FRoSTA sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
FRoSTA sp. z o.o.
3 955 1634 5 1

Opinie o FRoSTA sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Mario

Siema Jest tu może ktoś kto pracuje na magazynie ?? Warto , zarobki ok

TakNie1
Hanna
@Mario 05.06.2019 19:25

Widzę, że byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w FRoSTA na stanowisku Magazyniera. Niestety, nie wiem, na jakie konkretnie zarobki mógłbyś tam liczyć, ale dowiedziałam się, iż firma oferuje na pewno: stabilne zatrudnienie, posiłki w kantynie firmowej, karnety sportowe, a także świadczenia okolicznościowe. Czy takie warunki już sprawiają, że zdecydowałbyś się na aplikowanie?

Nick
@Hanna 06.06.2019 12:03

Na pewno nie!!

Hanna
@Nick 10.06.2019 11:13

Chyba nie powinieneś wypowiadać się w imieniu użytkownika @Mario, ponieważ może on mieć zupełnie inne zdanie niż Ty. Ale może zechcesz wyjaśnić nam, dlaczego nie polecasz pracy w FRoSTA. Czy chodzi o zbyt niskie - Twoim zdaniem - wynagrodzenie, czy może o coś zupełnie innego? Nalegam, abyś odpowiednio uargumentował swoje zdanie.

@Mario 05.06.2019 19:25

Początkowe wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi około 3 400 brutto miesięcznie i zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Ponadto oferujemy pierwszą umowę o prace na 12 miesięcy oraz posiłki w firmowej kantynie i pakiet świadczeń socjalnych.

anon
 Opinia

No dobra a pytanie czy tam praca to 12h stania/12h siedzenia czy trochę takiej trochę takiej pracy?

@anon 29.03.2019 17:00

Ani jedno ani drugie 12 h biegania

@anon 29.03.2019 17:00

Praca jest uzależniona od linii na, której pracujesz. W naszej fabryce większość kobiet wykonuje pracę na stojąco lub siedząco. Mężczyźni natomiast w większości mają pracą polegająca na poruszaniu się w obszarze linii produkcyjnej.

Fani
Nazwa działu: Handlowy

Kadry bez szkoły kiedy wypłacie 500 euro pozdrawiam

Tak7Nie1
Agresor
 Opinia

Jedna wielka banda (usunięte przez administratora)

Ni k
 Opinia

W poniedziek do roboty nieroby niewolnicy

Tak1Nie2
@Ni k 18.07.2018 05:14

Sam jesteś nierobem Jełopie

Tak3Nie1

Szon
@Baby 18.07.2018 18:37

Ryj w gacie i wąchaj pydę niewolniku :) Powąchaj rudego twojego Pana i masz robić aż padniesz

Tak1Nie1
@Szon 25.07.2018 09:00

Ja pierdziele ale ty przeżycia miałeś lol, normalnie jak w Klerze.

Edyta
@KS 30.01.2019 12:16

Śmiem przypuszczać, że nigdy nie czytałeś regulaminu serwisu GoWork - zatem odsyłam Cię do niego w tym momencie: https://www.gowork.pl/regulamin Dowiesz się z niego, iż na forum wypowiadamy się używając kulturalnego słownictwa - staraj się o tym następnym razem pamiętać. FRoSTA to niewątpliwie bardzo znana oraz ceniona firma, która zatrudnia naprawdę wielu pracowników. Dołączasz się do nich? Jeśli tak, to powiedz, czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia jest tam na tyle korzystna, iż można spokojnie aplikować?

gggg
@Edyta 31.01.2019 12:00

Śmiem przypuszczać że ta uwaga chyba nie do mnie lecz do@szon powinna chyba być?

gggg
 Opinia

Praca nie jest zła ale brygadziści na nowej hali dwaj Panowie Dawidowie jeden wyzywa wszystkich rozładowując w ten sposób swoją frustrację a drugi "Styropian" to chyba kij mu ktoś w (usunięte przez administratora) wsadził taki sztywny.

Przemysław
@gggg 01.05.2019 18:35

Regulamin forum Gowork.pl zabrania podawania danych osobowych innych osób, po których mogą być rozpoznani. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się do niego stosować. Myślałeś jak mógłbyś poprawić atmosferę między współpracownikami? Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej motywująca. Napisz jakie aspekty pracy Ci odpowiadają, a co chciałbyś zmienić w funkcjonowaniu firmy FRoSTA ?

Fani

Kiedy wyplacaja 500 euro

Tak5Nie2
Taki se
@Fani 03.04.2019 12:41

W tym roku niebędzie za dużo inwestycji ????

Tak1Nie5

kadry
@Fani 03.04.2019 12:41

Jutro w grudniu, popołudniu

Tak4Nie7
chłopiec z batonikiem.
 Opinia

Dzicy ludzie tam pracują.Dla zainteresowanych,bardzo duże tempo pracy,niesprzyjające warunki,wilgotno i gorąco.2/3 kadry to Ukraina.Pracowałem 3 miesiące.Ja osobiście nie polecam-koszmar i brak organizacji jedna wielka gonitwa żeby wykonać plan.

Tak5Nie1

xccd
 Opinia

Niech dadzą nam chociaż połowę tego co mają pracownicy na takim samym stanowisku pracujac w Fabryce w Niemczech to wtedy było by dużo ludzi chętnych do pracy. Proste wieksza płaca to i ludzie się znajdą

Wszyscy i nikt
@xccd 15.01.2019 14:43

Czemu chcesz połowę tego co w Niemczech?, nie rozumiem takiego myślenia ... Nie lepiej tyle samo?, Pewnie że chcesz tyle samo o ile nie więcej!, Więc mam radę: Pakuj walizy, ucz się Niemieckiego i migruj do Niemiec - nikt tobie tego nie zabrania. Ale nie, lepiej biadolić, jak to źle, jak to nie dobrze, jak to mnie skrzywdzili, jacy to ludzie są straszni i niedobrzy ... Ale TY jesteś święty, uczciwy i nienaganny.

Tak2Nie4
Irek
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

A wynagrodzenie operatora wózka widłowego jak wygląda, na początek?

@Irek 20.02.2019 18:04

Wynagrodzenie na tym stanowisku zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata, a także od powierzonego zakresu obowiązków. Dlatego konkretną ofertę przedstawiamy podczas ostatniego etapu postępowania rekrutacyjnego. Zachęcamy do przesłania nam CV.

Tak3Nie3
hmmm
Nazwa działu: Finanse
@FRoSTA sp. z o.o. 25.02.2019 11:26

Mam pytanie ile zarabia u Państwa kontroler jakości??

@hmmm 07.03.2019 08:43

Wynagrodzenie w dziale kontroli jakości zależy od umiejętności i doświadczenia kandydata, a także od powierzonego zakresu obowiązków i poziomu stanowiska. Konkretną ofertę przedstawiamy podczas ostatniego etapu postępowania rekrutacyjnego. Zachęcamy do przesłana nam CV.

Tak1Nie4
Abc
@FRoSTA sp. z o.o. 11.03.2019 13:54

W kontroli jakości jak dostaniesz 2000 na rękę to będzie dobrze...

Tak7Nie

anon
 Opinia

Witam, niedługo idę (we wtorek) do Manpowera na rozmowę ws. pracy w Froście; niby 3 dni po 12h, 3 dni wolne - prawda, czy nie? I generalnie jak tam jest?

Tak1Nie5
Prawdomowny
@anon 17.03.2019 11:05

Uciekaj nie idziemy do tej firmy , ludzie okropni

Tak2Nie6

Opinia

Brawo dla tych co opuscili mury frosty ostatnich 4 lat jak wam zapewne teraz lepiej czas na rodzine przyjaciol mozna cos zaplanowac i nie czekac na smsa ze nastapila zmiana grafilu do pracy 18-6 z soboty na niedziele pozdro

Tak11Nie

Bhy
@Były pracownik 15.02.2019 17:03

Teraz tego nie ma. Od 5 miesięcy nie ma chodzenia dodatkowo na zawołanie. Pracuje się 3 na 3 no chyba że brakuje do etatu to raz czy dwa w miesiącu się pójdzie, a jeśli wychodzi z godzin etat to nie trzeba chodzić. Chyba, że ktoś chce...

Tak4Nie1

prr
@Bhy 16.02.2019 11:50

najpierw musiało się zwolnić pół zakładu żeby doszli do wniosku że przez ciągłe dodatkowe dwunastki ludzie nie chcą tu pracować

Komarek
@prr 18.02.2019 12:07

Pół zakładu to mało powiedziane. Pracowałem tam 3 lata i to był najgorszy okres w moim życiu. Ludzie, ktorzy przychodzili uciekali po miesiącu nawet nie. A starzy pracownicy zwalniali się co chwilę. Gratuluję im "pomysłowości" że po długim okresie tyrania ludzi ponad 200 godzin w miesiącu w końcu przejrzeli na oczy ale starzy pracownicy którzy to pamiętają wam nie zapomną. Pozdrawiam wszystkich zaje biscie mocnych frosciakow. Należy wam się od tej firmy!

@Komarek 21.02.2019 11:23

We FRoŚCIE osoby, które są zatrudniane na produkcji, pracują w systemie dwóch zmian po 12 godzin. Zmiany odbywają się w godzinach 6:00-18:00 i 18:00-6:00, przez 7 dni w tygodniu. Harmonogram czasu pracy przewiduje - 3 dni pracy na pierwszej zmianie - 3 dni wolnego, - 3 dni pracy na drugiej zmianie, - 3 dni wolnego.

Tak5Nie1
Irek
 Opinia

Jak u Was wygląda czterobrygadówka?

@Irek 10.02.2019 21:10

We Froście osoby zatrudnione w dziale operacyjnym produkcji pracują w systemie dwóch zmian 12- godzinnych (6:00-18:00 i 18:00-6:00), przez 7 dni w tygodniu. Harmonogram czasu pracy przewiduje: - 3 dni pracy na pierwszej zmianie, - 3 dni wolnego, - 3 dni pracy na drugiej zmianie, - 3 dni wolnego. Wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 36 06 792.

Tak7Nie
...
@FRoSTA sp. z o.o. 11.02.2019 13:01

Proszę przejrzeć grafik i zobaczyć kiedy tak było. Z teorii ładnie to wyglada a jak wyglada praktyka? 180’ inaczej.

@... 11.02.2019 15:22

Od października 2018 trzymamy się stałego grafiku pracy. Ewentualne odchylenia wynikają z konieczności wypracowania pełnego etatu przez pracownika.

Taki se
@... 11.02.2019 15:22

Nie kiedy tylko jak długo tak było.....

Ida
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Czy ktoś może się merytorycznie wypowiedzieć jak wygląda sytuacja działu biurowego we Froście? Jest wolne stanowisko Brand Managera, zastanawiam się czy aplikować. Jaka panuje atmosfera? Jak wygląda praca, ale ta za biurkiem? Będe wdzięczna za wypowiedź pracowników, nie tylko tych z produkcji

Opinia

Jak tam Frosciaki wekend w pracy? Jak slysze ogloszenie w radiu o pracy w Froscie haha obiady socjal dofinadowanie do wypoczynku smiech trzymajcie sie wytrwalosci trzymam za was kciuki za wasza wytrwalosc i odpornosc na kierownictwo i brygadzistow spendzilem w froscie 5 lat bylo jak bylo czasem lepiej czasem gorzej

Edyta
@Były pracownik 02.02.2019 15:56

5 lat stażu pracy w jednej firmie niewątpliwie robi już wrażenie. Musisz mieć naprawdę wartościową wiedzę na temat warunków pracy i zatrudnienia w tym właśnie miejscu. Może w takim razie zechcesz powiedzieć wszystkim tu obecnym osobom, na jakich zasadach byłeś zatrudniony w firmie FRoSTA? Otrzymałeś już od pierwszych dni pracy umowę o pracę na dłuższy okres czasu, czy na początku musiałeś zadowolić się jedynie zleceniem?

TakNie1

Byly pracownik
@Edyta 08.02.2019 12:48

Odrazu pierwsza umowa o prace na 3 miesiace kolejna na 2 lata i nastepna juz na czas nieokreslony ogulnie odradzam pracy w tej firmie mobong przez brygadzistowci smiesznych kierownikow zmianowych

Byly pracownik

@Edyta 08.02.2019 12:48

We FRoŚCIE nieustannie poprawiamy warunki zatrudnienia. Obecnie nowi pracownicy działu operacyjnego produkcji otrzymują: - umowę o prace na 12 miesięcy - zarobki od 2700 zł brutto dla pracownika produkcji - zarobki od 3 500 zł do 4 200 brutto (adekwatne do doświadczenia) dla operatorów urządzeń - dofinansowanie do posiłków w kantynie – codziennie! i wiele innych korzyści: https://bit.ly/2thIrjZ. Wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 36 06 792.

fjuuu
@Byly pracownik 10.02.2019 09:26

Też pracowałam wiele lat,ludzie tam wykańczają jeden drugiego Jedni wszystko mogą ,(usunięte przez administratora)dlatego chyba jednak ludzie nie chcą tu pracować

@fjuuu 11.02.2019 19:55

Zmieniamy się na lepsze:)

RAFAŁ
 Opinia

Jak ktoś jest nauczony pracy to nie narzeka tylko robi swoje, a jak ktoś jest leniem to nawet jak mu damy 6 tys netto to i tak będzie mu za mało i tak będzie narzekał .... według mnie dobra firma jak na realia bydgoskie . A wam leserom radze zacząć pracować a nie wylewać frustracje swojej niepełnosprawności w internecie...

Tak23Nie1
Mariusz
@RAFAŁ 15.01.2019 21:26

PRAWDA!!!!

Nowy
 Opinia

Witam mam pytanie jakie panują warunki na halach produkcyjnych czy jest ciepło czy zimno proszę o odp pozdrawiam

Nico
 Opinia

Czarnuchy murzyny robic całe soboty i niedziele zapomnijcie o rodzinie rodzina to Frosta i dom jestescie dupkami ze tam.pracujecie mam to w d ze administrator usunie nie pracuje w obozie 4 lata robilem.na widlaku na Multi zwolnilem sie bo Pan Mariusz.W Stosowal mobing a Rafal jak go widze w Polo czy biedronce czesc czesc moze ktos sie domysli kto to pisze zgadujcie obiecuje przyznam sie jak kros zgadnie

Tak6Nie1

haa
@Nico 14.09.2018 19:10

(usunięte przez administratora),przez niego wielu odeszło

ooooooo
@haa 14.09.2018 21:43

Najbardziej złośliwy ze wszystkich

Tak3Nie

Kubiasty
@Nico 14.09.2018 19:10

Ludzie winią za wszystko okoliczności . Ci , którym na tym świecie się powodzi wstają rano i szukają takich okoliczności , jakie są im na rękę . Jeśli ich nie znajdują Sanmi JE TWORZĄ . Niko - tchórz umiera tysiąc razy , odważny tylko raz.

@Nico 14.09.2018 19:10

ale masz poważny deficyt lewej i prawej półkóli.

Stachu
 Opinia

Piatek piateczek piatunio frosta pracuje caly czas swiatek piatek i niedziela frosta caly czas pracuje pozdro Stachu z Mulit

@Stachu 09.11.2018 17:32

Ja pierdziele większość zakładów produkcyjnych pracuje w niedziele i w święta też więc nie płacz!!!

Zadowolony
 Opinia

Siemka co tam ciekawego sie dzieje we Froscie duzo sie zmienilo od 4 lat jak sie zwolnilem Mariuszek dalej szaleje Pani S tez szaleje co tam na Multi Ciekawego Pozdrawim

Komarek
 Opinia

"przełożeni liczący się że zdaniem pracownika" i "wspaniała atmosfera"? Chyba za dużo panieru tam wąchacie. Żarciki niezłe was się trzymają.

@Komarek 14.01.2019 23:32

człowieku czytaj dokladnie ze zrozumieniem, chodzi o prace w terenie jako ph a nie na produkcji....

Opinia

Chyba jak to piszesz to nie przepracowałeś w Froście na produkcjii6 nawet jednego dnia. Tam jest gorzej niż źle.

Fan
@Baby 02.01.2019 10:45

Nacpales się

@Fan 04.01.2019 19:55

Nie nie naćpałem się pracowałem tam pr zez trzy lata i wiem co tam sie dzieje

Ggg
@Baby 05.01.2019 08:48

Nic nie wiesz ludzie pracują tam po ponad 10lat a ty biadolisz lepiej nie zabieraj glosu

@Ggg 05.01.2019 20:02

A ty Ggg przepracowałeś tam chociaż jeden dzień że zabierasz głos że wiesz co tam sie dzieje ludzie którzy pracują tam po 10 lat to są największe płaczki Frosty w palarni i stołówce gadają a jak przychodzi co do czego to zwieszają po sobie uszy

Ggg
@Baby 06.01.2019 18:40

Te twoje 3 lata wsadź sobie w buty niemasz co porównywać

Maciej
@Ggg 20.01.2019 20:25

Jeżeli rzeczywiście pracujecie bądź pracowaliście w firmie FRoSTA to może napisalibyście coś na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Z powszechnych informacji, które mam na temat tej firmy wynika, iż jest to firma znana w branży spożywczej, dlatego tym bardziej chciałbym dowiedzieć się coś na temat pracy w tym miejscu.

kombi
 Opinia

Witam, niedługo idę tam na spotkanie przez agencję pracy - jak tam jest - ciężko, nie? I jak z atmosferą?

@kombi 03.12.2018 09:20

Odpuść agencję aplikuj sam ...

kombi
@Pracownik 03.12.2018 12:15

Czemu?

@kombi 03.12.2018 14:36

Ty się dobrze zastanów co ty chcesz zrobić???????

prr
@kombi 03.12.2018 09:20

Każdego traktują indywidualnie.jedni się czują tu jak ryba w wodzie a inni ledwo co wytrzymują.Atmosferę tworzą tu kierownicy,brygadziści i koledzy z Twojego działu dla którego możesz być idolem lub ofiarą,sam musisz się przekonać

Tak3Nie

Jony
@prr 03.12.2018 22:19

W pracy kolegow sie nie ma sa tylko znajome twarze.zwlaszcza we froscie.

Madzia
 Opinia

Siekiera cały czas pracuje ?

@Madzia 05.01.2019 22:52

Oczywiście że tak

Beata
@Madzia 05.01.2019 22:52

podobno jest teraz kierownikiem produkcji ?

Spec
 Opinia

Wszystkim pracownikom produkcji ,operatorom,specjalistom ,liderom,życzę wesołych świat Bożego Narodzenia i oby przyszły rok był leprzy dla nas wszystkich....

Fan
@Spec 20.12.2018 21:40

Zmien dilera bo ten Cię oklamuje co ty bredzisz

Bartek

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Bardzo dobry pracodawca, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o pewnej renomie w środowisku, świetni ludzie, wspaniała atmosfera, duża samodzielność stanowiska w pracy w terenie. Jedyny minus to zarobki zbyt małe do ilości obowiązków. Moje sugestie dla FRoSTA sp. z o.o.: Podniesienie zarobków. Wszystko inne wielki plus. Lubię atmosferę w FRoSTA sp. z o.o. za: Zespół, ludzie, atmosfera, imprezy integracyjne, przełożeni liczący się ze zdaniem pracownika.

Tak5Nie

Grzegorz
 Opinia

Witam.Chcialbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Brygadzista w Dziale Operacyjnym Produkcji. Niedługo wybieram się tam na rozmowę i będę wdzięczny za krótki opis . Dzięki

Dzida

Hapaj dzide

Polak mały
 Opinia

Widzę ze opisują nas pracownicy którzy już tutaj nie pracują, dlaczego mają mało zajęcia w domu i w pracy czyżby brzydko mówiąc to zwykłe tem...paki .

były pracownik
@Polak mały 09.11.2018 20:37

Masz rację- ogólna depresja, życie się skończyło, stagnacja. Masę czasu, by kupić słownik i pogrążać się w tem...pocie

dział personalny :)
 Opinia

praca fajna i przyjemna,zapraszamy młodych ludzi z CV .I nie czytać opinii tych lewusów i lesserek z produkcji bo kłamią by przestraszyć nowych pracowników ! Wstyd mi za was ! Premie wam dajemy 25% a wy oczerniacie firmę ! W biurach z troską dbamy i ciężko pracujemy również po to by wam uprzyjemnić pracę co widać na grafikach że 3 na 3 dni byczenia się a my zasuwamy co dzień !

Oburzony
@dział personalny :) 13.02.2014 16:11

Mam nadzieję, że to marna prowokacja, a nie prawdziwy wpis działu personalnego. Jeżeli jest prawdiwy, to wstyd mi za was. Premi nam nikt nie daje, tylko ją sobie wypracowujemy.

kicha
@dział personalny :) 13.02.2014 16:11

Ci co są najniżej zawsze mają najgorzej,na prodkcjii tak mają kobiety,one wszystko muszą,liderzy ,operatorzy,e tam nic nie muszą ;przywileje lepsze od kierownika,który ludzi potrafi na przerwy wymieniać,jak trzeba

operator
@dział personalny :) 13.02.2014 16:11

ja natomiat się zgadzam większość fizoli to palanty za 9.45 się ośmieszają,sami się nawzajem podpierdalają i między sobą kłócą a jak operator krzyknie to stoicie na baczność. (usunięte przez administratora)

byly pracownik technicznego
@dział personalny :) 13.02.2014 16:11

Troche kultury i szacunku dla ludzi, ktorzy pchajac wozki, krojac rybe, myjąc do polysku hale tyrali na Twoję pensje. Miałaś najmniejsze prawo, by tak napisać.

Frostomaniak

Dobry trol hahaha

obserwator
@operator 16.02.2014 19:35

tylko uważaj żeby tego nie przeczytali bo następnym razem jak rykniesz to ci wpierdolą

Dział personalny gdzie sie podziała premia25%skoro w tym miesiącu 0%

Zostaw opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie