Opinie o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manufaktura Mojej Mamy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Manufaktura Mojej Mamy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Ja.

W pełni się zgadzam.Wyzysk białego przez białego.

Dawajztematem

Chętnie tez zgłoszę ta śmieszna firmę ,ktoś musi z nimi porządek zrobić

...

Jako kasjer-sprzedawca należy się liczyć z tym, że pracownik będzie odpowiedzialny za prace naprawcze (naprawa pieca, ekspresu, ciągły brak internetu), z dodatkiem eliminowania obecnych insektów i gryzoni, co nie jest w jego zakresie obowiązków Od osób, które dopiero co przyszły do nowej pracy wymaga się doświadczenia osoby z x-letnim stażem Harujesz jak wół, bo starasz się wyrobić ogromne cele sprzedażowe (a premie z niewiarygodną łatwością możesz stracić, bo tak). (usunięte przez administratora) Przepływ informacji w kadrach jest tragiczny, każda Pani mówi co innego i wprowadza pracownika w błąd. Panie mają taki bałagan w dokumentach, że już same się w tym gubią. O ile na początku wszyscy mogą wydawać się mili i przyjaźni, tak w bardzo krótkim czasie się to zweryfikuje

Tragi

Ta firma to chyba jakiś żart ????kompletnie nie liczą się z pracownikiem . Zadają wiele za tak naprawdę za głodowa pensje. Dodają obowiązków co nie przekłada się na zapłatę . (usunięte przez administratora)

Lara
@Tragi

Tłusty czwartek i cóż biegnę rano do cukierni po świeżutkie pachnące pączki i dostaje coś gumowego nie świeżego A jak by tego było mało obsługa daje wiele wiele do życzenia fajnie by było na dzień dobry otrzymać mały uśmiech.

Niunia
@Tragi

Jaka trzeba być osoba, żeby wypisywać takie rzeczy, jestem pracownikiem w tej firmie od dawna i nie zgadzam się z niczym co jest napisane , pracodawcy są jaj najbardziej ok????.Gratuluje panu lub Pani inteligencji , która jest poniżej 0

Milka
@Tragi

Pracowalam tam przez 2,5 roku i nie spotkalam sie z niczym o czym piszesz. My robilysmy uczciwie i w kazdej pracy jak pracuje uczciwie to mnie dobrze traktuja. Ta opinia wyglada na hejt jakiegos nieudacznika... Albo dzialanie konkurencji... Nadal przyjaznie sie z moimi kolezankami ktore sa zadowolone z pracy i tez z nowego koordynatora.. Ble, anonimowe (usunięte przez administratora)

sig
@Tragi

jeżeli podpisujesz umowę z jakimiś warunkami i zgadzasz się na to to nie narzekaj.nikt na siłę nie trzyma.jeżeli słyszę jak ktoś mówi"stawka mi na to nie pozwala"to zwolniłbym w tym samym momencie

Waldek

Czy bardzo dużo rygorów sanitarnych zostało wprowadzonych w firmie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manufaktura Mojej Mamy na stanowisko Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Kolbudy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pozdrawiam :)

Pracowałam w Manufakturze mojej mamy, była to praca dorywcza i jakiś czas temu, ale nie mogę powiedzieć złego słowa na pracodawców :). Dobre pieniądze, przyjazna atmosfera, rozmawiając z nimi czułam naprawdę pozytywne podejście i szacunek, nie wiem skąd wynikają wszystkie negatywne opinie bo nie odczułam ich nawet w 1%.

Pola

Proszę napisać jak się pracuje na stanowisku sprzedawcy. Jakie zmiany czy praca jest dzień na dzień? Często widzę ogłoszenia co mnie niepokoi. Czy sprzedawcy aż tek często są zmieniani ? Będę wdzięczna za każda odp.

Klientka

Lubiłam Państwa produkty do momentu gdy po przyjściu do domu zauważyłam odciski palców na cieście. Szkoda bo lubiłam te wyroby, choć nie tanie ale smaczne, no ale po takiej niespodziance już nigdy nic tam nie kupię!

Jaa

Witam. Pracuję na tyle długo by móc się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie. Jestem zadowolona ze współpracy z szefostwem jak I z koordynatorem. Co do zarobków moglyby być większe ale nie można mieć wszystkiego. Jak się uczciwie pracuje to też można zarobić uczciwe pieniądze. A osoby, którym nie chce się pracować zawsze będą narzekać i wszędzie im będzie źle. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie,Mam nadzieję że moja opinia okaże się pomocna ;)

Śmiać się chce jak się czyta tak podłe rzeczy ;) Kogoś coś boli to trzeba wylać swoje gorzkie żale w Internecie! Najlepiej pozostawić to bez komentarza, Ci którzy dłużej pracują w tej firmie nie narzekają.Atmosfera ok, super ekipa. Pozdrawiam :)

Weronika

@madzi ale dlaczego? Skoro tak piszesz, to napisz dlaczego tak złe sądzisz o firmie.

madzia

Szkoda gadać i pisac o tej firme(usunięte przez administratora)

Smyczka

Nie moje to nie tykam. Cmoknij mnie mała w trąbę :P

Dziwnie czyta się o tej firmie tak złe opinie. To zawiść głupota i hejt! Trzeba być (usunięte przez administratora), żeby wymyślić cis takiego i tak niszczyć normalnym ludziom wizerunek. To chyba nie powinno być bezkarne. Przemoc fizyczna i psychiczna! ? Pracowałam już w wielu miejscach. Nigdzie nie było mi tak dobrze. Jestem pewna ze wielu może to potwierdzić. Szkoda, że na tym portalu wylewana jest taka żółć. Najwyraźniej po to został stworzony bo ci którzy nie musza się wyżywać anonimowo na swoje niepowodzenia raczej nie zawracają sobie głowy pisaniem. Mam duże wątpliwości co do prawdziwości opinii w tym miejscu.szefostwo jest super a praca fajna i uczciwa. Trzeba stanąć w jej obronie. HEJT TO NIE OPINIA

Pisze się

Drogie mamy, przecież mamy jasno napisane co trzeba zrobić. Tylko trzeba stanąć na głowie i ocenić

Negatywnie wspominasz swoją pracę w firmie Manufaktura. Jesteś w stanie podać przykłady sytuacji, których doświadczyłaś w tej firmie? Jestem zaniepokojony tym, co napisałaś, dlatego chciałbym poznać dokładnie sytuacje, które miały tam miejsce.

Jaka panuje atmosfera ?

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Żadnych benefitów, żadnych nadgodzin ( jest przymus wyjścia wcześniej innego dnia ), żadnych premii , żadnych dodatków związanych ze świętami / z dużą sprzedażą konkretnego asortymentu , odliczane są z wypłaty opłaty za lekarza, żadnych dodatków do bardzo niskiego wynagrodzenia. Praca na cały etat płatna jak dorywcza. Finansowo żenada .

Bibi

Dokładnie nie ma na co liczyć. Ważne żebyś dawał z siebie więcej niż powinieneś za pieniądze które I tak Ci zabiorą tylko wymagania wszystko pięknie ładnie na początku

Teresa
@Bibi

A na ile wynosi stawka w firmie Manufaktura Mojej Mamy? Skoro nie ma możliwości wzięcia płatnych nadgodzin, ani żadnych benefitów, to wygrodzenie podstawowe powinno to w jakiś sposób "uzupełniać". Jest tak w tej firmie?

Jeremi

Zawsze można wybrać inną pracę, lżejszą. Ważne , że firma spoko i mozna nieźle zarobić.

RB

Jako "magazynier" pracowałem typowo jako budowlaniec, ciężka fizyczna praca! Stawka wiadomo... jak magazynier, na budowie 1/2 wiecej. Nie polecam

Dido

Praca sama w sobir nie jest zła. Można elastycznie dostosować grafik. Zależy też z kim się pracuje. Jeśli chodzi o księgowość totalny brak szacunku. Pani księgowa mówi bezpośrednio per Ty co nie każdemu odpowiada. Robi problem praktycznie z byle powodu nękają pracowników telefonami mieszając z błotem. Robi problem ze zrobieniem protokołu mimo, że paragon jest opisany,gdzie nastąpił błąd. Zarobki na stanowisku kierowniczym sa skandaliczne nie wspomnę o proponowanej stawce. Ogrzewanie każą wyłączać albo zmniejszać do minimum. Sprzedawczynie stoją i marzną. To już zakrawa o sknerstwo. Proszę nie usuwać negatywnej opinii i tak ją ponownie napisze.

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Mojej Mamy - Kolbudy

• Jak się pracuje w Manufaktura Mojej Mamy?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Mojej Mamy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Mojej Mamy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Mojej Mamy
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.

Manufaktura Mojej Mamy