Opinie o Piekarnia Sobowidz Michał Czajka w Różyny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Sobowidz Michał Czajka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Sobowidz Michał Czajka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Sobowidz Michał Czajka w Różyny

Zbyszka Nowy wpis

Pani Zuzanna pani Teresa i pani Iwona to najlepsze pracownice kocham ich uśmiech i poczucie chumorku ❤️????

Anna Nowy wpis

Najgorsza piekarnia, pieczywo i ciasta ohydne. Sztuczne, paskudne. Pączki to jakaś porażka , szczypią w język , są twarde i chyba robione na proszku z sodą. Sam cukier obżydliwe !!!!! Jabłecznik tragedia , zero smaku jabłek. Jabłka ze słoika a nie naturalne. Nie mają pojęcia jak smakuje prawdziwy jabłecznik czy makowiec. Chleby z zakwasem nie mają nic wspólnego , każdy smakuje tak samo , tylko kolor się różni , do razowca dosypują kakao. Drożdży naturalnych zapomnieli używać , drożdżówka to jakiś styropian. Tony lukru i chemii, Zawsze mnie coś skusiło ale już nigdy nie kupię. Żle się czuję po zjedzeniu ich wyrobów. Totalna masakra

Zbyszek Nowy wpis

Piekarnia jest bardzo super kocham ta piekarnie najlepsza praktykantka czyli moja dziewczyna

Zawiedziona Nowy wpis

Tort porażka ,nie można było pokroić bo płynął.W smaku katastrofa gorzki od kakao a niby czekoladowy.

Brałeś udział w rekrutacji do Piekarnia Sobowidz Michał Czajka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Małgorzanta

Witam Pracuje w tej firmie od 10 lat i moge z czystym sumieniem napisac ze atmosfera jest znakomita ,pracownik bardzo szanowany wyroby z naturalnych produktów recznie robione Może z tortami czasem cos nie wyjdzie ale tam tez pracuja tylko ludzie Nie wiem skąd w kolezankach tyle złości pod adresem szefów sama nie raz szkolilam nowych pracownikow ktorych postawa pozostawia wiele do zyczenia...a żeby oczerniac samemu trzeba byc bez wad... Pozdrawiam serdecznie

Klaudia
@Małgorzanta

Też tam pracowałam i nie było żadnych problemów

Aga
@Klaudia

Jak lubisz być parobkiem za najniższa krajowa i z umową zlecenie przez kilka lat to ok. Nikt nikomu nie zabroni żaden szanujący się pracownik tam robić długo nie będzie

Potwierdzam poniższa opinie, do tortów robienia się wcale nie nadają, ja odebrałam dla dziecka tak miękki, że prawie przy krojeniu się rozpadł, pani sprzedawczyni tłumaczy głupio bo ciepło jest, a co m od to obchodzi, to kupcie auto z lodówka! Masakra

Magda

Praca na umowę zlecenie przez kilka lat, płatność jak dla (usunięte przez administratora) Kiedyś jeszcze jak więcej prowadzili starzy to było ok, ale jak przejął Michał i jego królewna Anna która wszystkich traktuje z góry to dramat. Ze wsi się urwała i nagle chce wszystkimi rządzić.

Milena

Tort który zamówiłam to totalna porażka, napisy na torcie krzywe, wogole niezgodny z przykładem który został wysłany na meila, ogólnie jeżeli ktoś chce z napisami nie polecam, opłatek to położą i jakoś wygląda ale z napisami totalne partactwo, jestem mega zawiedzione i wstyd mi tort wystawić na stół dla gosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Sobowidz Michał Czajka - Różyny

• Jak się pracuje w Piekarnia Sobowidz Michał Czajka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Sobowidz Michał Czajka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Sobowidz Michał Czajka?

Piekarnia Sobowidz Michał Czajka