Admark
3 205 438 5 1
Nazwa działu: Produkcja

Zabrali premie, to bardziej demotywuje niż motywuje. Jak tak dalej będzie czarno to widze, normy wymyślone z kosmosu. Na kolorze zrobisz norme, ale na białych jak cąły dzień masz zlecenia po 300 metrów, zapomnij. 2 dni pójdzie kiepsko w miesiącu powiedzmy 4 km w jeden i drugi dzień to na 3 dzień musiałbyś zrobić 13600 żeby nadrobić te 2 dni. Porażka

Od kilku lat
@od 6 msc

Panie Damianie szczerze mówiąc wątpliwe jest to, że Pan by nawet na kolorze miał problem z progiem, gdyż przypuszczam, że próbował by Pan pod nipa podkladac kilka foli tak jak na sztancy. Reasumując Pana wypowiedź pozostali pracownicy potrafią zrobić robotę na białym toni Pan powinien się wziąć do pracy a nie tylko zalać winę na zlecenia. Są pracownicy, którzy robią małe zlecenia i co za tym idzie osiągają próg. W iec chyba coś z Panem jest nie tak??!!. Jeszcze jedna cenna uwaga Nie Każdy Się Nadaje do takiej pracy gdzie trzeba czasem wyjść z własnym pomyslem, ale nie twierdzić, że sie nie da.

Tak10Nie3
Stary
@Od kilku lat

Bardzo dobrze że wprowadzono progi, mi się to podoba. Każdy dostaje różne zlecenia a tylko kilku wciąż narzeka.

Szczeh
@od 6 msc

Pochwal się jaki masz próg do zrobienia.

@Od kilku lat

Nie wiem kto pisze z tamtej strony ale po co mówisz po imieniu jak nie wiesz kto pisze? Jutro przekaże Damianowi że ktoś o nim pisze. Inni mają zlecenia po 4-5 km bo sobie wybierają, zamiast datami to gdzie więcej metrów. masz zlecenie powiedzmy 300 metrów, idź po papier który szukasz 10 minut, uzbrój maszynę jakieś 25 minut, natnij gilzy, drukuj kontrole, zrób zlecenie, masz około 1 godzina i 10 minut, musisz zrobić 1100 metrów na godzinę. Myślisz że to zrobisz jak przez cały tydzień będziesz miał takie zlecenia? Zapomnij. Same literówki popełniasz. Folie pod nipa?! Pierwsze słyszę. Pod wykrojnik, ale pod nipa?! Przeczytaj instrukcję może lepiej obsługi wykrojników i nipa, haha.

Tak2Nie6
Megan
@od 6 msc

Jeśli Ty maszynę uzbrajasz 25 min to nic dziwnego że nie możesz progu zrobić. Na Całe zlecenie ustawia się max 20 min. A jeśli chodzi o papier każdy jest opisany no ale jak się czytać nie potrafi to trzeba szukać. I nie narzekaj tylko się bierz uczciwie do pracy to może się uda Ci osiągnąć cel.

Tak5Nie2
@Megan

Co z tego że opisany jest, sam nie umiesz czytać. 20 minut? Z tego czekasz 10 minut aż ktoś natnie gilzy na gilzarce bo są 2 gilzarki a jedna jest tak (usunięte przez administratora) że szkoda słów. Nigdy nie widziałem żeby ktoś tam ciął gilzy oprócz gilz do ażurów. Albo(usunięte przez administratora) się z końcówkami bo jakiś pajacyk zostawił końcówki które mają 30 mb i zmieniasz papier 10 razy do zlecenia które ma 400 mb. I nie wypowiadaj się bo widać że na sztancy nie robisz.

@Szczeh

800m, to bardzo dużo.

Riruś
@od 6 msc

Normy nie są z kosmosu tylko zostały ustalone na podstawie wyników wszystkich operatorów.

Tak4Nie3
Geduś
@od 6 msc

Tak se pacze a tu ludzie płakajom. Nie płakać panienki tylko za robote sie wzionć! Tak troche napisołem po burocku zeby podczymać poziomu i troche weselij było. To co piszeta to ino śmiać sie albo płakac ze śmichu.

Silny
@Megan

Mi uzbrojenie zajmuje 5 minut, papier drugie 5 minut ale jak jest w magazynie i szukam go. Przeważnie papier jest opisamy i zajmuje mi to 2 minuty. Uzbrojenie czyli cylinder, wykrojniki i noże. Jak gilzarka jest zajęta to sprawdzam kolejne zlecenie, przynoszę papier i wykrojniki...

Miś
@od 6 msc

Pomyśl jak inni byli zdemotywowani Tobą jak robisz o połowę mniej niż inni a pewnie pensja podobna. Teraz jest sprawiedliwie, polecam tą zmianę. Ja za wykonany plan mam płacone więcej. Aha plan nie jest kosmiczny, patrząc wstecz to zawsze mam dużo więcej niż plan i też mam małe zlecenia i próbki.

haha Nowy wpis
@Geduś

Dobre.

kolega Nowy wpis
@od 6 msc

Dasz radę, jak w metrach nie dasz rady to w ilości rolek nadrobisz i będzie git. Wiem że rolki też są brane pod uwagę.

Nowy
Nazwa działu: Produkcja

Hej, Jako kilku miesięczny pracownik na produkcji nie widzę żadnych zastrzeżeń co do firmy. Atmosfera spoko, wypłata przed czasem. Poleciłem pracę innym i nadal ją polecam.

nowy2
@Nowy

Też to potwierdzam, jest ok. Polecam.

Marcin Nowy wpis
@nowy2

Dużo tutaj krytycznych opinii wobec "Admark", ale widzę, że niektórzy polecają pracę w tej firmie. Atmosfera jest bardzo ważna, to prawda. Z jakich jeszcze względów warto wg. Ciebie podjąć pracę w tym miejscu? Jest premia?

Miś Nowy wpis

Tak4Nie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Admark?

@Pytanie

Jako operator dogadujesz się co do wynagrodzenia i to wszystko.

@1212

Dogadujesz się, dobre :D Dostajesz najniższą (usunięte przez administratora)

Tak2Nie1
@1313

Jeżeli tak się dogadałeś -aś to tak masz.

Rudy 102
@1313

A ile powinieneś zarabiać po szkole podstawowej lub zawodowej bez żadnej wiedzy i umiejętności? Więcej od pielęgniarki czy lekarza?

Mimi
@Pytanie

Zadzwoń na telefon ogólny firmy i dowiesz się wszystkiego lub na biuro@admark.pl

Giniu

5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
koli
Nazwa działu: Produkcja

Na hali jest super, klima + grzanie. Polecam firmę, dbają o ludzi.

Tak7Nie
midi
@koli

Niżej są wpisy z czerwca, nieaktualne. Na hali jest przemiło. polecam firmę.

Tak4Nie1
xyz

34 Stopnie na hali ... niedługo padniemy jak muchy przy tych maszynach ...a gdzie tu dalej do lata

Tak2Nie2
Myk
@xyz

A co Ty myślałeś że klime założy? Kupi że 3 wiatraki jeszcze i sobie radz najważniejsze że w biurach maja 22 stopnie Celsjusza. Gdzie wy kurw... Pracujecie. Wymagają od pracownika 100% wydajności w takich warunkach. Jak ktoś padnie na... I sobie coś zrobi to może coś wymyśla.,jak nie zamkną firmy wszystko do czasu człowiek to nie maszyna

Tak1Nie3
Neutralny
@Myk

No niestety. Wynagrodzenie idzie wciąż do góry, etykiety w dół, państwo na każdym kroku zabiera to firmę stać tylko na wiatraki. W firmie tylko garstka ludzi pracuje na 100% a nawet na 150% po to żeby nadrobić straty przez tych co robią nawet nie minimum 20%. Człowiek nie maszyna i firma to też nie maszyna, gdyby każdy pracował jak należy to klima by była pewnie z dwa lata temu.

Tak7Nie6
Bunia
@Neutralny

Ludzie przecież to lato jest a wy w drukarni oczekujecie 20 stopni? Wiatraki chyba są wszędzie. Jak na zewnątrz w cieniu jest 35 stopni i są otwarte bramy i drzwi to ile będzie w środku? 18?

Tak4Nie2
Mruk
@Neutralny

Co idzie do góry? Wynagrodzenie? No chyba kur... Nie nasze!!! Państwo dokłada a firma zabiera z premi tak właśnie wygląda podwyżka w tej firmie! A poza tym jaka placa taka praca. Nie ma motywacji do pracy na 100-150% bo i tak dostaniesz tyle samo i każdy o tym dobrze wie, a nawet jeszcze pretensje będą mieli jak wstana lewa noga że radio gra za głośno nie piszcie bzdur bo i tak każdy dobrze wie jak jest. Nie kompromitujcie się!

Tak4Nie3
@Mruk

Państwo dokłada? Co to jest za dokładnie z nie swoich pieniędzy? Jest to zmuszanie. Co do radia to ten temat był już kiedyś opisany. Jeżeli muzykę słychać w całej okolicy to sorry. I to jeszcze muza puszczans jest z telefonu przez wzmacniacz a jak każdy wie telefon jest zakazany na hali. Taka jest właśnie prawda, taka jest. Już nie mówiąc o wyrywanym krainie, obsranym kiblu, wyldwaniu fusów po kawie do zlewu gdzie jest kartka nie wylewać fusów. Ciągłe niszczenie narzędzi, złe odkładanie wykrojnków. I najlepsze jest to że tego nikt nie zrobił, samo się zrobiło i w końcu kierownik odpala coś czego garstka ludzi nie nawidzi Kamery. I wtedy smutna minka, złość na cały świat bo się wydało. W firmie jest możliwość dodatkowego zarobienia pieniędzy ale przychodzą tylko te same osoby a reszta ma tylko wymówki. No pewnie, państwo daje to po co robić, lepiej pisać a nóż widelec może dostanie się coś za darmo.

Tak5Nie1
Prafkó
@Bunia

Właśnie, a co mają powiedzieć drogowcy albo ci co pracują w chłodni? Ludziom zawsze lepiej jest tam gdzie ich nie ma.

Tak3Nie7
Premia
@Mruk

Teraz system premii wprowadza może będzie lepiej

Myk
@Myk

Myliłem się. Klima jest od dawna, widać że firma dba o wszystkich w firmie. Polecam ADMARK.

Xle
@Premia

Oby, wreszcie nygusy dostaną za swoje.

Yygg
@Mruk

Mi państwo nie dokłada, myślałem że dostanę przelew na konto a tu nic.

Byzi
@Mruk

Chyba chciałeś powiedzieć Jaka praca taka płaca! Nigdy na odwrót. Jak potrzebujesz motywacji to weź kredyt i zrób dzieci. Motywacja zaraz przyjdzie i pewnie wynagrodzenie też wzrośnie.

Zadowolony
Nazwa działu: Produkcja

Dziękuję firmie za super imprezę, jeszcze nigdy nie byłem na takiej zabawie. Wszystko na tak wysokim poziomie. Firma niech częściej obchodzi urodziny.

Tak12Nie
?
Nazwa działu: Produkcja

Co się stało z opiniami z ostatnich trzech miesięcy?

Lipu
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo dobrze że gowork usuwa pozytywne komentarze, tu ma się coś dziać a nie smynty. Przez gowork w firmie ADMARK jest coraz lepiej. Klima, szybszy serwis maszyn... Super.

Tak7Nie
Fff
@Lipu

Wazelina, aż grubo :))) Dalej wazeliniarze, dawać!!!

Fhu
@Fff

Widocznie masz jakiś problem z wazeliną, pewnie złe wspomnienia z dzieciństwa. W ADMARK jest super.

@?

Brakujące komentarze są niżej.

Szukam pracy
Nazwa działu: Produkcja

Witam szukam pracy na stanowisko drukarz czy w Waszej Firmie warto aplikowac czy jest dobra atmosfera, szansa na prace jaki macie system 4-brygady czy 3 zmiany prosze o odpowiedz.

RYHU
@Szukam pracy

3 zmiany, przyjdź najlepiej na rozmowę. Ale czy szukają drukarzy to nie słyszałem, atmosfera dobra, polecam pracę.

Tak11Nie
Zapraszamy
@Szukam pracy

Jest super ,jest super ....

Bolo

Różne są opinie o firmie ponieważ różni są pracownicy i w zależności od tego jak kto dobrze pracuje są one pozytywne lub nie.

Bobi
@Bolo

Myślisz że opinie piszą tylko pracownicy? A konkurencja, sąsiedzi, byli pracownicy, pracownik gowork. To jak jest w firmie wie tylko pracownik a najlepiej opisane jest to niżej. Zapomniano dopisać że jest boisko do gry w piłkę nożną (nie jest to orlik ale jest i był zrobiony przez szefa i kierownika Jacka od A do Z ). Boisko jest systematycznie koszone tylko graczy brak, łatwiej jest kupić czteropaka i na PS zagrać w domu. Czy ktoś dostał pomoc finansową bez odsetek? Ja dostałem i wiem że nie byłem pierwszy i ostatni, więc plus dla Admark. Obok hali szykuje się staw rybny ( większy od hali, pewnie z 2000m2), więc w przyszłym roku turniej.

oooo
Nazwa działu: IT
@Bolo

Filtrowanie nie działa gdyż klikam Negatywne i wychodzą opinie Pozytywne. itd. czy to jest oszustwo? przecież ktoś może przez to do naszej firmy nie przyjść!

qrsmak
@Bobi

Zanim staw będzie jak należy to jeszcze huhuhu. Ale jak będzie możliwość łowienia ryb i będą turnieje to wielki szacun. Można by było połączyć piłkę nożną i ryby naraz. Mężczyźni grają a kobity łowią i smażą.

Tak2Nie
Ale kogoś to zdenerwuje!!!
Nazwa działu: Produkcja

Polecam pracę w firmie, miła i normalna atmosfera, dobra i na czas wypłata. Maszyny serwisowane i z najwyższej półki: Gallus najnowszy model Labelmaster, Bobst, Nilpeter i niezniszczalne polskie przewijarki. Samochody dostawcze marki Mercedes (nowe) a handlowy jeździ nowym Superb'em 270KM 4x4 automat. Cała produkcja i biura klimatyzowane tylko że lodówki na napoje są bez kostkarki ale rekompensują to ekspresy do kawy Delonghi. Produkcja pracuje na 3 zmiany, operator tylko przewija i nie musi wykonywać innych czynności typu pakowanie etykiet w kartony, drukarze drukują, operator taśm TTR tylko produkuje taśmy, pakowacze pakują... To tak w skrócie jak jest w Admark, przyjdź a na pewno nie pożałujesz.

Tak12Nie
Mili
Nazwa działu: Produkcja

Szefowo, dziękujemy za wypłaty przed czasem. Weekend się zbliża a pieniądze są już na koncie.

Tak20Nie1
Fdfvyf
@Mili

Co z wazelina...

Tak7Nie8
Kgb
@Mili

Wyplata zawsze jest przed czasem, tak dla ścisłości ;)

Tak11Nie
cynka
Nazwa działu: Handlowy

W firmie na bieżąco naprawiane są maszyny, wymieniane wykrojniki itd. O ile zostanie to zgłoszone. Fakt jest taki że wykrojniki, noże czy inne narzędzia są nagminnie i bezmyślnie uszkadzane i odkładane zniszczone na swoje miejsce przez co firma nie jest w stanie wszystkiego wychwycić i wymienić. Z tego co wiem to jeszcze nikt nie poniósł kary finansowej za pechowe uszkodzenie a więcej strat firma ponosi gdy ma do wykonania zlecenie a okazuje się że czegoś nie ma.

Xxx
@cynka

Na bieżąco naprawiane maszyny?! W jednej maszynie zatrzymuje się nawijak non stop, było zgłoszone miesiąc temu i nadal jest to samo, póki nie jeb*** całkiem to nie wymienią, na przewijarce łożysko napierd*** od 3 tygodni i nikt z tym nic nie robi. Nadal twierdzisz że maszyny są naprawiane?

Tak4Nie8
Cynka
@Xxx

No niestety, części do tych maszyn nie można kupić w markecie. Czas realizacji na nawi jak lub inne podzespoły to ok 6-8 tygodni. Gdyby chodziło tylko o łożysko to z pewnością było by wymienione a to jest coś poważniejszego, trzeba czekać. O takie sprawy można pytać przełożonego i nie trzeba na gowork.

Tak9Nie
Nik
@Xxx

Tak, maszyny są naprawianie. Tak twierdzę, i jak pisze inny mądry człowiek, to są elementy, których nie kupisz w markecie czy kiosku. Za kilka dni będzie jak nowa, dobrze o ty każdy wie

Kolego z pracy
@Xxx

Jeśli jesteś tak odważny żeby tu pisać o swoich spostrzeżeniach to może zgłoś to do przełożonych, bo według mnie bez sensu tu na forum wylewasz swoje gorzkie żale....albo inaczej może wyczaruj sam cudem jakimś części zamienne z dnia na dzień, Szef skorzysta na bank z ich usług tylko podaj namiar zamiast marudzić.... poza tym nie musisz podpisywać się Xxx bo i tak wszyscy wiedzą kto to napisał....To samo powtarzasz non stop w pracy więc może następnym razem podpisz się z imienia ....

...
Nazwa działu: Produkcja

Połowa rzeczy do wymiany, wykrojniki prawie wszystkie uszkodzone a jak nie ma pracy to robisz prace niezwiązane z tym co w umowie Tragedia Moje sugestie dla Admark: ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ...

Tak20Nie6
Kolego
@...

O jakich narzędziach jest mowa? Ciesz się że przy braku pracy przy maszynie masz inną pracę. Szkoda że tego nie doceniasz.

Tak8Nie6
...
@Kolego

Ciągle szukasz śrubokręta, młotka albo podstawowych kluczy do maszyny bo ludzie nie potrafią się nauczyć że jak się pożycza to się oddaje. 1 Śrubokręt na 5 maszyn - śmiech. Zestaw kluczy powinien być przy każdej maszynie i każdy powinien podpisywać listę czy te narzędzia się znajdują przed przyjęciem zmiany, jeśli nie to niech ta osoba która to zgubiła za to zapłaci. Tak samo z nożami.Powymieniasz sobie wszystkie ostrza a ktoś z innej zmiany zabierze Ci wszystkie i jeszcze specjalnie Ci podmieni na tępę noże a Ty się potem wkur**asz. Radze coś z tym zrobić.

UKI
@...

Z tego co wiem to każdy operator dostał swoje narzędzia (zestaw imbusów, nożyczki, linijkę), przy każdej maszynie jest podpisany śmietnik, krzesło... Więc w czym problem? Jak ktoś wciąż nie ma to nie dawać, niech kupi jak zgubił. Najlepiej zgłosić problem kierownikowi.

Moxr
@UKI

Każdy dostał i nie pożyczać, co do noży to jest tragedia. Dzisiaj dostałem nowe a jutro będą zdemontowane i będą założone w innej maszynie. Może jakieś plomby zakładać?

Ryhu
@Moxr

Z nożami jest przesada. Najlepiej plomby.

bobi
@...

O jakich rzeczach masz na myśli? Co do wykrojników to przesadzasz, gdyby wykrojniki były uszkodzone to firma stała by w miejscu. Widocznie brakuje ci umiejętności którą z czasem zdobędziesz.

Antonin

Wątki już chyba wyczerpane... Nie wiemy już co pisać..... Jest pozytywnie tylko tak próbujemy coś górnolotnego skomentować

Anonit

Ja to widziałem jak przez komin wychodzili, ale chyba to Mikołaj z prezentami był....

Antoni
@Anonit

Tak tak to był Mikołaj ale po premię a nie z prezentami????????????????????

Antonin
@Antoni

To już znak, że coś się ewidentnie kroi. Rudolfa szukają jeszcze, bo z premią uciekł na pokładzie samolotu rządowego, hahaha...

Syriusz

Ale nalot był. Smutni Panowie pzryjechali. Ktoś coś wie co się kroi?

Kkkk
@Syriusz

Jaki nalot? Nic mi nie wiadomo. A kiedy?

Pyriusz
@Syriusz

W Admark drukarnia etykiet? Może pomyliłeś firmę Admark producent mebli? Nikt nic nie wie o nalocie. Chodzi tobie o kontrole z ZUS, US, ochrona środowiska czy co?

Antoni
@Syriusz

CBŚ wpadło hehe podobno ktoś przez okno uciekał hehe

Miszcz
@Antoni

Chciałbyś, hahaha.

Tyhu

Widać że klima już wisi, pewnie lada dzień i ruszy. Czy to jest złe traktowanie pracowników? Puk puk w główkę.

Tak3Nie2
Bob
@Tyhu

Wisi i działa.

Ploki

Ani beeee, ani meeee a lodówka stoi. Chyba ze dwa metry ma, biała, ładna, nówka. Jeszcze klamki ma i nikt jej nie pierdyknął paleciakiem. Nie ma kostkarki do lodu, łuuu. W takiej dużej firmie gdzie milionami się obraca i szczędzi się na kostkarkę do lodu? Łuuu. Ale ok, lepsza taka niż do kuchni chodzić do lodówki.

Tak2Nie4
Smoluch
@Ploki

A ty jesteś jakiś przyjebany czy co? Co z tego że jest lodówka niech sobie ją w du... Wsadza!!! i niech jeszcze coś do niej wlaza regularnie bo inni mają a wy jak takie losie włoz sobie Wode i śniadanie i jest zadowolony jak założą kiedyś Klime.to w ogóle już wody nie kupią. Jak jest ponad 35 na hali zgodnie z prawem możesz odmówić pracy a jak cie zwolna pozwać ich i domagać się odszkodowania a gdy będzie kilka takich osób to zamkną ta firmę może wtedy zaczną dbać o pracownika. Szefowa chodzi cały czas naburmuszona ciągle jej cos nie pasuje posiedz 8h w tym.cieple to dopiero będziesz zniesmaczona warunkami pracy a nie w kłamie 21 stopni nie mo masakra jakaś

Tak3Nie12
Radzi
@Smoluch

To że ludzie są chorzy to wiadomo, ale aż tak? Nie wierzę że to pisze ktoś z naszej firmy. Każdy w firmie ma co zechce nawet kredyt jak potrzebuje, turnieje piłki nożnej. Nikt nie oczekuje na pełną lodówkę itp. Czekamy tylko na obiecaną klimę która pewnie będzje za niedługo.

Tak10Nie
Spoko
@Smoluch

Od samego początku do końca twojego wpisu to bzdury! Ale kogoś nosi, nie radzi sobie w życiu albo jego firma pada i szuka pocieszenia gdzie indziej. Haha. W ADMARK jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.

Tak11Nie2
Zbawienie
@Smoluch

Idiota albo po prostu... ? Jakiego tu słowa użyć żeby portal tego nie wywalił? Deb... il? Popierdo... iec. Chyba deb.. Il co to prędzej pisał. Brak słów. Prostak!!! Zwolnić i pozwać? Chyba komuś na klepkę padło.

Pati
@Smoluch

Zobaczymy co napisze jak za kilka dni będzie klima? Może że PS4 lub PS5 brakuje? A jak będzie to że nie ma kierownicy? Błazen. Czekamy downie.

Mokry
@Ploki

Dziękować za dobry gest Szefie. Ktoś prędzej pisał co chcemy to mamy, To Prawda.

Tak9Nie
weźta się za robotę
@Smoluch

wielki znawco prawa - a gdzie Ty pracujesz, ze tu wylewasz swoje żale? jesli w Admarku i jest Ci zle to przeciez nikt Cie tam nie trzyma, prawda? mozesz odejsc, znazlezc sobie lepsza prace, za lepsze pieniadze, w klimatyzowanym pomieszczeniu nawet z prywatna lodowka, chyba, ze boisz sie podejsc do "naburmuszonej szefowej" i powiedziec co Cie boli, kolejny frustrat wylewajacy anonimowo swoje zale

Bystry
@Ploki

Przestań z tym lodem, lodówka jest idealnym rozwiązaniem i więcej nie trzeba. Super. Ktoś prędzej pisał że w handlowym i graficznym wszystkiego pełno do picia, od koloru do wyboru. Pewnie to do klientów a komuś gul skoczył z zazdrości. Masz wodę mineralną pod dostatkiem a jak chcesz coś innego to kup i nie marudź, tylko butelkę podpisz bo kolega Ci upije i dopiero będzie awantura. Tak na przyszłość przestań chodzić do handlowego, graficznego i kierowników bo pamiętaj że czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Tak6Nie
Ernie
@Radzi

Turniej piłki nożnej, ale czad :D W mojej firmie mam karnet na siłownię plus opiekę medyczną w prywatnym ośrodku zdrowia, więc nie kompromituj się z jakimś wiejskim turniejem piłki kopanej...

Tak8Nie2
Goguś
@Ernie

To co wy robicie w firmie skoro wasz szef daje wam dodatkową opiekę medyczną i wysyła na rehabilitację na siłownię. pochwal się gdzie jest tak super, sprawdzimy jakie wy macie wpisy na gowork. Pracujesz na złomowisku, rozwozisz węgiel taczką po okolicy? Czy może pracujesz w kamieniołomach że potrzebujesz takiej opieki medycznej i siły?!

Tak1Nie7
Ernie
@Goguś

Jesteś aż takim debilem, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ??? Czy gdzieś jest napisane o rehabilitacji ??? Dużo firm w dzisiejszych czasach zapewnia swoim pracownikom karnety na siłownie itp. oraz opiekę medyczną w prywatnych placówkach...ale co Ty możesz o tym wiedzieć pracując w Admarku. Takim robolom jak Ty wystarczy lodówka w pracy, turniej piłki kopanej, grill i na..bać się co weekend.

Tak11Nie1
Guffi
@Ernie

Lepszy grill i piła niż rehabilitacja w siłowni. Kto w dzisiejszych czasach chodzi na siłownię? Pomachac hantlem można w domu, pobiegać lepiej na boisku a na klatkę polecam pompki z ukochaną na plecach i przy okazji triceps mocniejszy. Człowieku bez kultury! Zazdrosny.

Tak2Nie9
Recenzent
@Ernie

Ernie, zmień sobie niezwłocznie nicka na korki taczer i daj zdrowym żyć, bo Cię na siłownię nie wpuszczą...

Tak4Nie7
Operator
@Ernie

Ernie, kim Ty jesteś ze masz stałą opiekę medyczną, zmień lekarza, bo ten widocznie cię (usunięte przez administratora)

Tak3Nie3
Tobi
@Ernie

Ernie, ty wejdź na stronę Admark, bo mylisz firmy. Tu są turnieje rozgrywane, domy dziecka wspierane, pracownik jest szanowany. Nie snuj swoich wizji, bo tu nie mają racji bytu. Idź na siłownię, bo ci karnet przepadnie.

Tak5Nie1
Aguś
@Tobi

Zaraz chyba jeb..... ze smiechu. pracownik szanowany w tej firmie hahaha. Ogólnie jest szanowany ale nie w admarku.

Tak7Nie2
Nik
@Aguś

Nie wiesz jak jest, to się nie wypowiadaj

Tak2Nie5
Guś
@Aguś

Jaki Ty musisz być zazdrosny!

Kamil
@Ploki

Do czego ten lód? No bez przesady, lodówka wystarczy.

Natasza
@Smoluch

Chory człowiek co to pisał, w firmie jest OK, Polecam.

xyz

W tamtym tygodniu nie było czym oddychać 34 stopnie na hali. Już dawno za te przerobione miliony założyli by klime i przydałaby się lodówka na hali a nie tylko u drukarzy.

TakNie1
Batory
@xyz

Ludzie, co do klimy to racja że przydałaby się. Widać że coś się dzieje w tej sprawie i pewnie będzie. Co do lodówki, pewnie trzeba zgłosić taką potrzebę, skoro drukarze mają, handlowy i cała reszta też ma to pewnie kolejną też kupią. Tylko żeby z lodówki ktoś nie próbował zrobić klimy.

WIT
@xyz

Bo drukarze to elita admarku a Ty zapi...aj na sztancy i się ciesz, ze masz robotę.

Tak6Nie1
Edek co ma w ch.j kredek

Dla średnio ciężkich prac fizycznych w hali przyjmuje się, że nieodpowiednia jest temperatura przewyższająca 28 st. C. Wszystko w temacie.

Hbn

Tak to racja, lodówka jest. 2-3 razy większa niż zakładaliśmu i jeszcze zamrażalnk 3 szuflafy. Dziękujemy, przyda się w te upały.

Tak11Nie1
Mercy
@Hbn

No i co z tego że jest lodówka jak jest pusta handlowy i graficy mają napoje od wyboru do koloru a na hali tylko woda hehe i to z łaska zakupiona teraz będzie około 40 stopni w cieniu pozdychacie jak muchy ale jak temperatura w pomieszczeniu jest zbyt wysoko możecie odmówić pracy zgodnie z prawem pracy pomyślcie na tym i nie dajcie robić z siebie jeleni i Wołów do pracy za te marne grosze Buziaki pa

Tak2Nie5
Mis
@Hbn

Lodówka na hali wow ale świetny pomysł pracodawco weź sobie ją do salonu wstaw i nie kompromituj się więcej naprawdę żal co wy macie za pomysły

Tak1Nie4
Musi
@Mis

Wstydu nie macie!!!!!!

Radzi
@Mis

Jak nie pracujesz w tej firmie to nie wypowiadaj się, my sami chcieliśmy lodówkę bo do kuchni jest za daleko i mała jest. Teraz mamy dużą i jest pod ręką. Zawsze co chcemy to dostajemy. Dziękujemy.

zumiś
@Musi

Wstydu nie macie? Jaki w tym wstyd że firma kupiła lodówkę? Kolejny dziwny człowiek. Pewnie takiej lodówki w domu nie masz i przez to jest tobie wstyd. Teraz to już jasne.

Gienek

Trzeba miec checi do gry,my gramy na orlikach u nas są trzy drużyny, gramy co tydzień deszcz, upał itp. Ale rywalizacja pomiedzy drukarniami to byłoby coś a drukarni w okolicach sporo, zamiast narzekac na prace

Amanda
@Gienek

A nie wystarczy grać między sobą? Na samej hali pracuje pewnie z 50 chłopa. Kilka drużyn by było, porozmawiać z górą i jak zawsze zgodzą się na turniej z nagrodami i pewnie grill.

Flexo Fan

Ze strony Firmy widzimy ze Firma dba rowniez o atmosferę dzieki integracji o czym swiadczy zalozenie druzyny pilkarskiej. Pytanie czy gracie w jakiś rozgrywkach? Czy rozgrywacie mecze sparingowe ? Osoby zwiazane ta sama branza zainteresowane sa sparingiem

Smaku
@Flexo Fan

Tutaj dowiesz się tylko negatywów, typu temperatura, brak wody, że są nadgodziny i że ich nie ma itp. Zapytaj o szczegóły w samej firmie, kierownika lub właściciela. Są rozgrywane turnieje, nawet jest boisko brzy firmie, tylko nikomu nie chce się grać. Najlepiej jest dostawać 500+, zasiłki i narzekać.

Flexo Fan
@Smaku

A do kogo trzeba sie zglosic kto jest kierownikiem Pan Piotr ? A co do narzekania na Goworku to wiadomo jak wszedzie jest kilku niezadowolonych z reguły słabszych fachowców a piszą za wszystkich pozdrawiam

Kazol
@Smaku

To prawda, boisko może nie najlepsze jest ale jest. Tylko że nikomu nie chce się grać. Czy nie lepiej jest narzekać? Firma powinna bardziej motywować, nagrody itp.

Bort
Nazwa działu: Produkcja

Ponad +30stopni na hali a nie ma nic do picia wstyd!!! To jest wasz zasrany obowiązek!!! Ta sprawa nadaje się do PIP Handlowy, Graficzny i kierownictwo siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach i mają napoji od wyboru do koloru cały rok a my jak tacy Rumuni spoceni przez 8 h. Masakra i żenada!!!

Tak5Nie3
Punia
@Bort

A gdzie jest napisane o maksymalnej temperaturze na hali produkcyjnej? Co do wody to każdy wie jak było, cała paleta wody była rozdysponowania w tydzień a butelki z wodą walały się po całej hali. Nie żeby bronić firmę, lepiej żeby woda zawsze była ale winę ponosimy my pracownicy! Przy każdej maszynie po 5-6 butelek, w magazynie podobnie. Podobno klima ma być na całej hali.

Sahara
@Bort

Tak właśnie o nas dba nasz kochany pracodawca. Wstydził bym się na ich miejscu tak traktować pracowników. Wielka firma a ciężko kupić nam wodę. Chyba odkładają na wakacje...

Saimon
@Punia

Jak to gdzie jest napisane? W przepisach prawa pracy. A na hali są termometry które wskazują temperaturę pomieszczenia. A to co ludzie robili z wodą trzeba było pilnować i niech kierownictwo wydaje wodę opisana czyja to woda i będzie wiadomo kto nie szanuje wydanych pieniędzy przez Właścicieli. A jeśli chodzi o klime to co roku miała być.

@Saimon

Racja jest taka że ludzie o nic nie dbają i nawet wodę wołają a przy maszynach można było się zabić bo tyle butelek z wodą się walało.

Koli
@Saimon

Daj link do takiego przepisu bo sam jestem ciekawy ile celcjuszy powinno być na hali produkcyjnej. Z butelkami trzeba było zrobić to samo co z narzędziami i by problemu nie było.

Tak2Nie1
Polki
@Saimon

Podasz ten link? Szukam i nic.

Monia
@Saimon

Powiedz twojej mamie że gdy robi tobie śniadanko do pracy włożyła butelkę pitku i po problemie. Ha ha ha.

Tak1Nie2
Borat
@Punia

Gdy temperatura przekracza 25 (na zewnątrz) lub 28 stopni Celsjusza (w pomieszczeniu), pracodawca powinien zapewnić napoje. Musi także dbać o sprawność wentylacji i klimatyzacji w miejscu pracy. Do jego obowiązków należy również montaż rolet lub żaluzji pozwalających na zasłonięcie okien.

TakNie2
Borat
@Borat

Przekroczenie norm temperaturowych może stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Brak funduszy nie usprawiedliwia naruszania przepisów BHP dotyczących zapewnienia odpowiedniej temperatury w miejscu pracy. Tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny:

Tak1Nie2
Kolo
@Borat

Dajcie link gdzie to jest napisane.

Kkkkk
@Kolo

..."W związku z tym specjaliści bhp uznają, że w pomieszczeniach biurowych temperatura nie powinna przekraczać 30°C, przy ciężkiej pracy fizycznej w hali 28°C, a w warunkach szczególnych 26°C..."

Tak4Nie2
RONSONS
@Bort

Jak jest ci źle to zwolnij się i nie wygaduj bredni. Maszyny dają ciepło i musi być ciepło. Hala jest wietrzona i są wiatraki, ciekawe gdybyś pracował na pełnym słońcu co byś powiedział, może parasol i panienka z wachlarzem? Pewnie w domu masz prawie 30 stopni a od formy żądasz nie wiadomo czego.

Tak1Nie3
Luidzi

Taka praca i takie godziny a narzekanie nie jest sposobem na poprawę nastroju. Firma jest dobra dla pracowitych.

Tak6Nie2

Mc

Nie polecam. Obiecują złote góry a tak naprawdę praca na 3 zmiany za najniższą. Bardzo duża rotacja wśród ludzi.....mówi sama za siebie. Nie polecam!!!

Tak15Nie3
John

Odradzam szukania pracy w tej firmie

Tak26Nie1

Iza

@Heheszky @Moro Wasze komentarze chyba nieco odbiegają od głównego założenia tego wątku. Proponuję, żebyście zaczęli opiniować szeroko pojęte warunki pracy w firmie Admark. Jakie posady tam obejmujecie? Można liczyć ze strony tego pracodawcy na jakieś dodatkowe benefity?

saladin

Dla wszystkich ciekawych jak jest. Wpadnijcie do kierownika na rozmowę po pierwsze on nie gryzie a po drugie opowie i pokaże co i jak. Od wielu lat pracują tam Ci sami ludzie przychodzą nowi ktoś później z nowych zmienia prace ale stara ekipa trwa od wielu lat. Jeśli było by tak źle jak jest tutaj opisane to nie wierzę, że oni by pracowali przez taki długi czas. Podobną część jest z firmą od początku powstania a to dla mnie była najlepsza lepsza rekomendacja. Każdy ma lepsze i gorsze dni w każdy razie ja się cieszę że kumpel polecił mi ADMARK.

BMW
@saladin

Dwie lub trzy osoby ze "starej ekipy", faktycznie robi to wrażenie :D

Tak22Nie

Zostaw opinię o Admark - Gniewkówiec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie