Opinie o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Michałowo

Anita

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się piekarnia Ziarenko na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Michałowo i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Teresa

Nikt Ci nie odpisał, ooch... żal. Przyjedź i zobacz jak taki jesteś ciekawy sytuacji, w końcu daleko nie masz hahaha.....

Cezary

Szkoda, że na forum przeznaczonym głównie dla pracowników piszą klienci!!

daniel

No i dzis jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wrocila normalność do sklepu na giełdzie.Czysciutko milo i sympatycznie.Az chce się robic zakupy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
klijentka

Wszystkim polecam sernik z rodzynkami super jak domowy kupuję na ryneczku na Gajowej,panie też miłe

stała klijentka

Serniki b dobre kupuję na Gajowej na ryneczku, miłe panie sprzedawczynie pozdrawiam.

Penelopa

Żenujące są te osoby, które dodają w kółko jakieś wymyślone komentarze - nudzi się wam? Nie macie innej roboty? Jak nudne musi być wasze życie, że tak was podnieca wypisywanie bzdur? Widać, ze w kółko jedna czy dwie osoby wypisują ciągle to samo. Widać po stylu wypowiedzi i po czasie w jakim są publikowane opinie. Robicie to z jakiejś chęci zemsty, urażonej ambicji? Szefowa robi co może by piekarnie utrzymać na jak najwyższym poziomie - owszem, nie jest idealna, ale wy naprawdę nie macie sobie NIC do zarzucenia jako pracownicy?? Jak piekarnia padnie, to pamiętajcie, ze wy też zostaniecie bezrobotni. Pracownicy na czarno? Ja nie znam nikogo kto nie ma umowy, jak więcej roboty to zawsze tez jakiś mały bonusik jest. Wszystko można dogadać, urlopy czy inne wolne dni. Szefowa powinna zrobić porządek z tymi oszczerstwami a was (domyślam się które dwie kobiety to są, nie jesteście anonimowe) podać do sądu za te kłamstwa.

@Penelopa

Penelopa no no cóż za nick hihi hi masz tak na imię czy to twój pseudonim ale sexik naprawdę :)

Janek
@Penelopa

A mi się wydaje że od tego są takie fora internetowe aby ludzie mogli wyrazić to co czują i widzą

Dostawca
@Penelopa

Ciekawy komentarz,aż przeczytałem z kilku m-cy wstecz.Znam piekarnie i właścicielke prawie od początku czyli może i 15 lat choć nie jestem ani klijentem ani mieszkańcem Michałowa, część z tych opini bierze się z tego że trudno nie być wściekłym jeśli w konkurencji pracuje się za połowę wynagrodzenia i ma sie gorszą szefową a sprzedawczyni zamienia kasę fiskalną na miotłę, sami sobie winni, z tego co wiem co zostali chwalą sobie i atmosferę i zarobki a jeśli chodzi o sprzedaż w piekarni to aż brzydko pachnie konkurencją nieładnie nieładnie.Znam dużo piekarni ze względu na charakter pracy i ta ma całkiem przyzwoity poziom, Pozdrawiam szefową i piekarzy.

klijent

Chleby żytnie naprawde dobre pochwalic piekarzy ipozdrawiam miłe panie z Sienkiewicza

pracuje kilkanascie lat fakt nowych osob sporo ale nie tak zle atmosfera spoko szefowa poszla po rozum do glowy i pozwalniała najgorszych i brawo za zwolnionych kierownikow co tylko kase brali zarobki jak na Michałowo b dobre nie wypisujcie bzdur

Ona
@pracownik

Ona ich nie zwalniala oni sami odeszli wystarczy zobaczyć że połowa pracowników w drugiej piekarni robi i jest zadowolona

Kaśka
@pracownik

To nie wiem jakie musisz mieć tam względy pewnie jesteś jej donosicielem

Kierowniki

Kierownik sami odeszli hehehe

Jaś

Do rzyczenia a może życzenia hihi hihi wątpię abyś czekał 15 minut, kto normalny czeka 15 minut, chyba że kolejka była :) pozdrowienia dla wszystkich pracowników!!! Chlebek przepyszny!!!!

Dorota

No ni się też zdarzyło czekać dziewczyny stały młode przy jakiejś maszynie i się śmiały. No może z 5 minut czekałam

Dotota

Też mi się tak trafialo tylko czekałam z 5.-6min

Smieszek
@Dorota

Śmiać się już nie można!!!!!!

aaaa

pudło ALKA na urlopie abo ci sie sniło

Dorota
@Dotota

Dorota jak piszesz różne komentarze to zmień imię chociaż hihihihi

Magda
@aaaa

Hahahahahaha Alka na urlopie hahaha

Kamil

Piszcie co chcecie, ale chleb żytni najlepszy na Podlasiu!!!!! Nigdzie nie spotkałem tak dobrego towaru porostu fenomen.

daniel

Bylem w sklepie na giełdzie gdzie doznalem miłego zaskoczenia.Pani mila sympatyczna potrafiąca zachwalic towar i pomoc dokonać wyboru.Naprawde super obsluga.

Tadzio
@daniel

Ta Pani jest prawdziwym skarbem w tej firmie. Pozdrawiam :*

nie tak żle kasa ok teraz atmofera spoko jak niekturych nie ma niech popisują sie w MAI powodzenia nam dobrze

Bzdury piszecie,. pracy jest dużo ale jest dobra atmosfera, pieczywo dobre. Ale jak zawsze wszystkim nie dogodzisz. Kto chce ten pracuje. Pracownik

AAAA

pracuje od dawna ale nie widzialam na czarno zatrudnionych jak nie umowa o prace to zlecenie co do pieniedzy mozna sie dogadac nie tak zle kto sra we wlasne gniazdo znajdz se inna prace

Kamil
@AAAA

A kto się przyzna że na czarno robi zastanów się......

• Jak się pracuje w Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piekarnia Ziarenko Sp. z o.o. (Firma zamknięta)