Domowe Inspiracje.C.H. ALFA

Olsztyn

Opinie o Domowe Inspiracje.C.H. ALFA

smallow

anonim, jeżeli ktoś się stara to prędzej czy później zostanie mu to zaproponowane. Nie wiem jak długo trzeba czekać, bo ja po 2 miesiącach zrezygnowałem - to zupełnie nie dla mnie. Dobre jest to, że przynajmniej atmosfera jest przyjazna i da się nauczyć tego i owego.

ktoto

hehehehe, dobre, o tym sklepie to juz chyba kazdy slyszal, olsztynscy"biznesmeni" hahahahahah

ja26

To prawda, nawet najnizszej krajowej nie zarobisz, zapomnij o jakimkolwiek szacunku, falsz i obluda jest na porzadku dziennym, pracowalam tam dlugo i zdazylam wszystko poznac....stosuja tzw 3 dni probne bezplatne, ktore nie sa zgodne z prawem, takim sposobem zapelniaja sobie grafik, nie do pomyslenia co tam sie dzieje...

Anonim

Wykorzystuja tam ludzi, bardzo malo placa, a wymagaja nie wiadomo czego! caly czas kogos zwalniaja, a kierowniczka-masakra!

Zostaw opinię o Domowe Inspiracje.C.H. ALFA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domowe Inspiracje.C.H. ALFA