Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne

Opinie o Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne

Filtruj opinie po kryteriach:

Justyna
 Opinia

@pracownik rozumiem, że jesteś pracownikiem tej firmy i Twoja wypowiedź jest poparta dowodami? Jestem ciekaw jak poniższe kwestie wyglądają w 2018 roku. A jak wygląda sprawa z rekrutacją, może miałbyś jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne?

Opinia

Nie warto szkoda czasu na ta firmę,kierowcy omijajcie z daleka Admirała,zero pomocy od kierownictwa.

adus
 Opinia

Od 6 rano od 5 rano zdarza się że Pani Ela zdecyduje iż trzeba przyjść na 4 rano i różnie przed sezonem to nawet do 23 lub później po sezonie 6-14 Umowa zlecenie

kandydat
 Opinia

jakie sa godziny pracy, podobno jedna zmiana

galonn
 Opinia

podobno od 2 tys do 2,8 na rękę (zależne od stażu i sezonu). teraz rekrutują więc warto spróbować :)

nana
 Opinia

mam pytanko ile sie tam zarabia???

Mateoo788
 Opinia

za niski poziom intelektualny i merytoryczny tego forum jak dla mnie pisanie na takich forach jest wielkim obciachem tak dla przypomnienia !!!!

Amcia84
 Opinia

Bardzo dobrze wspominam pracę w Admirale, do tej pory utrzymuję kontakt z ludźmi, z którymi tam pracowałam ;) premie są, kasa zawsze w pore jest. Nie ma co narzekać bo tak najłatwiej

kolega
 Opinia

Witam.jak tam koledzy z kanalami,pozdrawiam,boimy sie dalej.

Alina
 Opinia

Nie miałem na myśli Kanalizacji tylko studzieńki odpływowe i nie zaprzeczaj że tak nie jest.... Chłopaki zalewy wylewają jak wpadną jakieś resztki ryb do odpływu wybierają i niosą z powrotem na taśmę niby nie jest tak??

marta
 Opinia

no bez przesady ,co do ryb wyciaganych z kanalizacji, takie rzeczy nie maja miejsca jak sie komus praca nie podoba to zawsze mozna ja znienic, a nie obsmarowywac pracodawce, a tak apropo proponuje zglosic sprawe na policje o ustalenie adresu ip i znalesc osobe ktora to pisze bo chyba sie nie zastanowila co robi i jakie to moze przyniesc konsekwencje, dla firmy i innych osob ktore tam pracuja, a jak juz to moza isc do biura lub zglosic przelozonemu, a nie wypisywac anonimowo bradnie w internecie, pozdrawiam serdecznie

Opinia

Również zgadzam się w 100% omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Opinia

Szczera prawda!! Zgadzam się z w/w opinią w 100%. Najgorsza firma na śląsku! Pozdrawiam koleżankę z pracy.

Zostaw opinię o Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.