Opinie o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

John

Przejazdem to byś raczej trafił do biedronki a nie do piekarni heheheeee kolejny pracownik, który stracił pracę i z nudów klika próbka hehe

Tadek

Jakość pieczywa przeciętna, najlepsze ciasta w Białymstoku. Wielki plus za mega profesjonalną obsługę - sklep Lipowa

Ziko

Kupiłem na święta Marcinka - rewelacja. Zakup w Gródku - pozdrawiam panią ekspedientkę.

Mariusz

Bardzo, lubię kupować w sklepie na ul Piłsudskiego ( Lipowa ) ponieważ, maja tam, przepyszny sernik. Poza tym Panie, które tam pracują są miłe i pomocne.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Diana

Zgadzam się z opinia poprzednika - dobre pieczywo ale ja kupuję chleb dla diabetyków oraz nowość pieczywo bez pszenicy - super obsługuje na Antoniuk owskiej w Białymstoku p. Wiesia. Polecam ten kiosk.

edr

Nawet nie jest źle, skoro nawet nie ma żadnej rotacji wśród pracowników, pewnie każdemu atmosfera odpowiada

Chlebek spoko ale reszta to dno....ciasta ciasteczka hhaha masakra a te mazowszanki co z odpadow sie robi hyyy smacznego ...kiedy tam sie nie zajdzie to syf kila masakra

Ala

Ja nie jestem pracownikiem Ziarenka mam tam znajomych którzy pracują oj jak mi przykro ze nie trafiłeś masakro :-D Tylko to od razu widać ze pisze ktoś z kadry zarządzającej

Ala

To życzę smacznego:-) bo nie wiesz jakie masz pyyyyyszne dodatki :-D

pepe

Jesli chodzi o prace w piekarni ziarenko to nie jest tak dobrze pracownik pracownikowi wilkiem ale zarobki nawet dobre jak na michalowo

Niezadowolony

Wciskanie towaru w kiosku przy Sklejkach stało się normą, wiec kupiłem 2 mazowszanki które okazały się nie świeże, chleb na zakwasie wspaniały. Sprzedawczynie niemiłe

tyki

Co powiecie o pracy na magazynie w Zbrosławicach??

MALUTKA

CO DO SKLEJEK TO BYM SIE NIE ZGADZAŁA oBSŁUGA MOZE I MIŁA ALE WCISKANIE TOWARU NA POTĘGE NIE JEST SZTUKĄ NIE KAZDY KLIENT CHCE BYC NAGABYWANY I NAMAWIANY DO KUPNA CZEGOS JAK PRZYSZEDL TYLKO PO BUŁKE,MOZE NIECH SZEFOSTWO TEJ PIEKARNI PRZESZKOLI PANIĄ SPRZEDAWCZYNIĘ Z NORMALNEJ OBSŁUGI TO NIE JEST RYNEK TYLKO SKLEP!!!!!!

miska
@MALUTKA

hej malutka chyba coś się nie zgadza rok temu i teraz sprzedawały te same panie co obecnie wiec zskąd pomysł że sklejki padają ?

strażacy

Ponad rok temu kiosk w Sklejkach padał,Obecnie jest super zaopatrzenie ,gdzie sztuka jest wyeksponować tak duża ilość towaru w okienku .a tego co się nie da poinformować gwiazdka [NOWOŚĆ NAPOLEONKA,ZAPRASZAMY NA BABKĘ ZIEMNIACZANĄ itp.]Obsługa jest świadoma co sprzedaje i umie udzielić informacji na temat produktu .Miodzio chleb na zakwasie .Mały minus przydało by się podgrzać pewne produkty. i

jozin

owsiana owsiana i jeszcze raz owsiana Kupowałem pieczywo w centrum Ale odkąd dowiedzialem sie o owsianej To już nigdzie indziej nie kupuje tylko tam Dwie przemiłe panie Jedna to pani Asia a druga to chyba pani Wiesia :) wesołe sympatyczne Naprawde polecam

basia

Chciałam pochwalić sklep na ul Lipowej, gdyż Panie które tam pracują są bardzo sympatyczne, zawsze uśmiechnięte i dobrze doradzają. Polecam! :)

maciek

Sklep na ul. Lipowej tez jest super a panie przesympatyczne.

on 30

kupuje pieczywko na ul. Owsianej i musze przyznać że z tak miłą obsługą jeszcze sie nie spotkałem Dziewczyny miłe kulturalne, umieją rozmawiać z klientem. Mało gdzie jest taka obsługa Premia sie należy tym dziewczynom

zocha

brak recznikow i papieru jeden recznik na wszystko i na wszystkich ,syf

• Jak się pracuje w Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)