Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

Polecam pracę.

Emu

Polecam pracę.

SyraryS

Polecam Admark.

qnap

Teraz to już wiadomo kto wypisuje bzdurne komentarze. Wstyd i hańba! No cóż tak działa ta strona że nawet taki byle ktoś z Bydgoszczy może pisać co chce. W taki właśnie sposób działa (usunięte przez administratora) zamiast sumiennie pracować.

Były z Blue..
@qnap

Jak zwolnisz się z Blue.. bo już psychicznie nie wytrzymujesz to dostaniesz 800zł wypłaty (zero premii + kara), jesteś straszony policją a po kilku dniach dostajesz poleconym wypowiedzenie lojalki żeby nie dostać pieniędzy. I jak tu żyć z takich pieniędzy.

Choć do nas
@Były z Blue..

Tu dostaniesz tyle samo i za dojazd i jesteś misczunio

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Rychu

Dziwi mnie to że ten profil jest o Admark a jakiś właściciel z blue tu coś pisze. Niech pisze u siebie. Polecam pracę na produkcji.

Kkk
@Rychu

Niedawno byłem u nich na rozmowie o pracę. Teraz żałuję że tam byłem. To jest jakaś manufaktura. Tam nawet maszyn nie mają.

Pracownik od kilku lat

Witam co tu się wypisuje aż czytać się nie chce. Z tego co się orientuje to sama młodzież wystawia bzdurne komentarze . Ja napisze jedno ,dwa zdania o właścicielach. Pracuje na produkcji a Właściciele to naprawdę porządni,pomocni,wyrozumiali ludzie sami zaczynali od przepraszam za stwierdzenie od „zera” i rozumieją pracownika w każdym aspekcie tylko ludzie ,którzy pracują kilka miesięcy nie zrozumią tego bo chcą zarabiać i być traktowani jak pracownik z wieloletnim stażem.Przekonaj ich do swojej osoby ,a Oni będą dla Ciebie jak rodzina. Bo my wszyscy „staży” jesteśmy rodzina Pozdrawiam ,a młodzi którzy chcą zarabiać po 5 tys zł niech jadą za granice w poszukiwaniu „lepszego życia” podsumowując dziękuje za warunki i za stała prace.

Haha
@Pracownik od kilku lat

Nie zaczynali od zera tylko okradli firmę z Bydgoszczy w której pracowali. Okradli swojego pracodawcę, który dał im pracę i doświadczenie w branży etykiet.

Ciekawe
@Haha

A co właściwie ukradli? Wiesz? Bartek nie błaznuj.... Aż tak źle masz w swojej firmie żeby do konkurencji zaglądać?

Mumi
@Haha

Zaczynali od zera. To że pracowali i wykorzystali wiedzę to nie przestępstwo a na pewno nie (usunięte przez administratora)

Dobre sobie
@Mumi

Zaczynali od zera ??? Ciekawe skąd mieli bazę danych klientów ??? Najlepiej "jechać" pracowników i nie pamiętać jak samemu się w kulki leciało pracując na sztancy :)

kiki
@Haha

Wiedza to nie kradzież. W 70% tak właśnie powstają inne firmy z każdej branży.

kiki
@Dobre sobie

Baza jest w google.pl (w internecie), tylko trzeba potrafić i przede wszystkim chcieć szukać.

Umi

Polecam pracę na produkcji.

Hejhoł

Do kolegi który martwi się o zus. Jak jesteś taki uczciwy to wszystkie pieniądze oddaj do zus-u, z komunii, urodzin, imienin, wesela... Zobacz jak zus dba o obywateli jak nawet na fartuchy, maski i rękawiczki nie mają. Gdyby zus nie płacił nygusom na L4 to by mieli na wszystko.

Gum
@Hejhoł

Masz rację.

Nikodem

Karma działa, ciafać bo coś słabo! Robaki, temperatura, ZUS, coś nie działa, coś jest a czegoś nie ma... Hał, miał, a uuuu. Dalej (usunięte przez administratora), ciafać. Polecam firmę. (usunięte przez administratora)

Pracuś

Nie dawać pilotów bo padniemy z przegrzania. Kiedyś widziałem jak jeden przyjechał rowerem i z bieżnika koła wyleciał robak i ja idę za nim i zgadnijcie gdzie on poszedł? Pod prysznic!

Tedi

Do tego co na wszystko narzeka: Człowieku wyluzuj bo ci kolejna żyłka pęknie i po co ci to!? 50kg w ciągu godziny. HaHaHa, (usunięte przez administratora) Kierowniku- wyzywaj te (usunięte przez administratora) do bólu, może coś im do łba wejdzie. Nygusy śmierdzące, szukają tylko byle pretekstu żeby nie pracować.

Miodek

A może w firmie na ścianie trzeba zamontować telebim z Admark Gowork. Jak ktoś chce coś w firmie zmienić lub ulepszyć a nie potrafi powiedzieć to by telebim rozwiązał problem. Wszystko by na bieżąco naprawiano, kupowano, łapano by robaki jeżeli DDD nie potrafi wszystkich złapać. Oczywiście polecam firmę.

Hell

Szefostwo zabrało piloty do klimatyzacji która również ma funkcje grzania dlatego, że te urządzenie zużywają za dużo prądu. Na nocce jest strasznie zimno i w dodatku masz jakiś badziew od gallusa który wali zimnem na hali. Kontroli się przestraszyli to kupili w końcu drukarkę która tnie paski do pakowania arkuszy. Wcześniej była paleta z amatorskim nożykiem (jeden prawie się wykrwawił). Każdy normalny człowiek chcę pracę 8 godzinną bo też ma swoje życie prywatne a jak odmówisz kilka razy nadgodzin to Cię wywalą. Wózka elektrycznego mogą używać tylko osoby z uprawnieniami. Wózek do rolek zaczął funkcjonować od lutego tego roku. Paleciaka szukasz po całym zakładzie. Magazynier od papieru spija kawkę w martwym polu kamer zamiast układać zgodnie z oznaczeniami papier. Kierownik nie potrafi wyjaśnić świeżemu pracownikowi, pomóc mu tylko wydziera się na niego, że ma szybciej robić bo jest wysyłka. Wąsarka kopie prądem ale co tam, kogoś zabije to naprawią może albo i nie bo szkoda pieniędzy. Nie idzcie tam, jest o wiele więcej dobrych prac. Już nie wspomnę o robakach w prysznicu i szatni.

Tlen
@Hell

Dobrze że piloty zabrano, klima na 30 stopni i okna otwarte. Wystarczy kabli nie wyrywać żeby prąd nie kopał. Jak coś jest nie tak to trzeba to zgłosić. Ciekawe co ty robisz że magazyniera widzisz jak kawkę spija. Podnośnik do rolek w firmie jest kilka lat. Ja robaków nie widziałem ale to chyba nic dziwnego że gdzieś jest robal. Nygus zawsze znajdzie pretekst by narzekać. Pracuję już kilka lat i może byłem z 3 razy w weekend, wciąż mi nie pasuje. Nigdy nie byłem straszony czy też zmuszany do nadgodzin i pracuję do dzisiaj. Acha, co masz na myśli że jest bardzo zimno? 18-20 stopni to za mało? A jak na hali jest 25 stopni to klima jest na 16 stopni ustawiona. Ogarnij się. Polecam pracę.

Nikodem D.

Wszystkim hejterOM, nieudacznikOM, maminsynkOM i płaczkOM życzymy Wesołego Alleluja ! Niech wam się na kuroniówce do przodu kula !

CKM

Dobrze się pracuje.

Polecam pracę w tej firmie.

≧'◡'≦ Bogdan ≧'◡'≦

Polecam pracę w Admark. ✔

Marny

Polecam gdyż jest SUPER pozytywnie.

Pajton

Super firma, oby tak dalej.

Karla

Polecam firmę. Cztery gwiazdki.

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 30 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark