Opinie o Reca Polska sp. z o. o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reca Polska sp. z o. o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reca Polska sp. z o. o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reca Polska sp. z o. o w Kraków

@fryzjer nie nie tych ogloszen juz nie ma..sam dzis patrzylem i widoczenie szykob juz kogos znalezli, trzeba bedzie poczeakc az znowu cos wstawia nowego

wlkp

Szukają na Poznań i wlkp, czy ktoś poleciał z tego regionu, pamiętam chłopaka w ciemnej octavii jak się tu kręcił. Polecacie ten region czy też ciężka orka jak ktoś wyżej napisał?

fryzjer
@wlkp

Ponownie ogłoszenie na Poznań i wlkp. Opcje są dwie. Albo warunki beznadziejne i brak chętnych albo takich "fachowców" jakich szuka firma po prostu nie ma.

jinek

dajcie proszę znać, czy warto u nich aplikować na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży, widzę, że pojawiła się oferta na terenie województwa dolnośląskiego a ja właśnie jestem na etapie przeprowadzki do wrocławia i szukania tam swojego miejsca na ziemi, proszę was o obiektywne opinie i rady, dzięki :)

Wurthnext

Ciekawe skąd ta wiedza

Przedstawiciel Handlowy

Zaproszono mnie na rozmowę do firmy Reca Polska, w spotkaniu udział brała pani z HR oraz pan Kierownik i co? A no dziesiątki pytań, przede wszystkim co pan wie o naszej firmie?czym się zajmujemy?czy zdaje pan sobie sprawę że mamy produkty premium?, Najlepsze! i najdroższe!? Następnie sto pytań do !

Proszę podać trzy powody dla których mieli byśmy pana zatrudnić?, prosze nam powiedzieć co pan może wnieść do naszego zespołu?, prosze powiedzieć do jakich klientów uderzy pan z naszymi produktami (oczywiście premium!) itp..,itd..,i na koniec proszę mi powiedzieć jak by mi pan to sprzedał?(i tu scenka sprzedażowa). Po około 1,5 godziny, padło najważniejsze pytanie-ile by pan chciał zarabiać!. Jako że mam doświadczenie dość bogate w branży technicznej jako handlowiec i nie tylko, poinformowałem miłych Państwa, że minimum jakie mnie interesuje to 3500zł netto podstawy. I zapadła cisza jakbym wypowiedział jakieś magiczne zaklęcie, po chili pani z HR wypowiedziała słowa" oczywiście ma pan na myśli pensję z premią?!" No i w tym momencie zdałem sobie sprawę,że straciłem dwie godziny, do tego profesjonalnie się przygotowałem, przeczytałem wszystko o firmie, jakie narzędzia, jaka historia, etc..,do tego musiałem dojechać z drugiego końca miasta, czyli dodatkowe koszty i wszystko bez sensu, po co?.Ostatecznie miły pan Kierownik zaproponował mi 2500zł netto, ale to pod warunkiem, że w pierwszym miesiącu sprzedam narzędzia do chyba 40-klientów i to nie z bazy którą dostanę od nich, tylko do klientów których obsługiwałem w poprzedniej firmie(czyli jeszcze swoja baza klientów). No i opadły mi ręce, nogi i co tam jeszcze może opaść. w 2020r. w branży technicznej, z jednymi z najdroższych produktów Premium! 2500zł netto podstawy,człowiekowi 40+, z 20-letnim doświadczeniem, w tym 10-lat jako doradca techniczny-handlowiec 2500 no łoł!. Po prostu mnie zamurowało, czy wy nie macie wstydu? Wystarczyło napisać w ogłoszeniu płacimy 2000-2500 podstawy+ premia za marże, za obrót, za coś tam...i było by prościej, poważni ludzie widząc taką kpinę, nawet by nie spojrzeli na takie ogłoszenie, zaoszczędzili byśmy sobie wszyscy czasu i energii.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ppp

(usunięte przez administratora) jak ktoś zapieprza 7 do 19 może dostać 5-6 tyś. wystarczy sprzedawać na wysokiej kalkulacji. Nikt w teren nie wjeżdża kierownicy nie wpieprzają się. Jedyne co mogło by się zmienić to samochody a cały czas skoda Fabia zielona. Wypłaty na czas, zwroty za poniesiony opłaty przez cały mc. (usunięte przez administratora)

Napisz cos wiecej. Jak tam jest? Jak płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Reca Polska sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w Reca Polska sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Reca Polska sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reca Polska sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reca Polska sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w Reca Polska sp. z o. o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reca Polska sp. z o. o
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.

Reca Polska sp. z o. o