frosta

Bydgoszcz

frosta

Opinie o frosta

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Byly pracownik

Nico chyba wredna mala zlosliwa czarna menda chciales napisac a nie mariusz

Nico

A wam co rudy i mausz zabronili pisac natym forum

Nico

Ludzie pracy jest tysiace a wy co strach wam nie pozwala sie zwolnic ta firma i tak z bankrutuje co

Baby

Nie gadaj przez Sokołowską odeszli prawie wszyscy w 90% i reszt też pójdzie w siną dal

Nico

Czarnuchy murzyny robic całe soboty i niedziele zapomnijcie o rodzinie rodzina to Frosta i dom jestescie dupkami ze tam.pracujecie mam to w d ze administrator usunie nie pracuje w obozie 4 lata robilem.na widlaku na Multi zwolnilem sie bo Pan Mariusz.W Stosowal mobing a Rafal jak go widze w Polo czy biedronce czesc czesc moze ktos sie domysli kto to pisze zgadujcie obiecuje przyznam sie jak kros zgadnie

haa

mariusz,przez niego wielu odeszło

ooooooo
@haa 14.09.2018 21:43

Najbardziej złośliwy ze wszystkich

Kubiasty
@Nico 14.09.2018 19:10

Ludzie winią za wszystko okoliczności . Ci , którym na tym świecie się powodzi wstają rano i szukają takich okoliczności , jakie są im na rękę . Jeśli ich nie znajdują Sanmi JE TWORZĄ . Niko - tchórz umiera tysiąc razy , odważny tylko raz.

Ggg

Stachu?

Ggg

Stachu?

Rafał

Jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn? Jakie jest wstępne wynagrodzenie i czy duże są podwyżki i jak często? Co należy do obowiązków na tym stanowisku? Występują premie kwartalne , motywacyjne i roczne? Są socjale i benifity? Jak płacone są nadgodziny (50% , 100%) ?

Taipei
@Rafał 13.09.2018 15:51

1) Zależy od tego jakiej maszyny operatorem jesteś praca jest różnorodna zależy od produkcji i liczby ludzi w danym dniu w pracy. 2) Wstępne wynagrodzenie to najniższa krajowa podwyżki są co roku w styczniu. 3) Obsługa danej maszyny i prowadzenie procesu produkcyjnego. 4) Kwartalnych premii nie ma, premia produkcyjna zależna od zrealizowanego planu. 5) Socjale jak najbardziej obiad w kantynie, wczasy pod gruszą pieniądze na św Bożego Narodzenia. 6) Nadgodziny 100% wypłacane w systemie kwartalnym.

;)
@Taipei 13.09.2018 18:34

to prawda,jedynie na minus działa bardzo niestabilny grafik,przez który zwalniają się ciągle ludzie

Nigdy w życiu

Rozmowa pracownik-przełożony w Frosta: Pracownik: Chciałbym porozmawiać o podwyżce Kierownik/z-ca kierownika produkcji: To nie ze mną. Proszę iść do kierownika zmianowego Kierownik zmianowy: Muszę skonsultować z kier. produkcji bo za dużą stawkę pan/pani sobie życzy Pracownik: Zwalniam się Kierownik produkcji: Ale dlaczego? Rozmawiał Pan/Pani z k. zmianowym? Proszę to przemyśleć, pieniądze to nie problem Zawiłe? Tak tu się rozmawia z przełożonym.

Byly wozkowy

Karol nie marnuj zycia w tym zakladze daj sobie luz taka dobra rada

Były wozkowy
@Byly wozkowy 11.09.2018 05:03

Skoro tak dobrze radzisz to co tu jeszcze robisz ?

Karol

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Blee
@Karol 10.09.2018 17:48

Umiesz czytać? Chyba nie skoro pytasz

Nieznajomi

Odejście Kuby przelało czarę goryczy. Może nie był wybitnie uzdolniony ale na pewno bardzo dobry. Kto teraz będzie stał na pakowaczce... Julek? Zakład specjalnej troski ślepy na potrzeby i prośby pracownika. Bhp leży odłogiem. Żeby zarobić 2500 na rękę musisz mieć nadgodziny. I jeśli to czytasz potencjalny pracowniku to nie zdziw się jak wyrobisz nadgodziny i poproszą być chodził dalej.

poo
@Nieznajomi 10.09.2018 11:59

Zakład ślepy na potrzeby i prośby pracownika,To najtrafniejsze zdanie jakie wyczytałam na tym forum Od wielu lat ślepy ,dlatego niedługo wygasicie światło ,bo nie będzie miał kto robić,

Nico

Ogloszenie w rmf maxx mnie rozwala o pracy w froscie (usunięte przez administratora) zamkna karakan pojdzie z zonka na bruk a co oni potrafia tylko sciemniac i zonka pachniec witki dostana po (usunięte przez administratora) w innym zakladzie skacza sie dobre czasy dla bez wylowiedzi bo administrator usunie

Joker lbn

Lada moment zamkną tą budę. Śmiech na sali taka firma a ludzi nie ma .tylko zostają ci co dużo gadają . Już nawet brudasy ze wschodu nie chcą tu pracować

Nico

Ludzie boja sie wlasnego cienia a co dopiero sie zbuntowac strajk i zadac zwolnienia kierownictwa cwaniaki a niech ustawia maszyny ciemne istoty

Komarek

Dodam jeszcze, że jeśli jesteś na tej stronie, bo szukasz opinii na temat zakładu to z marszu odpuść. Nie warto. No chyba, że lubisz pracować za dzieciesiu po 223 godziny. Tyle właśnie godzin wykazywał mój kwitek z poprzedniego miesiąca.

Komarek

Ja się zastanawiam co robi szanowna Pani S na stanowisku kierowniczym. Powinna zostać dawno zwolniona za mobbing, a została kierownikiem. Taka właśnie jest praktyka tej firmy... Czemu nowi brygadzisci się zwolnili? Jak myślicie? Pytanie retoryczne, wszyscy wiedzą..

anonymous

TYM ZAKŁADEM KIERUJĄ A SZCZEGÓLNIE PRODUKCJĄ LUDZIE SPECJALNEJ TROSKI LICZĄ SIĘ TYLKO WYNIKI PRODUKCJI APRACOWNICY PRODUKCYJNI TO ŚCIERWO I BRAK SZACUNKU DLA NICH....

Ewa
@anonymous 28.08.2018 12:32

To że masz tak niską samo ocenę , to nie znaczy ,że możesz innych obrażać . Ja na pewno nie jestem ścierwem i pracuję tak samo jak ty . Zacznij szanować innych to ciebie też będą szanować .

Byly wozkowy

Dzis w radiu uslyszalem ogloszenie o prace w Froscie wczady bony swiateczne obiady za 5zl kto by zdazyl zjesc a najwarzniejsze Rozwoj Zawodowy Awanse hahaha

Rybka

Praca we Froscie jest bardzo ciezka i za psie pieniądze,czy nie możemy wszyscy zrobić strajk by się oczy tym ludziom otworzyły

Agata
@Rybka 25.08.2018 12:31

To samo Fronhoffs na Nadrzecznej. Psia kasa, do roboty gonią jak w obozie. Kierowniczka chora na głowę.

Adt

Witam. Jest taka sytuacja trudna bo starzy doświadczeni pracownicy odchodzą a nie macie argumentów by ich zatrzymać. Jeśli dzięki takim operatorom firma zarabia duże pieniądze to może warto zainwestować w ludzi którzy jeszcze chcą tu pracować

on
@Adt 23.08.2018 19:28

nie wiem czym oni myślą ale na pewno nie mózgiem,skoro pozwalają sobie na to by tyle ludzi odeszło,a w zamian nie mają nic

Wymien rybe bo juz mieeka wymien na multi to caly czas slychac byli wozkowi z multi ogarniali ale te Cielaczki masakra nie dziwie sie ze tacy jak Bogdan £ukasz stachu ze uciekli mieli dosc

Jyt

Prawda jest taka że z tą premią 0 % to ostro przesadzili, nie nasza wina że nie wyrabiam norm wygórowanych. Nigdy plan nie będzie wykonany póki co bo po pierwsze nie ma tylu ludzi do pracy i raczej nie będzie, a druga sprawa to maszyny które się psują cały czas. I za to nam premię biorą. To aż nie ma motywacji do pracy, co innego było jak były premię po 20% a teraz żal. Szkoda gadać

Gutek

Utrata pracy w dobrej firmie to powód do nerwów ale żeby utrzymać się w dobrej firmie trzeba po prostu dobrze pracować.

Oligarcha

Premia 0% słownie zero!!! nie motywuje pracownika do niczego ,a tym bardziej do pracy w takim upale.Na moje jeśli były przekroczenia tak jak jest napisane ,to towar wyprodukowany powinien zostać zablokowany a nie sprzedany.Jeśli został sprzedany czyli był dla firmy zysk to i powinna być premia liczona normalnie od procentu wyprodukowanego towaru.Nie jest dziwne że ludzie odchodzą bo tak dalej pracować się nie da. Pomijając upały to chodzenie do pracy po ponad 200 godzin w miesiącu przyjemnością nie jest , a dla przyjemności nie pracujemy tylko dla pieniędzy a tych pomimo podwyżek jest coraz mniej .Ciągły brak premii ,ciągle mało,ciągle więcej obowiązków,ciągle więcej godzin za zero procent jest nie do przyjęcia....Kiedy w końcu związki zawodowe wezmą się za naszych pracodawców? bo na razie istnieją tylko na papierze i nic z tego nie wynika.Fajnie jest jak strajkują policjanci ,pielęgniarki,górnicy, jadą dumnie na pikiety mają wolne pewnie jeszcze godziny związkowe za to mają ,a ci których wymieniłem kiedy do nas przyjadą wspomóc w naszych problemach? Pewnie wcale bo problemu u nas niema .Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tu pracują i życzę wytrwałości w tej postępującej głupocie ...........

onnn
@Oligarcha 04.08.2018 20:33

Bo wy myslicie ze ruszyc ze strajkiem to taka prosta sprawa. Wieczne pretensje do zwiazkow.. Zwiazki powinny dzialac dla osob ktore do nich naleza ktore placa skladki a reszta liczy na cos na krzywy ryj... Doinformuj sie troche co i jak a potem sie wypowiadaj

anonymous
@Oligarcha 04.08.2018 20:33

Dlaczego tak kłamiesz tez pracujesz w sobotni niedzielę zastanów sie co piszesz i naucz sie pisać nie z błędami

pik

Taki mądry jesteś twierdząc że ktoś się boi zakablować a sam zakablowałeś??? Zrobiłeś coś z tym.. Po za tym żeby oskarżyć kogoś o mobbing to rzeczywiście musi się tak dziać a jakoś nikt po za tobą tak nie twierdzi..

tom

No skoro masz inna prace to po co wchodzisz na to forum??? pewnie nikt w tej pracy Cie nie lubi i nie rozmawia z toba skoro szukasz konwersacji tutaj...

Obecny pracownik

Były pracownik mam nadzieję że w obecnej firmie płacą Ci wystarczająco i w końcu zainwestujesz w słownik ortograficzny. Aż oczy bolą czytając Twoje wpisy.

Kolega.pyta

Witam. Jako przyszla osoba ktora zostala zaproszona na rozmowe o prace, czego moge sie spodziewac? Ile godzin w tygodniu sie pracuje? Ile dni? Jaki system obowiazuje? Jakie wynagrodzenie obowiazuje na poziomie powiedzmy zwyklego szeregowego na produkcji. Prosze tylko o w miare rzeczowe komentarze bez przesadzonego jadu bylych pracownikow i zbyt cukierkowego obecnych. Dziekuje

Ostrzegam
@Kolega.pyta 25.07.2018 09:31

Powiem tak. Zwykly pracownik produkcji dostanie stawkę 14,50 brutto a jeżeli chcesz na operatora maszyn iść to dostaniesz 17,00 brutto a system jest taki , że pracujesz 4 dni po12 h i 2 dni wolnego a niekiedy zdarza sie praca 5 dni po12 h +niedziele 12 h to najmniej w miesiacu robi sie 200 h a czasami po 260 h. Ogólnie nie polecam tego chorego zakładu bo zawiedziesz sie blyskawicznie ale to tylko moje zdanie i możesz spróbować parę dni porobić a może Frosta będzie twoim nowym domem

on
@Kolega.pyta 25.07.2018 09:31

Robi tu kto musi,taka prawda

Ni k

W poniedziek do roboty nieroby niewolnicy

Baby
@Ni k 18.07.2018 05:14

Sam jesteś nierobem Jełopie

Szon
@Baby 18.07.2018 18:37

Ryj w gacie i wąchaj pydę niewolniku :) Powąchaj rudego twojego Pana i masz robić aż padniesz

Zainteresowany

Idzie dobrze zarobic na widlaku na hali prosze o info ile moge zarobic dziekuje

Nico

Przez nia nie spalem dzis oszalalem gdy po urlopie zawitalem w Twoje progi kochana nasza Frostunia moj prawdziwy dom i rodzina

Zostaw opinię o frosta - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frosta