Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

I co tam w admarku słychać ?? wielki brat nadal bawi się kamerą ?? Premii nie dostaliście na święta ? To i tak dobrze , że wam tego co jest pod stołem nie zabrali

Norbi

Jest wszystko ok. Kamery są, premii nie zabierają. Polecam pracę .

Norbi

A dlaczego premie mieli by zabrać? Tobie zabrali?

@Norbi

Tak pytam, nam zabierają. Nie mogę tego przeżyć że Admark pomimo kryzysu dobrze funkcjonuje. Myślałem że jak ja odejdę to zaraz upadną. Co by tu jeszcze napisać negatywnego? Hmmm? Jestem roztrzęsiony bo nie mam już pomysłów.

Operator

Bardzo polecam pracę w firmie. Mili, normalni ludzie, szefostwo też ok. Wypłata przed czasem. Pytanko jedno. Na tablicy napisane jest że nie wolno wnosić na halę produkcyjną telefonów kom. a wszyscy noszą. To można czy nie można bo już sam nie wiem?

@Operator

Też polecam pracę. Telefonów nie wolno wnosić ale wiadomo szefostwo to też ludzie i na muzyczkę z youtuba przymykają oko.

Dziwny ten wpis. Nie pasuje do konkurencji. A może nienawiść swą sieje ktoś kto jest dużo bliżej??? I bawi się tym? Hm? Obojętnie kim jesteś, Życzę Tobie i twojej całej rodzinie wszystkiego najlepszego. tylko teraz bez bluźnierstw że masz to w (usunięte przez administratora) itp, itp.

Golona

Jacy oni lepsi od nas????? Sukces???? To my pracownicy im to zapewniamy. A premia na swieta??? Wstyd!!!!!!!!!!! Buuuuuuu7uuuuuuuuuuuu!!!!!!!

Premia
@Golona

Premia jest na paletach źle wydrukowanych etykiet. Można brać codziennie. Ciekawe co za to kupisz? A jacy cwani w internecie!

Wy musicie tą firmę bardzo kochać. Żeby opinie dodawać w Wigilię. Haha

......
@Premia

A kto za to płaci ???pracownik ze swojej nędznej pensji . Poprostu zrobiliście z siebie ..... powinno Wam być wstyd ! W każdej firmie najważniejsza jest atmosfera której wy jako pracodawca nie wprowadzacie wręcz przeciwnie!

@......

Wstyd niech wam będzie! Żeby wciąż coś spiepszyć i jeszcze pretensje mieć do firmy.

@......

Gdyby Michał przyszedł do twojego domu i rozwalił by twój telewizor to też byś (usunięte przez administratora) chodził. I pomyśl że taką sytuację masz co kilka dni.

....
@Punia

To by oddał pieniądze tak jak my oddajemy . A jak chcecie profesjonalistów na produkcji to ich zatrudnijcie i zapłaćcie godne pensje to będzie mniej strat i nie myli się ten kto nie robi nic

@....

Najwidoczniej profesjonalizm nie kalkuluje się. Sam to przelicz.

@....

Nie oddałby kasy bo powie że nie chciał tego zrobić. A w ogóle jaki to jest koszt w porównaniu do całego domu, więc o co problem?

Ktoś

Ten pan i pani cały czas są na etacie. Rano, wieczór, we dnie i w nocy.

Yhy

Niech szefostwo dalej ma pracowników z produkcji w (usunięte przez administratora) Zobaczymy jak oni będą mieć w (usunięte przez administratora) firmę i nie będzie już pracujących weekendów. Dopiero może wtedy docenia wartość pracowników

Łoli
@Yhy

Szefostwo nikogo nie ma w (usunięte przez administratora) Dlatego stawiane są kolejne maszyny (kilka dni temu przewijarka) i w marcu kolejny Bobst.

@Łoli

I co z tego że są nowe maszyny ? Skoro wynagrodzenie stoi nadal w miejscu ? Skoro firma się rozwija to powinna mieć pieniądze na nowe maszyny jak i wyższe wynagrodzenia dla pracowników, A w Admarku tylko szefostwo się rozwija . Pracownik produkcji jest daleko w tyle I ciągnie od 10 do 10 każdego miesiąca.

Łoli

Weź też kredyt i też się rozwiń. Kto ma pensję w miejscu? Chyba sprzątaczka i ty. Kto zasługuje ten dostaje, bigbrother patrzy. Kilka osób niech cieszy się że jeszcze pracują, widząc poprzednie wpisy sami się zdemaskowali.

?

A dlaczego wynagrodzenie miałoby się zwiększyć? Przez to że firma ma o dwa kredyty więcej? Może awansowałeś lub zwiększyłeś swą wydajność o 20%?

Udo
@Golona

Kolego, nie daj im już więcej zarabiać - zwolnij się i idź na kuroniówe. Nigdzie się nie zatrudnij, żeby inne firmy dzięki tobie się nie dorabiały. Buuuuuuu7uuuuuuuuuuuu!!!!!!!

Polecam pracę w tej firmie. Pomimo kryzysu - pandemii firma nie zwalnia ludzi, nie zmniejszyła ilości godzi. Polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Santa Całus

Tak, Panowie I panie tak cuda się skończyły, skończyły na amen. A Ty pracuj po godzinach I w weekendy żeby wyszło. Pemii świątecznej w tym roku nie ma bo szef lubi zjeść. I to widać bo ledwo w koszulę się już mieści A kupił ja miesiąc temu. Jego sprawa woli sam zjeść za 10 niż zadbać o kogoś kto się poświęca żeby jego firma utrzymała kiletna. Podwyzki zapomnij najlepiej na własną działalność żeby wyciskać z pracownika plebsa jak najwięcej. W złym kierunku to zmierza oj w złym odejdą najlepsi

Bibik
@Santa Całus

Święte słowa święty Mikołaju apeluję do pracowników żeby po naszej stronie też skończyły się cuda których wymagają od nas pokażmy że to my jesteśmy jakością A nie Ci ten w opietej koszuli.

Wesołych swiat

Zacznijcie inwestować w pracownika bo to inwestycja na całe życie a żyć chcecie w dostatku to trzeba dbać i inwestować w ludzi. A za Wasza hojność której nie macie powinno być Wam wstyd o ile jeszcze macie za grosz wstydu !

Molo

A tu o co chodzi? Ten początek jest najlepszy.

Sars COVID -19

Moji drodzy wszystko to trzeba tłumaczyć kryzys ,kryzys i jeszcze raz kryzys !!!

FiFi

Firma godna polecenia, bardzo rozwinięta i nadal rozwojowa. Polecam.

Ryś
@FiFi

Też polecam, pracuje się bardzo komfortowo. Nikt nie stoi nad głową, liczą się wyniki a nie cwaniakowanie.

Kosma
@Ryś

Nikt nie musi stać nad głową, szefostwo urządza sobie Big Brother a :)

Jęł
@Kosma

Nudny ten wpis, już któryś raz że big brother a przecież każdy o tym wie że to dla bezpieczeństwa.

Wacek
@Kosma

W wiekszosci firm sa kamery, wiec po co ten placz?

Kier

Idź gdzie indziej. Ja polecam pracę, podkreślam pracę.

Lis

Przecież premia jest uznaniowa,zazwyczaj za pracę. A jak kogos nie ma to za co ma dostać premie? Za to że siedzi w domu bo ma katar? Kryzys gospodarczy rzuca już swoj cień, jeśli chcemy przetrwać to albo pracujmy na 100% albo migajmy się od pracy jako bezrobotni...

tymik

Ale się narobiło. huhu Warunki są fair, pracujesz to masz, nie pracujesz - proste, nie masz. Skoro znalazłeś pracę gdzie nie trzeba pracować to widocznie masz dużo szczęścia. Powodzenia.

@Lis

Tak zgadzam się że premia jest uznaniowa. Możesz cały rok być sumienny. Pójdziesz na L4 z powodu choroby i tracisz pół wypłaty. To jest tragiczne. Damian dobrze robisz! Jestem z tobą!!!

Fox
@tymik

To nie są fair warunki każdy jest człowiekiem I może się rozchorowac jak tego nie nadużywa to nie powinni zabierać. Ale niestety chciwość szefostwa daję górę. Dorobkiewicze dobrze ujęte.

Lis
@Marcin

Ale wypłata i premia jest za dany miesiąc a nie za cały rok chyba, prawda? Czy ja się mylę? Sami wiecie, że ktos w tym czasie musiał za Was (usunięte przez administratora) i to pewnie ten ktoś dostanie Wasza premie...

Bongi

Realia w Polsce? Pretensje miej do ZUSu tam płacisz składki i niech oni płacą tobie za efekty bycia w domu.

Wyri
@Marcin

Ciesz się z tak dużej premii, kto dostaje premię tak wysoką jak podstawa.(skoro pół zabiorą) Jak przez rok chodzisz do sklepu i płacisz za towar to ktoś przymknie oko że chciałeś ukraść wózek jedzenia? Racze nie.

Fox
@Wyri

Słabe porównanie z tym wózkiem jedzenia slabiutkie. Czyli jak ktoś się rozchoruje porównywany jest do złodzieja ojoj. Co za inteligentne porównanie.

Wyry
@Fox

Masz rację, słowo ukraść zostało źle dobrane. Może lepiej: wynieść, uprowadzić... Ale i tak myślę że nikt by na to nie pozwolił.

Bunia
@Fox

Nie chcę bronić szefostwa ale obojętnie ile się ma, nikt nie chce wydawać pieniędzy za darmo.

QźQ
@Marcin

Masz rację, to tragedia. Ale to nie w tej firmie, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś dostał pół wypłaty z jakiegokolwiek powodu. A na pewno nie za L4.

Kontrola
@Lis

A czy można pracować po 16 godzin albo 12 bez odpoczynku dziennego ,jest chyba jakiś limit ? A nie że ciągną ludzie tyle godzin i potem zamiast dzień wolnego to znowu przychodzą...

Tribulon
@Kontrola

Można nawet 30h pracować i więcej, trzeba brać przykład z lekarzy, ratowników itp... A propos, cieszmy się że jest praca bo inni nie mają co do garnka włożyć. Teraz praca po 12-16h to luksus bo inni w domu siedzą.

Qmpel
@Tribulon

Prawda, polecam firmę.

Właću

Tak jest sprawiedliwie. Dlaczego ja mam mieć taką samą wypłatę jak kolega który wciąż jest na L4. Gdyby firma nie wprowadziła takiej zasady to co drugi by był na L4 z byle powodu. A później reszta uczciwych też by poszła na zwolnienie skoro tak można.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Admark?

Sąć

Liderem możesz być 'tam - gdzie jesteś' ale w Admark możesz nim nie być. Chcesz to spróbuj.

Kati
@Sąć

Zadzwoń na numer ogólny lub napisz na biuro@admark.pl Tam dowiesz się wszystkiego, PS, polecam pracę.

Pyta

Produkcja, graficzny czy handlowy?

Marian

Nie polecam pracy w tej firmie. To co tu piszą ludzie negatywnego to szczera prawda.

H2O
@Marian

Nie zgadzam się z tobą, w firmie jest ok. Polecam Trzeba pracować a nie ściemniać jak inni bo prędzej czy później to zostanie wychwycone i później wielki płacz i pretensje do całego świata.

ona
@Marian

Miałam robić coś a robiłam coś innego. To jest straszne i co mam teraz zrobić? Zrobię im coś na złość, zepsuję kibel albo będę chodzić do kibla co chwilę. Ha ha kto mi zabroni. Co z tego że mam 368 dni okres, przecież muszę, kto to sprawdzi.

CHT

Tak, to prawda ze kantują pracowników. Kiedyś dostawało się narzędzia ile trzeba było, a teraz wszystko kontrolowane , podpisy odbioru i firmy nie interesuje że zgubiłem.

Szybki
@CHT

Masz rację. Niedługo będziemy za swoje kupowali długopisy nóżki czy kalkulatory.

MEGA
@Szybki

A kto to kupi? Ksiądz? Jezus? Czas cudów minął na amen. Kto kupi ten szanuje, kto dostaje ten ma to w pupie.

Blabla
@CHT

Żeś pocisKnął.

Co ???
@Szybki

Nie dostajecie pomocy do pracy ? Trzeba kupować ???

Robol

Michał musi mieć kasę żeby kasować opinie na gowork-u dlatego obcina premie.

Ooooo
@Robol

A kto bogatemu zabroni .????

nowy

Bardzo polecam firmę, normalna atmosfera, dobre pieniądze.

nowy2
@nowy

Trochę się wahałem ale nie żałuję że tu się zatrudniłem, bardzo dobra atmosfera i dobre pieniądze. Praca na 3 zmiany i w końcu weekendy wolne. Można żyć jak człowiek i pobyć z rodziną.

Daniello

Bardzo solidna firma.

Ello
@Daniello

Dobry pracodawca, dobra atmosfera

Un

Polecam firmę.

Jarek

Nic dodać nic ująć. Cała prawda o admark. (usunięte przez administratora)

Dokładnie jest tak jak mówisz. Nie oszukujmy się pracownik produkcji jest dla szefostwa mała jednostka w firmie która ma siedzieć cicho i zapiera.... ile się da. Wzamian co możesz dostać? Możliwość pracy po 8,12 a nawet 16h A także praca w weekendy. Szkoda, że szefostwo nie potrafi docenić pracowników od brudnej roboty. Dla szefowej liczy sie tylko dział handlowy I na niego spadają same pochwały.

Humans

Z tego co mi wiadomo nadgodziny nawet w większości firm nie są obowiązkowe, więc jakby ktoś nie chciał to by raczej nie robił? Poprpstu nie każdego ambicje kończą się wraz z wybiciem 8-ej godziny w pracy????Zawsze możesz robić po 10h z czego przepracujesz i tak tylko 2-3h???? Jak głęboko wejdziesz taką będziesz miał pozycję????

Siergiej

W dziesięciu procentach to prawda co napisałeś ale w 90% to bzdury. Nikt nie zmusza do nadgodzin i nie trzeba dźwigać rolek. Do wszystkiego są urządzenia. Co do innych prac które wykonujesz, takie jest prawo. Zawsze możesz powiedzieć że się nie zgadzasz. Co do podnoszenia 50kg/h, podaj link gdzie to jest napisane. Podnośnik do rolek jest od dawna tylko nikomu nie chciało się tego ruszać. Co jest na hali by nie dźwigać: podnośnik duży ręczny (ściąga rolki z dużej palety) , elektryczny, 4 wózki z wciągarką ręczną (podnosi rolkę z podłogi żeby załadować ją do maszyny), platformy do przewozu rolek, cztery paleciaki. Jeżeli ty musisz dźwigać to widocznie tylko z lenistwa. Obcinanie premii - zdarza się w skrajnych przypadkach ale nie 80% tylko 100-200zł. Trzeba mocno zasłużyć żeby dostać 100zł mniej. Chyba że komuś kończy się umowa i miesiąc jest na L4 przy monopolowym z kolegami. Maszyny - na 99% usterek jest z winy operatora. Źle dociskane noże, mega duże naciągi, wyłączanie maszyn guzikiem awaryjnym jeden drugiemu dla zabawy, wykręcanie nawijaka ażuru pod pretekstem że szarpie i pójście za halę na papieroska... Do każdej maszyny firma posiada części zamienne w postaci: anwile, hamulce, sprzęgła, paski, koła pasowe, zasilacze, styczniki, przekaźniki...itp dorobkiewicze - co za beznadziejne słowo. Polecam pracę.

Sprawiedliwy

Dziwne że jak szef pożyczy samochód czy da pożyczkę to nikt tego nie pisze a jak trzeba przy węglu pomóc to już jest problem. Chłopaki z Jaksic dostali samochód do dojazdów i już są wytykani, śmieszny jesteś. Polecam pracę, wszystko w firmie jest jak należy. Najwidoczniej komuś gul skacze z zazdrości.

Simba

Bzdury, bzdury, bzdury. Ktoś nie odpuszcza, widać że uwielbia słowo dorobkiewicze. A to dobre, nie grzeją na nocce. A klima z funkcją grzania to gdzie jest? No pewnie, kliknąć pilotem za ciężko jest. Polecam pracę. Nikt nie zabiera premii.

on
@Sprawiedliwy

To niech nosi węgiel co dostał pożyczkę lub samochód.

AG

Cała prawda, Jaksice za darmo by nawet robili :D

Misio
@Siergiej

"Masa przedmiotów, które przenosi lub podnosi mężczyzna, nie może przekraczać 30 kg przy pracy stałej i 50 kg - przy pracy dorywczej. Pakunki, które ważą 30 kg, można przenosić na odległość nie większą niż 25 m. "

abc
@Misio

?? Do czego to się ma ??

hahahahaha
@Siergiej

Pracowałem w tej firmie i to co napisałeś to kłamstwo w 90% a 10/% to prawda, gdzie firma ma zapasowe części do ,maszyn? odpowiadam u producenta. gdzie ma zapasowe noże? u producenta. bo na zakładzie długo by szukać i tak nie znajdziesz no chyba że złom. nadgodziny? wszystko jako lewizna czyli pod stołem, płaci tylko tyle ile się należy czyli minimalną płacę a tzw premia to lewizna czyli bez podatku, firmy nie polecam. Wymagań coraz więcej a pieniędzy coraz mniej.

Ktoś

Ruda- petarda, jestem pod wrażeniem

Firma na medal !

Czy firma Admark w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Haha

Jakie szkolenia haha haha

Skoda

Wyjeżdża kierownik z parkingu i 30 metrów od firmy wyrzuca śmieci przez okno od samochodu. Skoda auto. Pozdrawiam Detektyw ;)

@Skoda

Który kierownik? Dwóch jeździ skodą.

xyz

Jak się ma to się (usunięte przez administratora) Tanie paliwo i wir w baku.

To (usunięte przez administratora) z ciebie a nie detektyw ????

@xyz

A w jakich godzinach to robi może trzeba się tym zająć

@xyz

Widać że niektóre wyrazy trzeba pisać z błędem jak ktoś wyżej bo inaczej admin usuwa. zapiepszal - prawidłowo dla admina zapieprzał - źle, trzeba usunąć

Skoda
@Skoda

Kierownik widząc wielki (usunięte przez administratora) w rowie u sąsiadów pomyślał że to śmietnik i zapomniał się, wyrzucił.

@Skoda

A kiedy to wyrzucił bo ja nie lubię jak ktoś nie dba o srodowisko

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark