Opinie o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

Pysia

Najgorsza firma jaką znam nie polecam tam pracować za byle gówniane pieniądze praca soboty i niedziele bez przerwy dwa tygodnie charówki i jeden dzień wolny za betki ludzie są tam niesympatyczni tragedia

Piekarnia Nowy wpis
@Pysia

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że Piekarnia Ziarenko w Michałowie w województwie Podlaskim nie funkcjonuje już od 2 lat (została zamknięta w sierpniu 2019r.). W związku z powyższym, wciąż pojawiające się komentarze na temat piekarni Ziarenko, z dużym prawdopodobieństwem dotyczą innych firm funkcjonujących pod tą samą, jak widać dość popularną nazwą w Polsce. Pozwala nam to również znaleźć odpowiedź na źródło tak licznych fałszywych informacji jakie tutaj się znalazły. Życzymy zarówno Komentującym jak i Czytającym wielu sukcesów na drodze zawodowej jak i osobistej.

Ona

Nie polecam nikomu tak nie uczciwej firmie pracy ;) (usunięte przez administratora) na wszystkim co się da . Maja z palca wzięty swój kodeks pracy . Przychodzac na 5 do pracy twierdząc że się nie należy za godziny nocne , przychodząc na 5;30 nie należą się godziny nocne . Po prostu szkoda czasu marnowanie na pracę w tej firmie nigdy wcześniej nie trafiłam w takie (usunięte przez administratora) jak tam ! Jedna wielka nie uczciwość . Nie znają kodeksu pracy chodź nie muszą bo mają swój .

Piekarnia Nowy wpis
@Ona

Gina

Wypieki są niesmaczne z zakalcem śmiem sądzić że właściciel i pracownicy nie mają pojęcia na czym polega praca piekarza.Odpowiednie instytucje powinni się tym zająć

Zadowolona klientka
@Gina

Kobieto ty chyba nie wiesz jak wygląda zakalec skoro piszesz tutaj takie rzeczy. Od lat kupuje w tej firmie i nigdy nie było zakalca a ciasta są świeże i pachnące, pieczywo również.

speed PL Nowy wpis
@Gina

jesli tobie sa nie smaczne to niewiem jaki masz gust niektorzy lubie dobrze wypieczone a nie ktorzy nie ale jest takie cos jak dobrze pamietam czlowiekowi nigdy nie dogodzisz

Logopeda 37

Banda złodzieji to prawda za mały chlebek niby ze słonecznikiem bez słonecznika 6 zŁ. Cwaniaczki

Anna Nowy wpis
@Logopeda 37

Piekarnia Ziarenko została zamknięta w 2019 roku, wobec czego zdecydowanie już nie produkuje "małego chleba słonecznikowego za 6zł" we wrześniu 2020 z którego pochodzi Twój komentarz.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Zbigniew 2016

Kiedyś pieczywo bułka to było naprawdę dobre pieczywo dziś już nie kupuję pieczywa bo jakoś jest do niczego ale dziś Tłusty Czwartek kupiłem jednego paczka całe szczęście że jednego ciasto jak na bułkę brak żółtek chociaż by galaretką dali nic (usunięte przez administratora)

@Zbigniew 2016

Piekarnia Ziarenko została zamknięta w 2019 r. Wobec czego, kupiony przez Pana pączek nie mógł pochodzić z piekarni pod którą Pan opublikował komentarz. Pozdrawiam.

Dagmara

O której zaczynają zmianę piekarze?

Pracuję tam kilka lat i jest ok pod prawie każdym wględem. Małe nie dociągniecia ale niewiele znaczące. Nie słyszałem żeby szefowa zatrudniała kogo kolwiek przez agencję, to chyba nie ta piekarnia.

A.

Coś ci się pomyliło - w ziarenku w Michałowie nikt nie pracuje przez agencje. Czemu kłamiesz?

Kamil
@A.

Właśnie fora internetowe są po to aby wyrażać własne opinie

Xxx

Zatrudnia

Xxx

Zatrudnia

Lidia
@Xxx

Czyli twierdzisz, w przeciwieństwie do @Pracownik, że jednak w Piekarni Ziarenko zatrudniają przez agencję. Ciekawe, skąd wynika taka różnica w Waszych zdaniach. @Xxx, a nie ma możliwości zatrudnienia się bezpośrednio przez firmę?

Izi

@Wtorek a to serio zamknęli ta piekarnie?

Sprzedają mrożone ciasto ... żenada

Wtorek

A co się stało ze zamknęli?

Od dawna taka cisza na forum tylko konkurencja się produkuje?

Kamil
@Karolina

Cisza bo piekarnia zamknieta

praownik

Ogólnie nie jest żle pracy zimą nie za dużo pieniądze mogą być a ze ludzie mają 2 lewe ręce i tacy chcieliby zarabiać miliony

Nie polecam tam pracować (usunięte przez administratora) praca 6 dni tygodniu za najniższą krajową.Pracujesz na cały etat A umowę dostajesz na 1/2 etatu. A jak widać punkty w Bialymstoku zamykają się jeden po drugim to o czym świadczy jaką to piekarnia .Już nie ma na Grochowa,Piłsudskiego,Monte Cassino, Rocha.

Jakub

Czy rozmawiałeś może z pracodawcą na temat rozbieżności w wysokości etatu, na który jesteś zatrudniony w tym miejscu? Czy pracując w sobotę masz jakieś dodatki do wynagrodzenia lub wyższą stawkę godzinową? Czy w związku z likwidacją innych punktów tej piekarni będą prowadzone jeszcze rekrutacje, czy raczej firma Piekarnia Ziarenko nie będzie szukać pracowników? Napisz o tym, jeżeli masz takie informacje. To dość istotne dla wszystkich potencjalnych kandydatów.

Jeżeli ktoś chce pracować to zapraszamy, zarobki jak na Michałowo ok. Pz.

Wanda

Jestem klientką piekarni. Chleb ciemny niesamowicie pyszny. Nigdzie nie jestem w stanie kupić czegoś podobnego. Gratulacje, pomimo pewnych mankamentów, chleb jak od babci z pieca, jedyny, niepowtarzalny. Wszystkiego dobrego.

Wół

Praca za marne pieniądze. Tyrasz jak wół żeby zasłużyć na premię (usunięte przez administratora) Bo kadrowa ma widzimisię i zabiera ci premię. Nie polecam tam pracować

@Wół

pomyliłeś piekarnie bo pieniądze dobre jak na Michałowo a premie wypłaca sama szefowa

Julita

Czy tak dobrze jest w firme i nie ma chętnych żeby coś napisać?

Klon
@Julita

Zmieniła się praktycznie cała zaloga na sklepach i temu nikt nie pisze ????

sprzedawczyni
@Klon

Nic podobnego załoga stara młoda duchem pracujemy duzo w tym roku urlopów jest okej

Lidia

@Wół widzę, że Twoja opinia o pracy w piekarni Ziarenko nie jest zbyt dobra, może jednak znajdą się jakieś plusy? Jaka panowała atmosfera w firmie? Premie były wypłacane chociaż częściowo czy traciłeś całość? Jaka była relacja na linii pracownik-pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami, każda osoba odwiedzająca ten wątek doceni Twoje rady i spostrzeżenia.

Gutek

Firma z bardzo dobrą opinia ma swoje wymagania i może niektórzy nie dali rady?

• Jak się pracuje w Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)