Opinie o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Jesteśmy łódzką firmą, która na rynku transformatorów funkcjonuje od 60 lat. Przedmiotem działalności naszej spółki jest produkcja, modernizacje, remonty oraz pełna diagnostyka olejowych transformatorów mocy. ZREW produkuje transformatory mocy dla sieci dystrybucyjnych, transformatory blokowe dla elektrowni i elektrociepłowni o mocy do 120 MVA i napięciu do 145 kV oraz transformatory specjalne, piecowe i przystosowane do zasilania układów prostownikowych. ZREW Transformatory S.A. jest częścią grupy R&S International Holding.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

xxx

Jakie stawki dają spawaczom z doświadczeniem w spawaniu grubych blach na początek ?czy wybudowali już tą spawalnie

bzz
@xxx

Jak jesteś tak dobry jak piszesz to dostaniesz 15 zł brutto/h + premia uznaniowa 40% wynagrodzenia brutto + premia za wyrobienie planu,a co do spawalni to jest w budowie

Kiv

Zrew Transformatory SA. Firma, w której pracuje długo związałem się z nią nie tylko emocjonalnie, ale i po prostu polubiłem swoją prace, nie było problem dla mnie to, że coś się sypnęło i trzeba było więcej pracować itp. Czy poświęcić weekend (tu nie tylko chodzi o pieniądze) po prostu czułem się dobrze pracując w fajnym zespole gdzie panowała wręcz rodzinna atmosfera. Lecz transformacja firmy, która zaczęła się ze zmianą właściciela począwszy od Z.O.O dużo zmieniła w moim spostrzeganiu firmy. Co się zmieniło? Wiele! I to na gorsze. Począwszy od wyróżnianiu popleczników „władzy” dyrektorów, gratyfikacjami finansowymi, ale również awansami… zaszczuciem pracownika, który został zmarginalizowany do roli niewolnika układu… nieumiejętna polityka „ogółu” spowodowała nie tylko spadek z zadowolenia pracy i zgnicie atmosfery. Co powoduje zwykła niechęć do zakładu, który nie tak dawno się „kochało” chyba nie tędy droga, bo jak na wielu zebraniach Prezes, (którego bardzo szanuje, jako człowieka) „potęgą zakładu są ludzie, którzy zawsze staną na wysokości zadania” (wolna interpretacja słów), a jednocześnie podcinaniem skrzydeł ludziom, którzy „ponoć” są filarem firmy… pewna schizofrenia? Dużo zmian było, i na pewno będzie…nie zrozumiałe są awanse na „białe kaski” … i tu każdy się zgodzi… z ludzi, którzy czuli ducha „Zrewu” a nie korporacji zrew… (usunięte przez administratora)

to ja

Od 2015 minimalna stawka w naszej nowoczesnej europejskiej firmie wynosić będzie 8,5 euro

Garbaty

Po ostatnich cięciach premii będą następne i nikt się nie odezwie pytam dlaczego. Nie ma zgody na takie traktowanie , ile uzwojeń robi teraz nawijania, a ile kiedyś(+-2 lata temu), ile rdzeni składa montaż, ile kadzi montuje spawalnia, że nie wspomnę o panach z transportu którzy chyba w domu nie mieszkają. I co, gdzie ci krzykacze którzy to mają najwięcej do powiedzenia( na urlopach?) , gdzie są Związki które stoją na straży Praw Pracowników(a w d...e). Czy znajdzie się ktoś kto skontaktuje się z Szwajcarią i opisze lub powie co tu się dzieje, jak szanuje się ludzi którzy przcują i dla nich. To tyle dalej popiszemy sobie o piciu w pracy, drewnianych przyrządach i niezwykłej elokwencji Bońka i narzędziach z PRL.

zaboli
@Garbaty

Kontakowanie sie ze szwajcarskimi wlascicielami nic nie zmieni, a juz na pewno nie na lepsze, bo wymienia tylko ludzi parkujacych na miejscach dla zarzadu. Ich nie interesuje czy Ty jestes zadowolony ze swojego wynagrodzenia, ale czy firma, ktora sobie kupili przynosi zysk. Jak tego zysku nie bedzie, to pewnie tez wymienia parkujacych na miescach dla zarzadu. Byloby dobrze gdybysmy WSZYSCY uczciwie wzieli sie za swoja robote, a nie tylko krzywo patrzyli jedni na drugich i czekali na koniec ciezkiego dnia pracy przy komputerze.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZREW Transformatory S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
Leszno

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w ZREW Transformatory Sp. z o.o. Firma w grudniu 2012 została wykupiona z Polimex-Mostostal S.A.i od tego momentu jest własnością amerykańskiego funduszu inwestycyjnego Highlander Partners z siedzibą w Dallas USA. ZREW Transformatory Sp. z o.o . jest producentem olejowych transformatorów mocy. W zakresie działalności firmy jest również serwis oraz zaawansowana diagnostyka transformatorów. W zakładzie pracuje obecnie ponad 150 osób. Firma jest liderem na polskim rynku ( ok 30% udziału w rynku) olejowych transformatorów mocy. Oferuje dobre warunki zatrudnienia w tym pakiet medyczny w LuxMed dla wszystkich pracowników. Obecne ZREW Transformatory poszukuje kandydatów na następujące stanowiska: - konstruktor mechanik - konstruktor elektryk - pracownik kontroli technicznej - inżynier sprzedaży - logistyk Zainteresowanych prosimy o kontakt: transformatory@zrew-tr.pl www.zrew-transformatory.pl

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w ZREW Transformatory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZREW Transformatory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZREW Transformatory S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZREW Transformatory S.A.