Opinie o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manufaktura Mojej Mamy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Manufaktura Mojej Mamy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudy

Ekspedientka

No po takich przeżyciach to chyba bym nie dała rady dwóch lat pracować! Mi w każdym razie jest tu bardzo dobrze. Podłóg nie szoruje, lewych zwolnień nie biorę, z szefostwem mam bardzo miły kontakt, zawsze są pomocni. Nie wiem co będzie za rok za dwa, ale praca jest naprawdę fajna wiec zostaje. Myśle, że to takie normalne u byłych pracowników, że piszą takie komentarze. Nie dziwią mnie. Poza tym pamięta się tylko te złe rzeczy i się je wyolbrzymia albo naciąga. A to ze trzeba sprzedawać i osiągać wysokie wyniki- no cóż, po to są ekspedientki, prawda? Pozdrawiam i ja polecam.

Teresa
@Ekspedientka

A mogłabyś powiedzieć, czy praca jest zmianowa? Czy zakres obowiązków na stanowisku ekspedientki jest w jakiś sposób określony w umowie? Napisz nam proszę, co najbardziej podoba Ci się w miejscu pracy. Wspomniałaś, że można liczyć na wsparcie szefostwa, czy masz na myśli konkretne sytuacje?

Wiki

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Jarek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie dziwię się tą ciszą od dawna!!

Malwina

Hehe, śmiać mi się chce jak czytam ostatni wpis. Złe produkty ? Ciekawe, - nasze produkty są naturalne i jedne z lepszych , a to że niektóre są tańsze co z tego ? To że tańsze nie znaczy, że gorsze. Ile ludzi szuka okazji, żeby kupić taniej ? Nikt nie płaci za swoje błędy tylko jeśli już to za bezmyślność co rzadko się zdarza. Tylko że jeśli ktoś robi coś po raz dziesiąty i za każdym razem spieprzy to może należy pomyśleć o zmianie branży .?? Nadgodziny ? każdego z nas indywidualna sprawa , raczej ich nie ma, ale jeśli zdarzy się więcej pracy to owszem są i to normalnie wypłacalne ! Ale jeśli ktoś przychodzi do pracy żeby spotkać się ze znajomymi i pogadać sobie a potem narzeka że " oj ile pracy nie dam rady, nie wyrobie się " nic dziwnego że w takiej sytuacji szef nie chce zapłacić takiej osobie . Kto by z nas zapłacił osobie która nic nie robi ? Ja nie. I w tej kwestii popieram szefa w 100 % . Proste i logiczne, że za pogaduszki się nie płaci tylko za wykonaną pracę . Jesteśmy dorosłymi ludźmi i dziwię się, że istnieją tacy ludzie, którzy są o wiele lat starsi stażem pracy ode mnie , a przychodzą do pracy z podejściem " żeby coś tam zrobić , nie narobić się i zarobić `miliony` " Ludzie , czego wy się spodziewacie jak się nie ma podejścia do pracy to nikt wam nie zapłaci 20 zł /h . Czego oczekujecie za stanie , gadanie i wymądrzanie się ?... Wypłaty ? Bardzo rzadko się zdarza że nie są w terminie - jeśli tak się zdarzy - opóźnienie max 2-3 dni z wcześniejszym uzgodnieniem szefa z pracownikiem- przecież nie musisz się zgadzać . Pracuje tu ponad 2 lata. Szczerze ? taka sytuacja zdarzyła się może 2 razy . nie przypominam sobie więcej. Jeśli chodzi o sprzątanie to chyba normalne , że trzeba po sobie posprzątać . O ojcu właściciela to ktoś już naprawdę grubo przegiął . Co jak co ale wjeżdżając na rodzinę to już ktoś serio nie ma pohamowania . Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz . !! Hmm . Dlaczego nie można czegoś naprawiać jeśli się zepsuło tylko od razu wyrzucać . Ciekawe w domu też tak wszystko wyrzucasz ?? Oszczędzanie jest złe ? Od kiedy ? Dlaczego ?? Śmieszne i żałosne ! Podsumowując JEŚLI KTOŚ CHCE PRACOWAĆ I ZARABIAĆ TO BĘDZIE PRACOWAĆ . :) Pracuję już tu ponad dwa lata i uwierzcie te złe opinie co piszą ludzie to totalne bzdury. Już dawno się tak nie uśmiałam jak teraz przy czytaniu tych głupstw. Jak można być tak mściwym jeśli komuś coś nie poszło , jeśli nie został doceniony ( bo wszystko wie najlepiej a nic mu nie wychodzi) to zaraz wypisuje takie głupoty. SZOK. Pomijając to najlepsze są osoby, które przychodzą do pracy , po tygodniu już muszą brać wolne, bo się źle czuje albo dziecko chore. ZERO odpowiedzialności . Mało tego dla tych ludzi nie istnieją telefony, bo przecież po co dzwonić i informować jaki jest powód nieobecności w pracy. To w ludziach jest problem, bo ciągle mało i mało, bez doświadczenia a zarabiać chcą nie wiadomo jakie pieniądze . Ludzie ! Zastanówcie się, bo w tej firmie nie chodzi o pracodawce, który jest naprawdę zajebistym szefem tylko o ludzi którym nie chce się pracować i nie potrafią się dostosować do zasad, które panują w tej firmie . Także jeśli chcecie pracować to polecam, bo jeśli ktoś będzie chciał pracować to na pewno zostanie doceniony ;) MMM jest naprawdę przytulnym i wesołym miejscem. Przede wszystkim jest przyjemna atmosfera . ;) Pozdrawiam wszystkich pracujących w MMM

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manufaktura Mojej Mamy na stanowisko Sprzedawca w Cukierni/Piekarni Kolbudy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Beti

Witam. A jak tam praca w biurze, jakie wynagrodzenie jako pracownik biurowy ds. administracji? Pozdrawiam

Milusia

Bzdura! Jeszcze raz bzdura. Ani jedno słowo tu nie jest prawdziwe. Chyba ktoś tu wylewa swoje żale ze mu w pracy nie wyszło. Atmosfera jest super, umowy są, wynagrodzenie też jest, nadgodziny wypłacane. Nikt nikogo nie zmusza do pracy. Jak wolne potrzebowałam to nigdy mi nie odmówili. A pracownicy sie nie zmieniają tylko ciagle ktoś nowy jest. Kierowniczka jest super babka. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. A jak ktoś jest beznadziejnym pracownikiem to logiczne że mu sie robota nie spodoba. Szczerze polecam.

hania

pytam o sprzedawce :)

hania

jestem zainteresowana praca w tej firmie napiszcie jakie zarobki i jaka umowa

Rafi 44

Poznałem pana (usunięte przez administratora)całkiem niedawno i jedynie co mogę napisać to to że chce dla ludzi i dla tej firmy zrobić wiele dobrego.Jest człowiekiem zdecydowanym i konsekfentnie idzie do celu zresztą co widać.Natomiast idąc do kogoś do pracy trzeba się liczyć z tym że nie idziemy tylko podpisać listę obecności i odbiór pieniędzy ale też trzeba wkładać trochę serca by pomóc prowadzić pracodawcy biznesu .W tych czasach jest bardzo trudno utrzymać własny interes i potrzeba naprawdę wiele wyrzeczeń,bólu i łez.Pozdrawiam pana panie (usunięte przez administratora)i dobrych ludzi którzy dobrze panu życzą,powodzenia.Rafał.

Ja rownież pracowałam w tej firmie. Nie napisałabym tutaj nic, ale uważam, że poprzednie opinie są daleko krzywdzące i niesprawiedliwe. Właściciel dał sie poznać jako osoba bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. (usunięte przez administratora) jest bardzo mądrym i uprzejmym meżczyzną. Odeszłam z Manufaktury stosunkowo niedawno z powodów prywatnych, ale pracę wspominam bardzo dobrze. Samo rozstanie odbyło się w miłej atmosferze. Wydaje mi się, że opinie negatywne w tym przypadku to tylko próba wylania w internecie żalów, że coś nie wyszło... A może to nie koniecznie wina pracodawcy...??? Ta firma rodzinna jest rodzinna nie tylko z nazwy! Wiedzą i czują to wszyscy pracownicy którzy pracują tam już długi czas. Szczerze życzę powodzenia właścicielom w dalszym rozwoju! A przyszłym pracownikom polecam gorąco to miejsce :)

cinek7616
@pracownik

witam a jakie tam pieniadze sie zarabia

pracowałem

Przeczytaj sobie pierwszy wpis !Na początku może być, a pózniej to szkoda gadać.(usunięte przez administratora)Zastanów się dlaczego ma ciągle te same oferty pracy? kto z nim długo wytrzyma?

Ja również tam pracowałem!

Szacun dla tych roboli którzy wytrzymują z takim człowiekiem! Ja tam pracowałem i widziałem co tam się wyprawia. Zastanówcie się czy warto ? szkoda zdrowia....

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Mojej Mamy - Kolbudy

• Jak się pracuje w Manufaktura Mojej Mamy?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Mojej Mamy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Mojej Mamy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Mojej Mamy
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.

Manufaktura Mojej Mamy