Opinie o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

życzliwy

kolego, kwiaciarnie ma jego żona, a on się zajmuje transportem, a koleżance która chce się tam dostać do pracy za kierowcę to z całego serca odmawiam, jeździłem w tej firmie to wiem co mówie, totalny wyzysk za 0,11zł/km i kompletny brak snu, a jeśli już to na fotelach. Jak wyjeżdżałem w trase to nigdy nie byłem pewien czy wróce cały i zdrowy

Aga

Polecam tylko jedną podróż z tą firmą i kontakt z szefem a będziecie wiedzieli wszystko i już na pewno nie skorzystanie....

hania

no i jest moja opinia tak jak obiecałam podróż bardzo długa ale dzięki dwóm sympatycznym kierowcom miło spędziłam 20 godzin właściwie to dawno sie tak nie uśmiałam:) poadrawiam a co do auta to nowe też sie psują

podróżniczka

Motto firmy: Miło, tanio, szybko i komfortowo! - Trans - kos. Witam wszystkich tych, którzy przeżyli i dojechali żywi. Jechałam z Bawarii, a konkretnie z dużego miasta, w okolice Manheim, gdzie jest to około 400 km. Zwiedzałam całe Niemcy. Te 400 kilometrów jechałam 18 godzin. Kierowca był miły, czego nie mogę powiedzieć o samym szefie, z którym rozmawiałam telefonicznie. Nie odpowiedział na moje pytania (dlaczego jadę tyle godzin), a wręcz przeciwnie rzucił słuchawką. Miałam zapłacić 70 euro, a zapłaciłam 80. Nie byłam przygotowana do podróży, bo liczyłam na to, że będę jechać krótko. Na dodatek byłam jedyną pasażerką przez te 18 godzin. Również NIE POLECAM tej firmy. Dołączam się do całej listy negatywnych opinii. Dziękuję Bogu, że dojechałam szcześliwie. Pozdrawiam wszystkich podróżujących !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Isia

Próba kontaktu z szefem już na wstępie jest nie do opisania!!!Próbowałam się cokolwiek dowiedzieć oprócz ceny i usłyszałam wiązankę obelg!!!Nie polecam a po tym co tu przeczytałam to zupełnie nie polecam!!!!

gregory

Sprawdzałem to na krs-online nie wiem na ile to rzetelne źródło informacji, może niech jakis pracownik to jeszcze potwierdzi.

gregory

Chyba wiem juz czemu, firma trans-kos chyba zakończyła swoja działalność, w krajowym rejestrze sądowym nie maja rejestru.

gregory

Ponawiam swoje pytanie, czy ktoś tutaj w ogóle pisze na forum, bo trans-kos mnie bardzo zainteresowało, ale nigdzie nie mogę znaleźć ogłoszeń, pomóżcie, proszę.

gregory

Może któryś z pracowników jednak słyszał, że kogos szukają albo przynajmniej będą szukac, bo jest potrzeba pomocy?

hilton

Zawsze sie trafi jakis niezadowolony klient, bo sa ludzie nad wyraz wymagający, lepiej napiszcie, czy trans-kos w ogóle szuka ludzi do pracy i jak ich traktuje.

uczciwy

zostałem oszukany przez trans kos kompletne dno lepiej strzelić sobie w kolano niż mieć z tą oszukańczą firmą do czynienia nigdy więcej z tymi wrakami

weteran

KICHA KICHA I JESZCZE RAZ KICHA NABIERACZE UCZCIWYCH LUDZI TAKIE FIRMY NIE POWINNY ISTNIEĆ ZWYKLI OSZUŚCI OSZUKUJĄ NA WSZYSTKIM I SĄ CHAMSCY

klient zrobiony w bambuko

najgorsza firma przewozowa na rynku wieluńskim kompletne dno ludzie nigdy więcej tych oszustów

zawiedziona

trans kos zwykły naciągacz beznadzieja dno ostrzeżenie dla wszystkich trzymać się z daleka chyba że chcecie stracić kasę i nerwy BEZNADZIEJA

oszukany

[usunięte przez moderatora] zawyża rachunki oszukuje na przejechanych kilometrach jest wulgarny ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej naciągającej klientów firmy

koszmar

witam zgadzam sie z wypowiedziami poprzednikow,to szczera prawda! ze swojej stony chce dodac ze wracalam pare dni temu z Holandii z ta firma.Kierowca przyjechal po nas z Wielunia (jechal ok 17 godz) mial az godzinna przerwe po czym zapakowal ludzi do auta i wracal z powrotem kolejne 17 godzin! ja nie wiem co oni biora ze daja rade tyle godzin byc za kolkiem bez odpoczynku ale to juz jest kryminal! Rowniez jestem szczesliwa ze dojechalam i moge teraz do Was pisac ale ostrzegam przyszlych podroznych,omijajcie trans kosa jak [usunięte przez moderatora] jesli Wam zycie mile! Jest tyle innych firm dla ktorych mam nadzieje ze zycie i zdrowie ludzkie jest najwazniejsze...

pasazer

jeszcze istnieje,ale mam nadzieje ze juz niedlugo p [usunięte przez moderatora] bedzie zarabial narazajac zdrowie i zycie pasazerow.Jesli w 19 godzinna trase wysyla jednego kierowce to pozostawiam to bez komentarza... podroz z ta firma tylko dla samobojcow!! stanowczo odradzam i ostrzegam!

Aga
@pasazer

istnieje i oby jak najdłuzej :-)

lech55

czy ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje

witam miałem przyjemność lub raczej nieprzyjemność jechać tym przewożnikiem do i z holandii według mnie nie jest to przedsiębiorstwo do przewozu osób jak to widnieje na ulotkach lub w internecie m. inn. dlatego że samochody są stare,niewygodne,napakowane nieoznakowane.kierowca nie daje żadnego biletu co jest podstawą do ubezpieczenia i odprowadzenia podatku(firma TRANS-KOS działa nielegalnie).Kierowca bardzo młody chłopak niejaki Piotrek nawiasem mówiąc chory na ADHD który jechał jak szalony ,w trakcie jazdy pisał smsy,bawił sie nawigacją,palił papierosy,muzyka na ful,nie zważając na komentarze pasażerów prół wyprzedzając z lewa i z prawa inne pojazdy.komentując przy tym że on robi tygodniowo 10 000km. uważam że takich kierowców oraz firm takich jak TRANS-KOS niewolno dopuszczać do przewozu osób eliminować i potępiać za taką jazdę oraz działalność.Reasumując jestem szczęśliwy że w jednym kawałku siedze i pisze ten komentarz,nigdy wżyciu nie skorzystam z tego przewożnika i apeluję d

stare zużyte rupiecie

Potwierdzam,

Częściowo nie zgadzam się z opiniami że nie warto polecić firmy P.PH.U Trans-Kostrzewa, trzeba i to jak najbardziej, ale nie klientom, a Inspekcji Transportu Drogowego. Miałem przyjemność, a raczej nieprzyjemność skorzystać z usług w/w "firmy" Podróż do Francji zajęła mi dokładnie 32godz (Jechałem z Łodzi do Carvina 30km od granicy Belgijskiej) Jeszcze w Polsce firma zafundowała mi wycieczkę 720km (Zbiórka innych osób) Jeden kierowca ( Spoko gość) na ponad 3500km, lekko licząc w dwie strony. Dodam że jestem kierowcą TIR-a i nieraz widziałem wypadki busów, tak osobowych, jak też towarowych, a przyczyna jest taka że Ci kierowcy śpią podczas tankowania i na skrzyżowaniach (oczekując na zmianę świateł) Tylko ostre kontrole i tachografy i podwójna obsada (W każdym pojeździe wykonującym usługi, przewóz osób lub rzeczy) Wyeliminują z rynku takie "firmy" jak trans-kostrzewa. A co do wypowiedzi "Pawła" to albo jest to wypowiedź samego "pana szefa" albo dobrego kolegi w/w. Jeszcze może c

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa - Wieluń

• Jak się pracuje w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa