2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 82 159 5 1

Opinie o ZREW Transformatory S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ZREW Transformatory S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Bimber Nowy wpis

Odradzam prace z zlew wszędzie klan rodzinny a nowych ganiają jak przy produkcji pralek a produkujemy transformatory za miliony złotych,przy takich kiepskiej jakosci rdzeni i poganianiu człowiek ma dosc

Tak1Nie
Wyrobnik

Witam towarzyszy niedoli. Jeżeli myślicie że coś się zmieni na lepsze to odpowiadam NIE, jesteśmy Szwajcarską strefą ekonomiczną ( specjalną ). Idziemy w stronę korporacji gdzie tabelki i zestawienia mają znaczenie , człowiek rzecz nabyta na wschodzie ludzi dużo. Tylko bul prze zemnie przemawia i pytam dla czego firma z 60 letnią tradycją idzie na dno. Lider w produkcji transformatorów jest RENEGATEM* (usunięte przez administratora). Nikt tu nie poda się do dymisji bo to jest zarezerwowane dla ludzi honoru , a tu takich nie ma i w dodatku doprowadzają ludzi do rozpaczy i upodlenia. 13:30 dziś sztuczne ognie zapraszam.

Tak27Nie1
NIewyrobnik
@Wyrobnik

Żal mi Wyrobników których buli gdy ktoś chce przesadzić ich z 60 letniego fiata do chociażby dużo nowocześniejszej skody.Widać,że tyłki przyrosły im do zdezolowanych foteli a przez zabrudzone szyby nie mogą dostrzec że wybudowano autostrady i wyprzedzają ich nowoczesne auta. Ale, kiedyś fiat był szczytem marzeń.Przecież jechał. Wyrobnicy chcieliby Japonii ale nie mają wiedzy a zwłaszcza chęci aby dowiedzieć się co oznacza renegat a co ronin. Byłem o 13.30 zobaczyć "sztuczne ognie". Nie było niestety ale za to była zwięzła informacja o przyczynach obecnych problemów ZREW oraz o planach naprawczych. Dziwię się że prezesi i dyrektorzy nie namierzają tych kilku "Wyrobników", którzy psują atmosferę i opinie o firmie oraz sieją zamęt. Wyrobników najwyższy czas wymienić na kompetentnych i chcących osiągnąć sukces z tą firmą. Wyrobnicy niech idą do tam gdzie ich zechcą zatrudnić, w co wątpię.

Tak4Nie44
@NIewyrobnik

Witam,jak widzę kolega ściśle powiązany towarzysko albo krótkowzroczny żeby nie widzieć problemu.Papier wszystko przyjmie plany naprawcze są przedstawione zobaczymy ile z tych zapowiedzi zostanie zrealizowanych.Pozdrawiam załogę zrew

Tak35Nie1
stary pracownik ZREW
@NIewyrobnik

Nikt nie pisze nieprawdy.Faktem jest że płaciliśmy kary umowne,a co do namierzania to bardzo proszę zwrócić uwagę że portal jest anonimowy,bo w przeciwnym wypadku taki pracownik byłby szykanowany.

Tak27Nie1
@NIewyrobnik

Nie wiem co brałeś czy paliłes przed napisaniem tego komentarza, ale ja chce to samo.

Niewyrobnik
@pracownik ZREW

Widzę że Wyrobnicy łączą siły w hejtowaniu kogokolwiek kto chce pomóc w remoncie ZREW. NIe trzeba być 'powiązanym' aby rozumieć co się mówiło na spotkaniu ( a było jasno i otwarcie o karach, problemach i działaniach ale widać zbrakło chęci słuchania ze zrozumieniem ). Wystarczy być związanym z tą firma i wspierać remont zREW a nie hejtować i kibicować aby spisany plan na papierze się nie udał. Ogarnijcie się , nie zatruwajcie tej firmy swoimi frustracjami Czas zezłomować fiata i do roboty aby na skode zarobić. Ze zrewoskimi pozdrowieniami od niepowiązanego NIewyrobnika

Tak1Nie40
@Niewyrobnik

Jak widać Pan Prezes jak zwykle w dobrym nastroju,dobra zmiana NOWYCH PANÓW.????

Tak25Nie
anty_wyrobnik
@Wyrobnik

Ci ludzie to wyprowadzili was z dołka bo byliście w takim kanale ze to ludzkie pojecie przechodzi, następnym razem jak przyjdziesz po robocie i otworzysz dwa zubry i pomyślisz jaka jestem żałosna pierdołka i pomyślisz na kogo zwalić swoje przegrane życie to się zastanów na kogo piszesz...smutne to bardzo ale taka jest prawda jak ktoś myśli ze kiedyś lata temu naprawiał lampowe rubiny to jest fachura z nie tej ziemi. A i weź się do roboty jeden z drugim bo niedługo sam z kumplami z Ukrainy zostaniesz!!!

Tak6Nie24
@anty_wyrobnik

Ci, że tak powiem ludzie doprowadzą do upadku,transformatorów na placu coraz mniej,i co wtedy,wyprzedaż majątku czy pożyczka z Reszta.Polityka kródkowzroczna nie mająca nic wspólnego z poważnym biznesem.Poprzednia ekipa chociaż inwestowała w ZREW a nie wypinała pierś do niezależnych orderów.

Tak20Nie2
xx
@anty_wyrobnik

Ląduj koleś na jakim paliwie latasz?a chyba na tym Żubrze i ????uważaj na te bajki w tym Rubinie - ogłupiają !!!!!

Tak18Nie4
@xx

Masz rację pan prezes po Żubrze ogląda w Rubinie jakieś pierdoły o żabkach i próbuje zainteresować tym innych.

Tak18Nie6
Bolek Nowy wpis
@anty_wyrobnik

I co ,przeglądam stare posty,a tu taki kwiatek,cyt."Ci ludzie to wyprowadzili was z dołka bo byliście w takim kanale ze to ludzkie pojecie przechodzi", koniec cytatu.A teraz wspaniały Zarząd zrobił 9.5 mln długu i może uda się przetrwać jeszcze że dwa miesiące,i narobić jeszcze trochę zamieszania .Pensja leci, a (usunięte przez administratora) składają rdzeń.Dziękujemy Panie Dyrektorze handlowy za ciepłe słowa ,teraz wiemy co o Nas myśli Zarząd.

Tak7Nie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ZREW Transformatory S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Jak jesteś córką związkowca lub kolegą z poprzedniej firmy to przyjmą cię natychmiast.

Tak6Nie
Bolek Nowy wpis
@Nikt

Zatrudniony kolega kogoś z Zarządu zajmuje się pozorowaniem zakupów ze Skandynawii ,problem w tym że nie mamy certyfikatu ma działanie na tym rynku,pensja leci"na pewno nie mała",poziom zadowolenia Zarządu "master",a w laboratorium kierowniczka nie będzie pracować sama ,ten etat uzasadniony.

Leon

@Kulfon Przecież firmy z reguły zastrzegają sobie, że będą kontaktowały się z wybranym kandydatem.

Kulfon

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja Brak jakiekolwiek informacji zwrotnej sama rozmowa chaotyczna nie przygotowana Wynagrodzenia proponowane na żenującym poziomie kasierki w markecie

Tak6Nie
C
@Kulfon

Jeśli można wiedzieć na jakie stanowisko kolega aplikował?

Tak1Nie
zguba

wazne zeby sie nie pogubic

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.

Czy ZREW Transformatory S.A. organizuje staże dla studentów?

Tak9Nie
Xxx

Ech. Politykiem to ty niebedziesz. Zamiast trzymac Asa w rękawie na dyrektora. Ty. To już ujawniłeś.

@Xxx

Niech wie że my wiemy jakim hipokrytą i arcy łotrem jest. A poza tym od momentu przewinienia jest określony czas kiedy można wyciągnąć konsekwencje w stosunku do obwinonego. Bedzie to też sprawdzian z etyki dla dyrektora generalnego. Zobaczymy czy są równi i równiejsi.

Tak12Nie
@Nikt

Oj uwierz mi ze są równi i równiejsi dla Prezesa.

Nikt

Witaj niewyrobniku! Po tym co piszesz od razu widać ze jestes powiązany z zarządem. (usunięte przez administratora)Wyrobnicy nie jeżdżą służbowymi autami i nie maja żadnych profitów, premi, dewident. Ciężko pracują za najniższą krajową w fatalnych warunkach (usunięte przez administratora)Wiec mają prawo być sfrustrowani będąc tanią siłą roboczą i zmęczeni ciągłymi bredniami o remoncie ZREWu.(usunięte przez administratora)

Tak25Nie3

Ile jest zmian w ZREW Transformatory S.A.?

TakNie14
Nick
@Pytanie

Czekają nas dwie zmiany! Zmiana prezesa i zmiana dyrektora produkcji.

Tak28Nie
@Pytanie

Witam wszystkich ,zmiany są ale niestety na gorsze.Dyr.produkcji nie miał nigdy doczynienia z produkcją transforamatorów ,nawet możliwości zobaczenia jak się produkuje takie trafo w innych firmach,stąd te absurdalne decyzje .Gość powinien zająć się tym co robi najlepiej, czyli pilnowanie porządku na placu, może "nowy odpowiedzialny " za ZREW z ramienia właściciela wreszcie zobaczy że to nie idzie w dobrą stronę.Zrew to kiedyś była dobra marka,zamawiały u nas największe polskie i nie tylko firmy,nie płaciliśmy kar umownych, które zniszczą Naszą firmę.PANOWIE WŁAŚCICIELE PRZEJŻYJCIE NA OCZY,bo w przyszłym roku tej firmy nie będzie,stracicie dużo forsy.

Tak25Nie1
@pracownik

Nareszcie ktoś pisze o sprawie która męczy załogę,Nowi dyrektorzy i sam prezes nie mają pojecia o kierowaniu ludźmi z dużym potencjałem i pokładami dobrych pomysłów.Może związki zawodowe /dwa w tym zakładzie/zorganizują spotkanie z właścicielem, podobno będzie w Łodzi 28.11.2019r.

Tak24Nie1
Ktoś
@pracownik ZREW

Proponuję na ręce związkowców złożyć nasze zapytania i obawy o dalsze losy firmy do właścicieli firmy. Jest wielce prawdopodobne że oni nie zdają sobie sprawy jakie miernoty w ich imieniu zarządzają ZREW!

Tak21Nie
stary pracownik ZREW
@Ktoś

Witam wszystkich czytających i śladzących wątek ZREW,napewno jest to dobry pomysł aby na ręce przewodniczących związków zawodowych złożyć pismo z pytaniami i wyrazić obawy o przyszłość firmy pod rządami Panów prezesów i dyrektorów,pytanie tylko czy właściciel dostanie do rąk takie pismo,czy będzie wyrzucone do kosza?A może lepiej napisać e-mail,ten napewno dojdzie do zainteresowanych i nie będzie ingerencji w jego treść.Jak powszechnie wiadomo tabelki przedstawiane Szwajcarom wyglądają bardzo dobrze natomiast rzeczywistość jest inna,kondycja finansowa jest b. zła i nie mówię tu o podwyżkach płacy ,tylko o braku zapłaty dla firm zewnętrznych za wykonywane usługi i pracę które wykonują dla zakładu ,brak zapłaty za materiały do produkcji transformatorów.Napewno trzeba interwencji ,pomyślmy jak to zrobić?

Tak20Nie
Korpo Szczur

28 listopada odbędzie sie spotkanie z pracownikami. Czyżby nasz Wielce Czcigodny Prezes zlitował się nad naszą umeczoną fabryką i raczył podać sie do dymisji. Oby tak sie stało bo dalsze rządy architekta wielkiego innowacyjnego ZREWu skończą się kompromitacją!

Tak23Nie1
Nie dla zrew

Praca odbywa sie w systemie 3 zmianowym. Stawka godzinowa to 18 brutto. Taką stawkę mają pracownicy lub nieco wyższa z kilku letnim stażem. Brak możliwości rozwoju pod kątem awansu czy też finansowym. Atmosfera w pracy jest jedna z gorszych. Agresywne zachowania wobec młodych i nowych pracowników to norma. Nie przestrzeganie zasad BHP. Dziwię się , że inspekcja pracy nie ma tam własnego biura.

Tak9Nie12
Edward
@Nie dla zrew

Czy za pracę w takim systemie są jakieś dodatki finansowe, premie za frekwencje lub za dobre wyniki? Napisz proszę o możliwościach dorobienia do stawki, którą podałeś.

TakNie16
@Edward

Nie ma żadnych nagród ani premii. Ta firma potrzebuję (usunięte przez administratora)siły roboczej. Tutaj nie ma znaczenia jakość liczy sie tempo! Z tego powodu Polskich specjalistów zastępuje (usunięte przez administratora). Dni tej firmy są już policzone.

Tak21Nie
@Nie dla zrew

Witam wszystkich zainteresowanych,a może czas najwyższy zainteresować PIP mobbingiem w firmie, dyr.S.nakłada na pracownika coraz więcej i jeszcze trzeba zwrócić uwagę że terminy ,są awykonalne,z tym zarządem szybko firma upadnie.Nie polecam pracy w tej firmie.

Tak27Nie
Karolina

Na stronie firmowej http://zrew-transformatory.pl/praca/, jest ogłoszenie o naborze na stanowisko Pomocnika produkcji na montażu części aktywnej. Czy podpowiecie jak wygląda ta praca i czy przy brakuj doświadczenia jest szansa na zatrudnienie?

TakNie10
Hellena

Pytanie do pracowników produkcyjnych- warto aplikować na nawijacza? I czy to prawda że kadra kierownicza z ABB z działu FF przeszła do Was? Jakie są stawki na tzw."dzień dobry" i na ile iem jest praca. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

TakNie12
Aneta
@Hellena

Co prawda nie jestem pracownikiem produkcyjnym w ZREW Transformatory, ale wiem, że będziesz mogła liczyć na dobre warunki zatrudnienia. Należy do nich między innymi: opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie wstępu do wielu obiektów sportowo-rekreacyjnych w ramach pakietów sportowych MULTISPORT, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne oraz paczki dla dzieci i wiele innych. Natomiast jeśli chodzi o bardziej szczegółowe kwestie, to musimy poczekać, aż ktoś lepiej zorientowany zechce coś od siebie dodać. A może już złożyłaś tam CV?

TakNie12

@Aneta

Nie złożyłam jeszcze aczkolwiek planuję to zrobić. Jakie są szanse na zatrudnienie gdy ma się wieloletnie doświadczenie na produkcji?

Kamil
@Hellena

Zawsze warto aplikować. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się bezpośrednio od rekruterów jakie warunki zatrudnienia proponują i będziesz mogła zdecydować, czy Ci dopowiadają. Pamiętaj, że na tym stanowisku musisz mieć uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych. Daj znać co decydowałaś.

TakNie5
@Kamil

Kamil. Bardzo Cię proszę o informację na ile zmian jest praca. Nie ukrywam że bardzo by mi zależało na pracy w tym zakładzie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Kamil

Kamil. Uprawnienia mam od bardzo dawna????

Kamil
@Hellena

Niestety w tej kwestii Ci nie pomogę, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy ZREW Transformatory. Myślę, że najlepiej jakby przedstawiła to osoba, która tam pracuje. Finalnie zdecydowałaś się aplikować? Myślę, że warto to zrobić, tym bardziej że czas ucieka.

TeaL'c
@Hellena

Warto .... ? Zalezy czego oczekujesz. Kokosow nie ma, ale ..... Umowa o prace, srodki ochrony, badania itp ... pelen legal. Na start dostaniesz tyle ile sobie wynegocjujesz. Jesli tego zaniechasz dadza Ci cos ok 19-21 zl w zaleznosci od umiejetnosci i doswiadczenia. Po okresie probnym mozna liczyc na 10-15% w gore. Wyplata jest na czas. Nawijalnia pracuje w trybie 3-zmianowym, aczkolwiek nie wszystkie zmiany maja pelna obsade, wiec szanse na zatrudnienie nalezy uznac za duze. TAK, Prawda. Pojawily sie jakies osoby z przeszloscia w ABB, podobnie jak tam, pojawili sie ludzie z przeszloscia zrewowska. Naturalna migracja kadr pomiedzy firmami tej samej, rzadkiej, branzy w obrebie jednego miasta. Bardziej martwilaby mnie kadra z cukierni lub wytworni kaloszy.

TakNie4
Daniel
@TeaL'c

Nigdy w życiu nie dostaniesz więcej niż 18-19zl brutto kolego. Po okresie próbnym żadnej podwyżki też nie zobaczysz wiem bo tam pracuje. Kadra zrew-owska jest wymieniana na ludzi z ABB bo to koledzy prezesa... Firma oszczędza na wszystkim a dofinansowanie do wczasów jak i bony dopiero po przepracowanym roku.

Ya ya
@TeaL'c

jak tak przyglądam się z boku już jako były pracownik to jestem pewny że nowa kadra kierownicza pracowała w wytwórni lewych kaloszy a nie w ABB

Tak11Nie
Hellena

Mam kilka pytańdo pracowników. Czy warto aplikować na stanowisko nawijacza? Jaka jest stawka na tzw."dzień dobry". Na ile zmian jest praca? I jakie szanse na pracę ma były pracownik ABB. Dzięki i pozdrawiam

TakNie2
Julian

Witam,dostalem propozycje pracy jako Nawijacz,stawka na start 20zl netto.Chcialbym sie zapytac pracownikow o atmosfere ,fundusz socjalny i nadgodziny w weekendy?

TakNie8
TeaL'c
@Julian

Nadgodziny oczywiscie sa, i to nie tylko w weekendy, ale rowniez w tygodniu i tak samo wynagradzane. Jedynie ich ilosc jest ograniczona. Firma oczywiscie posiada fundusz socjalny. "Zapomogi" swiateczne, wczasy pod grusza, czasem jakas impreza zakladowa, ale to wszystko po uplywie 1 roku od podjecia pracy. Oczywiscie szalu nie ma, jakies srodki sa ale daleko im do kokosow. Jest tez dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej i karty typu multisport, ale to juz chyba z innego funduszu (pewnosci nie mam). Atmosfera na dzialach jeszcze jest wzglednie dobra, przynajmniej miedzy szeregowymi pracownikami. Ludzie naogol przyjazni i zyczliwi. Jak trzeba to pomoga. To stan na dzis, co bedzie za miesiac .... trudno powiedziec, bo trwa wymiana kadry zarzadzajacej sredniego szczebla i jeszcze trudno powiedziec jak bedzie sie ukladala wspolpraca z i ... pod nowym kierownikiem. BTW: stawka jaka Ci zaproponowano jest jednak stawka brutto a nie netto.

TakNie6
Aneta
@TeaL'c

Dobrze, że postanowiłeś pomóc użytkownikowi @Julian. Twój post wniósł bardzo wiele do bieżącej dyskusji. Po Twoim wpisie można również wywnioskować, że już jakiś czas pracujesz w ZREW Transformatory. Zdradzisz nam, na jakim konkretnie stanowisku sprawujesz swoje obowiązki? Na stronie firmy znalazłam informację, że każdy pracownik dostaję umowę o pracę. Sprecyzuj więc - czy na taki rodzaj umowy można liczyć już od pierwszego dnia pracy?

@Nikita

Widzę, że prawda w oczy kole. Która część usuniętej opinii naruszała regulamin? Ta o układzie czerwonych literek? Czy ta o braku zaangażowania najwyższego kierownictwa i unikaniu odpowiedzialności? Bo chyba nie ta o fabrykowaniu tabelek pokazywanych właścicielowi żeby uratować własne stołki? (usunięte przez administratora)

TOMY

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Transformatory produkujemy za miliony zlotych a ganiaja nas jak przy produkcji paszy dla swin

Tak2Nie1
Nik
@TOMY

Zwolnić cały zarząd

Tak18Nie4
Nick
@Nik

W pierwszej kolejności powinien wywalić dyscyplinarnie z roboty kadrę średniego szczebla która prowadzi sabotaż na zlecenie ich dawnych mocodawców.

Tak7Nie10
Szukajacy pracy

Witam chciałbym złożyć CV w ZREW.Czy jest szansa że zarobie ponad 2000 na 3 zmiany?I czy jest jakiś socjal?Panowie i Panie ABB czy ZREW,pomożecie w wyborze.Z góry dziekuje.

Kubbos
@Szukajacy pracy

Osobiście wybrałem ABB..po 4 latach stawka 23 zł brutto na godzinę ale brak jakiejkolwiek premi.Benefity jak w ZREW , atmosfera jest ok.

Pedolino
@Szukajacy pracy

Bez dwóch zdań ABB . Tam przynajmniej produkuje sie zgodnie z panującymi zasadami technologicznymi . A w Zrew to aby szybciej wstawić do pieca zero jakości i heja liczą się tylko tabelki ...

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź