Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

baner wywiady
Autos
Kandydat

Czy firma poszukuje pracownika na stanowisko elektryk bądź automatyk.

Do tolka
Pracownik
@tolek

Rzeczywiście masz rację skoro sami na ochotnika oferują dowolne wynagrodzenie jakie sobie Zarzecze to ma chyba jakiś sens moje oczekiwania są dużo niższe ale wybrzydzać nie będę jezel są tacy chojni

Joanna Nowy wpis

Wiele pytań o produkcję, zero odpowiedzi. Pracownicy, pomóżcie trochę. Powiedzcie przynajmniej jakie zarobki na start, jakie plusy firmy i czy warto aplikować?

Mistrz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Inne
 Pytanie

Co się stało, że Waszych produktów już nie ma w Lidlu?

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Jakub Nowy wpis

Kto to są i co konkretnie mówią, że tak dosadnie to określasz? Co do kasy zaś, to może podasz kwotę, żeby łatwiej było samemu ocenić, czy porządne?

Chętny
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda sprawa z przełożonymi na produkcji? Są raczej normalni czy toxik?

Katarzyna
@Chętny

A jak już mowa o przełożonych na produkcji, to wiecie, czy brygadziści to są osoby z awansu, np. byli szeregowi pracownicy produkcji, czy rekrutowali ludzi z zewnątrz?

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FRoSTA sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Księgowości Zobowiązań powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy OPERATOR CNC
Bydgoszcz
CNC Dapmill Dawid Gusek
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Księgowa/y - Samodzielna/y Księgowa/y
Bydgoszcz
Trans Expert Sp. z o.o.
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lider działu Zakupów
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(348 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Lord
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak tam, macie dużo pracy? Poszukują teraz ludzi do produkcji?

Marta

Cześć, czy to ogłoszenie na pracownika gospodarczego nadal aktualne? Chciałam się dowiedzieć, czy wciąż szukają i, jeśli tak, to jeszcze czy gwarantują jakieś zakwaterowanie takiemu pracownikowi może?

Oj
Pracownik
@Marta

Taķ zakwaterowanie plus darmowe obiady ...

Beata
@Oj

Można prosić o więcej szczegółów dotyczących tych dwóch aspektów? Jak z tym zakwaterowaniem się sprawy mają, coś konkretnego odnośnie warunków na chwilę obecną? I ocena co do obiadu by się przydała, bo różnie może być

Stanisław
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy orientuje się ktoś czy jest możliwość odbierania odpadów poprodukcyjnych z firmy Frosta?

dee
Inne
 Pytanie

te ogłoszenia to chyba ściema, zeby były, sama Ukraina pewnie pracuje, więc jak ma być dobrze? Stawki wtedy nie wzosną. Dziękować Pisowi.

Gaall
Kandydat
 Pytanie

Jaka jest stawka godzinowa dla nowego pracownika na produkcji?

matiii119
Kandydat
 Pytanie

Witam, jaki jest system pracy na produkcji ?

Autos
Kandydat

Czy firma poszukuje pracownika na stanowisko elektryk bądź automatyk.

Pracodawca

 Pytanie
@Autos

Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy pracowników na wymienione stanowiska. Zachęcam jednak do odwiedzania naszej strony https://career.frosta-ag.com/?locale=pl_PL, na której publikujemy wszystkie aktualne oferty.

Danuta
@FRoSTA sp. z o.o.

A kiedy planujecie wznowić rekrutacje? Jest jakiś przybliżony termin?

Kandydat
@FRoSTA sp. z o.o.

Tak się składa że akurat wielokrotnie aplikowałem do Państwa firmy na różne stanowiska na które spełniam wszystkie wymagania formalne ( jeżeli to co Państwo piszą w ogłoszeniu jest zgodne z prawdą) Najwidoczniej nie umiecie Państwo pobrać cv z załączników (link poniżej) https://form.jotform.com/222331304282039 albo nie szukacie Państwo pracowników a wszystkie ogłoszenia to lipa isciema. kontakt możliwy TYLKO i WYŁĄCZNIE po kliknięciu w link gdyż połączenie tel , smsowe, emailowe z Państwa firmy są zablokowane i spam

Kandydat
@FRoSTA sp. z o.o.

Niestety Państwa firmulaż do (usunięte przez administratora) cv pod pretekstem lipnych rekrutacji zawiera błędy, brak możliwości załączenia cv dlatego jeżeli jesteście Państwo poważna firmą i szukacie lojalnych pracowników możecie pobrać moje CV po kliknięciu w link https://form.jotform.com/222331304282039

Kandydat
 Pytanie
@FRoSTA sp. z o.o.

Rozumie że jak wybiorę sobie z formularza kwotę 14.000 to tyle mi Państwo zapłacą?

tolek
Pracownik
@Kandydat

A czemu nie napiszesz 20.000 też Ci zapłacą :)

Do tolka
Pracownik
@tolek

Rzeczywiście masz rację skoro sami na ochotnika oferują dowolne wynagrodzenie jakie sobie Zarzecze to ma chyba jakiś sens moje oczekiwania są dużo niższe ale wybrzydzać nie będę jezel są tacy chojni

zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, jakie jest wynagrodzenie/stawka na operatora urządzeń produkcyjnych na rękę - bez nocek?

PracownikInnnegoKorpoWBdg
Pracownik
 Pytanie

Hej. Jakie są u was zarobi dla nowo zatrudnienionego operatora z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu linii produkcyjnej? Jakie mają stawki, bemefity pracownicy pracujący 15 lat< ? Jestem pracownikiem innej dużej starej firmy w Bydgoszczy i jestem ciekawy czy tylko u nas tak w uja lecą...

Ewa
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda środowisko pracy w kadrach i placach, księgowości?

Maciej112
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy w obecnym czasie przyjmujecie państwo pracowników na produkcję?

Marzena
@Maciej112

A nie ma nigdzie żadnych ofert?

Pozytywka
Pracownik
 Pytanie

Toksyczna koleżanka w pracy może zmienić twoje źycie w piekło. obgaduje cię za plecami, donosi o każdym spóźnieniu, nastawia przeciw tobie innych. W życiu prywatnym wybieramy sobie przyjaciół, a nieprzyjemne znajomości po prostu zrywamy. W pracy jesteśmy skazani na to, co los przyniesie. A ten często płata nam figle. Być może ty też masz problem z koleżanką, która siedzi przy sąsiednim biurku... W takim razie ten tekst jest właśnie dla ciebie. Na pozór wszystko jest w porządku. Może nawet uśmiecha się, gdy wchodzisz do pracy. Chwali twoją nową komórkę, albo wita cię chmurnym milczeniem, udając, że nie usłyszała twojego "dzień dobry". Ale ty dobrze wiesz, że za maską obojętności lub pod pozorami sympatii kryje się bezinteresowna złośliwość. Potajemnie lub całkiem jawnie prowadzi swoją sprytną grę w "moje lepsze". Czy to przypadek? Nie przejmuj się.... zapytaj o zdrowie, doceń jej wygląd....zaproś na kawę i czekaj, aż się w końcu kiedyś sama pogrąży.

Łuki 6666
Kandydat
 Pytanie

Witam jak wygląda praca na wózkach widłowych w firmie ile można zarobić?

Pracodawca

@Łuki 6666

Dzień dobry Panu, operatorzy wózków widłowych w naszej firmie wykonują zadania w różnych obszarach. Może to być magazyn suchy, mroźnia (chłodnia) oraz teren zewnetrzny w obrębie zakładu. I w zależności w jakim obszarze pracownik wykonuje zadania różnią się one stopniem trudności (wysoki skład) czy warunkami atmosferycznymi (np. zimno) w jakich praca jest wykonywana. To z kolei rzutuje na wymagania jakie mamy w stosunku do pracowników odnośnie doświadczenia, a to wiąże się z odpowiednim dostosowaniem wynagrodzenia. Zachęcam zatem do złożenia aplikacji i dowiedzenia się więcej podczas rozmowy z rekruterem, już w oparciu o konkrety.

Ala
Kandydat
 Pytanie

Witam Czy mozliwa jest u Panstwa praca na stanowisku zwiazanym z Jakościa ale bez komunikatywnego angielskiego? (Obecnie angielski w trakcie nauki z motywacja do osiagniecia komunikatywnyvh zdolnosci jezykowych)

Pracodawca

@Ala

Dzień dobry, Ze względu na specyfikę pracy w dziale kontroli jakości znajomość j. angielskiego jest wymagana na poziomie min. B2. Zachęcamy do regularnego spoglądania na naszą zakładkę kariery, być może pojawi się coś dla Pani interesującego.

Tero
Kandydat

Jak kierownik moze tylko 7500 zarabiać jak nowi przedstawiciele dostają 5 tys na rękę na start, a po 3 miesiącach 6.500 mają, plus premie kwartalne oraz niezłe dodatki za ,,zadania,,.. znajoma na Śląsku niedawno się przyjęła i ma takie kwoty na wypłatę a siedzi dosc dużo w domu.. no i auto bez GPS to wielki plus.

Anna
@Tero

ale że przedstawiciele mają podstawy 5k na rękę? sporo... jeszcze jak się jest dobrym w swoim fachu to ile premii można wyciągnąć :) a auto bez GPS to nie rozumiem, co z tego za plus? jak ktoś jest uczciwy to nie potrzebuje takiej informacji...

J.
Pracownik
 Pytanie

Kiedy będą podwyżki? Kierownik produkcji zarabia 7500 zł netto a my pracownicy 2800 zł Dlaczego taka różnica jest ?

Pracodawca

@J.

Dzień dobry, O zmianach w wynagrodzeniu pracownicy są informowani indywidualnie przez przełożonych. Zmiana wysokości wynagrodzenia zasadniczego ma miejsce w przypadkach opisanych w Zakładowym Regulaminie Wynagradzania (§6, pkt. 1). W związku z tym zachęcam do rozmowy z przełożonym.

Elżbieta
@FRoSTA sp. z o.o.

Ale to, że coś jest zapisane w regulaminie nie daje odpowiedzi na pytanie, czemu są aż takie różnice w wypłatach? Owszem, ktoś zapisał to pewnie, ale dlaczego TAK zapisał? Nie dziwię się, że pracownicy pytają, pewnie niesprawiedliwie mają, ot co.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
FRoSTA sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii