M-CARS Anna Kus Dealer BMW

Kraków

Opinie o M-CARS Anna Kus Dealer BMW

Mechanik

Witam, proszę o informację jak się pracuje na serwisie w Libertowie?

Robak
@Mechanik 09.11.2017 14:16
Witam, proszę o informację jak się pracuje na serwisie w Libertowie?

Olej tego pracodawce chyba ze jestes młody i chcesz miec w CV prace w BMW

Może zamiast PIP-u poinformować urząd skarbowy o przekrętach podatkowych prezesa Marcina.

Ser Rodzer

Witam, jestem pracownikiem tej firmy i przestrzegam wszystkich przed tym pracodawcą! Dla właścicieli i kierownikow liczy się tylko zysk. Pracownicy są nie szanowani i nie mają nic do powiedzenia. Pracuje się codziennie po 8,5h, a płacone jest za 8h czyli około 11 godzin w miesiącu pracujesz za darmo! Tak za darmo! To samo jest z sobotami. Każą Ci przyjść w dwie soboty w miesiącu po 7 godzin i zapomnij o wolnym dniu w tygodniu tak jak mowi kodeks pracy. Czyli kolejne 14 godzin dochodzi do etatu! Przykładowo cały etat 168h + 11h + 14h i wychodzi 193 miesięcznie. Za nadgodziny nie płacą i ciężko je odebrać. Co na to PIP??? Przychodzi, a pracodawca płaci kary i na tym się kończy! Grafik robiony jest na początku miesiąca i oczywiście kierownik ma to gdzieś czy masz jakieś plany. Dodatku do prania ciuchow roboczych ktory przysluguje też nie ma! Zakres obowiązkow przekracza połtorej etatu. Robisz wszystko za wszystkich i zapomnij o pomocy. U konkurencji na to samo stanowisko co w M-carsie przypada dwoch pracownikow i jakoś im się opłaca. Rotacja pracownikow jest taka że połowy nie zdążysz dobrze poznać. Wystarczy spojrzeć na ciągłe ogłoszenia o pracę. Szkoda nerwow i waszego czasu dla tej firmy. Za pięknym szyldem kryje się typowy polski prywaciarz wyzyskiwacz. Zarobki jak na markę premium są marne.

Hexlord

Powiem tak... Pracowałem w M-Carsie i stwierdzam że jest to beznadziejna firma... Pracownicy nie są szanowani przez szefostwo... Praca w soboty NIE jest płatna, a gdy nie przyjdzie sie w sobote do pracy firma obcina pieniądze z premii gwarantowanej. Dwie soboty w miesiącu to 24 dni w roku wiec miesiac pracy za friko... Doświadczeni mechanicy po studiach z tytułem inżnierów są najzwyczajniej w świecie olewani przez pracodawce gdy zbliża się koniec umowy. Jeśli chodzi o sprzedaż aut to często auta nowe z przebiegami 2, 3 , 4 km są malowane dzien przed wydaniem dla klienta z podowu uszkodzeń różnego rodzaju i klient finalnie podczas odbioru nie jest informowany o tym. Ogólnie wszyscy maja wszystkich głeboko.. i serdecznie nie polecam lakierni-blacharni a w szczególności kontaktu z kierowniem tego działu. Reasumując bardzo negatywnie wspominam prace w Firmie BMW M Cars.

Pracownik mcars

Fresh odpuść sobie to stanowisko, charowka jakich mało. Odpowiadasz za niedoświadczonych praktykantów którzy partacza robotę, plus sam musisz odwalic kawał roboty. Widzę po klientach wiecznie narzekającyh na ten pseudo serwis.

Fresh

Ktoś się wypowie na temat stanowiska Mistrza serwisu w tej firmie? Widziałem że poszukują.

Pracownik mcars
@Fresh 07.09.2017 23:13

Ktoś

Żaden szanujący i znający się na fachu mechanik tu nie pracuje. Serwis w M-CARS składa się z większej ilości praktykantów, którzy dopiero się uczą. Sytuacja ta świadczy tylko o tej firmie, więc lepiej omijać szerokim łukiem te miejsce, tą firmę.

Janusz

Jak wygląda praca w serwisie? Mechanicy mają zapieprz czy jest dobry klimat?

Misio

Jest ok? bo różne opinie słychać? Pilne

Szuka

Wystarczy zaobserwować, że oferty pracy od tego pracodawcy pojawiają się często, więc można wywnioskować, że coś tam jest nie tak. (usunięte przez administratora)Znający środowisko motoryzacyjne zapewne wiedzą, więc jeśli ktoś może niech coś napisze...

Lord

Proszę o informację jak się pracuje w M- Cars. Jest ok?

Tomasz

Ja uważam ,że jak ktoś potrafi pracować rzetelnie to jest ok. i zarobki również ok . Tomasz

kiwka67

Witam Cie serdeczne. Bardzo prosił bym Cie o kontakt mailowy na s.brotaj@emesipartnerzy.pl Chce się o coś zapytać na temat M-Cars. Pozdrawiam Sławek

Zostaw opinię o M-CARS Anna Kus Dealer BMW - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-CARS Anna Kus Dealer BMW