Opinie o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Warbus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warbus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Splukany

Takie pytanie do PREZESA FIRMY WARBUS. dlaczego zleceniodawcy nie dostali jeszcze wynagrodzzenia,brak srodkow czy zabraklo na wasze pensyjki?pora opuscic ta firme_-dziadtrans..

Prezes
@Splukany

Nie będe płacił, bo nie muszę. Wolę to przepić lub wyjechać na wakacje, mam takich praconików, ktorzy mi to sponsorują i będą dalej.

zaolaci aplaci

desperado_Lublin

Szymoniki to (usunięte przez administratora) i malwersanci. Nie płacą Faktur za wszystko co się tylko da (części, plac, podwykonawcom i wiele innych). Na bazie jest ch..nia coraz większa. Brak warunków do jakichkolwiek napraw (goły plac ośnieżony, oblodzony, wieje), brak wielu narzędzi, brak części na bieżące naprawy oraz brak zapasu jakichkolwiek płynów ustrojowych. Kupowane jest cokolwiek dopiero jak jest nóż na gardle, że coś może nie wyjechać, albo jak za coś dostaną karę a o notorycznym braku jakiegoś rodzaju żarówki już nie wspomnę. Ogólnie braki można by wymieniać długo - jak to ktoś z mechaników na bazie wymyślił: mamy pakiet ABC - Absolutny Brak Czegokolwiek. Wozy jeżdżą po mieście z różnymi usterkami, których nie ma jak usunąć ze względu na wszystko co wyżej wymienione. Pozwoliliśmy sobie na pierwsze opóźnienie wypłaty jeszcze na Turystycznej przed przeprowadzką bez krzyku to teraz testują naszą wytrzymałość. Emeryci w większości widzę mają w d i nigdy się nie zgrają żeby zaprotestować zbiorowo bo z głodu nie zginą przy emeryturze, ogólnie wszyscy jedyne co potrafią to rzucić szmatę L4 na stół. Warbus to firma wydmuszka i tyle w temacie. Szkoda flaków - kiszka stolcowa jest jedna a takich firm wiele.

Spłukany i wk... zdenerwowany

Kaśka ty szm , oddawaj walutę na którą zapracowaliśmy i się nam należy jak psu buda na czas.

splukany

dzwonie do pani zajmujacej sie wyplatami.pytam dlaczego nie dostalem jeszcze wynagrodzenia za luty powinno byc do 15 jest 22.pani odpowiada ze taka jest decyzja zarzadu,poczym odklada sluchawke.

NICK
@splukany

ahahhahhaha padłem :]

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warbus Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Splukany

Popieram ile można się dawać wykorzystywać.ciekawe czy prezesi ksiegowe i zarzad tez ma takie opóźnienia.pewnie nie.a na ta nasza pesyjke 2500 to sie śmieją.juz wiosna wiec pora o jakąś rozsądną prace.

@Splukany

Z jakiego miasta kolego jesteś?

Zp

Panowie nie bądźmy frajerami w kwietniu po 10 tym jak nie będzie pieniędzy to nie ma roboty

juz 22, 03, a kasy jak nie bylo tak nie ma

Zlecenie czy etat?

def

Czyli już wiecie jak przez najbliższe miesiące będą mieli nowe tłumaczenie na problem poopóźnianych wypłat :-)

Power

Nie gadać, zrobić!!!! Kary sa duże. Trzeba zroz umieć jedna kwestie oddział w Lublinie traktują jak śmieci( bo to ściana wschodnia) pokażcie ludzie w końcu ze macie godność! Kaszub do paki za Was nie pójdzie jeśli się coś stanie. Dla zmartwionych brakiem pracy... Zaraz kwiecien pole do manewru dosyć szerokie. Chamstwo i bezczelność tej firmy nie zna granic!

Zp

Panowie czas skończyć z tym gadaniem tylko naprawdę coś z tym robić trzeba się zbuntować i nie wyjechać

@Zp

Kiedy firma nie przestrzega przepisów to kierowca tym bardziej powinien... ich przestrzegać :) Anonymous dobrze napisał co powinniśmy zrobić. Rano czasu na OC nie, bo nie jest płacone. W imię czego mam poświęcać swój czas na sprawdzenie czy samochód jest sprawny i mogę nim wyjechać na miasto? Przy 6 mechanikach na warsztacie jest tylko 3 naprawdę dobrych, ale tylko 2 z nich jest na nockach. Wniosek?

kiero

Polecam sobie sprawdzić ubezbieczenie grupowe pracowników.Ludzie wkurzeni bo od 2 miesięcy podobno są nie ubezpieczeni

Fuck

Inspekcja to już była. I co ? Koperta... hm

Rr

Jutro dzwonię do inspekcji pracy i ZTM

Terry

Nie polecam! Zero szacunku do człowieka!

Rr

Warbus daje d...,.py już 15 a wypłaty jak nie było tak nie ma czas coś zrobić z tym dziadostwem

Power

Słyszałem , ze emeryci mają przyjść z Mpk-a do warbusa.I pytanie się nasuwa czy chcą pracować za darmo czy dopominac się o kase:) co miesiąc inna argumentacja:D

Ted

Kalesony po 2 zl. Kto chce?

@Ted

Na targu za 2zl to trzy pary można kupić

LUBLIN ZIMA.Ogrzewanie nie działa,ale zaraz wiosna.

@ja

Kalesony na targu tanie można kupic

driber
@ja

ostatnio odpalają wcześniej auta z webasto :)

Stachgdzie_pieniadze_sa_za_las

Drogi Warbusie... W sobotę czekamy na pieniążki... :) 10.02.2018 Sobota... ciekawe jakie planujecie opóźnienie tym razem? W razie czego polecam przeczytać: Pracodawca dokonuje wypłaty wynagrodzenia za pracę co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie (art. 85 § 1 K.p.). W przypadku wynagrodzenia wypłacanego z dołu raz w miesiącu, jego wypłaty należy dokonać niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości. Jednak nie może to nastąpić później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. WAŻNE! W razie gdy ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. Dokładne miejsce, termin i czas wypłaty wynagrodzenia powinny zostać określone w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy obowiązujących w zakładzie. Ustalenie terminu wypłaty wynagrodzenia np. na 6. dzień miesiąca, oznacza że w tym dniu wynagrodzenie pracownika powinno zostać postawione do jego dyspozycji. W sytuacji określonej w pytaniu dzień wypłaty wynagrodzenia przypada we wrześniu br. w niedzielę wolną od pracy. Nie wiadomo czy sobota jest także dniem wolnym od pracy. Jeżeli jest dniem roboczym, to wypłaty wynagrodzenia należy dokonać 5 września. W przeciwnym wypadku wypłata wynagrodzenia powinna nastąpić jeszcze wcześniej, bo 4 września. Należy dodać, że w razie dokonywania wypłaty przelewem na konta pracowników, pracodawca musi przelać wynagrodzenia z odpowiednim wyprzedzeniem, aby w dniu wypłaty pracownik mógł faktycznie dysponować swoimi pieniędzmi. Gazeta Podatkowa nr 59 (578) z dn. 2009.07.23, strona 7 Autor: Ewa Madejek

Kierowca
@Stachgdzie_pieniadze_sa_za_las

Firma jest niesamowicie konsekwentna jak nie płaci w terminie tak nie płaci To u nich taka tradycja

Alfa
@Stachgdzie_pieniadze_sa_za_las

Ale po co wypisywać gorzkie żale na forum? Przecież pracodawca śmieje się Wam w twarz. Bo to w sumie jest śmieszne, że się na to godzicie. Jest taka instytucja jak Państwowa Inspekcja Pracy. Trudno adres znaleźć czy o co chodzi? A gdyby tak kierowców dopadła szalejąca teraz epidemia grypy i kilkunastu zachorowało. Ludzie róbcie coś z tym, szanujcie się sami.

k.s.
@Alfa

^do tego powyżej, masz racje. Pracodawca nie wypłaca, a kierowcy jątrzą w sieci, ale nie zrobią absolutnie nic, żeby problem rozwiązać. Więcej klepania dziobem niż w kurniku...

porucznik-konfitura
@k.s.

Nie prawda. Pracownik powinien dziękować że mode pracować, a nie... Wracać do roboty ????

Pozdro z GD

Kaszubowski, ta (usunięte przez administratora) która się tytułuje dyrektorem? Jełop niech się najpierw nauczy liczyć. I doszkoli. Cymbał jechał do tej pory tylko na czyjejś wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Warbus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warbus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Warbus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Warbus Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 131 ocen.

Warbus Sp. z o.o.