Rekin sklep zoologiczny

Olsztyn

Opinie o Rekin sklep zoologiczny

xyz1234

NIE POLECAM!!!!! BARDZO DROGO BARDZO DROGO BARDZO DROGO !!!!!!!!!!!!!!!!!! Karma kosztuje ok 39.99 którą można kupić w normalnym sklepie za ok 20 zł. Piłeczka snackball u nich ok 39.90 a w sklepie za jedyne ok 10 zł. Kostka wapienna kosztuje u nich 29.99 a w sklepie NORMALNYM ok 6 zł. KUPUJĄC W TYM SKLEPIE PRZEPŁACASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem przekonany, że polityka sklepu polega na sprzedawaniu akcesoriów na których nie ma cen i są bardzo zawyżone dwu czasami trzykrotnie!!!!!!!!! dopiero przy kasie okazuje się jak można przepłacić. Nigdy już tam nie kupię!!!!!

Jaś

Czy uległy poprawie warunki w jakich zwierzęta są przetrzymywane? Przecież są odpowiednie przepisy w tym temacie. Może pracownicy coś zrobią, przekonają właściciela!!

Butti

Kilka lat temu kupiłam w tym sklepie żółwia greckiego. Zdziwiłam się, że zwierzak trzymany jest w malutkim terrarium na podłodze, w przeciągu. Jakaś natchniona blondynka nawarczała na mnie, że tak ma być. Po zakupie (mój błąd, że dałam im zarobić, ale oczywiście ruszyło mnie sumienie na widok tego malucha) żółw długo nie mógł dojść do siebie. Był wyziębiony i wychudzony. A kiedy w końcu udało się go rozruszać, przez ponad tydzień załatwiał się...samym piaskiem. Kiedy następnym razem byłam w sklepie, mieli już innego, małego żółwia. Też trzymany w przeciągu, też na cienkiej warstwie piasku, w którym walały się resztki pokarmu. Zagadnęłam życzliwie. Powiedziałam, że taka ilość piasku w jelitach może być groźna dla zdrowia, opisałam stan swojego zwierzaka. Ta sama blondynka spojrzała na mnie, jakbym na nią napluła. Niegrzecznie wytknęła mi brak profesjonalizmu, bo przecież piasek jest "specjalny". Miała w głębokim poważaniu fakt, że zwierzę wyglądało bardzo źle. Po tygodniu już go nie było... Odradzam wizyty w tym sklepie!

klient

piszę jako klientka, obsługiwał mnie zapewne właściciel , który wyczuwa brak wiedzy na temat zwierzaków i wciska dużo niepotrzebnych i drogich rzeczy, nigdy tam nie wrócę

Aleksandra

Masakra jesli chodzi o warunki zwierzat w tym sklepie.Chomiki martwe,zjadane przez zywe.Zwierzeta w uragajacych warunkach.Ten sklep powinien byc zamkniety!!!

bajerant

ryn,myślę, że wszystko jest tak jak było w każdym sklepie zoologicznym. Może i wygląda pięknie i cudnie, ale takie nie jest

Unijne standardy w sklepie zoologicznym w galerii o czym Ty mówisz ? Na pewno nie w tym miejscu pracy.Zgadzam sie z Tobą że tak powinno być ale niestety tak tam nie jest.

ox

Przychylam sie do opini moja znajoma tam pracowała wieczne fochy jedzenie zwierzęta miarkowane żeby tylko nie robic kosztów a do klientów sztucznie sie uśmiechać żeby cokolwiek wzięli pieniądze najniższa krajowa umowa zlecenie a obiecują zlote góry pracujesz codziennie każde wekendy. Jak chcesz to spróbuj ale jak kochasz zwierzęta jak ja nie wytrzymasz dlugo.

elo

Pracowałem tam jakiś czas temu atmosfera tak jak umowa i zarobki umowa zlecenie na JEDNA TRZYDZIESTA etatu placa najniższa a szefostwo zarabia duże kwoty na dużej marzy na asortymencie człowiek sie nie liczy zwierzę zreszta tez. Jak masz chęć przyjmij sie przyjmą każdego bo nikt tam dluzej nie chce pracować.

ja

Taka marza a zarobki niskie najlepiej studenta przyjma do tego niepełnosprawnego z doświadczeniem który wszystko wciśnie klientowi. Wciśnie niie sprzeda reszta sie nie liczy.

skladak

powiem tak jak lubicie zwierzeta i prace za darmo to bardzo polecam.co do atmosfery to wczarnobylu po wybuchu byla leprza . a socjal jest zapewniony w shronisku dla bezdomnyh

wariat

Niestety dalej to samo totalny wyzysk z klientów zedrzec jak najwiecej a pracownikom dac marne grosze jak komus to odpowiada zapraszam tam do pracy chetnie pewnie ciebie przyjmą.

studentka

Od razu widac że Właścielka albo jej mąż pisze. Szkoda gadać . Odradzam prace w takich warunkach taka jest moja rada.

ja

no tak, jak ktoś przychodzi do pracy w sklepie zoologicznym myśląc że nic nie musi wiedzieć i wystarczy się usmiechać do klienta to i praca zła i rotacja jest. jesli ktoś studiuje i podejmuje sie pracy w takim miejscu musi sie liczyc z tym, ze czeka go dużo nauki. pracuje się przy zwierzętach i trzeba co nieco wiedzieć o nich. to nie ubrania gdzie wystarczy wiedziec co jest modne.

Niestety nie można podpisac sie w samych superlatywach. jestem studentką właścicielka wie jak ominac pewnie rzeczy do płacenia, wypłata nie na czas, zbyt duża ilość godz pracy, najmniejsza stawka płacowa a wymagania wygórowane a i czesta rotcja pracowników swiadczy sama osobie .

Zostaw opinię o Rekin sklep zoologiczny - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rekin sklep zoologiczny