Evrafish Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Evrafish Sp. z o.o.

Piotrek Nowy wpis
Kandydat

Znalazłem ofertę na Pracuj.pl - firma szuka specjalisty planowania produkcji. Czy to bardzo wymagające stanowisko? W ofercie podkreślają, że w firmie panuje dobra atmosfera, ale z wpisów na forum można odnieść inne wrażenie. Czy ktoś przedtem pełnił tę funkcję? A jeżeli tak, to dlaczego odszedł?

Michal.P Nowy wpis
Kandydat
@Piotrek

Słyszałem, ze EvraFish jest w trakcie zmian procesowych i kadrowych. Nie mieli wcześniej takiego stanowiska, jakaś nowość. Sluchajac lokalnych informacji to tworzą nowe miejsca pracy dla specjalistów na rynku.

Klient Nowy wpis
Inne

Witam, produkty dobre. Często jem szproty w sosie pomidorowym i są smaczne. Aczkolwiek szproty w oleju są trochę mdłe ale zazwyczaj każde inne też są mdłe nie ważne jakiej fimry

Administrator Nowy wpis

Na portalu InfoPraca.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Kontroler Finansowy. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Evrafish Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Evrafish Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. technologii żywności. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Evrafish Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest stawka początkowa w Evrafish Sp. z o.o.? 13 maja na Gratka.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Magazynier i zastanawiam się czy aplikować. 

Kamila
Inne

Evrafish ma kilka aktywnych ogłoszeń i to nie tylko na stanowiska produkcyjne https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/cGPl9/ Napiszcie coś o tym, jakie są tam warunki pracy w kontroli jakości i na magazynie.Dzięki z góry!

anonim

(usunięte przez administratora)

Roman
Inne

Czy mógłbyś napisać kilka słów o wynagrodzeniu? Można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Znalazłem kilka ogłoszeń o pracę na stanowiska: mistrz produkcji, magazynier, zamykacz, mechanik, elektryk. Co sadzisz o tych ofertach?

Administrator

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Evrafish Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Evrafish Sp. z o.o. - Brusy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Evrafish Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Evrafish Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Evrafish Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii