Dawiel Piekarnia

Wielgolas

Opinie o Dawiel Piekarnia

Ruda

Tacy ludzie nigdy nie powinni zajmować się biznesem, wielki oszust i krętacz, o wypłatę to trzeba się upominać , nigdy nie wypłaca całej należnej kwoty, a na święta Bożego Narodzenia to nawet dobrego słowa nie powiedział o mówiąc o życzeniach, w innych firmach pracownicy dostawali na święta tzw. paczki a w tej firmie nawet nikt nie dostał starego placka. Nie wiem dlaczego jeszcze tam pracuję?.

handlowiec

Towar wjeżdżał na magazyn i nigdy nie było problemu z płatnościami, jak nie przelewem to gotówka od ręki. Tak już jest w tej branży że nikomu nie dogodzić. p.s. przy pisaniu komentarzy radziła bym używać słownika.

mati

właściciel to wielki oszust! przesyła potwierdzenia dokonania przelewu gdzie pieniądze nigdy nie trafiły na moje konto a przy rozmowie w tej sprawie wmawia że to zrobił i jest to wina banku. takim oszustem powinien zająć się prokurator.

tomi

Co wy chcecie od tej firmy? Praca ok jak wszędzie nikt za leżenie nie płaci. Pracowałem tam kilka lat i sobie chwale szefa na to co się umówiłem to dostałem więc nie mogę narzekać tylko na ludzi którzy mają pracować a rzucają robotę z dnia na dzień baz słowa i zostajesz sam z robotą. Polecam firma ok

gosc

Wlasciciel to oszust i klamca. Nie placi dostawca chociaz ma kase. Oklamuje wszystkich dookola lacznie z pracownikami. Pensje placi zawsze po terminie. Omijac z daleka. Syf jakich malo.

LJ

Co za beznadziejny człowiek właściciel firmy - kłamca, wymiguje się od płatności

Hurtownia

FIRMA NIE WARTA ZACHODU!

Dostawca towaru

Firma nie płaci za dostarczony towar, właściciel beznadziejny, oszust.

Klient

Beznadziejna obsługa, nie polecam

Zostaw opinię o Dawiel Piekarnia - Wielgolas

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dawiel Piekarnia