Opinie o Paper Team Polen Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paper Team Polen Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Paper Team Polen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paper Team Polen Sp. z o.o. w Niepruszewo

Elka

Witam. Wie może ktoś jak pracownicy na stałe traktują tych na umowę zlecenie ? ? Bo chyba nie jest dobrze skoro niektórzy odchodzą po paru dniach . Proszę o opinię.

Sylwia

@Julia, dziękuję za informacje. Czy mogłabyś napisać na jakie stanowiska? Jako pracownik firmy, który przeszedł już rekrutacje mogłabyś podpowiedzieć osobom, które będą chciały aplikować, jak wygląda rozmowa o pracę? Jakie warunki proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Czy prócz wynagrodzenia firma oferuje bonusy w postaci pakietu socjalnego lub premii? Na jaki rodzaj umów może liczyć nowy pracownik? Zlecenie, czy na czas określony? Czekam na Twoja opinię.

Elika
@Sylwia

Sylwia

Czy obecnie rekrutują pracowników do paper team? Nie widziałam żadnej oferty na stronie. Czy możecie podzielić się z innymi użytkownikami opinią na temat tego jaka atmosfera panuje w tej firmie? Polecacie?

Julia
@Sylwia

Rekrutacja jest teraz!

łup

gigantycznej może nie, ale jak podoba Ci się taka fucha, to łap się tego :)

Mechanik

Rozmowa nieprofesjonalna. Zero konkretów. Pojechałem zawieźć CV bo na maila nic nie odpowiedzieli. Wcześniej przez telefon dowiedziałem sie że stanowisko jest aktualne.Na miejscu nikt nic nie wiedział.Dyrektor kazał rozmawiać z kierownikiem a kierownik zdziwiony że szukają kogoś. Dał do zrozumienia, że to ogłoszenie to ściema.

Pokazano mi maszyny,ale nie było praktycznego sprawdzenia umiejetnosci.

edded71

Omijać szerokim łukiem. Płacą marnie jeśli w ogóle płacą. O wypracowaną pensję trzeba każdego miesiąca żebrać żeby wpłynęła w terminie. W dniu wypłaty szefowie chowają się po kątach. Firma zalega też podwykonawcom. Kończy się

krzysztof

Daj se spokój. Co jakiś czas podobno szukają. Wysyłałem CV, zero odpowiedzi. Pojechałem w końcu osobiście i zero konkretów. Nie wiadomo z kim rozmawiać. Dyrektor mówi że potrzebują ludzi i odsyła do kierownika a kierownik nic nie wie. Po co dają ogłoszenie nie wiem

michu

Czy ktoś pracował w tej firmie? Podobno szukają mechanika Myślałem żeby żłożyć papiery ale nie wiem czy warto. może ktoś z pracujących sie wypowie

michal

Czy ktoś pracowal w tej firmie? podobno szukają mechanika. Chciałem złożyć papiery ale nie wiem czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Paper Team Polen Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Paper Team Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paper Team Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paper Team Polen Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paper Team Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Paper Team Polen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paper Team Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leśna 24
    64-320 Niepruszewo

Paper Team Polen Sp. z o.o.