Opinie o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Jesteśmy łódzką firmą, która na rynku transformatorów funkcjonuje od 60 lat. Przedmiotem działalności naszej spółki jest produkcja, modernizacje, remonty oraz pełna diagnostyka olejowych transformatorów mocy. ZREW produkuje transformatory mocy dla sieci dystrybucyjnych, transformatory blokowe dla elektrowni i elektrociepłowni o mocy do 120 MVA i napięciu do 145 kV oraz transformatory specjalne, piecowe i przystosowane do zasilania układów prostownikowych. ZREW Transformatory S.A. jest częścią grupy R&S International Holding.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Nicki​

Mam tylko nadzieję że Państwowa Inspekcja Pracy rzetelnie podejdzie do kontroli w (usunięte przez administratora) ZREW. Polecam jeszcze kontrolę urząd skarbowy, urząd celny, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne (usunięte przez administratora)

arti
@Nicki​

Proponuje jeszcze PKS, TVN, KGB i inne tym podobne. A tak na poważnie. Jesli jest tak ci źle, to czemu nie zmienisz miejsca pracy? Przeciez jest tylu innych "cudownych" pracodawców w mieście, gdzie bedziesz przez 8 godzin przykręcać śrubki na akord. A do kibla bedziesz mógł pójsc gdy ktoś cie zmieni na taśmie. Ewentualnie zawsze możesz przez 24 godziny machać szlabanem na parkingu. Masz tyle możliwości a siedzisz w tym "niedobrym" ZREW-ie. Nikt przecież nikogo na siłę w pracy nie trzyma.

@arti

Po pierwszej nie ukladaj nikomu zycia bo nie jest od tego, wybieralismy ta firmie z roznych powodow, i z roznych powodow chcemy tu pracowac, po drugi jest wiecej miejsc pracy gdzie jest traktowany jak czlowiek i nie sa to kolchozy, teraz jak bys nie wiedzial to pracownik wybiera pracodawce, a nie na odwrot,tamte czasy poszly do lamusa,po trzecie niech pracodawce da wybor i pozwoli odejsc z zachowaniem terminu wypowiedzenia bez koniecznosci przychodzenia do pracy,i niech wyplaci odprawy,zobaczymy ilu wtedy zostanie (usunięte przez administratora)

Nicki​
@arti

Moja sugestia o wnikliwą kontrolę w ZREW Transformatory podyktowana była zła opinią przede wszystkim o zarządzie którego zachowanie wobec pracowników przybrał kolejny najwyższy już poziom pogardy. Pracuje w ZREW na tyle długo ze mam prawo do takich opinii. Nie ten dyrektor prod. mnie zatrudniał i nie ten będzie mnie zwalniał. Ta firma to zwykli ludzie w niej pracujący.Pamiętaj Karma wraca. To co dajesz, to też do ciebie przyjdzie!

Aneta

@Black jeśli pytasz o mnie, to nie jestem związana z ZREW Transformatory S.A.. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. Wspominasz, że są w firmie problemy z uzyskaniem urlopu. Czy taka sytuacja występuje często? Będę również wdzięczna jeśli mógłbyś odnieść się do moich poprzednich pytań. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które szukają opinii na temat tego jakim pracodawcą jest ZREW Transformatory S.A.

Black

Twoja praca jest malo przydatna gdy prosisz sie o podwyzszke, lecz gdy prosisz o urlop nagle staje sie wazna dla ludzkosci.

Black

Na 99%w biurze, a kto inny moglby sie w ten sposob wypowiadac, nikt z pracownikow fizycznych,a tak wogole kim jest kasia,Moze cos wiecej o sobie,i po co te pytania?

@Black

Przepraszam, oczywiscie chodzi o Anete.

@Black

to prawda - biuro, nie znam realiów produkcyjnych, ale w biurze nie jest źle.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZREW Transformatory S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Black

Dyrektora i kierownika przedewszystkim, aby uzdrowic atmosfere w firmie, najwiekszych mobingowcow

@Black

@black a w jaki sposób mobingują? ja jestem zadowolony z pracy, każde miejsce ma minusy , ale tutaj zdeycowanie mniej niż w innych firmach

Aneta

@Blackco w takim razie możesz powiedzieć o tym, jak wygląda praca w ZREW Transformatory w dziale w jakim pracujesz? Wspominasz, że są minusy pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć jakie? Co warto by w firmie według Ciebie zmienić?

Black

Nie pchajcie sie z tymi plusami, bo strony braknie,Moze od minusow zaczniemy.

Daje plusa za ciepłą wode w krainie

DAFF

Jak widać ciężko znaleźć plusy

Aneta

Pracujesz w ZREW Transformatory? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie.

Wzgórza mają oczy :)

Związki zawodowe mają (usunięte przez administratora) iedzą cicho bo sami się boja że ich wywalą na zbity ryj .

Blady
@Wzgórza mają oczy :)

Zapweniam Ciebie że nie boją się! Wiele lat działalności związkowej pozwoliło im otrzaskać sie w walce związkowej. Po stokroć narażali sie na oszczerstwa, szykany i pomówienia. Na wskroś przejrzeli perfidne kroki (usunięte przez administratora) zarządu majace na celu upodlenie związkowców Solidarności. Potrafią nawet przewidzieć i brudne gierki. Wiem to bo często z nimi rozmawiam

Jadźkaaaaa
@Blady

Nie wiem czy widziałeś jak wygląda praca ZWIĄZKÓW w dużych zakładach , mam na myśli prawdziwe ZWIĄZKI ZAWODOWE . Bo Ja widziałem i powiem jedno Potrafią walczyć o ludzi mało tego mają na to dowody że walczyli . Choćby nagrania z dyktafonów które są obecne na każdym spotkaniu z "Górą" I wtedy masz konkretne dowody a nie "Tcze gadanie "

Nikt

Jeszcze się nie zorientowaliscie że waszemu obecnemu pracodawcy nie leży na sercu wasze dobro! On nie zamierza was dopieszczać. Jemu potrzebna jest tania siła robocza. (usunięte przez administratora)

Pimpuś

@kierocwel jest coś takiego jak rekrutacja wewnętrzna i polega to na tym, że szukając pracownika na nowe stanowisko kadry najpierw pytają się pracujących już ludzi, czy nie mają kogoś z rodziny lub znajomych do pracy. I stąd się biorą ludzie znajomi i rodzina już pracujących.

Zdziwiony

Coś tutaj nie pasuje. Firma ma mnóstwo zamówień, na okrągło poszukuje ludzi do pracy na niemal wszystkich szczeblach a wy biadolicie, że wciąż Wam coś zabierają.

coś jeszcze

Bez wnikania w szczegóły, których pewnie nigdy nie zrozumiesz można powiedzieć, że kilkadziesiąt postów powyżej stawia tezę, a mój post jest pytaniem.

pytanie o teze

no i jaka jest teza geniuszu?

pytanie z tezą

Od pewnego czasu nurtuje mnie (pewnie nie tylko mnie) pewne pytanie. Mianowicie, dlaczego zarząd tak usilnie chce oddać nam skądinąd regulaminowo niewypłacone premie?

NSZZ

NSZZ

Związki zawodowe NSZZ Solidarność działające w ZREW Transformatory proszą o zbojkotowanie cynicznej farsy referendum, które organizuje zarząd ZREW w zmowie ze swoim koalicjantem skompromitowanym i towarzysko ustosunkowanym ZZ Budowlani. Referendum takie jest najzwyczajniej nielegalne, ponieważ zarząd powinien przede wszystkim porozumieć się z przedstawicielami pracowników legalnie działającymi reprezentatywnym Zw. Zawodowymi Solidarność. Uczestnictwo w referendum stwarza precedens i odbiera Zw. Zaw. narzędzie w postaci możności negocjacji regulaminu pracy i wynagradzania, który Zarząd perfidnie będzie chciał zmieniać pozbawiając nasz wszelkich praw. Próby zmuszania do uczestnictwa w referendum proszę zgłaszać do Społecznego Inspektora Pracy lub Przew. ZZ Solidarność NSZZ Solidarność ZREW

Trytytytka

No, no. Podwyżki będą... Ale obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w ZREW Transformatory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZREW Transformatory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZREW Transformatory S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZREW Transformatory S.A.