Manufaktura Mojej Mamy

Kolbudy

Manufaktura Mojej Mamy

Opinie o Manufaktura Mojej Mamy

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Jarek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie dziwię się tą ciszą od dawna!!

Malwina

Hehe, śmiać mi się chce jak czytam ostatni wpis. Złe produkty ? Ciekawe, - nasze produkty są naturalne i jedne z lepszych , a to że niektóre są tańsze co z tego ? To że tańsze nie znaczy, że gorsze. Ile ludzi szuka okazji, żeby kupić taniej ? Nikt nie płaci za swoje błędy tylko jeśli już to za bezmyślność co rzadko się zdarza. Tylko że jeśli ktoś robi coś po raz dziesiąty i za każdym razem spieprzy to może należy pomyśleć o zmianie branży .?? Nadgodziny ? każdego z nas indywidualna sprawa , raczej ich nie ma, ale jeśli zdarzy się więcej pracy to owszem są i to normalnie wypłacalne ! Ale jeśli ktoś przychodzi do pracy żeby spotkać się ze znajomymi i pogadać sobie a potem narzeka że " oj ile pracy nie dam rady, nie wyrobie się " nic dziwnego że w takiej sytuacji szef nie chce zapłacić takiej osobie . Kto by z nas zapłacił osobie która nic nie robi ? Ja nie. I w tej kwestii popieram szefa w 100 % . Proste i logiczne, że za pogaduszki się nie płaci tylko za wykonaną pracę . Jesteśmy dorosłymi ludźmi i dziwię się, że istnieją tacy ludzie, którzy są o wiele lat starsi stażem pracy ode mnie , a przychodzą do pracy z podejściem " żeby coś tam zrobić , nie narobić się i zarobić `miliony` " Ludzie , czego wy się spodziewacie jak się nie ma podejścia do pracy to nikt wam nie zapłaci 20 zł /h . Czego oczekujecie za stanie , gadanie i wymądrzanie się ?... Wypłaty ? Bardzo rzadko się zdarza że nie są w terminie - jeśli tak się zdarzy - opóźnienie max 2-3 dni z wcześniejszym uzgodnieniem szefa z pracownikiem- przecież nie musisz się zgadzać . Pracuje tu ponad 2 lata. Szczerze ? taka sytuacja zdarzyła się może 2 razy . nie przypominam sobie więcej. Jeśli chodzi o sprzątanie to chyba normalne , że trzeba po sobie posprzątać . O ojcu właściciela to ktoś już naprawdę grubo przegiął . Co jak co ale wjeżdżając na rodzinę to już ktoś serio nie ma pohamowania . Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz . !! Hmm . Dlaczego nie można czegoś naprawiać jeśli się zepsuło tylko od razu wyrzucać . Ciekawe w domu też tak wszystko wyrzucasz ?? Oszczędzanie jest złe ? Od kiedy ? Dlaczego ?? Śmieszne i żałosne ! Podsumowując JEŚLI KTOŚ CHCE PRACOWAĆ I ZARABIAĆ TO BĘDZIE PRACOWAĆ . :) Pracuję już tu ponad dwa lata i uwierzcie te złe opinie co piszą ludzie to totalne bzdury. Już dawno się tak nie uśmiałam jak teraz przy czytaniu tych głupstw. Jak można być tak mściwym jeśli komuś coś nie poszło , jeśli nie został doceniony ( bo wszystko wie najlepiej a nic mu nie wychodzi) to zaraz wypisuje takie głupoty. SZOK. Pomijając to najlepsze są osoby, które przychodzą do pracy , po tygodniu już muszą brać wolne, bo się źle czuje albo dziecko chore. ZERO odpowiedzialności . Mało tego dla tych ludzi nie istnieją telefony, bo przecież po co dzwonić i informować jaki jest powód nieobecności w pracy. To w ludziach jest problem, bo ciągle mało i mało, bez doświadczenia a zarabiać chcą nie wiadomo jakie pieniądze . Ludzie ! Zastanówcie się, bo w tej firmie nie chodzi o pracodawce, który jest naprawdę zajebistym szefem tylko o ludzi którym nie chce się pracować i nie potrafią się dostosować do zasad, które panują w tej firmie . Także jeśli chcecie pracować to polecam, bo jeśli ktoś będzie chciał pracować to na pewno zostanie doceniony ;) MMM jest naprawdę przytulnym i wesołym miejscem. Przede wszystkim jest przyjemna atmosfera . ;) Pozdrawiam wszystkich pracujących w MMM

Odradzam każdemu kto szuka stałej pracy. Zaczyna się ładnie, wszyscy mili, uśmiechnięci, kulturalni. Czar pryska po dwóch, trzech tygodniach spędzonych w firmie. Pracuje się na beznadziejnych produktach (co raz to nowe oszczędności, bo wszystko jest za drogie). I tak robimy ciasta maślane bez masła, pracujemy na najtańszych badziewiach, a wyczarować mamy cudeńka klasy premium. Ale mniejsza z tym. Pracownik płaci za każdy swój błąd. Nie wyjdzie ciasto, płacisz. I nie, nie płacisz za produkty, płacisz jak za ciasto zakupione w sklepie. W normalnych firmach jak nie wyjdzie, to nie wyjdzie. Raz na jakiś czas się zdarza, od tego są protokoły start. Ale przecież można i protokół spisać i pracownika wydoić? Kolejna sprawa nadgodziny. Jeśli już postanowicie się zatrudnić w tej firmie, unikajcie nadgodzin, będziecie mieli szczęście jeśli zapłacą wam chociaż za część z nich. Jednakże zapewne usłyszycie, że żadnych nadgodzin nie było i jakoś wyrobiliście tyle ile powinniście wyrobić. Opóźnione wypłaty i wypłaty w ratach, tego też tu można doświadczyć. Chociaż jako nowy pracownik prawdopodobnie dostaniesz swoja wypłatę, żebyś się za szybko nie przestraszył, swoje ciężko, naprawdę ciężka zarobione pieniądze dostana w ratach koledzy starsi stażem, a jeśli Ty też trochę pociągniesz w tej firmie to pewnie i Ciebie to spotka. Brakuję wszystkiego, rękawiczek do obierania owoców, gąbek, płynu do naczyń raz nie ma, raz jest. Tak samo sprawa wygląda z ręcznikami. Ręce wycieramy o pupę ;) Toaleta, tu już jest hardkorowo, chociaż uspokajam, przez te dwa miesiące z kawałkiem mojej zawrotnej kariery w tej firmie nigdy nie zabrakło papieru. Ale mydła w wc to już nie uświadczymy. Opłukujemy rączki wodą, wycieramy w pupcie i idziemy grzebać w jedzeniu. Mniam, mniam. Możemy spotkać się też z praktyką, że przydzieli nam się ilość ciasta, której nie jesteśmy w stanie przerobić przez nasz 8 godzinny czas pracy. Ale skoro przydzielone to zrobić trzeba, nie zrobisz w 8 godzin, zostajesz! Nadgodziny? Zapomnij, nie wyrobiłeś się Twoja broszka! Brak sprzątaczki, pieczesz i sprzątasz. Prawdopodobnie na początku usłyszysz, że to chwilowe, bo kogoś szukają. Szukają długo i znaleźć nie mogą. W sumie po co szukać, skoro można zaoszczędzić. I wisienka na torcie na sam koniec. Buszujący w śmietniku ojciec właściciela, lepiej zastanów się dwa razy zanim coś wyrzucisz, może jest całkiem dobre, albo da się tego jeszcze użyć? Nawet złamany kij od miotły da się naprawić. Drugie i trzecie życie w MMM mają nie tylko produkty spożywcze, ale też wszelkie akcesoria do sprzątania, nawet jeśli ich wymiana nie przekracza kosztu 10 zł. Jeśli wyrzucisz coś co jeszcze jest zdatne do użycia, a zapewniam zdatne jest wszystko, to będzie dym :) Uwierz Pan Wojtek na pewno to wygrzebie choćby było na dnie śmietnika. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, sprawdź jak często pojawiają się ogłoszenia, tak duża rotacja powinna dać Ci do myślenia. Wczytajcie się też w sama treść ogłoszenia, nawet nie trzeba mieć CV? Wystarczy zadzwonić! W pakiecie przyuczenie do zawodu, a książeczka sanepidowska jest zaledwie mile widziana ;) To wskazuję na skrajną desperację Pana Dawida. Teraz słówko do moich byłych już kolegów i koleżanek z pracy. Ta firma istnieje tylko dzięki wam, dzięki waszej sumienności i wywiązywaniu się ze swoich obowiązków, . Naprawdę stać was na więcej, jest dużo lepszych firm, które poszukują pracowników, oferują lepsze wynagrodzenie i godziwe warunki pracy i docenią wasze zaangażowanie. Odważcie się, spróbujcie, gorzej niż w MMM na pewno już nie będzie!

Beti

Witam. A jak tam praca w biurze, jakie wynagrodzenie jako pracownik biurowy ds. administracji? Pozdrawiam

dominik

Witam praca beznadziejna pracowałem tam.ludzie się zmieniają atmosfera sztuczna .bardzo ciężko robisz od sprzatacza i pieczesz.szukajcie innej pracy szkoda czasu.a szef to oszust.uwaga a pracownicy falszywi....

Pracownica od dawna
@dominik 27.08.2016 08:32

Oszustem chyba ty jesteś. Pracuje tu od dawna i jest tu tylko jeden facet i z tego co wiem jest mu dobrze. Reszta pracownikow to dziewczyny. Dobrze sie dogadujemy. Zapraszamy do nas wszystkich szukających pracy, którzy nie wierzą w te głupoty i kłamstwa. Złe opinie wypisują ci którzy nie umieją sie zachować po skończonej pracy albo ci co sa zazdrośni. Można przecież zawsze spróbować a nie wierzyć w anonimowe wpisy.

jagoda

Tak to prawda osoby ciagle nowe bo stare odchodza.... A czemu .....sami wiecie za godzine 7 zl to frajerzy niech pracuja ....

Milusia

Bzdura! Jeszcze raz bzdura. Ani jedno słowo tu nie jest prawdziwe. Chyba ktoś tu wylewa swoje żale ze mu w pracy nie wyszło. Atmosfera jest super, umowy są, wynagrodzenie też jest, nadgodziny wypłacane. Nikt nikogo nie zmusza do pracy. Jak wolne potrzebowałam to nigdy mi nie odmówili. A pracownicy sie nie zmieniają tylko ciagle ktoś nowy jest. Kierowniczka jest super babka. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. A jak ktoś jest beznadziejnym pracownikiem to logiczne że mu sie robota nie spodoba. Szczerze polecam.

okras

Pracowalem w tej firmie i moim zdaniem jak sie pracuje na okres probny to szef nie powinien za bledy potracac zaloga bardzo sie zmienia . Mysla tylko o sobie nie chca uczyc pokazac.atmosfera beznadziejna

piro

Nie polecam beznadziejne szefostwo.oszukuja z umowami pracowalem w tej firmie nie placa nadgodzin oszukuja z wynagrodzeniem. Umowy lewe patrza tylko jak na maksa wycisnac z pracownikow zero wolnego tylko praca i sie zarobic dla nich .zastanowcie sie jak jest tak "super "to czemu cochwila sa nowe osoby .....nie godzwiwe warunki pracy nie polecam

hania

pytam o sprzedawce :)

hania

jestem zainteresowana praca w tej firmie napiszcie jakie zarobki i jaka umowa

Rafi 44

Poznałem pana Dawida całkiem niedawno i jedynie co mogę napisać to to że chce dla ludzi i dla tej firmy zrobić wiele dobrego.Jest człowiekiem zdecydowanym i konsekfentnie idzie do celu zresztą co widać.Natomiast idąc do kogoś do pracy trzeba się liczyć z tym że nie idziemy tylko podpisać listę obecności i odbiór pieniędzy ale też trzeba wkładać trochę serca by pomóc prowadzić pracodawcy biznesu .W tych czasach jest bardzo trudno utrzymać własny interes i potrzeba naprawdę wiele wyrzeczeń,bólu i łez.Pozdrawiam pana panie Dawidzie i dobrych ludzi którzy dobrze panu życzą,powodzenia.Rafał.

pracowałem

Przeczytaj sobie pierwszy wpis !Na początku może być, a pózniej to szkoda gadać.(usunięte przez administratora)Zastanów się dlaczego ma ciągle te same oferty pracy? kto z nim długo wytrzyma?

Ja rownież pracowałam w tej firmie. Nie napisałabym tutaj nic, ale uważam, że poprzednie opinie są daleko krzywdzące i niesprawiedliwe. Właściciel dał sie poznać jako osoba bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Pan Dawid jest bardzo mądrym i uprzejmym meżczyzną. Odeszłam z Manufaktury stosunkowo niedawno z powodów prywatnych, ale pracę wspominam bardzo dobrze. Samo rozstanie odbyło się w miłej atmosferze. Wydaje mi się, że opinie negatywne w tym przypadku to tylko próba wylania w internecie żalów, że coś nie wyszło... A może to nie koniecznie wina pracodawcy...??? Ta firma rodzinna jest rodzinna nie tylko z nazwy! Wiedzą i czują to wszyscy pracownicy którzy pracują tam już długi czas. Szczerze życzę powodzenia właścicielom w dalszym rozwoju! A przyszłym pracownikom polecam gorąco to miejsce :)

cinek7616
@pracownik 04.05.2015 23:08

witam a jakie tam pieniadze sie zarabia

Ja również tam pracowałem!

Szacun dla tych roboli którzy wytrzymują z takim człowiekiem! Ja tam pracowałem i widziałem co tam się wyprawia. Zastanówcie się czy warto ? szkoda zdrowia....

pracowałam tam niestety

Ta firma to faktycznie beznadzieja!!! Podejście pracodawcy jest takie: "ciesz się że możesz pracować u mnie ponad siły, a jak ci się nie podoba to won!"

Zostaw opinię o Manufaktura Mojej Mamy - Kolbudy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manufaktura Mojej Mamy