Komunalny Zakład Pogrzebowy ZTK Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Komunalny Zakład Pogrzebowy ZTK Sp. z o.o.

BCA

Tragedia. Myślisz o rozwoju zawodowym. Nie w tej firmie. Myślisz o awansie i podwyżkach, niestety nie w tej firmie. Myślisz o szacunku dla pracowników niestety kolejne rozczarowanie. Szkoda nerwów i czasu. Zreszta i tak Zakład idzie do większościowej likwidacji. A to co zostanie nie pociągnie długo. Maks do wyborów w przyszłym roku. Bo przecież firma istniała nie dzieki wynikom finansowym tylko dzieki widzimisię urzędników. I tak samo dzięki temu widzimisię relikt PRL zniknie z rynku.

Żo

ZTK... no cóż. Zakład idzie do częściowej (lub większościowej) likwidacji. Praca w nim to prawdziwa udręka. Pensja słaba i za każdą pierdołę (jeśli tylko się da) obniżana. Osobiście nie polecam i przestrzegam przed podjęciem pracy w tym co tam zostało.

lec

Odradzam ze względu na pewnego pracownika obawiałbym mu powierzyć najprostrze zadanie jest to człowiek o bardzo znikomym ilorazie intelgiencji który nawet nie potrafi sam zadbać o swoją higienę osobistą, a o kulturze już nie wspomne. Obok pana Władysława nie można stanąć bo ten odór jest nie do wytrzymania, nie rozumiem takich ludzi którzy boją się mydła jak diabeł święconej wody. Ps.Znam również jego małżonke Danutę i mogę stwierdzić iż nie daleko pada jabłko od jabłoni, są siebie warci dobrali się jak w korńcu maku. Po prostu dwa Pachnidła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Komunalny Zakład Pogrzebowy ZTK Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komunalny Zakład Pogrzebowy ZTK Sp. z o.o.