Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

Sash

Porządna firma, polecam pracę. Dobra atmosfera, dobra praca. Polecam.

ooo
@Sash

Chyba twoja mama.

Yniu

Dobrze Ci, ładnie cię trzęsie. Oby tak dalej, a Admark do przodu.

Nikodem
@Sash

Polecam firmę.

Witam Wszystkich. Przedstawię swoją opinie od strony pracownika produkcji. Jeśli chodzi o Właścicieli nigdy nie odmówili mi pomocy gdy byłem w potrzebie , kilka razy już wyciągnęli do mnie pomocną dłoń ,a ja odwdzięczam się sumienna i dobra pracą, dzięki czemu wiem , że mogę na nich liczyć w ciężkich i wyjątkowych momentach. Negatywne wpisy są komentowane przez młodych pracowników ,którzy już nie pracują i tym samym wylewają swoje żale poprzez głupie i na bardzo niskim poziomie komentarze. Zostało nas nie wielu dobrych „starych” pracowników ,którzy swoją praca i wysiłkiem są doceniani poprzez ,chociażby dobrym ,satysfakcjonującym i odpowiednim wynagrodzeniem , a tak zwani młodzi wykruszają się po kilku miesiącach ,twierdząc,że znajda lepsza ,lepiej płatna prace. Praca na wysokim poziomie i dodając sumienna owocuje po pewnym czasie odpowiednia pensja , ale nie wszystko od razu pokaż ,że zasługujesz to będziesz doceniony wszystko w swoim czasie .Polecam prace w Naszej firmie „stary”

Lolek

No w końcu ktoś prawdę napisał.

Marioo
@Lolek

Oczywiście że ktoś napisał prawdę. Tak wygląda praca w tej firmie wg pracodawcy...

Mega
@Marioo

A jakie jest Twoje zdanie na temat firmy?

Fajnie, ze wydajna praca jest dobrze wynagradzana. Czy mógłbyś napisać, co wchodzi w skład wypłaty? Mam na myśli premie nadgodziny lub pakiet socjalny. Wyszczególnij proszę co zawierają dodatkowe benefity?

ted
@Mega

Dobre, niczego mi nie brakuje. Polecam pracę.

Morda@

Ta wypowiedź i jej forma na pewno nie wyszła od pracownika produkcji. Tylko szef wszystkich szefów moze tak pudrować

Mucha
@Marioo

Oj, Marioo. Skąd w tobie tyle zła? Partnerka cię głoduje i bije?

Mucha
@Morda@

Pewnie że szef to pisze. Wszystko to po to żebyście mieli co robić przed pracą i po pracy. Państwo wam zapewnia bzdury serialowe w kablówce a firma bzdury na gowork. I czas świetnie mija w tej pandemii.

Yhy

Co ty człowieku bierzesz,że takie bzdury piszesz? Same kłamstwa ...

On

ptychu

Polecam firmę, firma mi dużo pomogła i pensja jest też ok.

Kokoszaser

Ze względu na słaby kontakt z szefem chcę zadać pytanie tutaj. Może dostanę odpowiedź od kogoś. Czy w planach jest rozbudowa hali produkcyjnej? Wydaje mi się że jest ciapinkę ciasno.

Palu
@Kokoszaser

Prawdopodobnie ma być nowa hala jeszcze w tym roku.

Stary
@Kokoszaser

Też słyszałem że ma być kolejna hala, są już pręty powbijane. Oby powstała szybko.

Rychu
@Stary

Ooo, hala przyda się. Oby szybko, ciasno jest. A jak jeszcze wjedzie kolejny Bobst to będzie japonia a nie sajgon.

@Palu

W tym roku to raczej nie będzie. Pewnie biurowiec chcą skończyć. Mam nadzieję że w przyszłym roku hala będzie.

bystry

Ryś
@bystry

Polevam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Jadzia

Polecam pracę, jest spoko.

Nostalgia
@Jadzia

Cieszy fakt,że jest praca. Cieszy fakt,że firma się rozwija i dużo inwestuje. Tylko zastanawiam się dlaczego szef tego samego nie umozliwi pracownikom . Przecież firma to pracownicy. Duża część pracowników ciuła koniec z końcem od 10 do 10. Szkoleń nie ma żadnych, podwyżkę naprawdę jest ciężko wybłagać, a jak już jest to coś na odczepne. Ludzie dają duzo od siebie poświęcają czas w weekendy , są dostępni na każde zawołanie a szefowi ciągle mało. Dawniej były normalne relacje szef -pracownik,były rozmowy, wymiana zdań, dodatki czy to chociaż na swieta teraz liczy się zysk firmy kosztem inwestycji również w pracownika. Lepiej zatrudnić dwóch tańszych pracowników niż dac jednemu doświadczonemu. Zastanawiam się kiedy szefostwo dojdzie wkoncu do wniosku,że to nie zmierza w tak rewelacyjnym kierunku jak uważają.

03.05się
@Nostalgia

Jeżeli ktoś w dzisiejszych czasach ciuła koniec z końcem to coś jest nie tak. No chyba że jest jedynym żywicielem rodziny i jeszcze jest kredyt na głowie. Jeżeli wynagrodzenie na produkcji 3300 - 6000 zł na czysto jest za małe to najwidocznij trzeba zmienić branżę. Uważam że firma dobrze płaci, dba o ludzi a kontakt z szefem jest zawsze.

Karolek
@Nostalgia

Szefie, rozwiń mnie i zainwestuj coś za mnie żeby żyło mi się lepiej. Hahaha. Plis!

racja
@Nostalgia

Faktycznie, kiedyś było inaczej. Może to dlatego że w firmie pracowało 10 osób a teraz 10 razy więcej? Nie chce bronić ciebie ani szefa ale co stoi na drodze żeby porozmawiać z szefem, zapytać o awans, szkolenie...?

Makówka
@03.05się

Skąd te kwoty wzieliscie ???? Kompletne bzdury !!!! Podajcie prawdziwe netto a nie brutto !!! Chciałbym tyle zarabiać i bym siedział cicho i robił swoje.

Kropi
@Makówka

Takie są kwoty i nie brutto tylko netto! Przecież 2800 netto to jest najniższe wynagrodzenie jako operator. Na jakiej maszynie pracujesz że tyle nie masz? Jak długo pracujesz?

produkcja
@03.05się

Masz rację, ja zarabiam trochę więcej niż 3000 + nadgodziny + wypłata żony (niestety najniższa krajowa) + 500+ i jeszcze parę groszy od państwa. I na co mam narzekać? Jak się zsumuje to wychodzi ponad 6000, w porywach do 7000. Jak kolego płacisz czynsz 2000 zamiast 400-500zł, wykupujesz pełne pakiety telewizji, przepalasz 1000zł i przepijasz kolejny 1000 to nic dziwnego że brakuje.

?
@Nostalgia

Skoro masz tak słabe relacje z szefem to skąd wiesz że szefowi jest mało? Bo po 12 latach buduje biuro? Z tego co wszyscy wiemy i widzimy to bardzo dużo pieniędzy idzie na produkcję. Jedna hala, rozbudowa hali, za chwilę kolejna hala, nowe nowoczesne maszyny (wymiana starych na nowe + kolejne). Wszystko to po to żeby pracowało nam się lepiej i bezpieczniej. Też mnie to trochę zasmuciło jak nie dostałem świątecznej premii ale mam co miesiąc dokładane pieniądze do dojazdów i z tego się cieszę. Trzeba nieco zmienić podejście do życia a nie tylko doszukiwać się złego. Co do szkoleń. Sam osobiście nie wiem na jakie mógłbym iść szkolenie? A pracuję jako operator. Jeżeli masz jakiś pomysł to wystarczy powiedzieć.

Makowiec
@?

Przecież to nie jest biuro tylko Biurowiec. Jak dorobią kolejne piętro to będzie większe od bloku w którym mieszkam. ooo, szkolenia by się przydały ale takie tygodniowe.

Az
@?

Proponuję zrobić szkolenie z obsługi kalkulatora i z prawidłowego używania mózgu. To co się dzieje w ostatnim czasie na produkcji to przekracza wszelkie granice. Niech firma zatrudni 3 osoby żeby wychwytywały śmieszne błędy typu źle wydrukowane etykiety kontrolne... dużo by można było wymieniać. Pakowaczom za chwilę ręce odpadną. Poza tym polecam pracę.

znam temat
@Az

Popieram, szkolenie z kalkulatora przyda im się. Słuchawki na uszy i myślenie o niebieskich migdałach, byle 8h odbębnić.

browarek
@03.05się

Oczywiście że dobrze płacą. polecam pracę

Makówka
@Kropi

Nie jestem operatorem. Nie mogę zdradzić na jakim jestem stanowisku bo wyjdzie na jaw kim jestem. Chcę zarabiać tyle co inni.

Styl
@Makówka

Czyli ile ? Jaki masz staż pracy ?

buli
@Makówka

Kolego ogarnij się, jak już coś nabazgrałeś to dokończ to i napisz co i za ile.

mati
@03.05się

Masz rację, pieniądze są dobre, klimat tez. Polecam pracę.

2 lata
@Kropi

Jestem zadowolony z pensji.

aaa

bbb

Ryś

Polecam

Nowy pracownik

Bardzo polecam pracę w drukarni. Przed zatrudnienie się w Admark sprawdziłem opinie i zacząłem się zastanawiać czy warto. Pracuję już kilka miesięcy i wiem że to był strzał w dziesiątkę, dobre pieniądze, bardzo dobra atmosfera no i bardzo dobre warunki pracy. Cała hala klimatyzowana, ogrzewana, nowe, nowoczesne maszyny... A i przerwy na ławeczce przy stawie + grill gazowy - super sprawa. Pierwszy raz widzę że pracodawca dba o swoich ludzi. POLECAM!!!

2 lata
@Nowy pracownik

Potwierdzam, jest tak jak napisane wyżej. Polecam pracę.

opinie

Opinie mają być merytoryczne!

Tadziu
@opinie

Z tym prawie wszyscy mają problem.

były Robsoon

Przecież ta strona powstała z taką myślą, żeby usuwać opinie. usuwanie = zarabianie Pracownicy gowork sami dopisują opinie podszywając się za pracownika i napędzają machinę. Zawsze jak wchodzi się na gowork to na samym początku są te negatywne opinie żeby zmusić pracodawcę do usuwania. Pozdrawiam.

Hehe
@były Robsoon

Na gowork opinie piszą pracownicy no i oczywiście szefostwo. Nie kasuje się ich za pieniądze tylko poprzez zgłoszenie danego komentarza, bodajże 50 złgłoszeń i komentarz jest weryfikowany przez pracownika gooworku ;)(usunięte przez administratora)Dziwne hmm

To co się wyprawia w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie. Nic dziwnego że nie ma chętnych żeby tam pracować. Dla właścicieli liczą się tylko zyski i kasa na koncie a pracownik jest ostatnia sprawa o którą się tam dba i docenia.

aaa

Na pewno

No co Ty????

A taka solidna firma

Ón
@Anonim

Fajna opinia - stara ale jara. Jeszcze chyba za czasów braci F. To nie prawda że pozytywne opinie piszą tylko właściciele, ja też piszę i proszę nie kłamać. Problem mają ci co 5 razy w roku chcą podwyżkę albo co miesiąc bo przecież przychodzą do pracy. albo, to będzie dobre: "Ja mam o 100 metrów lepszy wynik w przewijaniu wiec chcę zarabiać więcej od tamtego. Jak nie dostanę więcej to zobaczycie" I tacy też są wśród nas, niestety. Ja polecam firmę.

Jacpee
@Ón

Może i stara ale cały czas na topie opinia???? bracia F.byli wpozadku.

Tadziu
@Anonim

Kto mówi że nie ma ludzi do pracy? Ludzie są tylko robić się nikomu nie chce. HaHaHa

Rokki

Jakim ty jesteś parówkarzem że za 1400 pracujesz. Każdy wie kto jest z rodziny (jedna osoba). Musisz być w Wielkiej niewiedzy skoro takie bzdury piszesz. Czego człowiek nie wymyśli z zazdrości. A ilu jest kierowników? 1400 to chyba masz na myśli że na rękę czyli 2800 na dwie ręce. To by się zgadzało bo tak jest. 4000 brutto jak na początek to dobre pieniądze (2800 netto).

nowy pracownik
@Rokki

A co mi zostało? Tylko mogę pisać, nawet w pysku jestem słaby. Fakt, jak na początek 4000 to dobre pieniądze. Nie mogę uwierzyć że w takim Gniewkówcu mają tyle ludzi do pracy i co najgorsze wciąż się rozwijają. Nie mogę znieść tego że wciąż słyszę o nowych maszynach i budowie nowej hali. Same wymiociny czuję z zazdrości.

Abc

Nie podoba się to idź do innej firmy. Nikt Cie nie zmusza do pracy w Admarku.

Nikita

Nawet gdyby tak było? Co tobie i innym do tego? Być dobrym pracownikiem i dbanie o firmę to nie trzymanie palca w(usunięte przez administratora). Z twoim podejściem Nigdy niczego nie osiągniesz. Firma to zespół LUDZI którzy razem pracują i tworzą firmę.

Czesio

2800 na początek to prawda a cała reszta to bzdury. Hipokryzja? Nie używaj słów których nie znasz znaczenia.

Łechti

Dużą rodzinę mają. Miło że wszyscy tak się dogadują i ładnie pracują. Nie ważne za ile i ile godzin. To jest miłość.

start pracownik

cuda na kiju, worek pieniędzy, 1400, totalny wyzysk, nieposzanowanie, hipokryzja, tfu... To są słowa z którymi musisz żyć do końca życia. Do końca życia będziesz dymany bo po prostu taki ty jesteś.

Maćek
@start pracownik

Dobre!

Nowa

Polecam pracę, fajna ekipa i spoko kierownicy.

jak

Nic nie chciałam pisać, ale rzeczywiście mało naturalne te wpisy. Sama kraina miodem i mlekiem płynąca :))) I tak nikt w to nie wierzy. Jakaś utopia...

Judo
@jak

W takim razie dodaj naturalny i prawdziwy wpis. Wszyscy ciekawi jesteśmy co jest do poprawy w firmie.

Alojzy Bombel

Ty akurat wiesz kto pisze!? Nostradamus się znalazł. Jak nie potrafisz powiedzieć w oczy to chociaż napisz co Ci się nie podoba. Tylko z kulturą jak człowiek a nie jak prosiak.

Lwie serce
@jak

Nie bądź pępkiem świata, to że ty tak uważasz to nie bierz do jednego wora wszystkich. Jak masz jakikolwiek problem w firmie to trzeba to załatwić w firmie a nie wypłakiwać się przy wszystkich na forum. Panie i panowie proszę dopisywać wpisy bardziej rozbudowane tak żeby wyglądały na wiarygodne i podawać przykłady. Niech wszyscy nauczą się pisać o problemie i podać przykład. Co do miodu i mleka to chyba nie ta bajka, zostawić bajki i zacząć traktować firmę jak firmę a nie jak bajkę.

buco
@Judo

No i teraz powstał problem, pyski zamknięte bo ciężko im coś skomponować przyzwoitego z kulturą. Oprócz wyzwisk i naśmiewania się bezpodstawnego nie mogą nic posklejać bo to ból do ich mózgu. Mózg ich dostaje karmę z obrzygiwania wszystkich i wszystkiego i teraz jest problem . haha, powodzenia.

Jedi
@buco

Masz rację, niech pracą się zajmą i rodziną (jak mają ją).

Jedi

Prawda.

...

Nie pisz bzdur, w firmie jest dobrze. Nygusy tylko mają problem.

@Alojzy Bombel

Stwierdziłem fakt o wpisach na forum tylko. Przepraszam wlascicieli. Nie chciałem was zdenerwować ????

kkwwww
@Judo

Daj wpisy prawdziwe, gnojuuu, ty szczynieee psi. Jak nie dasz wpisu to znaczy że znaczysz mniej niż zero. (delikatnie pisząc) Jak się nie podoba to wykurwiaaajjj z tej kulturalnej firmy.

Mariusz

Polecam pracę w firmie.

pp

Akurat.

właśnie
@Jedi

właśnie.

Imba

Ktoś się myli. W firmie jest ok 80 osób i szef czy szefowa mieli by coś pisać? Uważam że nie. W firmie jest spoko, na wszystko trzeba sobie zapracować (usunięte przez administratora)Naprawdę polecam tą firmę, czuję się tam dobrze i nie chcę nigdy iść gdzie indziej.

Temis

He, znalazł się.

Gut
@Judo

Ja jestem zadowolony, firma zawsze idzie mi z pomocą jak potrzebuję nagłej gotówki itp.

Alii
@...

Masz rację, na nadgodziny przychodzą wciąż ci sami a reszta ma tylko wymówki.

Megan
@Alii

No chodzą Ci sami na nadgodziny bo mi np nie będzie nigdy pasowało za 17zl przyjść w sobotę a co najgorsze w niedzielę zawsze będę miał inne plany chociażby odpoczywac sobie w weekend bo za te pieniądze to jest wyzysk Pracodawco najwyższy czas pomyśleć nad podwyżka stawki za nadgodziny bo nie długo już nikt nie będzie chciał chodzić i dopiero będzie problem w sumie już jest. Gdyby było coś więcej jestem pewny że chętni byli by zawsze i nie było by problemu aby nadgonic produkcję wszyscy by na tym zyskali!!!!!

Ali 2
@Alii

Za taką stawkę godzinowa na nadgodzinach nie ma co się dziwić że nikt nie chce przychodzić. Ludzie wola spędzić czas z rodziną niż poświęcać swój cenny czas za grosze.

Amanda
@Megan

Jeżeli ktoś ma w duupiie robotę to nawet za wyższe pieniądze nie przyjdzie.

Miki
@Ali 2

Mi stawka odpowiada, jestem zadowolony.

Tik
@Amanda

Przyjdą przyjdą zawsze większe zarobki motywują, a firma nie motywuje w żaden sposób pracowników. Moje zdanie jest takie: jeśli mam przyjść w sobotę albo nie daj Bóg w niedzielę za 100.. Parę złotych to sobie wolę odpocząć w domu lub pojechać się zrelaksować gdziekolwiek niż zmarnować pół soboty lub niedzieli i nawet dziękuję nie usłyszę za ambicje i dobre chęci szkoda tylko marnować weekend za te kilka groszy, życie prywatne też trzeba mieć pozdro 4 all 3mejta siemmm

Riki
@Miki

To laź jak ci odpowiada masz tyle co wszyscy za 1h tylko że ty zapiepszasz a inni leżą w domu z piwkiem a morał z tego taki ze ani ty ani inni nie są wyróżnieni i docenieni. Kiedyś była taka kartka nie pamiętam już dokładnie jaki był tam tekst ake coś w stylu Pracuj dobrze i solidnie my Cię zawsze dojrzymy i docenimy w tym momencie cię właśnie docenili że masz stawkę jak inni brawo gratuluję

XD
@Tik

Niech zatrudnią kilka osób i będzie po problemie. Wszyscy będą mogli leżeć z piwkiem przez weekend. I będzie równo i sprawiedliwie.

ĘĄ
@XD

Dobry pomysł.

Ón

Nie tylko właściciele. Ja też piszę pozytywne opinie. I co kłamco ty. Problem mają jak zawsze ci co chcą dostawać podwyżkę 5 razy do roku a najlepiej co miesiąc bo przecież przychodzi do pracy. lub, uwaga to będzie mocne! ''Ja przewinąłem 100 metrów więcej od tamtego i chcę zarabiać więcej od niego" Jak nie to zobaczymy. I tacy później firmy nie polecają, są bardzo ale to bardzo zawiedzeni i ratunek znajdują tu na gowork. Polecam firmę.

Tak

Dobrze napisane.....

Cyc

Jest ok. Kolego co masz na myśli pisząc Nie dajcie się nabrać...? Nie mam żadnych uwag, polecam pracę.

@Cyc

W sumie to sam nie wiem. Coś trzeba było napisać.

Mario

Czego jape dżesz. Nie wiesz że właśnie o to w tym chodzi! Niech sie (usunięte przez administratora)a nie tylko kase liczoł na kącie. Przy okazji każdy szczenśliwy ja, ty strona gowork też bo zarabia za usuwanie wpisuw.

Sash
@Mario

Co to za pocisk? A jakie słownictwo. Mam nadzieję że ten ktoś już nie pracuje.

Szyderca

Zawsze możesz jeździć skuterkiem, nikt się nie obrazi hahha

Czarek

Mając prace w tak świetnej firmie u tak dobrego pracodawcy nie można napisać nic złego, dlatego polecam prace.

Miki

Polecam pracę. Miło, ciepło, dobre pieniądze.

Koko

Polecam pracę w Admarku. Za chwilę moja zmiana, pierwszy raz cieszę się że jadę do pracy. Jak pracowałem w innym miejscu to robiłem to na siłę a teraz z radością. Bardzo dobre warunki i pieniądze.

Aaaaa
@Koko

Racja

Polecam pracę. Miło, ciepło, dobra i na czas wypłata. Nie mam żadnego powodu by narzekać.

Rychu
@007

Też polecam pracę. Jest 'sajgon' ale lepsze to niż w domu siedzieć.

Bardzo podoba mi się praca, polecam.

Qnap

Zacznijmy doceniać co mamy, a nie ciągłe patrzenie co kto ma. Na godne życie trzeba było zapracować prędzej w szkole a nie na produkcji.

Podwyżka najnizszej

Nie ma co narzekać na szefostwo i firmę Admark. Dobrze się tam pracuje, nasz szef jest optymistą biznesowym i idzie za.ciosem. Zaczynał na od małej piwnicy a teraz hala i park maszyn. Nikt mu nic nie dał sam zapracowal na to wszystko. Lepi siedzieć cicho i robić swoje , hyyyy może to docenią?????? Czas pokaże w jakim to wszystko kierunku zmierza, zachłannośći na pieniądz czy może równowagi ( doceń pracownika). Życzę powodzenia. Niech rozsądek będzie z wami. ????

Omnigon
@Podwyżka najnizszej

Zaczynali od garażu, słabo znasz właścicieli. Jeżeli uważasz że Twoja praca jest za słabo wynagrodzona porozmawiaj z nimi o tym. Zachłanność? O czyjej zachłanności piszesz? Twojej? Rozsądek przede wszystkim. Każdy przedsiębiorca chciałby płacić pracownikom jak najwięcej ale firma to liczby i nie da się tego przeskoczyć.

Myui
@Podwyżka najnizszej

Tyle co wiem każdy kto zarabia najniższą dostanie większe wynagrodzenie, bez obaw. Jakieś pytania?

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark