KWADRAT SP. Z O.O.

Olsztyn

Opinie o KWADRAT SP. Z O.O.

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w KWADRAT SP. Z O.O.? Jak oceniacie jej przebieg? O jakie stanowisko się ubiegaliście, jakie pytania usłyszeliście? Czekamy na Wasze opinie. Macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

rgter

W sumie na technika serwisanta nie pokazało się ostatnio żadne ogłoszenie pracy, ale najlepiej o nowych rekrutacjach dowiadywać się bezpośrednio u nich. Może wiecie czy wypłata jest teraz terminowa? Pensja na czas jest dość istotna. Dzięki za odpowiedź.

Ob

A wszystkie pozytywne opinie pisze syn szefostwa zmieniając tylko Nick. Ot... cała prawda

gwidon

chyba mylicie firmy bo jest kilka o tej nazwie. Jeżeli chodzi o M Kwadrat w Pruszkowie to wygląda to całkiem przyzwoicie. Byłem na rozmowie dają samochód ale nie do domu tylko bierzesz z pod biura i jeżdzisz w kazdej sprawie dot. firmy bez ograniczeń, dają laptop, aparat, telefon do woli też do prywatnych potrzeb, podobno profesjonalne szkolenie - również prowadzą prawnicy, podstawę ale jest narzucony limit ofert jak nie zrobisz to mniejsza podstawa. To jest nowy oddział więc teraz mocno rekrutują, chyba spróbuję sił. Czytałem gdzieś że to mocna lokalna marka zobaczymy....

odjąć

akurat kwadrat w olsztynie sprzedaje ceramikę łazienkową - nie zajmują się nieruchomościami

werdyn

hehehe

wed

Robercik, weź ty się za robotę lepiej

loomit

to jest firma z olsztyna sprzedajaca ceramike łazienkowa, nie agencja nieruchjomosci. mowicie prawdopodobnie o firmie z leszna, nie z olsztyna

hj

myślę, że nie będzie grało.

adf

polecam opinię abrakadabra - tam jest odpowiedź co do stażu.

Zbigniew

Biorąc pod uwagę te wypowiedzi to zastanawiajaca jest 25 letnie historia tej firmy na rynku olsztyńskim, a takze staż niektórych pracowników równy niemalże historii firmy. A na nieporadnych życiowo z otwartymi remionami czeka budżetówka ...

nigdy więcej

Firma oparta na obłudzie, kłamstwie i terrorze. Brak szacunku dla pracowników, którzy przecież przynoszą im pieniądze. Można popaść w długi, które z kolejną wypłatą trzeba "spłacać". Premia uznaniowa - nie regulaminowa, zależy tylko od humoru pracodawcy. Obciążenia finansowe za wszystko, kary finansowe. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

kresow

idź tam popracować zamaist czytać bzdury

pracowałem tam

Szef= wilk w owczej skórze rozmowa to jedyna chwila gdzie stara się być miłym że ojej potem jednak pokazuje swoje oblicze.pracownik równa si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> praca na magazynie: Jest tam bardzo w porządku człowiek i jedyny w porządku chodź nie wiem co on tam jeszcze robi w śród nich.. magazyn duży materiałów dużo nie ma żadnego skanera wszystko musisz zapamiętać najniższa krajowa potem niby coś dorzuca. Odpowiedzialność materialna (nie które paczki płytek mogą pochłonąć pół wypłaty. Wolne urlop najlepiej nawet się nie pytać. Ogromna rotacja czasem nawet robią po kilka dni albo i nawet nie.

gruba kaśka

Witam 100 procent prawdy.

Kasia
@gruba kaśka 25.11.2012 21:55
Witam 100 procent prawdy.

Krzychu daruj sobie !

abrakadabra

Uważajcie na tą firmę. Pracodawca (usunięte przez administratora) mami dużymi zarobkami. Faktycznie na kwicie minimum + premia uznaniowa. Premię dostajesz na podstawie wyrobionej marży, którą jako młody pracownik nie masz szans wyrobić, gdyż starzy obsługują projektantów i wykonawców, a ty będziesz robiła za 1200 zł. Można też wpaść w spirale długów. Jak nie zarobisz odpowiedniej kwoty marży dla pracodawcy to z jego wyliczanek wisisz mu kasę po za umową o pracę. Czyli wypłaci Ci 1200 zł zgodnie z umową ale że nie zarobiłaś dla firmy minimum 8000 tys marży to wisisz mu np. 300 zł a do tego np jak źle coś zamówisz (prędzej czy później zdarzy się to, bo towar w 90 % na zamówienie) to kolejne obciążenie w wysokości 100% wartości towaru. Obciążenia 3 tys czy 4 tys są na porządku dziennym.

ap

Nie polecam firmy. Zarobki oparte tylko na prowizji.Jak nie wyrobi się minimalnej płacy to pracodawca owszem wypłaci minimum, ale różnicę między płacą minimalną , a osiągniętą z prowizji trzeba mu oddać. Nie akceptowalne są zwolnienia lekarskie. Jak jesteś chory to trzeba wykorzystywać urlop wypoczynkowy. Praca na zmiany również w soboty i niedziele. W dniu wolnym trzeba być pod telefonem ( kilka telefonów dziennie - bo akurat pracodawcy się przypomniało, że trzeba jutro posprzątać, albo wbić gwoździa w szatni, albo kolega z pracy wydzwania bo nie wie co wyfakturować dla klienta, który zamawiał u Ciebie płytki.

Zostaw opinię o KWADRAT SP. Z O.O. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWADRAT SP. Z O.O.