Opinie o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manufaktura Mojej Mamy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Manufaktura Mojej Mamy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Kropek

Moja opinia o Manufakturze, jest bardzo kiepska, zaczynając od stawek, warunki pracy, aż po właścicieli, którzy są nastawieni typowo na zysk. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda zachęcająco, ale ta prowizorka nie trwa długo. Moja rada, jeśli macie opcje pracować w innej firmie, nie wahajcie się i ją wybierzcie, byle daleko od Manufaktury - szkoda czasu na takiego kiepskiego pracodawcę ;)

@Robert

Na premię to nawet na święta nie masz co liczyć ???? dostaniesz kartonik z ciastem i tyle. Mimo upływu prawie 2 lat od zakończenia pracy widzę po komentarzach, że nic się nie zmieniło

Ta firma to jest porażka, bardzo trudny kontakt z szefostwem. Przebywając na dłuższym zwolnieniu nie można doprosić się o wysłanie dokumentu do ZUS. Biuro nie odbiera, a jak już z kimś się skontaktujesz to słyszysz bajki wyssane z palca. Nie warto nawet podejmować pracy w tej firmie, wieczny problem z wynagrodzeniem, bo źle policzone niby księgowy nie odbiera telefonu i czekasz na pieniądze miesiącami.

mała mi

witaj w klubie też mam z nimi problem w zusie :))

Abc

Witam, czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w biurze w Manufakturze? Czy jest umowa o pracę? Jaka pensja?

@Mońka

każdy miał tyle na ile się umówił.... ale że (usunięte przez administratora)za 3 osoby jak nie więcej to swoją drogą

Siemanko, chciałem wstępnie aplikować a piekarza, widzę, że od początku miesiąca szukają i miałem zamiar zorientować się jaka umowę mi dadzą, bo dwie są wpisane w treści a wy tu o jakichś zusach piszecie? Więcej osób tak miało? Adres mi odpowiada i to, że nocek się tu nie robi, a przynajmniej tak piszą w ofercie

Alka Nowy wpis

W tej ofercie co o niej piszecie dla piekarza podkreślają „możliwość nauki zawodu” czy to wtedy jakieś komplikacje z umową zleceniem mogą wystąpić jak swiezak przyjdzie? Zastanawiam się czy ja mając prawie dwa lata za sobą na start już bym tej umowy o pracę może nie dostała :)

Agata

Czy w dalszym ciągu jest ten problem ze pieniądze są nie wypłacane na czas? Z twojej wypowiedzi wynika, że dalej nie ma zmian odnośnie wyrównania pensji. Jak ja pracowałam to również był ciągły problem ze źle policzona wypłatą. Zgłaszałam się do szefowej, a ta Pani albo winą obarczała księgowego albo mnie że źle zalogowałam się do systemu. Jakby zależało firmie na pracowniku to by stanęli na głowie żeby wyrównanie jak najszybciej wpłynęło na konto. Nie polecam tej firmy nikomu kto chce spokojnie pracować i nie mieć zmartwień - co miesiąc zastanawiasz się czy wypłata przyjdzie na czas i czy będzie się zgadzała. W 21 wieku to jest dramat i wstyd dla osób prowadzących taką firmę.

Rafał S.

Bo to prawda co ta osoba napisała. Skażone miejsce ta Manufaktura. Zawsze problem z pieniędzmi a właściciele pseudoprzedsiebiorcy mają w nosie ludzi. Mam nadzieję że karma do nich wróci !

mała mi Nowy wpis

witaj w klubie też mam z nimi problem w zusie :))

Cześć, było napisane tu jakiś czas temu, że każdy może mieć taka stawkę na jaka się umów. Ciekaw jestem ile by mi zaproponowano, jeśli jako kucharz mam czteroletnie doświadczenie a chciałbym aplikować? gdy miałem przed sobą ofertę (pozbawiona widełek) to nie precyzowali ile tego doświadczenia trzeba mieć

Abc

Def
@Abc

Umowa zlecenie na początek - 3 miesiące i 3500 na rękę.

@Def

A od poniedziałku, w związku ze znaczną podwyżką minimalnej krajowej - będzie coś więcej niż te 3,5 tys. ?

@Def

a kto Ci powiedział że tam jest 3500 na rękę... ha większej (usunięte przez administratora) nie słyszałam. (usunięte przez administratora) jak dziki (usunięte przez administratora) za 3(pensja jedna i to (usunięte przez administratora) trzeba) a jak wychodzisz po skończonej pracy to się na Ciebie patrzą z pretensją , że kto ci wg do domu iść pozwolił. Kpina i żenada. Nikomu nie polecam a każdemu odradzam.

@lulus

Z daleka od tej firmy której właściciele są (usunięte przez administratora) żerującymi na ludzkiej naiwności. Z daleka od Gryniewiczow !

Mońka
@lulus

Znacie swoje wzajemne zarobki? bo teraz zastanawiam się czy każdy nie może mieć przypadkiem inaczej. jeśli nie zgadzasz się z kwota 3 500 zł to ile średnio wynosi?

@Mońka

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manufaktura Mojej Mamy na stanowisko Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Kolbudy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno

Bardzo nie polecam firmy. Wieczne problemy z wypłatami. Doprosić się o parę dni wolnego pod rząd graniczy z cudem. Wieczne jakieś przekręty finansowe, tu problemy z ubezpieczeniami, zaraz znowu z czymś innym w skrócie porażka. O nie planowanych wydarzeniach i potrzeby nagłych wolnych możecie pomarzyć a spotkacie się z pytaniem czy nie mogliście sobie wcześniej tego zaplanować (tak jak mnie zapytano czy pogrzebu osoby z rodziny nie mogłam zaplanować wcześniej) Gdy w weekendy wypada 10 to zapomnijcie o wypłacie przed 10, zazwyczaj jest to po 10. Kontakt z biurem jak i z szefostwem graniczy z cudem. Księgowa która wprowadza w bląd przez co nagle okazuje się że muszę firmie zwracać pieniądze, dodatkowo jest osobą negatywnie nastawioną do wszystkich bo musi pracować i ona wiecznie jest na urlopie i nie w temacie. Jedynie koordynator który obecnie tam pracuje stara się to wszystko do kupy ogarnąć żeby to miało ręce i nogi. Pracowałam taam około roku z 3 miesięczna przerwą. Nigdy więcej tam nie wróce. Jeśli chcecie spokojnej normalnej pracy która nie zryje wam zdrowia i psychiki to jak najdalej od manufaktury.

Nata

Jakie to prawdziwe co piszesz.... Księgowa w tej firmie to jest dno totalne, pracowników pracujących na sklepach traktuje jak głupków, którzy nic nie wiedzą, a sama mało o systemie ma pojęcie... Z Panią z biura również miałam przyjemność rozmawiać. Kobieta wiecznie nie ma czasu i ciężko jest coś załatwić. Pani koordynator współczuję bardzo, kobieta ma tyle na głowie i jeszcze dziwne, że nie rzuciła tego wszystkiego. Widać, że chce bardzo pomóc, ale czasami ma ograniczone możliwości. Jeśli chodzi o szefostwo robią zawsze dobrą minę do złej gry - pracowałam 3 miesiące w każdym miesiącu coś nie zgadzało się z wypłatą.

Wioleta

Możliwe ze nie w każdej lokalizacji występują jakieś problemy względem wypłat i tak dalej? nim tu weszłam, chciałam aplikować na ofertę do sklepu w Rumii, jest wystawiona od początku miesiąca. Chciałam poznać atmosferę, bo raczej zarobki wszędzie są podobne?

Natka

Karma ma gdzieś wrócić? A powiecie mi dla jasności pod jaki adres? Jestem tu w związku z oferta dla sprzedawcy przy Kamrowskiego. Chce tam aplikować. dalej jest tak jak pisali wcześniej, że przez trzy miesiące będę na zleceniu a później już przede na umowę o prace? na nieokreślony?

Patrycja
@Natka

Pracowałam w tej firmie dosyć długo do momentu, aż nie pojawiły się problemy z wyliczeniami godzin i pensji. Praca nawet okej, system zmianowy jak dogadasz się z kierownikiem danego punktu to grafik też nie budzi zastrzeżeń. Jednak jest bardzo duży problem jeśli chodzi o kontakt z biurem jak przykładowo chcesz się dowiedzieć czemu jest źle wyliczoną wypłata itd. Szefostwo odsyła do biura, a biuro nie udziela odpowiedzi i zostajesz z niczym. Teraz podobno jest nowa koordynatorka i ogarnia temat dzięki czemu jest lepszy kontakt z biurem i z górą, ale za moich czasów jej jeszcze nie było i nie mam zdania. Z moich doświadczeń do firmy bym nie wróciła, ale decyzję zostawiam Tobie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Manufaktura Mojej Mamy? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rafał S

Okres rozliczeniowy zależy od kaprysu „szefostwa”. Płacą jak chcą i ile chcą . (usunięte przez administratora) Z daleka od tej firmy!

@Rafał S

Jak się co do tego ma typ umowy? Piszesz o kaprysach a na umowie o prace raczej termin jest wskazany? A jak nie to jakoś domyślnie? Wiem, że na start jest zlecenie, bo tak już pisali, ale przy dłuższej współpracy? data to 10ty?

Marta123456

Moja opinia na temat tej pracy jest poniżej 0 l, zaczynając od pracy, umowy jakiej oferują na start i kończąc po właścicieli . Nikomu nie polecam tej pracy, harujesz jak (usunięte przez administratora) i nic z tego nie masz. Wynagrodzenia nie potrafią wysyłać dnia 10 każdego miesiąca, upominasz się o swoje własne pieniądze ! Porażka i totalne dno razem z tymi „właścicielami” gdzie przychodzą raz na rok i oczekują milionów jako utarg miesięczny . Jeśli macie oferty pracy bardziej korzystne to nie wahajcie się, trzymajcie się daleko od tej firmy.

@Marta123456

Właściciele to (usunięte przez administratora) którzy nie wypłacili mi pieniędzy do dziś i urwali kontakt. Grają super przedsiębiorców i religijnych ludzi a są zwykłymi podłymi (usunięte przez administratora)

@Rafał S

Ale jako komu, pracowałeś tam? Sam odszedłeś, czy Ciebie "odejdzięto"? Ile pieniędzy w ten sposób Ci zalegają?

Są nabory do biura? gdzie taka ofertę można odszukać? ja kiedyś jak przeglądałam to widziałam, że w połowie października szukali do siebie pomocy cukiernika. Tak z ciekawości to kiedy można awansować? po jakim czasie się średnio udaje i jak wtedy zarobki się zwiększają?

Co z ta premia świąteczna o której pisali jeszcze w maju, chyba nie te święta swoją drogą. Faktycznie kasy żadnej nie ma czy może do dziś cos się zmieniło? Czy doceniają stałych pracowników? Chodzi o to, że cos ofert teraz nie widziałam i nie wiem czy zespół po prostu stabilnie się trzyma czy gdzieś indziej ogłoszenia są dodawane?

Sabina

Teraz można przyjąć się tylko do księgowości? Kiedyś widziałam oferty dla sprzedawców, ale faktycznie były dość dawne. Ktoś także życzył powodzenia w wytrzymaniu, z tym ze czego tak konkretnie? Opisze ktoś jak obecnie się pracuje? co z rotacjami? Gdzie są ewentualne, aktualne oferty?

Mickey

Niestety mialam zaszczyt byc pracownikiem... hmm,o pensje nie mozna sie doprosic. I wszystko zrzucane na tego biednego księgowego...

lolo
@Mickey

a co księgowy ma wspólnego z pensją skoro wynagrodzenia nie były nigdy przez niego rozliczane?

Mała
@lolo

Manufaktura bezpośrednio zatrudnia kogoś od księgowości czy to tak czy siak jest zlecane? Upewniam się, bo oferta pracy dla konserwatora jeszcze wpadła mi w oko ale dla księgowego już nie bardzo. swoją drogą jak pracuje się teraz konserwatorom? Tez są opóźnienia z kasa?

lolus
@Mała

Zatrudnia jako pomoc księgowości. ae powodzenia jak tam wytrzymasz.

Wiecie, czy Manufaktura Mojej Mamy udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oki

Czytam te wpisy z końcówki roku i w ogóle chaos. Wtedy minimalna godzinowa to było 19,70 brutto, czyli 17 zł na rękę. Jak z 19 zł na rękę z ogłoszenia zrobiło się 14 zł, to mam nadzieję dowiedzieć się od Was, bo nie ogarniam, wpis @Nick22 też jest niejasny dla mnie. Ale tymczasem w grudniu szukali cukiernika i tam były widełki 2900-4300 brutto, też nie wiem skąd, skoro legalna minimalna to było 3010 brutto. Skąd te kosmiczne stawki w cukierni?

Sprzedawca Kolbudy - napisane jest w ogłoszeniu, że od 19 zł netto. Czy faktycznie jest taka stawka i czy można ugrać coś więcej, ile najwięcej zarabiacie? Może ktoś pracował na tym stanowisku i może się wypowiedzieć? Pozdrawiam.

Nick 22
@Marta

Witam.Bylam na szkoleniu na produkcji w listopadzie 1 dzień Licząc na stawkę podaną w ogłoszeniu 19.. brutto,pani od rekrutacji podała mi stawkę 14 zł. Netto na rękę, gdzie wg mnie powinna być inna stawka netto od powyższej kwoty brutto. W związku z powyższym nie zdecydowałam się na kontynuację pracy w "Manufakturze mojej mamy" że względu na zbyt niskie wynagrodzenie, oprócz tego ta dniówka ,co przepracowałam na produkcji nie została mi do tej pory zapłacona.

gość
@Nick 22

Jak nie masz umowy to zapomnij o wypłaceniu Ci czegokolwiek. Podziwiam,że ludzie decydują się na dni próbne bez nawet zlecenia na ten dzień. Pracowałam tam wystarczająco długo by zniszczyć sobie zdrowie psychiczne.Zapieprzasz za dwie albo trzy osoby ale to i tak wiecznie za mało.

Kropek

Robert
@Kropek

A mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych stawkach? Jaką podstawę oferują i przy jakiej umowie na start? To 19 zł tak jak było gdzieś niżej? Piszesz, że są kiepskie, to nie można liczyć na żadne podwyżki albo chociażby premię?

@Robert

Barbara

Dziwna sprawa, jak w ogóle uargumentowali to, że nie mają zamiaru ci wysłać pieniędzy za te kilka dni? No i co tam takiego się działo, że tak szybko postanowiłeś się zwinąć? A swoją drogą to jaką tam stawkę teraz proponują?

Cześć, jest teraz ta oferta Sprzedawca Kolbudy, czy ktoś może się orientuje, jaka jest stawka? Tylko pytam o aktualne zarobki, nie sprzed kilku lat czy coś.

Agnieszka

Pracowałam w tej firmie jako kierownik. Właściciele i cała kadra to mili i pomocni ludzie. Nie ukrywam że to dość ciężka praca a wynagrodzenie nie należy do najwyższych, ale wszystko było omówione podczas rekrutacji i sam decydujesz czy ci odpowiadają takie warunki czy nie. Faktycznie są kamery na sklepie czy "odbijanie" obecności( jak ktoś to wcześniej napisał), ale wiesz o tym przed podjęciem pracy i uważam, że jeśli jesteś uczciwy i nie spóźniasz się to nie stanowi to problemu. Natomiast jeśli chodzi o "próbowanie produktów" to są przeprowadzanie degustacje, poza tym nikt nigdy nie zabronił mi czy personelowi spróbować towaru który sprzedawałyśmy, oczywiście w granicach rozsądku.

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Mojej Mamy - Kolbudy

• Jak się pracuje w Manufaktura Mojej Mamy?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Mojej Mamy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Mojej Mamy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Mojej Mamy
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.

Manufaktura Mojej Mamy