Elgrom

Olsztyn

Opinie o Elgrom

aklamron

pracowałem kilka dni w Elgromie Gdańsk w Olivia Center, warunki pracy nie do przyjęcia. Okres próbny 2tyg, bez badań i bez bhp :) praca 10h dziennie 14 brutto . Wynagrodzenie oczywiście nie dostane bo "robota nieskończona" tak mi powiedział Krzysztof P. Omijać szerokim łukiem takiego pracodawce i wyzyskiwacza

młody

pracowałem tam kilka miesięcy temu wyzysk każą pracować więcej niż 8 godzin i nie płacą za nadgodziny pip powinien się nimi zając dlatego już tam nie pracuję. Olsztyn to jednak zaścianek

Wiecie jak teraz wygląda praca w firmie Elgrom , mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy obecnychpracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Pomóżcie innym użytkownikom!

Zostaw opinię o Elgrom - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgrom