Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Ecco

(usunięte przez administratora). Zakład zupełnie nie pilnuję stosunki pomiędzy pracownikami na produkcji, a może o tym im chodzi. Atmosfera pracy jest okropna, ludzi na tym zakładzie - to tylko środki do zarabiania pieniędzy. Pracownicy od zmęczenia tracą przytomność przy liniach. Na zakładzie zbyt dawno nie było inspektorów pracy.

@Ecco

Przykro nam, że jesteś niezadowolony z pracy we FRoŚCIE. Jeżeli masz poczucie, że zostałeś niewłaściwie potraktowany skontaktuj się z nami pod adresem e-mail pracodawca@frosta.pl.

Mario

Siema Jest tu może ktoś kto pracuje na magazynie ?? Warto , zarobki ok

Hanna
@Mario

Widzę, że byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w FRoSTA na stanowisku Magazyniera. Niestety, nie wiem, na jakie konkretnie zarobki mógłbyś tam liczyć, ale dowiedziałam się, iż firma oferuje na pewno: stabilne zatrudnienie, posiłki w kantynie firmowej, karnety sportowe, a także świadczenia okolicznościowe. Czy takie warunki już sprawiają, że zdecydowałbyś się na aplikowanie?

@Hanna

Na pewno nie!!

Hanna

Chyba nie powinieneś wypowiadać się w imieniu użytkownika @Mario, ponieważ może on mieć zupełnie inne zdanie niż Ty. Ale może zechcesz wyjaśnić nam, dlaczego nie polecasz pracy w FRoSTA. Czy chodzi o zbyt niskie - Twoim zdaniem - wynagrodzenie, czy może o coś zupełnie innego? Nalegam, abyś odpowiednio uargumentował swoje zdanie.

@Mario

Początkowe wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi około 3 400 brutto miesięcznie i zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Ponadto oferujemy pierwszą umowę o prace na 12 miesięcy oraz posiłki w firmowej kantynie i pakiet świadczeń socjalnych.

gggg

Praca nie jest zła ale brygadziści na nowej hali dwaj Panowie Dawidowie jeden wyzywa wszystkich rozładowując w ten sposób swoją frustrację a drugi "Styropian" to chyba kij mu ktoś w (usunięte przez administratora) wsadził taki sztywny.

Przemysław
@gggg

Regulamin forum Gowork.pl zabrania podawania danych osobowych innych osób, po których mogą być rozpoznani. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się do niego stosować. Myślałeś jak mógłbyś poprawić atmosferę między współpracownikami? Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej motywująca. Napisz jakie aspekty pracy Ci odpowiadają, a co chciałbyś zmienić w funkcjonowaniu firmy FRoSTA ?

Fani

Kadry bez szkoły kiedy wypłacie 500 euro pozdrawiam

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agresor

Jedna wielka banda (usunięte przez administratora)

Ni k

W poniedziek do roboty nieroby niewolnicy

Baby
@Ni k

Sam jesteś nierobem Jełopie

Szon
@Baby

Ryj w gacie i wąchaj pydę niewolniku :) Powąchaj rudego twojego Pana i masz robić aż padniesz

@Szon

Ja pierdziele ale ty przeżycia miałeś lol, normalnie jak w Klerze.

Edyta
@KS

Śmiem przypuszczać, że nigdy nie czytałeś regulaminu serwisu GoWork - zatem odsyłam Cię do niego w tym momencie: https://www.gowork.pl/regulamin Dowiesz się z niego, iż na forum wypowiadamy się używając kulturalnego słownictwa - staraj się o tym następnym razem pamiętać. FRoSTA to niewątpliwie bardzo znana oraz ceniona firma, która zatrudnia naprawdę wielu pracowników. Dołączasz się do nich? Jeśli tak, to powiedz, czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia jest tam na tyle korzystna, iż można spokojnie aplikować?

gggg
@Edyta

Śmiem przypuszczać że ta uwaga chyba nie do mnie lecz do@szon powinna chyba być?

Fani

Kiedy wyplacaja 500 euro

Taki se
@Fani

W tym roku niebędzie za dużo inwestycji ????

kadry
@Fani

Jutro w grudniu, popołudniu

chłopiec z batonikiem.

Dzicy ludzie tam pracują.Dla zainteresowanych,bardzo duże tempo pracy,niesprzyjające warunki,wilgotno i gorąco.2/3 kadry to Ukraina.Pracowałem 3 miesiące.Ja osobiście nie polecam-koszmar i brak organizacji jedna wielka gonitwa żeby wykonać plan.

Irek

A wynagrodzenie operatora wózka widłowego jak wygląda, na początek?

@Irek

Wynagrodzenie na tym stanowisku zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata, a także od powierzonego zakresu obowiązków. Dlatego konkretną ofertę przedstawiamy podczas ostatniego etapu postępowania rekrutacyjnego. Zachęcamy do przesłania nam CV.

hmmm
@FRoSTA sp. z o.o.

Mam pytanie ile zarabia u Państwa kontroler jakości??

@hmmm

Wynagrodzenie w dziale kontroli jakości zależy od umiejętności i doświadczenia kandydata, a także od powierzonego zakresu obowiązków i poziomu stanowiska. Konkretną ofertę przedstawiamy podczas ostatniego etapu postępowania rekrutacyjnego. Zachęcamy do przesłana nam CV.

Abc
@FRoSTA sp. z o.o.

W kontroli jakości jak dostaniesz 2000 na rękę to będzie dobrze...

anon

Witam, niedługo idę (we wtorek) do Manpowera na rozmowę ws. pracy w Froście; niby 3 dni po 12h, 3 dni wolne - prawda, czy nie? I generalnie jak tam jest?

Prawdomowny
@anon

Uciekaj nie idziemy do tej firmy , ludzie okropni

Brawo dla tych co opuscili mury frosty ostatnich 4 lat jak wam zapewne teraz lepiej czas na rodzine przyjaciol mozna cos zaplanowac i nie czekac na smsa ze nastapila zmiana grafilu do pracy 18-6 z soboty na niedziele pozdro

Bhy

Teraz tego nie ma. Od 5 miesięcy nie ma chodzenia dodatkowo na zawołanie. Pracuje się 3 na 3 no chyba że brakuje do etatu to raz czy dwa w miesiącu się pójdzie, a jeśli wychodzi z godzin etat to nie trzeba chodzić. Chyba, że ktoś chce...

prr
@Bhy

najpierw musiało się zwolnić pół zakładu żeby doszli do wniosku że przez ciągłe dodatkowe dwunastki ludzie nie chcą tu pracować

Komarek
@prr

Pół zakładu to mało powiedziane. Pracowałem tam 3 lata i to był najgorszy okres w moim życiu. Ludzie, ktorzy przychodzili uciekali po miesiącu nawet nie. A starzy pracownicy zwalniali się co chwilę. Gratuluję im "pomysłowości" że po długim okresie tyrania ludzi ponad 200 godzin w miesiącu w końcu przejrzeli na oczy ale starzy pracownicy którzy to pamiętają wam nie zapomną. Pozdrawiam wszystkich zaje biscie mocnych frosciakow. Należy wam się od tej firmy!

@Komarek

We FRoŚCIE osoby, które są zatrudniane na produkcji, pracują w systemie dwóch zmian po 12 godzin. Zmiany odbywają się w godzinach 6:00-18:00 i 18:00-6:00, przez 7 dni w tygodniu. Harmonogram czasu pracy przewiduje - 3 dni pracy na pierwszej zmianie - 3 dni wolnego, - 3 dni pracy na drugiej zmianie, - 3 dni wolnego.

Irek

Jak u Was wygląda czterobrygadówka?

@Irek

We Froście osoby zatrudnione w dziale operacyjnym produkcji pracują w systemie dwóch zmian 12- godzinnych (6:00-18:00 i 18:00-6:00), przez 7 dni w tygodniu. Harmonogram czasu pracy przewiduje: - 3 dni pracy na pierwszej zmianie, - 3 dni wolnego, - 3 dni pracy na drugiej zmianie, - 3 dni wolnego. Wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 36 06 792.

...
@FRoSTA sp. z o.o.

Proszę przejrzeć grafik i zobaczyć kiedy tak było. Z teorii ładnie to wyglada a jak wyglada praktyka? 180’ inaczej.

@...

Od października 2018 trzymamy się stałego grafiku pracy. Ewentualne odchylenia wynikają z konieczności wypracowania pełnego etatu przez pracownika.

Taki se
@...

Nie kiedy tylko jak długo tak było.....

Ida

Czy ktoś może się merytorycznie wypowiedzieć jak wygląda sytuacja działu biurowego we Froście? Jest wolne stanowisko Brand Managera, zastanawiam się czy aplikować. Jaka panuje atmosfera? Jak wygląda praca, ale ta za biurkiem? Będe wdzięczna za wypowiedź pracowników, nie tylko tych z produkcji

Jak tam Frosciaki wekend w pracy? Jak slysze ogloszenie w radiu o pracy w Froscie haha obiady socjal dofinadowanie do wypoczynku smiech trzymajcie sie wytrwalosci trzymam za was kciuki za wasza wytrwalosc i odpornosc na kierownictwo i brygadzistow spendzilem w froscie 5 lat bylo jak bylo czasem lepiej czasem gorzej

Edyta

5 lat stażu pracy w jednej firmie niewątpliwie robi już wrażenie. Musisz mieć naprawdę wartościową wiedzę na temat warunków pracy i zatrudnienia w tym właśnie miejscu. Może w takim razie zechcesz powiedzieć wszystkim tu obecnym osobom, na jakich zasadach byłeś zatrudniony w firmie FRoSTA? Otrzymałeś już od pierwszych dni pracy umowę o pracę na dłuższy okres czasu, czy na początku musiałeś zadowolić się jedynie zleceniem?

Byly pracownik
@Edyta

Odrazu pierwsza umowa o prace na 3 miesiace kolejna na 2 lata i nastepna juz na czas nieokreslony ogulnie odradzam pracy w tej firmie mobong przez brygadzistowci smiesznych kierownikow zmianowych

Byly pracownik

@Edyta

We FRoŚCIE nieustannie poprawiamy warunki zatrudnienia. Obecnie nowi pracownicy działu operacyjnego produkcji otrzymują: - umowę o prace na 12 miesięcy - zarobki od 2700 zł brutto dla pracownika produkcji - zarobki od 3 500 zł do 4 200 brutto (adekwatne do doświadczenia) dla operatorów urządzeń - dofinansowanie do posiłków w kantynie – codziennie! i wiele innych korzyści: https://bit.ly/2thIrjZ. Wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod numerem 52 36 06 792.

fjuuu
@Byly pracownik

Też pracowałam wiele lat,ludzie tam wykańczają jeden drugiego Jedni wszystko mogą ,(usunięte przez administratora)dlatego chyba jednak ludzie nie chcą tu pracować

@fjuuu

Zmieniamy się na lepsze:)

RAFAŁ

Jak ktoś jest nauczony pracy to nie narzeka tylko robi swoje, a jak ktoś jest leniem to nawet jak mu damy 6 tys netto to i tak będzie mu za mało i tak będzie narzekał .... według mnie dobra firma jak na realia bydgoskie . A wam leserom radze zacząć pracować a nie wylewać frustracje swojej niepełnosprawności w internecie...

Mariusz
@RAFAŁ

PRAWDA!!!!

Witam mam pytanie jakie panują warunki na halach produkcyjnych czy jest ciepło czy zimno proszę o odp pozdrawiam

Nico

Czarnuchy murzyny robic całe soboty i niedziele zapomnijcie o rodzinie rodzina to Frosta i dom jestescie dupkami ze tam.pracujecie mam to w d ze administrator usunie nie pracuje w obozie 4 lata robilem.na widlaku na Multi zwolnilem sie bo Pan Mariusz.W Stosowal mobing a Rafal jak go widze w Polo czy biedronce czesc czesc moze ktos sie domysli kto to pisze zgadujcie obiecuje przyznam sie jak kros zgadnie

haa
@Nico

(usunięte przez administratora),przez niego wielu odeszło

ooooooo
@haa

Najbardziej złośliwy ze wszystkich

Kubiasty
@Nico

Ludzie winią za wszystko okoliczności . Ci , którym na tym świecie się powodzi wstają rano i szukają takich okoliczności , jakie są im na rękę . Jeśli ich nie znajdują Sanmi JE TWORZĄ . Niko - tchórz umiera tysiąc razy , odważny tylko raz.

@Nico

ale masz poważny deficyt lewej i prawej półkóli.

Stachu

Piatek piateczek piatunio frosta pracuje caly czas swiatek piatek i niedziela frosta caly czas pracuje pozdro Stachu z Mulit

@Stachu

Ja pierdziele większość zakładów produkcyjnych pracuje w niedziele i w święta też więc nie płacz!!!

Zadowolony

Siemka co tam ciekawego sie dzieje we Froscie duzo sie zmienilo od 4 lat jak sie zwolnilem Mariuszek dalej szaleje Pani S tez szaleje co tam na Multi Ciekawego Pozdrawim

Komarek

"przełożeni liczący się że zdaniem pracownika" i "wspaniała atmosfera"? Chyba za dużo panieru tam wąchacie. Żarciki niezłe was się trzymają.

@Komarek

człowieku czytaj dokladnie ze zrozumieniem, chodzi o prace w terenie jako ph a nie na produkcji....

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.