Opinie o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

Pracownica

Zgadzam się z Tobą Ja to wszystko prawda w 100%. Jeden wielki (usunięte przez administratora) w tej firmie. Wszyscy o wszystkim wiedzą a udają że jest ok. MASAKRA !!!!

PRACOWNICY SKLEPOW

Przestrzegamy wszystkich ludzi chcących pracować w tej firmie na stanowisku sprzedawca!!! (usunięte przez administratora)nie umie prowadzić biznesu, nie szanuje ludzi, nie daje umowy, zwalnia z dnia na dzień!!!

John
@PRACOWNICY SKLEPOW

19 lat na rynku to raczej umie prowadzić ten biznes, no jak zasługują to zwalnia a co nie robię ma trzymać?

R.
@John

Nie pisz bzdur John - dobrze wiesz jak jest na zakładzie. Chyba że najadłeś się Mazowszanek i masz zwidy.

Jaaaa
@John

Ty siedzisz w sklepie i nie widzisz jak są traktowani ludzie na zakładzie Syf smród i tyle a ona zama ludzi skłuca i nikt nie chce tam robic

Js
@Jaaaa

Prawda potrafi sklucic ludzi.... (usunięte przez administratora)

Js
@PRACOWNICY SKLEPOW

A kto tam pójdzie do niej na sklep toż ta piekarnia to pozmieniało Michałowa

Ola112
@PRACOWNICY SKLEPOW

Po pierwsze jestem osobą która pracowała w tej piekarni.... Wpierw oferta wydawała mi się atrakcyjna po rozmowie z szefową..(myślę ulala będzie fajnie) .. I fakt było miło na początku.... To nic ze wracali się późno... Ze z dnia na dzień się więcej roboty miało że używalo się brudnych przyrządów... Ale potem zaczęły się schody.... Szefowa zaczęła mnie wciąż krytykować za pracę....choc wiedziałam że dobrze zrobiłam.... Owszem co poszło za tym ucinanie pasji... Niestety było jej to za mało Więc wysyłała te swoje psy gończe na rozmówki na krytykę nie wytykajac nikogo.. (pania A) i wiecznie było coś nie tak a wypłata coraz mniejsza.... Więc moim skromnym zdaniem drogie Szefostwo zacznijcie tam doceniać pracowników a jak tego nie potraficie to zapewnijcie im godna pracę w godnych warunkach na początek np. Zakup papieru toaletowego... Mydła a nie ludzie stają a potem z tym do chleba idą bo wytrzeć ręce ob ta jedna szmate i do podłogi i do blatu (tak ludzie a potem wy to jecie i zachwalacie) to się nie chce bo wali gorzej niż (usunięte przez administratora)

@John

Syf śmierdzi (usunięte przez administratora) nie pani szefowa oszustka i złodziejka i tyle

@PRACOWNICY SKLEPOW

uuuuu 007 grubo - nie zdziwię się jak właścicielka zgłosi to na policję to już oszczerstwo i pomówienie

@Ola112

dokładnie tak samo było w moim przypadku,gdy tam pracowałam,

m
@anonymous

(usunięte przez administratora)praca przez 10 godzin w nocy bez umowy za marne pieniadze,ktore przy wypłacie i tak były urywane,ciagle uwagi że na swoją wypłatę nie zapracowalo sie,tak tam wyglada praca,ciesze sie ze tam juz nie pracuje

inna

kobieto bez przesady pracowac ci sie nie chce ???

już i wypłaty po terminie..A reszta to prawda co piszezz ...A co do osoby co pracuje miesiąc to znów bzdura ...Bo gdzie pracuje ta osoba....Sienkiewicza _ nowa ...Wasilkowska _ nowa .Piłsudskiego_ parę miesięcy .Gajowa _ też juz pracuje ciut .Św Boboli _ juz paz..praciwala ..Sklejki non stop ta sama .Antoniuk te same ..Warszawska nowe pare dni .Gielda ta sama .I po co pisac bzdury .A może to pani Monika pisze .żeby utrzymać pracę jako kierownik .

co dzień

hej a pracaco dzien po 11 godzin czy co 2 dzien

Żona Stefana

Stefan to se posól pajde chleba i wcinaj hahahaha

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
pracownica

Koleżanki, obecne i byłe. Po co piszecie takie bzdury ? Jeżeli komuś nie odpowiada praca to nikt nikogo na siłę nie trzyma. Idźcie do konkurencji, zobaczymy jak wszędzie jest fajnie. Ja jestem zadowolona z zarobków, premii. Robię swoją robotę i za to jestem wynagradzana. Papier mam a myszy nie widziałam. Pozdrowienia ;)

elak1969
@pracownica

Jestem ciekawa z którego punktu piszesz. Mogę sie tylko domyslac. Dlaczego nie napisałaś swojego imienia? Moze dostalabys kolejną premię ?

Osoba z rozmowy

Hit...Piekarnia Ziarenko już Panów będzie zatrudniała na sprzedawców..Bo żadna kobieta czytając opinie nie chce w Ziarenku pracować...Takie ogłoszenie dziś dane...Na bialystokonline...Gratulacje firmie...

Facet
@Osoba z rozmowy

A co masz do facetów???

Oceniacz

Jak pracownik dobrze wywiązuje się z obowiązków to z całą pewnością nie narzeka na szefów. Szef ma czyścić przyrządy?

@Oceniacz

Niby czym pracownik ma czyścić przyrządy??? Jak jest wiecznie wszystkiego brak?

BYLY PRACOWNIK

Pracowałam w tej firmie trzy i pół roku .Nie było aż tak żle...Pani Lucyna jako szefowa jest ok.Zawsze można się z nią dogadać..Ale Tylko z szefową...Z żadnym menadżerem i kierownikiem sklepów.Co piszecie o papierze toaletowym ,czy o tym że śmierdzi to każdy sprząta sam swój punkt i papier sobie kupuje,myszy jak się pojawią to trzeba tępić,z podwórka wchodzą[trutkę można z Michalowa dostać]Swego czasu były fajne imprezy,odwiedziny szefowej na punktach,rozmowy ---co się obecnie wydarzyło że szefowa się zmieniła trudno powiedzieć .Proszę nie piszcie bzdur osoby .które krótko tam pracują.PRACY JEST FULL...Moja jedyna rada to nie idzie na inne punkty obecnie ,bo jak za mało utargujecie to podzielicie mój los,,,,Pewnie pracowała bym dalej żebym do dobra firmy nie poszła na inny punkt ,,,Wyszło jak wyszło ale nie było żle ,,,[Jedna rzecz to darmowa sobota co jakiś czas]Dawna załoga była zgrana ,trzymała się razem,razem walczyły[sklepy], a teraz cóż jest jest...Wiemy dzięki komu...Pozdrawiam Szefową i Panią Alicję,POBORY ZA TAKA PRACĘ OK,,,

nie powiem

Witam. Pracuję w Ziarenku od niedawna, więc nie mogę powiedzieć nic na temat tego co było, jednak wypłata i warunki pracy były mi przedstawione przed podjęciem pracy i mi pasują. Jeśli komuś 1600 zł na rękę to mało, to wcale nie musi się na to godzić. Kierowniczka (też podobno świeża, więc i dla niej może potrzeba czasu i szansy) wymagająca, ale mówi prosto z mostu. Mi to pasuje, bo wolę konstruktywną krytykę niż mydlenie oczu. Pracy jest sporo, to fakt, ale jeśli ktoś szuka pracy żeby siedzieć i klepać na fb to wszędzie będzie narzekać. Jak będzie później zobaczę i wrócę tu żeby opisać. Pozdrawiam wszystkich.

pracownica
@nie powiem

Powodzenia, pracowałam x lat i mi podziękowano. Gorzej nie będzie.

@nie powiem

Ta a kto Ci zapłacił za dobrą rekomendacje...... Ty chyba oszalalas.... 1600 ok na rękę ale za 8 h a nie 10 a czasem 11

Hhh
@nie powiem

Piknik się w głowę ta piekarnia z tego znana na początek ok a potem płakać bedziesz

Sprzedawczyni

Pracuję w "Ziarenku" ponad miesiąc i jest dobrze. Wyplata na czas. Sklep fajny, towar dobrze się sprzedaje , jestem zadowolona.

Beata

Pracy nie jest dużo ;) pieniążki na czas - i co więcej pisać. Jestem zadowolona.

Zosia

Dziwię się poniższym opiniom. Pracuję w Ziarenku kilka lat i jestem naprawdę bardzo zdziwiona. Warunki pracy i płacy są naprawdę dobre, a ostatnio nawet co miesiąc dostaję premię. Można zarobić jeśli się chce, a jeśli się nie chce to się narzeka. Widzę sporo złych komentarzy, ale to chyba od osób, które i tak nigdzie długo miejsca nie zagrzeją.

Byłam w sklepie (budzie) na Dojlidach, sprzedawczyni chyba z łapanki, totalne nieporozumienie, kto ją tam zatrudnił ??? Pracuje chyba za karę !

PRACOWNIK
@Ania

Z lapanki to dzis pracowaly Panienki na Warszawskiej,,,,Ktoś kto pisze o budzie to się myli,,, pracuje tam osoba już od 4 lat ta sama ...Widać że zlośliwie ktoś pisze .PARANOJA

abc

To jest jakiś dramat!

Antek

Byłem w sklepie przy ul. Antoniukowskiej, miła i uprzejma obsługa, towar ok. Polecam

Lidia

@Pracownik - rozumiem, że pozytywnie oceniasz kwestię zarobków w piekarni Ziarenko - a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Czy jest możliwość zawarcia z pracodawcą umowy o pracę?

Iwona

Byłam dziś na ulicy gajowej, fajny sklep dziewczyna miła i przyjemna, chlebek po prostu rewelacja - najlepszy w Białymstoku !!!!!!!!!!!!

Pani Viletto na Rocha sklepu już nie ma ;) zapraszamy na Gajową

Kierowca

Pracuje w Ziarenku kilka lat. Jestem bardzo zadowolony z pracy i zarobków. Jeżdżę prawie nowym smochodem, wracam do domu o przyzwoitej godzinie. Szefowa git babka można się z nią dogadać. Polecam firmę z czystym sumieniem.

Pracuję tu już kilka ładnych lat , robota ciężka ale wynagrodzenie jak na Michałowo bardzo przyzwoite. Kaska zawsze na czas ! a to najwazniejsze

• Jak się pracuje w Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)