Opinie o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Jesteśmy łódzką firmą, która na rynku transformatorów funkcjonuje od 60 lat. Przedmiotem działalności naszej spółki jest produkcja, modernizacje, remonty oraz pełna diagnostyka olejowych transformatorów mocy. ZREW produkuje transformatory mocy dla sieci dystrybucyjnych, transformatory blokowe dla elektrowni i elektrociepłowni o mocy do 120 MVA i napięciu do 145 kV oraz transformatory specjalne, piecowe i przystosowane do zasilania układów prostownikowych. ZREW Transformatory S.A. jest częścią grupy R&S International Holding.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

zguba

wazne zeby sie nie pogubic

Xxx

Ech. Politykiem to ty niebedziesz. Zamiast trzymac Asa w rękawie na dyrektora. Ty. To już ujawniłeś.

@Xxx

Niech wie że my wiemy jakim hipokrytą i arcy łotrem jest. A poza tym od momentu przewinienia jest określony czas kiedy można wyciągnąć konsekwencje w stosunku do obwinonego. Bedzie to też sprawdzian z etyki dla dyrektora generalnego. Zobaczymy czy są równi i równiejsi.

Xxx
@Nikt

Oj uwierz mi ze są równi i równiejsi dla Prezesa.

Nikt

Witaj niewyrobniku! Po tym co piszesz od razu widać ze jestes powiązany z zarządem. (usunięte przez administratora)Wyrobnicy nie jeżdżą służbowymi autami i nie maja żadnych profitów, premi, dewident. Ciężko pracują za najniższą krajową w fatalnych warunkach (usunięte przez administratora)Wiec mają prawo być sfrustrowani będąc tanią siłą roboczą i zmęczeni ciągłymi bredniami o remoncie ZREWu.(usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w ZREW Transformatory S.A.?

Czekają nas dwie zmiany! Zmiana prezesa i zmiana dyrektora produkcji.

Witam wszystkich ,zmiany są ale niestety na gorsze.Dyr.produkcji nie miał nigdy doczynienia z produkcją transforamatorów ,nawet możliwości zobaczenia jak się produkuje takie trafo w innych firmach,stąd te absurdalne decyzje .Gość powinien zająć się tym co robi najlepiej, czyli pilnowanie porządku na placu, może "nowy odpowiedzialny " za ZREW z ramienia właściciela wreszcie zobaczy że to nie idzie w dobrą stronę.Zrew to kiedyś była dobra marka,zamawiały u nas największe polskie i nie tylko firmy,nie płaciliśmy kar umownych, które zniszczą Naszą firmę.PANOWIE WŁAŚCICIELE PRZEJŻYJCIE NA OCZY,bo w przyszłym roku tej firmy nie będzie,stracicie dużo forsy.

pracownik ZREW
@pracownik

Nareszcie ktoś pisze o sprawie która męczy załogę,Nowi dyrektorzy i sam prezes nie mają pojecia o kierowaniu ludźmi z dużym potencjałem i pokładami dobrych pomysłów.Może związki zawodowe /dwa w tym zakładzie/zorganizują spotkanie z właścicielem, podobno będzie w Łodzi 28.11.2019r.

Ktoś
@pracownik ZREW

Proponuję na ręce związkowców złożyć nasze zapytania i obawy o dalsze losy firmy do właścicieli firmy. Jest wielce prawdopodobne że oni nie zdają sobie sprawy jakie miernoty w ich imieniu zarządzają ZREW!

stary pracownik ZREW
@Ktoś

Witam wszystkich czytających i śladzących wątek ZREW,napewno jest to dobry pomysł aby na ręce przewodniczących związków zawodowych złożyć pismo z pytaniami i wyrazić obawy o przyszłość firmy pod rządami Panów prezesów i dyrektorów,pytanie tylko czy właściciel dostanie do rąk takie pismo,czy będzie wyrzucone do kosza?A może lepiej napisać e-mail,ten napewno dojdzie do zainteresowanych i nie będzie ingerencji w jego treść.Jak powszechnie wiadomo tabelki przedstawiane Szwajcarom wyglądają bardzo dobrze natomiast rzeczywistość jest inna,kondycja finansowa jest b. zła i nie mówię tu o podwyżkach płacy ,tylko o braku zapłaty dla firm zewnętrznych za wykonywane usługi i pracę które wykonują dla zakładu ,brak zapłaty za materiały do produkcji transformatorów.Napewno trzeba interwencji ,pomyślmy jak to zrobić?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZREW Transformatory S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
Korpo Szczur

28 listopada odbędzie sie spotkanie z pracownikami. Czyżby nasz Wielce Czcigodny Prezes zlitował się nad naszą umeczoną fabryką i raczył podać sie do dymisji. Oby tak sie stało bo dalsze rządy architekta wielkiego innowacyjnego ZREWu skończą się kompromitacją!

Nie dla zrew

Praca odbywa sie w systemie 3 zmianowym. Stawka godzinowa to 18 brutto. Taką stawkę mają pracownicy lub nieco wyższa z kilku letnim stażem. Brak możliwości rozwoju pod kątem awansu czy też finansowym. Atmosfera w pracy jest jedna z gorszych. Agresywne zachowania wobec młodych i nowych pracowników to norma. Nie przestrzeganie zasad BHP. Dziwię się , że inspekcja pracy nie ma tam własnego biura.

Edward
@Nie dla zrew

Czy za pracę w takim systemie są jakieś dodatki finansowe, premie za frekwencje lub za dobre wyniki? Napisz proszę o możliwościach dorobienia do stawki, którą podałeś.

@Edward

Nie ma żadnych nagród ani premii. Ta firma potrzebuję (usunięte przez administratora)siły roboczej. Tutaj nie ma znaczenia jakość liczy sie tempo! Z tego powodu Polskich specjalistów zastępuje (usunięte przez administratora). Dni tej firmy są już policzone.

@Nie dla zrew

Witam wszystkich zainteresowanych,a może czas najwyższy zainteresować PIP mobbingiem w firmie, dyr.S.nakłada na pracownika coraz więcej i jeszcze trzeba zwrócić uwagę że terminy ,są awykonalne,z tym zarządem szybko firma upadnie.Nie polecam pracy w tej firmie.

Na stronie firmowej http://zrew-transformatory.pl/praca/, jest ogłoszenie o naborze na stanowisko Pomocnika produkcji na montażu części aktywnej. Czy podpowiecie jak wygląda ta praca i czy przy brakuj doświadczenia jest szansa na zatrudnienie?

Hellena

Pytanie do pracowników produkcyjnych- warto aplikować na nawijacza? I czy to prawda że kadra kierownicza z ABB z działu FF przeszła do Was? Jakie są stawki na tzw."dzień dobry" i na ile iem jest praca. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Aneta
@Hellena

Co prawda nie jestem pracownikiem produkcyjnym w ZREW Transformatory, ale wiem, że będziesz mogła liczyć na dobre warunki zatrudnienia. Należy do nich między innymi: opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie wstępu do wielu obiektów sportowo-rekreacyjnych w ramach pakietów sportowych MULTISPORT, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne oraz paczki dla dzieci i wiele innych. Natomiast jeśli chodzi o bardziej szczegółowe kwestie, to musimy poczekać, aż ktoś lepiej zorientowany zechce coś od siebie dodać. A może już złożyłaś tam CV?

@Aneta

Nie złożyłam jeszcze aczkolwiek planuję to zrobić. Jakie są szanse na zatrudnienie gdy ma się wieloletnie doświadczenie na produkcji?

Kamil
@Hellena

Zawsze warto aplikować. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się bezpośrednio od rekruterów jakie warunki zatrudnienia proponują i będziesz mogła zdecydować, czy Ci dopowiadają. Pamiętaj, że na tym stanowisku musisz mieć uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych. Daj znać co decydowałaś.

@Kamil

Kamil. Bardzo Cię proszę o informację na ile zmian jest praca. Nie ukrywam że bardzo by mi zależało na pracy w tym zakładzie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Kamil

Kamil. Uprawnienia mam od bardzo dawna????

Kamil
@Hellena

Niestety w tej kwestii Ci nie pomogę, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy ZREW Transformatory. Myślę, że najlepiej jakby przedstawiła to osoba, która tam pracuje. Finalnie zdecydowałaś się aplikować? Myślę, że warto to zrobić, tym bardziej że czas ucieka.

TeaL'c
@Hellena

Warto .... ? Zalezy czego oczekujesz. Kokosow nie ma, ale ..... Umowa o prace, srodki ochrony, badania itp ... pelen legal. Na start dostaniesz tyle ile sobie wynegocjujesz. Jesli tego zaniechasz dadza Ci cos ok 19-21 zl w zaleznosci od umiejetnosci i doswiadczenia. Po okresie probnym mozna liczyc na 10-15% w gore. Wyplata jest na czas. Nawijalnia pracuje w trybie 3-zmianowym, aczkolwiek nie wszystkie zmiany maja pelna obsade, wiec szanse na zatrudnienie nalezy uznac za duze. TAK, Prawda. Pojawily sie jakies osoby z przeszloscia w ABB, podobnie jak tam, pojawili sie ludzie z przeszloscia zrewowska. Naturalna migracja kadr pomiedzy firmami tej samej, rzadkiej, branzy w obrebie jednego miasta. Bardziej martwilaby mnie kadra z cukierni lub wytworni kaloszy.

Daniel
@TeaL'c

Nigdy w życiu nie dostaniesz więcej niż 18-19zl brutto kolego. Po okresie próbnym żadnej podwyżki też nie zobaczysz wiem bo tam pracuje. Kadra zrew-owska jest wymieniana na ludzi z ABB bo to koledzy prezesa... Firma oszczędza na wszystkim a dofinansowanie do wczasów jak i bony dopiero po przepracowanym roku.

Ya ya
@TeaL'c

jak tak przyglądam się z boku już jako były pracownik to jestem pewny że nowa kadra kierownicza pracowała w wytwórni lewych kaloszy a nie w ABB

Hellena

Mam kilka pytańdo pracowników. Czy warto aplikować na stanowisko nawijacza? Jaka jest stawka na tzw."dzień dobry". Na ile zmian jest praca? I jakie szanse na pracę ma były pracownik ABB. Dzięki i pozdrawiam

Julian

Witam,dostalem propozycje pracy jako Nawijacz,stawka na start 20zl netto.Chcialbym sie zapytac pracownikow o atmosfere ,fundusz socjalny i nadgodziny w weekendy?

TeaL'c
@Julian

Nadgodziny oczywiscie sa, i to nie tylko w weekendy, ale rowniez w tygodniu i tak samo wynagradzane. Jedynie ich ilosc jest ograniczona. Firma oczywiscie posiada fundusz socjalny. "Zapomogi" swiateczne, wczasy pod grusza, czasem jakas impreza zakladowa, ale to wszystko po uplywie 1 roku od podjecia pracy. Oczywiscie szalu nie ma, jakies srodki sa ale daleko im do kokosow. Jest tez dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej i karty typu multisport, ale to juz chyba z innego funduszu (pewnosci nie mam). Atmosfera na dzialach jeszcze jest wzglednie dobra, przynajmniej miedzy szeregowymi pracownikami. Ludzie naogol przyjazni i zyczliwi. Jak trzeba to pomoga. To stan na dzis, co bedzie za miesiac .... trudno powiedziec, bo trwa wymiana kadry zarzadzajacej sredniego szczebla i jeszcze trudno powiedziec jak bedzie sie ukladala wspolpraca z i ... pod nowym kierownikiem. BTW: stawka jaka Ci zaproponowano jest jednak stawka brutto a nie netto.

Aneta
@TeaL'c

Dobrze, że postanowiłeś pomóc użytkownikowi @Julian. Twój post wniósł bardzo wiele do bieżącej dyskusji. Po Twoim wpisie można również wywnioskować, że już jakiś czas pracujesz w ZREW Transformatory. Zdradzisz nam, na jakim konkretnie stanowisku sprawujesz swoje obowiązki? Na stronie firmy znalazłam informację, że każdy pracownik dostaję umowę o pracę. Sprecyzuj więc - czy na taki rodzaj umowy można liczyć już od pierwszego dnia pracy?

@Nikita

Widzę, że prawda w oczy kole. Która część usuniętej opinii naruszała regulamin? Ta o układzie czerwonych literek? Czy ta o braku zaangażowania najwyższego kierownictwa i unikaniu odpowiedzialności? Bo chyba nie ta o fabrykowaniu tabelek pokazywanych właścicielowi żeby uratować własne stołki? (usunięte przez administratora)

TOMY

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Transformatory produkujemy za miliony zlotych a ganiaja nas jak przy produkcji paszy dla swin

Nik
@TOMY

Zwolnić cały zarząd

@Nik

W pierwszej kolejności powinien wywalić dyscyplinarnie z roboty kadrę średniego szczebla która prowadzi sabotaż na zlecenie ich dawnych mocodawców.

Szukajacy pracy

Witam chciałbym złożyć CV w ZREW.Czy jest szansa że zarobie ponad 2000 na 3 zmiany?I czy jest jakiś socjal?Panowie i Panie ABB czy ZREW,pomożecie w wyborze.Z góry dziekuje.

Kubbos
@Szukajacy pracy

Osobiście wybrałem ABB..po 4 latach stawka 23 zł brutto na godzinę ale brak jakiejkolwiek premi.Benefity jak w ZREW , atmosfera jest ok.

Pedolino
@Szukajacy pracy

Bez dwóch zdań ABB . Tam przynajmniej produkuje sie zgodnie z panującymi zasadami technologicznymi . A w Zrew to aby szybciej wstawić do pieca zero jakości i heja liczą się tylko tabelki ...

Od dłuższego czasu pracuje w tej firmie i nie jest JESZCZE az tak źle jak piszą i mówią inni ( zależy to pewnie od działu na którym się jest) jedno co zauważyłem to słaba stawka godzinowa, fundusz socjalny przysluguje dopiero po przepracowanym roku (przy zatrudnieniu nikt tego nie ujawnił) park narzędziowy stary, a ostatnim czasy firma (szefostwo) obstawia się swoimi ludźmi którzy zostali z innych firm wyproszeni i lądują na ciepłej posadce w Zrewie - polityka godna podziwu ale niestety negatywnego. Odkad odeszło dwóch prezesów (którzy spinali całą firmę i wszystko się kręciło) firma idzie w złym kierunku.

Stary pracownik firmy Zrew

zgodzę się z przedmówcą, Tych dwóch dyrektorów było ok, jedynie można zarzucić brak komunikacji z załogą odnośnie postępu w nowe technologie.Ale nikomu krzywdy nie zrobili i mieli ogromną wiedzę w produkcji transformatorów.W tej chwili panuje chaos, postępowanie wobec starych pracowników, a zarazem wspaniałych fachowców jest delikatnie mówiąc nie właściwe,jezeli to się nie zmieni to ludzie odejdą do konkurencji.A wtedy cały trud budowania dobrej marki firmy ZREW zostanie zniszczony.Dziwię się Szwajcarom że tabelki w exelu (które przekłamują rzeczywistość)są ważniejsze od najlepszych fachowców od budowy transformatorów.Takich zasobów ludzi z wiedzą i potencjałem się nie odbuduje,ale tego w NBA nie uczą.A szkoda.

Zupełnie nikt

Informacja dla zarządu, rady nadzorczej, prezesa, pracowników firmy ZREW transformatory! Żółte kamizelki stały się formą protestu i niezadowolenia. Dziś wszyscy pracownicy ZREW zakładają żółte kamizelki aby uświadomić zarządzającym firmą nasze niezadowolenie z zarobków, warunków pracy i katastrofanej kondycji firmy będącej efektem fatalnego zarządzania.

10XN

I jak tam pod rządami Grzesia ? Pewnie już wprowadza bardzo wysokie standardy produkcyjne trzech czerwonych liter ? Głowa do góry i zrewować dalej, szybciej, więcej bo elektrownia czeka na nowy transformator...

Draco
@10XN

Osobiście podejrzewam że Grześ ma znikomą wiedze w temacie zarządzania taką firmą jak ZREW borykającą się na dodatek z problemami technicznymi.

ZLEW
@10XN

W przeciwieństwie do Zr.. to firma AB... oferuje solidna jakość .Nikt nie pogania pracowników jak świenie do chlewu . i Przy tym jeszcze oczekuje jakości . Nie wiem jak do tej pory ta firma istnieje , nie nazwał bym was Fabryka a Manufakturą , wszytko na sztukę aby szybciej zeby poszła kolejna sztuka do pieca .

TOMY

Skladamy transformatory za miliony a Ganiaja nas jak przy produkcji paszy dla swin

Anna Kustosz

Ja pracowałam w tej firmie 27 lat. Odeszłam w 2003 r i wspominam pracę w ZREW ie bardzo dobrze. Ludzie byli wobec siebie życzliwi. Z przykrością czytam opinie o firmie często niepochlebne. Czyżby się aż tak zmieniło? Może przesadzacie. Pozdrawiam tych którzy mnie jeszcze pamiętają.

Smerfetka.

Zdecydowanie odradzam tracić czas na szukanie tam pracy. W ogłoszeniu co innego, podczas rozmowy (żenującej) wychodzi prawda. "Oddzwonimy bez względu na wynik rekrutacji". Nie czuję urazy, że nie oddzwoniliście, i tak bym nie podjęła tam zatrudnienia :)

wolny od zrewu

wreszcie się doczekałem dwóch d...ów z zarządu wyleciało, jeszcze pora na dwóch "wykształconych"kierowników z produkcji.

Abaddon
@wolny od zrewu

Jeszcze kierwa będziecie za nimi płakać. Zobaczycie jak pod rządami ABB się odnajdziecie. Za rok góra półtora będziecie szukać pracy. Taka to kadra zarządzająca zasili ta firmę. Zobaczycie....

wfsdfsdfsd
@Abaddon

Akurat te 'rządy ABB' będą sprawować jedni z bardziej doświadczonych i wieloletnich pracowników biznesu transformatorowego. ZREW chyba powymiatał SPTy na polskim rynku a ABB straciło wszystko. Nie krytykowałbym tych zmian jako, że panowie rządzący doprowadzili akurat ABB do piku sprzedażowego. Zrew to co najwyżej może się cieszyć że takich udało im się pozyskać.

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w ZREW Transformatory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZREW Transformatory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZREW Transformatory S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZREW Transformatory S.A.