Opinie o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Jesteśmy łódzką firmą, która na rynku transformatorów funkcjonuje od 60 lat. Przedmiotem działalności naszej spółki jest produkcja, modernizacje, remonty oraz pełna diagnostyka olejowych transformatorów mocy. ZREW produkuje transformatory mocy dla sieci dystrybucyjnych, transformatory blokowe dla elektrowni i elektrociepłowni o mocy do 120 MVA i napięciu do 145 kV oraz transformatory specjalne, piecowe i przystosowane do zasilania układów prostownikowych. ZREW Transformatory S.A. jest częścią grupy R&S International Holding.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Trytytytka

No, no. Podwyżki będą... Ale obowiązków.

wiki

dziwi mnie bardzo, bo przecież premie spadają na łeb i szyję, tylko dodatki kierownicze nie ruszone,

Róbmy swoje
@wiki

Nie przesadzaj, nie jest tak źle. Już nie pamiętasz jak niespodziewanie dostałeś wyższą premkę za lepsze wyniki firmy? Nikt chyba nie krzyczał, że za dużo dostał? Róbmy co do nas należy a będzie dobrze.

DSKJ

mógłby ktoś wreszcie zrobić z tym porządek

Garbaty

Właściciel firmy ciśnie Zarząd, Zarząd ciśnie Kierowników, kierownicy pracowników i co z tego może wyjść ? (usunięte przez administratora)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZREW Transformatory S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
specjalista

Witam, Aplikuje na stanowisko specjalista ds. zakupów. Warto?

mimbla
@specjalista

warto

szukam-pracy

Te 2200 netto to na jakim stanowisku? Czy jak ktoś ma niewielkie doświadczenie w tych transformatorach to ile dostanie? Czy taka kasa to z nadgodzinami czy bez? No i ile trzeba będzie robić do podwyżki lub awansu?

WIKI

Patrząc na Łódzki rynek to w Zrew kasa nie jest taka zła te 2200- 2400 z premią na konto wpada . Co innego atmosfera... ehhh tu już nie jest taka fajnie , produkujemy transformatory za kilka Mln. a ganiają nas jak przy produkcji pralek . Jakości przy tak szybkim montażu nigdy nie będzie ,a rdzenie które kupujemy są coraz gorszej jakości, a normy coraz większe ...

hans
@WIKI

Pitolisz rdzenie sa super wez sie za robote bo dobrze ci firma placi

Bimber

Bolek, zgłos szefowi

Jaro

Witam! Pracuje Pan tam nadal ? Dostałem wlasnie od nich propozycje pracy na spawalni, zastanawiam sie czy jest wogole sens tam isc, w tej chwili zarabiam 18 pln na rękę

Biedronka

Podobno transformatory kupuje się teraz w biedronce.

Sratatata

Rudy! nie daj sie prosić złóż CV w ABB takich wybitnych specjalistów im potrzeba. My damy radę bez ciebie!

zainteresowany

Kolejny duży przetarg z najniższą ceną. Łącznie ponad 30 milionów. Szkoda, że zagraniczna konkurencja daje 30 % wyższe ceny a lokalne ABB prawie 50 % drożej. Czy to oznaka wojny cenowej czy walka o przetrwanie?

obserwator

Napiszcie prawde czy jak tam jest podobno firma naprawda jest liderem i sie rozwija Podobno dorobic mozna godziny (usunięte przez administratora) na nocnej zmianie a najlepiej na piecu bo i pospisz troche to jak jest NAPISZCIE

mister
@obserwator

no sorrry, jak ty do pracy idziesz popić, to może jednak daj sobie na luz

Coś się nie zgadza. Firma z Niemiecko-Szwajcarskim kapitałem, lider na rynku w tej kategorii transformatorów, nowe obiekty i stacja prób z miliony złotych a tu biadolicie, że aż huczy.

lolek

Spawalnia nowa ale jak tu poheftowac jak przyzady z PRL a rece juz nie te bo raz spawasz a raz do mlota ganiaja i rece sie trzesa masakra (usunięte przez administratora)

Mag

Dobra firma. Trzeba dbać o pracę - jak wszędzie. Ja nie mam uwag. Pracuje się spoko i żadnych klanów nie zauważyłem. Polecam tego pracodawcę. Oby więcej takich

dres

Witam nie polecam tego pracodawcy jednen klan rodzinny wszedzie te same nazwiska itd oj masakra Odradzam

sowa

NO faktycznie ale teraz to norma w wiekszosci zakladow jak pracowalem w indesicie to byly zaciecia a w ZREW masz plasterki gratis

wiarus

Olek napisz kto ma te 15 złotych na rękę bo wszyscy są ciekawi.Doświadczeni pracownicy produkcji z wieloletnim stażem nie mają tyle,więc nie pisz głupot bo zdenerwujesz załogę.

zainteresowany

z tą premią 40% i resztą dodatków to jakiś żart haha dobre brodaty ,tylko czemu jak ktoś przychodzi i usłyszy stawkę 14 -15 zł to dziękuje tacy wspaniali jesteście

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w ZREW Transformatory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZREW Transformatory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZREW Transformatory S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZREW Transformatory S.A.