24h przerwy.

Anna
Kandydat

Na chwilę obecną firma potrzebuje pracowników?

@Anna

Dzień dobry, Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną kariery. Dostępne są tam wszystkie aktualne oferty pracy we FRoSTA https://career.frosta-ag.com/go/Wszystkie-prace/4237201/

Jankes
Kandydat

Witam Czy w firmie Frosta jest mozwliosc platnego stazu dla osoby studiujacej dietetyke np w dziale kontroli jakosci lub czy wystepuje inna mozliwosc pracy we froscie bedac studentem 3 roku dietetyki?

@Jankes

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie stażem we FRoSTA. W chwili obecnej nie mamy ofert staży/praktyk w tym obszarze. Zachęcam do odwiedzania naszej strony kariery na której dostępne są wszystkie aktualne oferty. https://career.frosta-ag.com/go/Wszystkie-prace/4237201/

Elektryk
Kandydat

Dzień dobry. Chciałem się zapytać o stawki na stanowisku elektryka.

@Elektryk

Zarobki na stanowisku Elektryka uzależnione są od doświadczenia i umiejętności kandydata. Pracownicy na tym stanowisko mają prawo do premii. Ponadto mogą skorzystać z wielu dodatkowych benefitów np. dofinansowanie do posiłków w kantynie, możliwość zakupu produktów FRoSTA w preferencyjnych cenach, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, premię świąteczną itp. Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę kariera.

malineo
Kandydat

Dzień dobry!! Mam pytanie odnośnie oferty asystent kontroli jakości, jaka zmianowość występuje na tym stanowisku mam tu na myśli w jakich godzinach?

@malineo

Dzień dobry, Na stanowisku asystent kontroli jakości praca odbywa się na dwie zmiany (6-14, 14-22).

Wiktoria
Kandydat

Witam poszukuję pracy , niestety na Państwa stronie nie ma żadnych ofert. Gdzie ewentualnie mogłabym wysłać swoje cv?

@Wiktoria

Dzień dobry, Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie interetowej https://career.frosta-ag.com/go/Wszystkie-prace/4237201/ W przypadku jeżeli szuka Pani pracy na innym stanowisku niż umieszczone w zakładce kariery ogloszenia może Pani skorzystać z zakładki ''Dołącz do społeczności talentów'' w celu założenia swojego konta i pozostawienia swojego CV.

Karina
Kandydat

Dzień dobry. Jakie warunki należy spełnić aby być branym pod uwagę podczas ew. rekrutacji do działu jakości?

@Karina

Dzień dobry, Jest to uzależnione od konkretnego stanowiska. Wszystkie szczegóły dotyczące wymagań na danym stanowisku znajdują się każdorazowo w ogłoszeniu na dane stanowisko.

Zainteresowany

Jaka ilość godzin w miesiącu 168 czy też więcej, i czy jeszcze jest rekrutacja

@Zainteresowany

Dzień dobry, Wszystkie aktulane oferty pracy dostępne są na naszej stronie kariery https://career.frosta-ag.com/search/ Liczba godzin pracy uzależniona jest od tego ile dany miesiąc ma dni pracujących.

kandydat
Kandydat

witam, czy w najbliższym czasie będzie rekrutacja na stanowisko specjalista ds. logistyki i zakupów?

@kandydat

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie mamy zapotrzebowania w tym obszarze. Wszystkie nasze aktualne oferty pracy są dostępne na naszej stronie internetowej https://career.frosta-ag.com/.

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

FRoSTA sp. z o.o.