ZREW Transformatory S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy ZREW Transformatory S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ZREW Transformatory S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ZREW Transformatory S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nikt Nowy wpis
@Pytanie

Jak jesteś córką związkowca lub kolegą z poprzedniej firmy to przyjmą cię natychmiast.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Bolek Nowy wpis
@Nikt

Zatrudniony kolega kogoś z Zarządu zajmuje się pozorowaniem zakupów ze Skandynawii ,problem w tym że nie mamy certyfikatu ma działanie na tym rynku,pensja leci"na pewno nie mała",poziom zadowolenia Zarządu "master",a w laboratorium kierowniczka nie będzie pracować sama ,ten etat uzasadniony.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.
 Pytanie

Czy ZREW Transformatory S.A. organizuje staże dla studentów?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w ZREW Transformatory S.A.?

Pomocna?
TakNie14
Zgłoś
Nick
@Pytanie

Czekają nas dwie zmiany! Zmiana prezesa i zmiana dyrektora produkcji.

Pomocna?
Tak28Nie
Zgłoś
pracownik
@Pytanie

Witam wszystkich ,zmiany są ale niestety na gorsze.Dyr.produkcji nie miał nigdy doczynienia z produkcją transforamatorów ,nawet możliwości zobaczenia jak się produkuje takie trafo w innych firmach,stąd te absurdalne decyzje .Gość powinien zająć się tym co robi najlepiej, czyli pilnowanie porządku na placu, może "nowy odpowiedzialny " za ZREW z ramienia właściciela wreszcie zobaczy że to nie idzie w dobrą stronę.Zrew to kiedyś była dobra marka,zamawiały u nas największe polskie i nie tylko firmy,nie płaciliśmy kar umownych, które zniszczą Naszą firmę.PANOWIE WŁAŚCICIELE PRZEJŻYJCIE NA OCZY,bo w przyszłym roku tej firmy nie będzie,stracicie dużo forsy.

Pomocna?
Tak25Nie1
Zgłoś
pracownik ZREW
@pracownik

Nareszcie ktoś pisze o sprawie która męczy załogę,Nowi dyrektorzy i sam prezes nie mają pojecia o kierowaniu ludźmi z dużym potencjałem i pokładami dobrych pomysłów.Może związki zawodowe /dwa w tym zakładzie/zorganizują spotkanie z właścicielem, podobno będzie w Łodzi 28.11.2019r.

Pomocna?
Tak24Nie1
Zgłoś
Ktoś
@pracownik ZREW

Proponuję na ręce związkowców złożyć nasze zapytania i obawy o dalsze losy firmy do właścicieli firmy. Jest wielce prawdopodobne że oni nie zdają sobie sprawy jakie miernoty w ich imieniu zarządzają ZREW!

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
stary pracownik ZREW
@Ktoś

Witam wszystkich czytających i śladzących wątek ZREW,napewno jest to dobry pomysł aby na ręce przewodniczących związków zawodowych złożyć pismo z pytaniami i wyrazić obawy o przyszłość firmy pod rządami Panów prezesów i dyrektorów,pytanie tylko czy właściciel dostanie do rąk takie pismo,czy będzie wyrzucone do kosza?A może lepiej napisać e-mail,ten napewno dojdzie do zainteresowanych i nie będzie ingerencji w jego treść.Jak powszechnie wiadomo tabelki przedstawiane Szwajcarom wyglądają bardzo dobrze natomiast rzeczywistość jest inna,kondycja finansowa jest b. zła i nie mówię tu o podwyżkach płacy ,tylko o braku zapłaty dla firm zewnętrznych za wykonywane usługi i pracę które wykonują dla zakładu ,brak zapłaty za materiały do produkcji transformatorów.Napewno trzeba interwencji ,pomyślmy jak to zrobić?

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ZREW Transformatory S.A.