Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne

Lędziny

Opinie o Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne

Nie warto szkoda czasu na ta firmę,kierowcy omijajcie z daleka Admirała,zero pomocy od kierownictwa.

adus

Od 6 rano od 5 rano zdarza się że Pani Ela zdecyduje iż trzeba przyjść na 4 rano i różnie przed sezonem to nawet do 23 lub później po sezonie 6-14 Umowa zlecenie

kandydat

jakie sa godziny pracy, podobno jedna zmiana

galonn

podobno od 2 tys do 2,8 na rękę (zależne od stażu i sezonu). teraz rekrutują więc warto spróbować :)

nana

mam pytanko ile sie tam zarabia???

Mateoo788

za niski poziom intelektualny i merytoryczny tego forum jak dla mnie pisanie na takich forach jest wielkim obciachem tak dla przypomnienia !!!!

Amcia84

Bardzo dobrze wspominam pracę w Admirale, do tej pory utrzymuję kontakt z ludźmi, z którymi tam pracowałam ;) premie są, kasa zawsze w pore jest. Nie ma co narzekać bo tak najłatwiej

kolega

Witam.jak tam koledzy z kanalami,pozdrawiam,boimy sie dalej.

Alina

Nie miałem na myśli Kanalizacji tylko studzieńki odpływowe i nie zaprzeczaj że tak nie jest.... Chłopaki zalewy wylewają jak wpadną jakieś resztki ryb do odpływu wybierają i niosą z powrotem na taśmę niby nie jest tak??

marta

no bez przesady ,co do ryb wyciaganych z kanalizacji, takie rzeczy nie maja miejsca jak sie komus praca nie podoba to zawsze mozna ja znienic, a nie obsmarowywac pracodawce, a tak apropo proponuje zglosic sprawe na policje o ustalenie adresu ip i znalesc osobe ktora to pisze bo chyba sie nie zastanowila co robi i jakie to moze przyniesc konsekwencje, dla firmy i innych osob ktore tam pracuja, a jak juz to moza isc do biura lub zglosic przelozonemu, a nie wypisywac anonimowo bradnie w internecie, pozdrawiam serdecznie

Również zgadzam się w 100% omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Szczera prawda!! Zgadzam się z w/w opinią w 100%. Najgorsza firma na śląsku! Pozdrawiam koleżankę z pracy.

Zostaw opinię o Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne