Opinie o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Jesteśmy łódzką firmą, która na rynku transformatorów funkcjonuje od 60 lat. Przedmiotem działalności naszej spółki jest produkcja, modernizacje, remonty oraz pełna diagnostyka olejowych transformatorów mocy. ZREW produkuje transformatory mocy dla sieci dystrybucyjnych, transformatory blokowe dla elektrowni i elektrociepłowni o mocy do 120 MVA i napięciu do 145 kV oraz transformatory specjalne, piecowe i przystosowane do zasilania układów prostownikowych. ZREW Transformatory S.A. jest częścią grupy R&S International Holding.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

wolny od zrewu

wreszcie się doczekałem dwóch d...ów z zarządu wyleciało, jeszcze pora na dwóch "wykształconych"kierowników z produkcji.

Abaddon
@wolny od zrewu

Jeszcze kierwa będziecie za nimi płakać. Zobaczycie jak pod rządami ABB się odnajdziecie. Za rok góra półtora będziecie szukać pracy. Taka to kadra zarządzająca zasili ta firmę. Zobaczycie....

wfsdfsdfsd
@Abaddon

Akurat te 'rządy ABB' będą sprawować jedni z bardziej doświadczonych i wieloletnich pracowników biznesu transformatorowego. ZREW chyba powymiatał SPTy na polskim rynku a ABB straciło wszystko. Nie krytykowałbym tych zmian jako, że panowie rządzący doprowadzili akurat ABB do piku sprzedażowego. Zrew to co najwyżej może się cieszyć że takich udało im się pozyskać.

Admin

@Aneta twoje komentarze nic nie wnoszą do dyskusji o firmie ZREW a wręcz zaśmiecają merytoryczną wymianę informacji o problemach pracujących tam ludzi.

Aneta

@wolny od zrewu, Twój komentarz nie wnosi nic do dyskusji. Na forum mile widziane są informacje, które dotyczą pracy w danej firmie. Jeśli jesteś pracownikiem tej firmy to napisz proszę merytoryczną wypowiedź z informacjami, które będą pomocne dla potencjalnych pracowników ZREW Transformatory. Przypominam również, że według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin na forum niedozwolone jest opisywanie innych pracowników oraz przełożonych.

Aneta

@Sowa, a może widzisz jakieś plusy pracy w ZREW Transformatory? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe? Czy jest możliwość wypracowania premii? @Wiesio, jeśli jesteś pracownikiem ZREW Transformatory to może mógłbyś napisać co sądzisz o pracy w tym miejscu? Wszystkie informacje, które zamieszczacie będą pomoce dla osób, które planują podjąć pracę w tej firmie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZREW Transformatory S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
Leszno
BOBO

Firma kiepska wszedzie klan rodzinny i towarzystwo wzajemnej adoracji odradzam stanowczo omijajcie to jak sie da....

Buba
@BOBO

mnie nikt jakoś po znajomości nie zatrudnił

Wiesio
@BOBO

TO fakt

Sowa

Odradzam stanowczo prace z ZREW ganiaja nas jak przy produkcji pralek a skladamy transformatory za kilka milionow przy takim zasowaniu nigdy jakosci nie uzyskamy a materialy z oszczednosci coraz gorszej jakosci

Bolo

Firma nie najgorsza. Gorsze są w niej układy i ukladziki. Jedna pani z HR weszła z ukladzikiem wyleciała z jednej firmy zobaczymy jak długo tutaj się utrzyma... chyba że uda jej się przechytrzyć koleżankę nad nia. Już jednej młodej się pozbyla.

Jerzy

Czy jakieś zmiany zaszły w firmie?

Możecie opisać nową sytuację ZREW Transformatory S.A.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Nikt

Nowa sytuacja nie jest korzystna dla zarządu ZREW. Wyrokiem Sądu zostaje przywrócony do pracy nasz kolega bezprawnie i perfidnie zwolniony. Zarząd zwalniając tego człowieka złamał wszystkie prawa i zasady które przestrzegają cywilizowane firmy.

Drugi nikt
@Nikt

Może sytuacja zarządu nie jest komfortowa ale ten pracownik też nie jest w porządku wobec niektórych kolegów.

Nikt

proszę aby administrator tego serwisu usunął opinię obraźliwą dla tego człowieka. opinie niekorzystne dla pracodawcy są usuwane momentalnie!

Smutna prawda

14.5 brutto po 15 latach (usunięte przez administratora)

@Smutna prawda

Minimalna stawka godzinowa w Spółce to 14 PLN brutto + ok 30% premii + płatne wszystkie nadgodziny + pakiet medyczny w LuxMed + karty Multisport + "wczasy pod gruszą" + bony na święta + paczki dla dzieci. Oceńcie Państwo sami czy prawda jest taka smutna. Pozdrawiam Administrator

Xxx

Nie pasuje to zmień firmę. A nie męczysz się.

szukajacy pracy

Panowie i Panie.Jakie warunki dla pracownika produkcji?Szukam pracy i zastanawiam sie czy ABB czy ZREW.Jaki system pracy jest?Dzieki zgóry za odp

Kolega z ....

Panowie , jak tak wam zle to pochwalcie sie ile macie na godzinę

Karol

Co do wcześniejszych wpisów na anonimy nie odpowiadam . Jednak warto napisać o nowych wydarzeniach W piątek mieliśmy okazję wziąść udział w szkoleniu SCC(finansowanym przez naszego pracodawcę) które to otwiera nam drzwi do wyjazdów delegacyjnych na teren Niemiec . To duża szansa na jeszcze lepsze wynagrodzenia. Chcę też podziękować Chmielowi , Jarkowi i chłopakom z transportu za pomoc w Warszawie . Bez was tak szybko bym nie skończył.

Boniek

Drogi Karolu o czym ty wogólde piszesz chłopie ,ze spawaczy jesteś praktycznie najsłabszym ogniwem twój zapał do pracy swiadczy tylko otym jakim jesteś pracownikiem ,jak karza ci wyjśc z nory i przyjść na duża spawalnie i zaczać normalnie pracowac to az sie trzesiesz i uciekasz do siebie , nie wszedzie w tym zakładzie praca polega na siedzeniu z (usunięte przez administratora) piciu herbaty i jezdzeniu w delegacie wiec popracuj jak czlowiek i moze dopiero sie wypowiedz leniu

Niewierny
@Boniek

I tu przyznaję rację Bońkowi, żeby to jeszcze dotarło do Sławomira G.

black

No prosze szok normalnie szok, jeden zadowolony na stu, tylko czy karol faktycznie jest pracownikiem najnizszego szczebla a jezeli tak to pracujac od zeszlego roku to raczej za bardzo sie firmy nie pozna, wypowiedz sie za dwa trzy lata, zobaczymy czy wtedy tak samo wypowiesz sie o firmie. A jezeli twierdzisz ze srew, jest tak wyjatkowa firma na rynku pracy w regionie, to albo lgasz w zywe oczy, albo nie masz pojecia o czym mowisz.

Karol

Wszyscy tylko biadolą. No to czas ożywić tą dyskusję Pracuje w Zrewie od października 2016. Mam porównanie jak wygląda łódzki rynek pracy bo jako przedstawiciel firmy sprzedającej art. spawalnicze miałem doskonałe rozeznanie. Jako spawacz powiem tak. Wiem że obecnie pracuję dla najlepszego w regionie . Postanowiłem napisać tu na forum bo mnie szlak trafia jak ci co tak (usunięte przez administratora) tu we własne gniazdo jednocześnie nie mają odwagi ruszy (usunięte przez administratora) poza firmę i poszukać czegoś lepszego. Nie mam nikogo z rodziny w firmie a jednak udało mi się uzyskać dofinansowanie do kursu j niemieckiego. Można? Można! Do plusów zaliczam też piękne kobiety w kadrach i księgowości. Do minusów , brak automatów do kawy na halach.

gość
@Karol

Witam na forum.Wreszcie ktoś zadowolony ze swojej pracy,wiem że ten trudny okres musimy przeczekać i w następnym roku wynagrodzenia ludzi w działach około produkcyjnych wzrosną do poziomu zadowalającego,były gorsze czasy w tej firmie i jakoś przetrwalismy.Pozdrowienia dla załogi.

Nicki​
@Karol

Karol za 12 srebrnikow zdradziłeś kolegów. Za kurs j. niemieckiego ty patryjota podpisaleś volksliste. Kiedyś dla takich była brzytwa dziś prawda i modlitwa! Mam tylko nadzieje że tą laurke napisałeś pod wpływem alkoholu. Wytłumacz się i przeproś!

Aneta

@next rozumiem, że jesteś pracownikiem biura. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy? @Nicki​ rozumiem, że masz już długi staż pracy w ZREW Transformatory. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat zmian jakie zaszły w firmie w tym czasie?

Boniek

Arti niewien na jakim jakim stanowisku pracujesz ale zwolnij sie lepiej poco chlopie sie meczysz , jak ci tak zle w ostatecznosci sie zwolnij

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w ZREW Transformatory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZREW Transformatory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZREW Transformatory S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZREW Transformatory S.A.