Opinie o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aldesa Polska Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Dariusz

Fakt ukończenia studiów nie znaczy, że inżynier się zna na tym co ma robić na budowie!!

@lol Proszę, żebyś na forum wypowiadał się, zachowując kulturę słowa. Ale oczywiście w pewnym stopniu można przyznać Ci rację. Dalej jesteś zatrudniony w Aldesa Polska Services, czy postanowiłeś już stamtąd odejść? @gfjfj Czy na pewno tak duża rotacja wynika ze złej sytuacji w firmie? Mogą być przecież jej różne przyczyny. Wspominasz o obowiązkowych nadgodzinach - a są one przynajmniej dodatkowo płatne?

okp

Zależy na jaki zespół ludzi trafisz. Firma gwarantuje wyzwania. Dostajesz temat i musisz go rozwiązać - to procentuje na przyszłość. Z reguły ludzie są w porządku. Nie ma chorej rywalizacji i podstawa jest umiejętność współpracy. Warto się sprawdzić w korporacji. Ogólnie ++/-

lol
@okp

Korpopieprzenie. Guzik tam procentuje. Jedyne co procentuje, to normalna praca za normalne zarobki. Tak by po powrocie do domu można było spokojnie pójść na siłownię czy basen albo zainwetsować w swoją naukę. Zpieprzanie za miskę ryżu za uścisk ręki jakiegoś frajera w gajerku za 15tys (bo to "wyzwanie") to przejaw skretynienia i myślenia wstecznego. Takimi ludźmi się tyra jak koniem w kieracie bo z braku zdolności samodzielnego myślenia do niczego innego się nie nadają.

gfjfj
@okp

Niestety to prawda. Widocznie trafiłeś na fajny zespół. Niestety jest tak duża rotacja że pracę dla dwóch osób wykonuje jedna - nadgodziny to standard. Firma zatrudnia do pomocy stażystów i preferuje ludzi tuz po studiach ze względu na niskie koszty zatrudnienia. Takie osoby i tak trzeba sprawdzać co powoduje że pracy jest dwa razy tyle. Ogólnie nie polecam. Dużo obietnic bez pokrycia składanych przez PM i dyrektorów.

@T @tom Rozumiem Wasze rozżalenie. Czy próbowaliście w związku z tym coś robić? Jeśli mimo rozmów z zarządem Aldesa Polska Services w dalszym ciągu nie dostaliście należnych Wam pieniędzy, to może warto powiadomić o tym fakcie jakieś wyżej postawione instytucje. Myśleliście w ogóle o takim rozwiązaniu?

Księgowa

Rozmowa przeprowadzona raczej mało profesjonalnie, nie było pytań w języku obcym, jedynie rozmowa o doświadczeniu zawodowym. Bardzo mało przyjazna atmosfera rozmowy. Warunki pracy bardzo słabe jak na oferty w Warszawie.

Po przeczytaniu mego CV, Pani zadała pytanie co znaczy że znam język angielski bardzo dobrze? Zamiast przeprowadzić rozmowę po angielsku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
T

Aldesa nie płaci w terminie!!! Protokoły przerobowe podpisane, umowa podpisana i nadal nie ma pieniędzy na koncie. Słyszymy tylko obietnice że płatność już wychodzi. Aldesa Construcciones Polska wymienia firmy na budowie w Warszawie jak rękawiczki w zależności od tego czy mają firmę rezerwową. W tych czasach proszenie się o własne, uczciwie zarobione pieniądze nie powinno mieć miejsca. Wystarczy udać sie na zaplecze i podpytać inne firmy które tam pracują aby wiedzieć z jakim generalnym ma się do czynienia. Takim podejściem nie skończycie żadnej budowy! Odradzam jakąkolwiek współpracę z ta firmą.

tom
@T

Potwierdzam. Termin płatnosci minał ponad dwa miesiace temu a pieniedzy nadal nie ma.

decameron

Jakie warunki musi spełniać majster budowy przy realizacji programu fit aut

bibi
@decameron

Najlepiej miec doświadczenie w wykończeniówce i znać się na robocie ;)

decameron
@bibi

Tyle to możne odpisać i gimnazjalista

Pracownik ACP

Nie polecam firmy, pracodawca myśli, że pracownik poświęci wszystko dla firmy, będzie na każde zawołanie nawet o 22. Praca po godzinach to normalna rzecz, tak jak i niskie wynagrodzenie. Próg 3000 zł na rękę można przekroczyć po 4 latach pracy jeśli się człowiekowi uda.

Łop

Firma dno. Za najniższą stawkę chcą fachowca. Teraz nawet człek od łopaty się ceni bo na rynku pracy brakuje rąk. Ukraińcy jadą teraz do Niemiec i Polskę olewają. Ale jak ktoś chce zatrudnić obcokrajowca to niech dwa razy pomyśli kto jest lepszy i czy warto.

Anya

Niestety złe doświadczenia z firmą, brak szacunku do podwykonawców jak i samych pracowników. Szefostwo stawia na cwaniaków i podsuwaczy nóg, aż przykro za takich rodaków co za poklepanie po ramieniu nie mają honoru i godności. Oczywiście masa bezpłatnych ale koniecznych nadgodzin, dziwny system rozliczania wiążący się z masą zbytecznych papierów. Jeżeli jesteś normalną i uczciwą osobą, która oczekuje tego samego, to niestety miejsce nie dla Ciebie. Firma psuje rynek i wprowadza niezdrową rywalizację w swoich szeregach. Nie polecam

@abc, dziękuję bardzo za Twoją dokładną wypowiedź na temat firmy. Wiesz może coś na temat aktualnego zapotrzebowania na pracowników w zespole drogowym oraz trakcyjnym?

abc
@Karolina

średnio się orientuje, ale jeśli szukają to pewnie znajdziesz ogłoszenia na pracuju albo indeed

Dzień dobry, chciałabym się nieco więcej dowiedzieć na temat warunków pracy w firmie Aldesa. Wiadome jest, jaka aktualnie panuje atmosfera w zespole drogowym jak i trakcyjnym? Prosiłabym bym także o podpowiedź jak dokładniej wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmi Aldesa.

abc
@Karolina

od razu dają umowę o pracę, nie płacą pod stołem więc jest ok. Atmosfera całkiem luźna, fajni ludzie:) a rozmowa to no stress poopowiadasz trochę co robiłaś i wystraczy

Zuza

Skąd takie rewelacje macie??

Alen
@Zuza

Zadzwoń do aldesy i zapytaj całe Świnoujscie mówi o Aldesie. Babki z piasku budować nie apartamenty.

Miko

Sytuacja firm pracujących w Świnoujściu dla Aldesy jest tragiczna. Aldesa pakuje się w pośpiechu zabierając wszystko co sie da. Podwykonawcy dostają wypowiedzenia umowy z winy inwestora bez słowa o tym kto im zapłaci i kiedy. Wygląda to jak jawne oszustwo , inżynierowie i ich szefostwo bawi się świetnie śmiejąc się z (usunięte przez administratora) podwykonawców czego oni chcą. Ludzie wolniej uciekali z Titanica niż Aldesa z placu budowy.

@Miko, wiesz coś jeszcze o obecnej sytuacji? Czy problem z wypłatą jest jednorazowy, czy już wcześniej się powtarzał? Czy poza kwestią zarobków inne cechy Ci odpowiadają? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Czy firma poszukuje obecnie nowych osób? Jakie wynagrodzenie oferuje? @Stonka, czy Twoim zdaniem premia jest duża? Poza nią nie ma żadnych dodatków, na przykład bonów świątecznych? Chcę również odnieść się do komentarza @Xyz. Oczywiście ze względu na obowiązującą na forum anonimowość nie mamy żadnej kontroli nad tym kto publikuje komentarze (Ocenę ich wiarygodności pozostawiamy czytelnikom forum), jednak zapewniam wszystkich że ani firma Aldesa Polska Services, ani żadna inna, nie ma możliwości samodzielnego usuwania komentarzy z naszego forum. Usuwane są jedynie (Zazwyczaj na wniosek użytkowników) komentarze łamiące postanowienia regulaminu lub polskiego prawa. Celem gowork.pl jest wymiana opinii - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Xyz

Sa firmy gorsze, sa lepsze. Jedno jest pewne - kazdy kto odchodzi z firmy trafia w miejsce lepsze, dopoki samemu sie tego nie doswiadczy ciezko uwierzyc. Najbardziej rotacyjnym dzialem jest HR i Tenders. HR ze wzgledy na kadre zarzadzajaca, ktora jest na bakier z przepisami prawa. TENDERS-firma idzie na ilosc, nie jakosc. Od roku sa takie rotacje dzialowe, ze rzeczywiscie najlepiej jest nadawac numerki. Poki z hiszpanami zyjesz dobrze, to nie ma problemu, ale postawisz sie raz to jestes skreslony. A postawic sie mozna samym wychodzeniem o czasie, dla nich praca zaczyna sie po 17, a samo wychodzenie o 17.30 jest dla nich nieprzyzwoite. Takze decydujac sie na wspolprace wezcie pod uwage regularne nadgodziny, duza ilosc pracy, slabe doswiadczenie przelozonych jak rowniez nieproporcjonalna pensje do stawianych wymagan (chyba ze znasz hiszpanski to juz jestes zwyciezca:)). Plusem kiedys bylu ludzie, teraz fakt ze ciezko trafic gorzej:) Warto wspomniec: firma regularnie usuwa negatywne komentarze, lub pisze pozytywne/neutralne -to jest m.in. zakres obowiazkow jednoosobowego dzialu marketingu.

inżynier
@Xyz

poproszę o przykład i uzasadnienie w temacie 'na bakier z przepisami prawa pracy'? Pracuje w firmie od 4 lat i biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenie - to ta firma wyjątkowo wywiązuje się z przestrzegania przepisów prawa pracy. Całość wynagrodzenia jest na umowie o prace, nie jakis smieciowkach..poza tym wszytsko na czas. Podaj konkretne przykłądy

@Xyz

Hej. Aldesa jest moja 3 firma budowlana i jak kazda firma ma swoje plusy i minusy ale osobiscie pracuje mi sie dobrze. Ludzie bardzo fajni, atmosfera ok, zarabki rynkowe, jak zostaniesz na dlugo to szefostwo docenia. Nadgodziny w niektorych dzialach sa -ale pokaz mi budowlanke w ktorej nie ma?! Hiszpanski styl pracy wyczuwa sie ale jak komus to nie odpowiada to nie trzeba zatrudniac sie w hiszpanskiej firmie. Uwazam ze w aldesie pracuje sie dobrze.

Młoda
@inżynier

A możesz coś powiedzieć o dodatkowych benefitach pozapłacowych ? Karta sportowa , doładowania karty miejskiej ,nauka języków itp?

Ami
@inżynier

Akurat z opinia co do dzialu HR musze sie zgodzic. Byly przypadki, gdzie w umowie zapis byl np. O zwiekszebiu wynagrodzenia po roku pracy, a doprosic sie o przelew wiekszy nie mozna bylo pomimo interwencji u dyr.HR. warunki pracy tez pozostawiaja do zyczenia - ludzie siedza jeden na drugim, a dyrektorzy ktorzy maja swoje gabinety wedruja po korytarzach prowadzac rozmowy i przeszkadzajac wszystkim innym. No i sama kwestia nadgodzin - niby dostajesz karte do biura, ale jak kiedys poproszono o wykaz wejsc i wyjsc okazalo sie ze "sa resetowane po 24h". Duzym naduzyciem jest tez wymuszanie pracy na zwolneniu lekarskim albo doluszczaniu do pracy osob ktore nie przeszly badan lekarskich...

Ciekawski
@Ami

Czyli w umowie jest zawarty zapis o podwyżce? A czy po 3 miesiącach próbnych (o ile takie są w Aldesa) jest możliwość podwyżki? Nie mówię o kwotach jakiś gigantycznych ale 100-200 brutto? A nauki języków są płatne , schodzi jakaś część z pensji za naukę języka?

zainteresowany

Witam,JAk wygląda praca w biurze w Warszawie? Są jakieś benefity, socjal? Są jakieś premie kwartalne lub roczne?

Ami
@zainteresowany

Hej, generalnie to z benefitow wspolfinansowanych przez pracodawce to jest tak: - enelmed ok 40 zl - multisport ok 60 Dodatkowo jezyk angielski, sa chyba 3 grupy i prowadzacy bardzo spoko. Jezeli chodzi o premie, to sa roczne. Procentowo roznie wychodzi, w jednym roku bylo sporo a rok pozniej polowe mniej - zalezy od zysku. Poza tym, jezeli odejdziesz przed przyznaniem premii to jej nie zobaczysz.

@Ami

Dziekuje za odpowiedź. A coś zkarta miejska ? W innych podobnych firmach to firma dokłada się do karty miejskiej poprzez jej doładowanie a z wynagrodzenia potrąca tylko wartość podatku ok 40-50zl raz na kwartał. Czy tutaj też tak jest ? Jaka jest atmosfera w biurze ? Faktycznie można przejść na inne stanowisko? I czy podwyżki są tak jak mówisz po roku pracy w grudniu?

Robert
@Zainteresowany

Wszystko wydaje się fajne , a jaka atmosfera? I mam pytanie z innej beczki niż poprzednicy :) kawa jest i herbatą czy trzeba swoje nosić wszystko ? Są jakieś bony na święta Wielkanocne czy Bożego narodzenia? Pytam bo zastanawiam się czy wysłać CV do biura w Warszawie :)

Stonka
@Robert

Oj kawy i herbaty masz pod dostatkiem, chociaz czasami firma na kawie oszczedza i nie chce dawa. Bonow niestety nie ma, a atmosfera byla spoko, teraz troszke gorzej, ale w administracji i dziale prawnym jest super, najgorzej w kosztorysach

Robert
@Stonka

A karty miejskiej są współfinansowane ? Bony to nie wszystko , ogólnie jakieś dodatki na święta są czy też raczej nie ? Właśnie znajomy mi mówił że w biurze jest fajnie , ale póki co nikogo nie szukają dla faceta tylko na recepcję :) więc poczekam aż coś się wykluje :)

Stonka
@Robert

W biurze jest naprawde fajnie, tylko przygotuj sie na mase nadgodzin. Niestety dodatkow zadnych nie ma, raz w roku premia uznaniowa.

Xyz

Witam. Mam pytanie czy firma posiada zapłacze sprzętu i transport? Czy tylko prywaciarzy biorą?

M
@Xyz

Firma wszystko podzleca, ni sprzetu ni ludzi, wszystko robia podmioty trzecie.

@Kandydatrzeczywiście, brak informacji zwrotnej, w przypadku gdy była ona obiecana może być odebrane negatywnie. Czy to jest powodem, dla którego tak nisko oceniasz proces rekrutacji? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o samej rozmowie? Czy coś Cię podczas niej zaskoczyło?

Olek

Szkoda, że niektórzy mają tak dużo odwagi do pisania a raczej narzekania na firmę na tym forum. Może trzeba o niektórych ważnych problemach rozmawiać z szefami? Jak by mi ryło bardzo źle tak bym zrobił.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.