ZREW Transformatory S.A.

2 Dodaj opinię

Pytania do firmy ZREW Transformatory S.A.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w ZREW Transformatory S.A.?

Pomocna?
TakNie12
Zgłoś
Nick
Nazwa działu: Marketing
@Pytanie

Czekają nas dwie zmiany! Zmiana prezesa i zmiana dyrektora produkcji.

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Witam wszystkich ,zmiany są ale niestety na gorsze.Dyr.produkcji nie miał nigdy doczynienia z produkcją transforamatorów ,nawet możliwości zobaczenia jak się produkuje takie trafo w innych firmach,stąd te absurdalne decyzje .Gość powinien zająć się tym co robi najlepiej, czyli pilnowanie porządku na placu, może "nowy odpowiedzialny " za ZREW z ramienia właściciela wreszcie zobaczy że to nie idzie w dobrą stronę.Zrew to kiedyś była dobra marka,zamawiały u nas największe polskie i nie tylko firmy,nie płaciliśmy kar umownych, które zniszczą Naszą firmę.PANOWIE WŁAŚCICIELE PRZEJŻYJCIE NA OCZY,bo w przyszłym roku tej firmy nie będzie,stracicie dużo forsy.

Pomocna?
Tak21Nie1
Zgłoś
pracownik ZREW Nowy wpis
@pracownik

Nareszcie ktoś pisze o sprawie która męczy załogę,Nowi dyrektorzy i sam prezes nie mają pojecia o kierowaniu ludźmi z dużym potencjałem i pokładami dobrych pomysłów.Może związki zawodowe /dwa w tym zakładzie/zorganizują spotkanie z właścicielem, podobno będzie w Łodzi 28.11.2019r.

Pomocna?
Tak20Nie1
Zgłoś
Ktoś Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@pracownik ZREW

Proponuję na ręce związkowców złożyć nasze zapytania i obawy o dalsze losy firmy do właścicieli firmy. Jest wielce prawdopodobne że oni nie zdają sobie sprawy jakie miernoty w ich imieniu zarządzają ZREW!

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
stary pracownik ZREW Nowy wpis
@Ktoś

Witam wszystkich czytających i śladzących wątek ZREW,napewno jest to dobry pomysł aby na ręce przewodniczących związków zawodowych złożyć pismo z pytaniami i wyrazić obawy o przyszłość firmy pod rządami Panów prezesów i dyrektorów,pytanie tylko czy właściciel dostanie do rąk takie pismo,czy będzie wyrzucone do kosza?A może lepiej napisać e-mail,ten napewno dojdzie do zainteresowanych i nie będzie ingerencji w jego treść.Jak powszechnie wiadomo tabelki przedstawiane Szwajcarom wyglądają bardzo dobrze natomiast rzeczywistość jest inna,kondycja finansowa jest b. zła i nie mówię tu o podwyżkach płacy ,tylko o braku zapłaty dla firm zewnętrznych za wykonywane usługi i pracę które wykonują dla zakładu ,brak zapłaty za materiały do produkcji transformatorów.Napewno trzeba interwencji ,pomyślmy jak to zrobić?

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ZREW Transformatory S.A.