Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

Marny

Polecam gdyż jest SUPER pozytywnie.

Pajton

Super firma, oby tak dalej.

Karla

Polecam firmę. Cztery gwiazdki.

Extra

Ostatnio gniecie mnie na dyńkę, więc piszę brednie. Wstyd mi teraz za to co pisałem prędzej. Bardzo PRZEPRASZAM, poprawię się. Jak będę pisał że to nie ja lub że coś tam... to nie prawda. (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Bahu

Extra
@Bahu

Po co piszecie takie opinie ,przecież każde wie jak tu jest ,a handlowy pisze o produkcji ..żenada....albo jedna osoba dodaje te same komentarze ....tu nie jest super

@Extra

Nauczaj się jak się piszu !

urlih

Bakus

Super firma. Polecam.

Madi

Niepokorna

W szatni przed męski kiblem na końcu korytarza ktoś się chyba wspomógł bo już 2 raz widziałam banderole na podłodze. Ładnie się bawią na nocce - bardzo ładna odpowiedzialnosc

???
@Niepokorna

Super praca jak można (usunięte przez administratora)Super firma faktycznie

Karla

Polecam pracę.

Suli

Polecam pracę.

Gracjan

Polecam pracę w tej firmie.

[: )

Polecam pracę, dobra wypłata i jeszcze lepsza atmosfera.

<3 Admark <3
@[: )

Też polecam pracę. Ciężko uwierzyć w te negatywne bzdury co tu ludzie wypisują.

Suzi

Dobrze Ci idzie, jeszcze z dwie próby i serduszko wyjdzie. Też polecam pracę.

Yhy
@[: )

Szkoda tylko że większa część wynagrodzenia była placona pod stołem. Wypłata powinna być w całości na konto a nie szefostwo na każdym kroku kręci jakby tu obejść Skarbówke.

Mimi

Ładne.

Brah
@Yhy

Trzeba było nie brać, następnym razem powiedz że nie chcesz dodatkowych pieniędzy, że wystarczy Ci to co masz na koncie. Kur..wa co za ludzie. Jeden płacze że nie dostał pół pensji a teraz kolejny płacze że dostaje premię. Za dużo w dupa..ch.

Meliki

To też ładne.

Mimi
@Brah

To jest właśnie Polska. Nigdy nie dogodzisz.

Fox
@Mimi

Jak by było wszystko fair to by ludzie nie pisali na kimś musi się szefostwo dorobić padło na pracowników produkcji. Standard

Fox
@Brah

(usunięte przez administratora)szefostwo ma widać po niepotrzebnych "inwestycjach" mimo tego ciągle im mało że robią w konia tych co na nich pracują. Karma wraca

Mario
@Fox

Czy w tym jest coś dziwnego że człowiek zakłada swoją firmę i chce na niej zarabiać? - To nie jest dziwne. No niestety, pracownicy w firmie muszą być (ale nie są na przymus, są dobrowolnie) i zazwyczaj zarabiają mniej niż właściciel.

Simi

Padaczek sam wypisuje brednie żeby tylko pisać, a wy wszyscy wciągacie się w to jak dzieci. Wszyscy wiedzą jak jest na prawdę z chorobowym i premią. Nie mówmy tu o skrajnych przypadkach nygusów śmierdzących.

Gall Anonim

Pracę już mam. Czekam niecierpliwie za świadectwem pracy z cyrku, gdzie zarabiałem tylko na lizaka. A w nowej firmie będę zarabiał na colę i na chipsy. Pieniądze na koncie też mam, lepiej żebyś nie wiedział ile bo by ci wyszły żyły na zębach. A, jeszcze jedno co za cyrk. A ćpać i chlać można. Kino bez pieniędzy.

Niuniuś
@Gall Anonim

Ludzie, przestańcie z tym kimś pisać. Zobaczcie co on wypisuje, z kim my mieliśmy do czynienia. Bądźmy mądrzejsi i pokażmy klasę.

Są odpowiednie paragrafy i kontrole. Spokojnie jeszcze ktoś tam zawita. Dopilnuje tego :) heheszky ;)

Brus

Oj Damian Damian wylewasz swoje żale tutaj dlaczego w pracy nie byłeś taki mądry? Paragrafy ? O czym Ty mówisz malutki chłopczyku ? Nie zaczynaj bi skończysz złe a wiesz co grozi za nie stosowanie się do kwarantanny domowej ? To ci uświadomię . Za nie przestrzeganie grozi kara grzywny do 30tys zł razem z twoim tata to 60 tys wiec trzymaj twarz bo będziesz musiał pracować na takie pieniądze przez 15 lat zanim to splacicie i jeszcze jedno każdy kij ma dwa końce . A na świadectwie pracy możesz mieć taka opinie ze nawet do obierania cebuli cię nie wezmą. Pała zawsze będzie pała !!!!

@Brus

Człowieku (nie wiem czy ciebie można nawet tak nazwać -napewno nie) Osoba wróciła z zagranicy 14 marca 2020 roku o godzinie 6 rano. Kwarantanna ustawowo zaczęła działać o godzinie 00:00 czyli to już jest 15 marca z 14 marca na 15 w nocy. Jak nie wiesz na czym polega kwarantanna to najpierw się doinformuj a nie bredzisz (usunięte przez administratora) Codziennie wychodziłem z domu bo nie byłem czymś takim objęty. Chociaż oszczedziłem sobie 14 dni uczestniczenia w tym cyrku.

Ryhu

Są, są. Dużo było i będzie. Firma to niejebajka. Smutny kolego, głową do góry i do przodu a nie pierdół tu i straszenie. Tylko słaby straszy.

Ryba

Jaki ty jesteś żałosny i jaka szkoda ze mamusia i tatuś nic nie mogli załatwić żeby cię jednak nie wywalili. Może ci jeszcze gdzieś robotę ogarną albo niech coś pomyślą o jakimś turnusie w sanatorium dla chłopców skrzywdzonych przez los tak nam wszystkim przykro bądźmy dobrej myśli może uda się im coś poszukać odpowiedniego dla ciebie , chociaż nie długo będą zbiory wiśni niech zagadają to może cię wezmą na pare dni zarobisz na lizaka i colę ,a może i na chipsy wystarczy głowa do góry czas leczy rany heheh

KalaK

Na kichać na kwarantannę, chłopak poleciał z innych przyczyn. Szkoda że dopiero teraz. Przez ponad rok mógł pracować w lepszym miejscu a tak męczył się. Wychodzi teraz miękkie serce.

john
@Ryba

Nie zamierzam marnować czasu na takie zera społeczne jak ty i wykłócanie się z kimś poniżej mojego poziomu. A grozisz to TY i jak chcesz możemy to wyjaśnić inaczej. Ale nie, przez internet to każdy jest mądry. Wróć lepiej do swoich marnych obowiązków i nie zawracaj ludziom głowy. I przede wszystkim tutaj nie chodzi o wstawiennictwo tylko o to , że nikt nie pozwoli sobie na pomówienia.A tak na marginesie to twoja twarz wygląda jak przetrawiona wiśnia. HEHEHEHE. Miłej pracy życzę, może z 14 złotych premii za przylizywanie dostaniesz. I uważaj co piszesz, bo internet nie gwarantuje bezkarności. Żegnam.

emi

O to właśnie firmie chodziło żebyś już nie przychodził. Pach mach i koniec.

nowy

ja też, zaraz stąd spadam heh

Schweps

Jaki on jest przykry właśnie dowiodłeś i przyznałeś się o wychodzeniu z domu przez 2 tygodnie wiesz już czym to grozi a L4 miałeś z tego powodu ze matka wróciła z zagranicy i miałeś nie wychodzić wiec morda w kubeł i nie kozacz dzieciaku bo będziesz dojechany w inny sposób ty parówo ulizana

Ważniak
@Schweps

Przykry to ty jestes powtarzając ciągle to samo. A gdzie było napisane, że jest zakaz wychodzenia z domu? Chyba tylko w twojej posranej głowie. (usunięte przez administratora) widziałeś więc nie rób z siebie Einsteina. (usunięte przez administratora)

Władi
@Ważniak

Co jeden to mądrzejszy, szkoda że tylko w pysku w internecie.

Tina

Dwa tygodnie! Łażą i zarażają. Powinni takich zamykać w izolatkach i dać karę pieniężną. 30.000zł

Idioci nie rozumieją
@Tina

Nikt nie jest chory i nikt nas nie badał.

AloAlo
@Idioci nie rozumieją

To że was nikt nie badał to przykre. Ale to czy jesteście zarażeni to tego nikt nie wie. Ludzie różnie przechodzą tego wirusa, jedni nawet bezobjawowo a inni umierają po kilku dniach od zarażenia. Ale zasada jest jedna, 100% izolacja przez dwa tygodnie.

Styk

Bardzo dobra atmosfera, dobre pieniądze. Polecam pracę.

Super firma, polecam pracę.

Gabi

Witam Wszystkich ! Chce dodać tylko 2 zdania ,a mianowicie : w czasie tak trudnym jakim jest Pandemia w Naszym kraju wyszło na jaw kto tak naprawdę zasługuje na prace w Firmie i kto zyskał w „oczach” Szefostwa dajac z siebie 100% narażając swoje zdrowie mimo wszystko dla dobra Admark. Mam nadzieje ,ze Właściciele to widza i doceniają starania całej wiernej ekipy ,która była ,jest i będzie zaangażowana w prace bez względu na okoliczności i zaistniała sytuacje.

ĘĄ
@Gabi

Docenią.

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark