Opinie o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manufaktura Mojej Mamy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Manufaktura Mojej Mamy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

dddd

Na jakich umowach zatrudnieni sa pracownicy/sprzedawcy? Czy sa umowy o prace na czas nieokreslony?

Oferta Wielkanocna !

Święta już za chwilę, przygotuj je z "Manufakturą Mojej Mamy"

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Mam bardzo przykre doświadczenia z firmą. Pracowałam 4 miesiące w zeszłym roku w punkcie na Garnizonie. Większość współpracy przebiegała w porządku, jednak w pewnym momencie moja "przełożona" zaczęła mieć prywatne problemy i odbijało się to na jej traktowaniu pracowników. Grafik nie był układany zgodnie z moją dyspozycją, dostawałam niejednokrotnie wiadomość, że MUSZĘ przyjść danego dnia do pracy i nikogo nie interesuje że nie mogę, bo wcześniej kiedy to ja prosiłam o jakąś zmianę w grafiku, to p. "kierownik" szła mi na rękę. Po pewnym czasie było na tyle źle, że postanowiłam odejść (a właściwie nie przedłużać umowy, która się kończyła). Wtedy moja "kierownik" zaczęła mnie obrażać, grozić że poskarży się na mnie kierownictwu. Odeszłam w dużym stresie, bo jeszcze kilka dni musiałam przepracować do końca umowy. Istotna informacja dla potencjalnych kandydatów - niezależnie od punktu w którym pracujecie/gdzie kandydujecie - jest bardzo utrudniony kontakt z kadrami - uda się dodzwonić, ale informacji zwrotnej jeśli nie upomniałam się 5 razy to nie otrzymywałam. Z szefostwem nie ma w ogóle możliwości kontaktu, a szkoda, bo w zaistniałej sytuacji w związku z moim odejściem, szefowa obiecała kontakt po czym on nie następował mimo kilkukrotnej próby skontaktowania się z mojej strony. Także jak waszemu koordynatorowi odbije palma, to nie ma co z tym zrobić :) a gdyby spełniły się rzucane groźby, mogłabym mieć duże problemy, bo padła deklaracja przekazania szefostwu fałszywego świadectwa mojej pracy Do firmy natomiast - pisałam do Was maila w związku z tą sprawą, jednak bez żadnego zaskoczenia dla mnie - nie otrzymałam odpowiedzi i ustosunkowania się od Państwa :)

@:)

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że spotkała Panią ta sytuacja. Jeżeli byśmy mogli pomóc w wyjaśnieniu - bardzo prosimy o kontakt bezpośredni z firmą. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

@:)

Również pracowałam w tej firmie i również miałam możliwość poznania Pani kierownik na Garnizonie, ale tu co jest napisane to naprawdę ktoś musi mieć wybujałą wyobraźnię. Nie mogę wypowiedzieć się na temat gróźb czy oszczerstw, bo nigdy nie usłyszałam czegoś takiego, ale jeśli chodzi o grafik to faktycznie był zmieniany, ale tylko i wyłącznie z przyczyn osoby, która dodała ten komentarz. Sama niejednokrotnie dostawałam smsy czy też telefony, żebym przyszła szybciej czy też żebym zamieniła się z nią na zmiany, bo coś "pilnego" jej wyskoczyło. Naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby chcieć tak upodlic człowieka...

Natalia
@:)

Dzień dobry, ja nie pracowałam w firmie manufaktura mojej mamy, ale jestem jej stałym klientem. Uwielbiam wasze wypieki, a słodkości są przecudowne. Mieszkam na Garnizonie, a do waszej piekarni mam rzut beretem. Jestem w szoku po tym co tutaj przeczytałam, bo znam Panią kierownik. Na początku nie miałam pojęcia, że zajmuje takie stanowisko, bo dopiero od niedawna zmieniły się plakietki z imionami pracowników, gdzie jest również napisane stanowisko. Nawet nie dało się odczuć, że wywyższa się ponad pracownikami, bo zawsze jak wychodziłam to zostałam obsłużona przez tą Panią z należytą starannością, zawsze uśmiechnięta i miła - raz zdążyło mi się zapytać czy miewa czasem gorsze dni to mi odpowiedziała z uśmiechem, że jak każdy, ale tutaj jest w pracy i nie może tego pokazywać. Nie wiem, która z Pań napisała ten komentarz, ale teraz zespół, który tam jest naprawdę jest super i z chęcią tam przychodzę. Z rana drzwi są zawsze otwarte, więc sam zapach wypieczonego ŚWIEŻEGO pieczywa przyciąga człowieka. Naprawdę polecam tą piekarnie i wyroby tam sprzedawane. Pozdrawiam

@Manufaktura Mojej Mamy

Kontaktowałam się bezpośrednio z firmą w tej sprawie. Telefon był odrzucany przez szefową (właścicielkę firmy), a na maile 0 odpowiedzi. Więc zrozumiałam komunikat - "nie obchodzi nas co dzieje się w naszej firmie". Nie wiem jaki jest sens, żebym miała pisać ponownie, skoro poprzednie próby kontaktu były przez państwa olewane.

Równiez pracowałam w manufakturze na Garnizonie i poznałam nową Panią kierownik, ale mam zupełnie inne zdanie na jej temat niz osoba, którą napisała poniżej. Miałam również przyjemność pracować chwilę z osobą, którą dodała ten komentarz i niestety problemy z grafikiem faktycznie były, ale z powodu w/w osoby. Sama niejednokrotnie dostawalam wiadomosci od tej osoby czy mogę z dnia na dzień się z nią zamienić, bo ma pilną sprawę. Na początek faktycznie mi to nie przeszkadzało do momentu az zaczęło być uciążliwe. Jeśli chodzi o kontakt z kadrami czy szefostwem to Pani Kierownik nawet pomaga w kontakcie jak się zgosi ze nie można się porozumieć. Jeśli chodzi o resztę wiadomości nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat gróźb czy oszczerstw, ale niewydaja mi się one prawdziwe znając bujną wyobraźnię osoby, która to zarzuca. Jeśli chodzi o ogólną opinię na temat firmy to polecam tam pracę z czystym sercem. Pozdrawiam szefostwo i Panią kierownik garnizonu. ????

Dzień dobry, bardzo nami miło, dziękujemy za Pani opinię - Pozdrawiamy Serdecznie :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manufaktura Mojej Mamy na stanowisko Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Kolbudy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Anonimowy

Dręczy mnie jedno pytanie, otóż czemu wszystkie komentarze i opinie sa usuwane z automatu? Kiedy nie wejde jest negatywna nowa opinia, ale nie mija chwila jak jej już nie ma.... Ta firma nie ma przyszłosci, jest to jeden wielki zakład, gdzie pracownicy charuja ile sie da za marne grosze, tam nie mowy o podwyżce, jak Ci sie nie podoba to nara... Selekcja nieziemska, ludzie odchodza szybciej niż sie zatrudniali, jeden wielki bałagan(usunięte przez administratora)

@Anonimowy

Dzień dobry, na początek prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem portalu, z którego Pan bądź Pani korzysta- zgodnie z regulaminem §4 punkt 3 portalu GoWork, komentarze wulgarne i niemerytoryczne jak ten- portal usuwa odgórnie. Jeżeli możemy odnieść się do zatrudnień w firmie, zdecydowanie nie możemy zgodzić się z tą opinią. W firmie są wieloletni pracownicy, z których jesteśmy zadowoleni, doceniając ich pracę i zaangażowanie. Zawsze traktujemy pracownika z szacunkiem i jesteśmy chętni do rzeczowych i kulturalnych dyskusji. Jeżeli, którychkolwiek z pracowników ma wątpliwości i pytania zawsze chętnie zapraszamy do naszego biura gdzie w kulturalnej atmosferze porozmawiamy i wyjaśnimy niejasności. Pozdrawiamy Serdecznie.

Hmm
@Anonimowy

A co nie masz swojego życia,że tak namiętnie śledzisz opinie o Manufakturze? Jak widać nieroby zawsze będą narzekać:)))) byle zarobić i się nie narobić. A za takie chamskie obrażanie szefostwa powinnaś /powinieneś ponieść konsekwencje!!

Anonimowa
@Hmm

Jeżeli ktoś powinien ponieść tu konsekwencje to tylko i wyłacznie ta firma. Ludzie przychodza i odchodza z pracy, w warunkach jakich się pracuje to porażka. Nierobem możesz nazwać siebie. Mam sie dobrze. Pracuje sama na siebie, i nie narzekam. Nikt nie stoi obok mnie i nie dyktyuje co mam robic. Mam prace która kocham i mam z niej zysk. Niestety w przeciwienstwie do Ciebie mam coś i jestem kimś.

x
@Anonimowa

Pewnie tak ;)

x
@Anonimowa

Ktoś,kto jest "kimś" nigdy nie ma się za lepszego od innych :)

Jak wygląda praca na stanowisku Piekarz w firmie Manufaktura Mojej Mamy? Czy mogę liczyć na więcej niż 3900 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Anonimowa

Administrator wiecej niż 3900? W jakim swiecie Ty żyjesz? Możesz mieć studia skońoczne, ale o takiej kwocie zapomnij, zostaniesz wyśmiany jeszcze, ale próbuj szczęscia :-D

Tłusty Czwartek!

Pyszne pączki robione według rodzinnej receptury!

Do wyboru mamy:

- pączek z marmoladą

- pączek z różą

- pączek z adwokatem

- pączek z toffi

Zapraszamy do naszych sklepów!
Agi

Gdańsk Osowa - zdecydowane pogorszenie jakości wyrobów….

Dzień Zakochanych!

Walentynki już za chwilę, dlatego uchyl nieba komu trzeba i osłodź ten dzień swojej drugiej połówce!

Mini torciki to najsłodszy prezent!

Zobacz co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w ten dzień pełen miłości :)

Zapraszamy do sklepów "Manufaktura Mojej Mamy"
Aga

Produkty bardzo smaczne,nie powiem,ale jeżeli chodzi o pracę,to....wszystko jest pięknie dopóki nie pojawi sie zwolnienie l4.W dobie pandemii to jest smieszne a wręcz zenujace,ze dziękuje sie pracownikowi za pracę bo było sie chorym.Życzę szefowi i załodze dużo zdrowia i oby nikt z was ani wasi bliscy nie zachorowali....Bo nie ma nic bardziej miłego niż być chorym,mieć chorych w domu,zostac bez pracy i bez ubezpieczenia.

@Aga

Pani Agnieszko, dziękujemy za wyrażenie opinii. Jeżeli nie do końca zostało zrozumiane nieprzedłużenia umowy, bądź chciałaby Pani ponownie porozmawiać o zaistniałej sytuacji, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z biurem, życzymy dużo zdrowia! Pozdrawiamy serdecznie.

Firma dodała nową ofertę pracy na Sprzedawczyni. Czy ktoś o tym słyszał?

Agnieszka

Zwolnienia pracowników są tutaj na porządku dziennym. I znowu pojawiają się ogłoszenia. Tu powinien wkroczyć PIP.

@Agnieszka

Firma nie jest skłonna do zwalniania pracowników, jeżeli zostanie podjęta decyzja zwolnienia , zawsze jest podany konkretny powód lub nieprzedłużenie umowy dalszej współpracy. Firma jest na etapie ciągłego rozwoju i zaprasza do pracy nowe osoby. Jesteśmy pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Pracy, pozdrawiamy!

Praca w firmie Manufaktura wygląda pięknie tylko na początku. Zostałam zwolniona bez podania jakiegokolwiek logicznego powodu. Kierowniczka bardzo niekompetentna, podnosząca głos na pracowników, nękająca telefonami w wolny dzień. Atmosfera nie do zniesienia. Pracownik traktowany bez szacunku i godności. Szkoda, że szefostwo nie interesuje się tym, co wyprawiają kierowniczki. Do tego plotki i pomówienia. Nie polecam nikomu.

@Karolina

Pani Karolino, dziękujemy za wyrażenie opinii. Jednakże jeśli chciałaby Pani wyjaśnić jakiekolwiek sprawy, bądź też porozmawiać o zaistniałej sytuacji, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem. Pozdrawiamy serdecznie

ass

pychotka 4 STAR

Nika

Słabo byłam na dniu próbnym na szczęście zgodziłam się na 4 godziny o żadnej zapłacie nie było mowy nie wiedziałam że dzień próbny pracuje się za darmo tym bardziej że praca nie polegała na przyglądaniu się. Dobrze ze się nie zgodziłam na 8 godz. Fajnie kilka takich pracowników w ciągu tygodnia i darmowa siła robocza.

agaciszek

Gdańsk Osowa - wyroby wspaniałe, ale niestety dzisiaj kolejny raz przychodząc godzinę po otwarciu sklepu ani bułki ani drożdżówki nie były gotowe - pani poinformowała, że jeszcze nie wstawiły. Myślałam, że takie produkty powinny być przygotowane na otwarcie sklepu. Mało tego, ostatnio stojąc w dużej kolejce, klientów obsługiwała tylko jedna pani, gdzie na sali obecne były aż 3 inne pracownice, sprawiające wrażenie, że nie bardzo wiedzą, co mają ze sobą zrobić. Szkoda!

Czy w Manufaktura Mojej Mamy zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, są zatrudniani.

Stefan

Nie wiem gdzie indziej moge zostawic opinie natomiast musialem to napisac. Pieczywo jak z supermarketu, mieszkam blisko nowej piekarni i dawno takiego syfu nie jadlem. Ceny rowniez bardzo wygorowane nie rozumiem skad sie urwali z takimi kwotami za podstawowe produkty. Nie polecam i nigdy nie skorzystam ponownie.

@Stefan

Szanowny Panie, bardzo nam przykro z powodu Pana rozczarowania. Prosimy o przesłanie na adres e-mail: biuro@manufakturamojejmamy.pl większej ilości informacji odnośnie produktów, które nie spełniły Pańskich oczekiwań, oraz o przesłanie lokalizacji sklepu w którym dokonywał Pan zakupów. Zależy nam na jak najlepszej jakości, dlatego każda informacja zwrotna jest bardzo ważna. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Manufaktury Mojej Mamy

Baba

W listopadzie 2020 roku po rozmowie kwalifikacyjnej po której dostałam informacje,że szefostwo będzie się ze mną kontaktować w sprawie dalszej pracy oraz od kiedy mogę zacząć pracę. Zadzwonili raz-przelozyli termin, zadzwonili drugi-przelozyli termin. Już wtedy sobie odpuscilam. Za trzecim razem przepraszali i po raz kolejny zmienili termin. Aż w końcu telefony ucichly i zero kontaktu. A na olx do teraz poszukują na to stanowisko o ktore się staralam

Julia
@Baba

Hej, czy w późniejszym czasie jeszcze firma się z Tobą kontaktowała? Czy już nie? Jestem ciekawa też jak w ogóle przebiega taka rozmowa kwalifikacyjna w Manufakturze Mojej Mamy. Możesz opisać jak Twoja wyglądała? Podano Ci na niej warunki zatrudnienia?

Niestety mój czas i dyspozycyjność nie spotkały się z szacunkiem. Zostałam wprowadzona w błąd i czuję się zwyczajnie oszukana. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywane zupełnie co innego, okazało się to zwykłym niedoinformowaniem. Brak wyjaśnień i kontaktu ze strony firmy. Odradzam.

@Anonim

Szanowna Pani bardzo nam przykro z powodu Pani rozczarowania. Mimo obustronnych chęci, niestety nie udało nam się ułożyć współpracy. Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem. Zespół Manufaktura Mojej Mamy

Niestety nie szanują pracowników ani ich czasu. Zostałam wprowadzona w błąd podejmując się pracy w Manufakturze i czuję się oszukana. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywane zupełnie co innego, okazało się to zwykłym niedoinformowaniem. Brak wyjaśnień i kontaktu ze strony firmy. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Mojej Mamy - Kolbudy

• Jak się pracuje w Manufaktura Mojej Mamy?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Mojej Mamy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Mojej Mamy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Mojej Mamy
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.

Manufaktura Mojej Mamy