Opinie o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manufaktura Mojej Mamy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Manufaktura Mojej Mamy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Klientka

Dzień dobry, chciałabym się wypowiedzieć z punktu widzenia klienta. Wcześniej na Sokółce mieli Państwo mniejszy punkt, w którym dłuższy czas pracowała Pani, która była bardzo sympatyczna. Lubiłam tam robić zakupy bo pani już kojarzyła klientów i mi to odpowiadało, Druga Pani później pracowała i też była miła. Lubię jak w sklepach osiedlowych pracują dłużej Ci sami ludzie bo jest to miłe. W nowym punkcie tamte sympatyczne Panie nie popracowały długo i teraz pracują Panie, które chyba dosyć często się zmieniają może mają różne zmiany ale przez to czuję się sieciówkę, a nie zakupy w firmie rodzinnej. Jest to oczywiście moje odczucie. Pozdrawiam serdecznie kiedyś stała klientka

@Klientka

Dzień dobry, czy ma Pani na myśli nasz punkt na Kamrowskiego? Rzeczywiście w ostatnim czasie było trochę zmian ale cały czas pracujemy nad tym aby stworzyć tam zgrany i kompetentny zespół, który zostanie z nami na dłużej i sprawi, że wszyscy klienci będą się czuć mile widziani. Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że da nam Pani jeszcze szansę:) Manufaktura Mojej Mamy

Nie polecam pracy w tej firmie:))Koordynatorka -intrygantka,fałszywa osoba.Zapomnicie o premiach.

Julia

Hej, czemu uważasz, że można zapomnieć o premiach w Manufakturze Mojej Mamy? Czy tak trudno spełnić kryteria ich przyznawania? Czy o co chodzi?

Xyz
@Julia

Tak, cele tygodniowe są często z kosmosu

Obrzydliwe . Oczernianie ludzi ,to wasza domena . Stwórzcie sobie firmę i sami zarządzanie ,wyplacajcie i pozwalajcie ,niech każdy robi co chce . Nikt nie dostał wynagrodzenia z opuznieniem ,nikomu nie zabierają żadnych pieniędzy ......a że wymagają ......to chyba logiczne ,żeby utrzymać w ryzach tak duża firmę .

Sylwia

Te ogłoszenia to są śmieszne niby szukają ludzi a i tak nie odzywajacsie szukaj naiwniaków za psie pieniądze

@Sylwia

skąd wiesz że za "psie pieniądze" skoro się nie odzywają?

@Martyna

Nie upokarzaj się broniąc tej chorej firmy

@Serio

Sam się nie upokarzaj wypisując takie rzeczy . Guzik wiesz o tej firmie . Ile trzeba było włożyć pracy ludzi i dobrego serca aby osiągnąć to co jest . Potrafisz tylko wypisywać stek bzdur weź się za robotę .

@Serio

absolutnie nikogo nie bronię, zastanawiałam się nad zgłoszeniem do punktu w Kolbudach i po prostu chciałabym wiedzieć jak to wszystko wyglada i ile rzeczywiście wynoszą zarobki..

@Martyna

przecież jak już znasz stawkę to sam decydujesz czy chcesz pracować w takiej firmie czy nie....

@Była pracownica

Chyba mi tu smierdzi kimś z biura bądź panią koordynator bo normalny pracownik nie bronił by tej chorej firmy .

@Serio

to są jedynie fakty.. nikt nikogo nie broni

hahah
@Była pracownica

To brzmi jakby pisała to osoba na wyższym stanowisku niż pracownik. Osoby pracujące tam na pewno wiedzą o kim piszę. Ta wypowiedź sama za siebie mówi :) taka atmosfera jak w tym komentarzu jest na porządku dziennym.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manufaktura Mojej Mamy na stanowisko Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Kolbudy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
MAJKA

Czy rekrutował ktoś z Was w ostatnim czasie na stanowisko sprzedawcy?

Karola
@MAJKA

a co dokładnie chciałabyś wiedzieć?

@Karola

Czy zmiany są dwa na dwa? Czy istnieje możliwość pracy tylko na poranną zmianę?

@Karola

Zmiany są takie by praktycznie każdą sobotę spędzić w pracy i nie wlicza się ona w nadgodziny. Zmiany są dziwnie ułożone, ponieważ nie przepracujesz na żadnej zmianie 8h. Czyli np zmiany są w godzinach: 6-12 i 12-18 (zależy jakie są godziny otwarcia sklepu).

Była pracownica :)

Wracam z ponowną opinią na temat tego pracodawcy, bo niestety sposób w jaki zostałam potraktowana przez firmę jest skandaliczny. Nie pracuję w MMM od początku lutego. Pracowałam tam miesiąc, nie dostałam pełnego wynagrodzenia. Różnica rzędu 150zl. Kadry odpisały dopiero gdy wspomniałam o tym, że zgłoszę to miejsce do Inspekcji Pracy. Rozbieżności w wynagrodzeniu nie dostałam, nie odpisują na moje emaile.(usunięte przez administratora) Absolutnie nie polecam tego miejsca. Tak jak już ktoś wcześniej napisał - (usunięte przez administratora)

Zuza0

skoro tam pracują to może nie jest aż tak źle??

@Zuza0

Niektórych zmusza do tego sytuacja życiowa i w dobie pandemii ciezko znaleźć jakąkolwiek pracę.

Halyna

Pracuje tu ponad 3 miesiące i jeszcze ani razu nie spotkałam się z nieprzyjemnosciami. Szefostwo i większość pracowników jest bardzo w porządku. Praca przyjemna. Nie ma na co narzekać. Polecam :)

Była pracownica

Pomyłka to jesteś ty aby twierdzić ze firma nie jest godna przepracowania ani jednego dnia . Niby ile czasu tam spędziłeś aby oczerniać . Wyglada na to ze słaby byłeś pracownik .

Czy jest możliwość pracy w Manufaktura Mojej Mamy na część etatu?

Szkodazachodu

ależ można dla nich nawet lepiej dadzą ci cześć etatu na umowie zlecenie i przy wypłacie jeszcze ci nie wypłaca z 50-100 zł . Świetny interes dla szefostwa

@Szkodazachodu

dlaczego mają nie wypłacić?

@Martyna

Tak cię zamieszają aż w końcu odpuścisz i nie dostaniesz tych pieniędzy . teraz jak weźmiesz zwolnienie lekarskie albo kwarantanna to ci szef odetnie pieniądze i to nie małe jako „kara” bo nie akceptuje zwolnienien itd

@Serio

kurcze nie wiem jak to wszystko rozumieć.. przecież zwolnienia są normalnym prawem pracownika.. jak można ich nie akceptować? zwłaszcza w przypadku potwierdzonego testu i kwarantanny.. może chodzi o jakieś nagminne korzystanie ze zwolnień?

@Martyna

Zrozumiesz jak już tam nie będziesz pracować, wtedy dopiero będziesz obiektywna, a nie zmanipulowana!!!!

Szkodazecienieznam
@Martyna

Jak czytam te Twoje wypociny to aż nie mogę ich czytać . Nie pogrążają się a idź tam popracować to zobaczysz jak utną 600 zł z wypłaty jak jest fajnie !!!!!

Dawid

Każdy pracownik od biura po sklepik traktowany jest jak (usunięte przez administratora) Kamery wszędzie uważajcie na nową w garażu. Atmosfera w firmie (usunięte przez administratora) rotacja pracowników jest dowodem na to.

Była pracownica

Odradzam !!! 1. Umowa na korzyść pracodawcy logiczne w pandemii nie chcesz nie podpisuj milion kar ... 2. W każdym punkcie małoletnie Panie Kierownik które nie mają pojęcia o niczym ale uśmiechają się do Pani KOORDYNATOR która jest intrygantka manipuluje premiami gdzie jest jej wygodniej 3.Premie których tak naprawdę nie ma wypłata plus premia jest niczym samym jak godzinówka! Także 3 razy przeliczyć zanim się podejmie decyzję czy się idzie na stałą wypłatę czy godzinówkę. 4.Obowiązek pilnowania telefonu firmowego bo szefowa napiszę ... Nieważne czy stoją ludzie w kolejce czy nie odpisuj!!! 5. Gafy z produkcji krzywe bułki zgniecione koordynatorka z móżdżkiem karalucha każe sprzedawać, Szef później odbiera to jak sabotaż i sprzedawcy obrywają ! 6. KOORDYNATORKA (usunięte przez administratora) uśmiecha się w twarz wszystko pięknie róbcie wyniki , chyba że jej koleżanka z innego punktu ma bliżej do pracy to wsadzi wypowiedzenie razem z chlebem w dostawie żeby zwolniło się miejsce .. ewentualnie podłoży świnie i zmusi do zwolnienia. Pozdrawiam

@Była pracownica

co masz na myśli z tą manipulacją premiami?

@Była pracownica

jak to zmusi do zwolnienia?!?!

MARCHEWKA

Firma manufaktura to nie firma rodzinna A złodziejska, sam się przekonałem tak jak każdy pracujący w tej firmie.

@MARCHEWKA

co się stało?

@MARCHEWKA

cześć, możesz napisać coś więcej?

ALIBABA

Usuwanie wpisu z powoduje przemiesienie do mediow społecznościowych. Pozdrawiam szefostwo obi5

Kasia123

Firma Manufaktura to wielka POMYŁKA !!! Chaos, bałagan na każdym kroku. Wszystko robione na pokaz... ładnie pięknie tylko na początku, a potem smutna rzeczywistość . Bardzo duża rotacja pracowników i znowu dużo ogłoszeń. O umowie o prace ZAPOMNIJ, bo to przywilej ! Wyzysk z pracowników na każdym kroku. Najlepiej pracować za darmo, może wtedy ktoś by to docenił. Dziwię się ,że jeszcze ta firma istnieje. ZDECYDOWANIE ODRADZAM... szkoda czasu.

Obi5

Pracuję w Manufakturze już prawie rok i nie mam na co narzekac.. Zgodze sie ze szefostwo jest troche upierdliwe jesli chodzi o czystosc, no ale to chyba dobze... Atmozfera jest spoko, nie nudze sie bo mamy duzo roznych zajec, i czas szybko zleci. Kasa tez jest ok, szczegolnie ostatnio. Zle opinie moga dawac co najwyzej slabi pracownicy ktorym sie nie chce robic.

Barbara
@Obi5

A co z przerwami w Manufakturze Mojej Mamy? Bo piszesz, że macie tam dużo zajęć. Ale czas na odpoczynek chyba jest?

Obi 5
@Barbara

Cześć, pewnie że jest, dlaczego miało by nie być przerwy?

Son
@Obi5

To jedyne opinie pozytywne są dawane przez szefostwo

była pracownica

Brak fachowości widać na każdym kroku. Zacznijmy od tego, że kadrowa nic nie ogarnia, trzeba się dopominać o stworzenie umowy, otrzymanie jej i oddanie jej podpisanej. Kadry nie mają pojęcia, że osoby nowo zatrudnione przed ukończonym 26 r.ż powinny dostać pismo dotyczące podatku zerowego - czy chcą dostawać "dodatek' co miesiąc do pensji, czy na koniec roku (dostałam takie pismo przy poprzednich dwóch zleceniach u różnych pracodawców). Brak znajomości KP - firma akceptuje TYLKO wypowiedzenie umowy zlecenie z min. tygodniowym wypowiedzeniem i podaniem "poważnego powodu wypowiedzenia", według KP umowę zlecenie można wypowiedzieć w trybie natychmiastowym. Dziewczyny z którymi pracowałam nieraz dostawały niepełne wynagrodzenie, musiały się dopominać o dopłacenie kwot rzędu 400-500zł. Dodatkowo zadziwiło mnie to, że pracownik który przepracował w firmie prawie 4 lata nie został pożegnany przez żadnego z pracodawców. Żadnego podziękowania, prezentu, uścisku dłoni, dobrego słowa. Pracowałam tam krótko i nie żałuję, ponieważ po zatrudnieniu dopiero zaczęłam czytać opinie na temat tego pracodawcy. Ludzie bardzo szybko tam przychodzą i równie szybko odchodzą, pracodawca jest przekonany, że osoby chętne do pracy w MMM "walą drzwiami i oknami", ale nie widzi jak szybko odchodzą.

Madka

Ciekawi mnie, dlaczego jest tam taka rotacja? Czy prawdą są bardzo niskie zarobki, wymuszanie na pracownikach by płacili za np. zepsutą lodówkę, awarie wszelkiego rodzaju? Obciążanie pracowników nierealnymi oczekiwaniami, przy równoczesnym bardzo niskim opłacaniu, dyplomach! zamiast obiecanej premii od sprzedaży. Brak fachowości w rozliczeniach, kadrach. Np. informacja, że za dni próbne firma nie płaci, co jest niezgodne z KP. Co Państwo uważacie, że jest największą bolączka tego miejsca pracy?

Witold

Przedstawiłeś w sumie same negatywne kwestie związane z pracą w firmie Manufaktura Mojej Mamy. Tak na dobrą sprawę napisałeś o tym, że w firmie tej pracownik nie mógł otrzymać umowy o pracę, dlatego chcę ustalić na podstawie jakiej umowy było początkowe zatrudnienie? Czyżby była to umowa zlecenie?

Mk
@Witold

Tak, zlecenie. Pracodawca nie chciał nikomu dać umowy o pracę, a jako wymówkę przyjmował „teraźniejszy rząd”. Na rekrutacji obiecywanie, że będzie umowa o pracę po 3 miesiącach, a później w kopercie kolejna umowa zlecenie na kolejne 3 miesiące :)

NZ

Chętnie się podzielę z Państwem moją opinią nt sklepu na ul Obrońców Wybrzeża (Gd. Przymorze). Zamówiony przeze mnie wypiek świąteczny obfitował w wyraźną PLEŚŃ pod spodem, wstyd nakarmić gości!! Gdyby nie fakt iż Panie sprzedawczynie były w stosunku do mnie bardzo opryskliwe i nieprzyjemne to z pewnością zwróciłabym zamówienie. Stąd moje pytanie: czy osoba koordynująca na sklepie (o ile takowa jest) i dbająca o jakość produktu, należycie wykonuje swoje obowiązki?? Jestem rozczarowana. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Mojej Mamy - Kolbudy

• Jak się pracuje w Manufaktura Mojej Mamy?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Mojej Mamy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Mojej Mamy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Mojej Mamy
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.

Manufaktura Mojej Mamy