Opinie o Paper Team Polen Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paper Team Polen Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Paper Team Polen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paper Team Polen Sp. z o.o. w Niepruszewo

Renata Nowy wpis

Dzień dobry czy dobrze zrozumiałam, że sezon rusza w czerwcu, skoro napisano, że za dwa miesiące maja być jakieś przyjęcia? chłopak na wakacje będzie chciał sobie właśnie dorobić. Czy na produkcje można przyjść na parę miesięcy?

Kobieta Nowy wpis
@Renata

Osobiście nie wiem, kiedy będą przyjmować na sezon.. Ale zawsze w okolicach czerwca zaczęli zatrudniać dodatkowe osoby na zlecenie do pomocy i przeważnie trwało to do października. Jak będzie w tym roku - trzeba obserwować i pytać. Może do nich zadzwonić?

Przyznam, że zastawiło mnie to zapytanie odnośnie przyjęć. Od tamtego roku nie było już oferty? Widziałam jedną z kiedyś do biura podczas przeglądania Niepruszewa. Było w niej napisane, że są nadgodziny ale w jakim kontekście? Zdarzają się sporadycznie czy może zawsze jest cos biurowego do porobienia i zawsze można zostać? Jeśli tak to co? I czy bywają do teraz jakieś rotacje?

Kobieta Nowy wpis

Nie przyjmują na tą chwilę nikogo więcej na produkcję - pewnie zmieni się to gdzieś za 2 miesiące jak ruszą z sezonem.. Do biura na pewno nikogo nie szukali od prawie 2 lat, a widziałam, że wróciła A. z biura.

P

Porażka, szukają przez agencję pracy jako "lekka praca przy produkcji" praca taka lekka nie jest,nie można na chwilę stanać bo od razu krzyki, ciągle obgadywanie nawet jak stoisz obok, stała grupa bardzo wrogo nastawiona przez spore różnice w wynagrodzeniu , ogólnie ekipa z samych kobiet i na palcach jednej ręki można zliczyć te miłe, ogólnie nie polecam nikomu

@P

No także nie polecam. Nie ma motywacji do pracy . Nie ma zgranego zespołu ludzi . Trzy poziomy ZESPOŁÓW Szefa Nie liczę. Kierownik i biura to 1 Pracownicy od początku istnienia firmy plus ich pupilki którzy biegną na każde skinienie palca . No i 3 reszta ludzi co pracują porządnie i jeszcze sa obgadani i poniżani. Szacunek dla wytrwałych. Jesteście najlepsi i nie dajcie się poniżać. Pracy jest naokoło sporo . I to duzo lżejszej..

Iwona

No już jakaś wzmianka o podziale wcześniej się pojawiła, czytając to idzie się domyślić, że raczej z 3 grupy jesteś... Tylko właśnie, nie liczysz szefa, a czy on nie powinien o tym wszystkim wiedzieć? Odnośnie tego poniżania podobno ktoś już w miarę opanował sytuację, to co się nagle stało, że znowu tak jest?

M....
@P

No niestety praca nie jest lekka. Zresztą to zależy jakie układy się ma . Ale można zawsze zmienić pracę . Firmy przyjmują pracowników. Jest dużo ogłoszeń. Sporo nowych firm.

Maria
@M....

Ale jak to jakie układy? W umowie masz przecież zakres obowiązków.

@Maria

Jak wszyscy . Teoretycznie tak . Praktycznie to różnie bywa.

Mariusz

Hej . Masakra to znaczy co ? Podziel się opinią. Przyda się wszystkim którzy będą chcieli aplikować do tej firmy.

Ola
@P

Ta firma jeszcze przyjmuje ludzi do pracy ? I na jakich warunkach ?

Klaudia

Hej. Czy przyjmują w tej firmie na zlecenie czy na normalną umowę o pracę ? Czy ktoś coś jeszcze może napisać o tej firmie. Bo opinie są różne.

@Klaudia

Tylko umowa zlecenie. Praca od 6 do 18. W zależności ile godzin wyrobisz tak masz płacone. Praca stojąca, nie doświadczysz odpoczynku na hali. Jedyna przerwa od pracy to te z góry wytyczone. 20min śniadaniowa, potem 10min, następna 20 obiadowa. Widać z góry podział pracowników. Brak pomocy lidera/brygadzisty przy pierwszych dniach, chyba że od innych pracownic..a to też czasem z "łaską".

Klaudia
@M

Dziękuję za info .Już mam nagraną fajną pracę ale czekam aż firma się przeniesie do Niepruszewa.

Maja
@M

12 godz ? Masakra . Jeszcze na zlecenie?

Dorota
@Maja

Jeszcze pytanie ile za godzine mniej więcej wam płacą? Może mimo tego że praca 12 h, to się jakoś opłaca?

@Dorota

Hm . A kto to wie .pewnie 12 godzin to jest już jakiś pieniadz . Ale i tak niewiele. Człowiek pracuje 12 godz i nic z życia nie ma . Nie warto . Najlepsza jest taka praca co się lubi wtedy jest inaczej.

@M.....

to jest pewność, że tutaj nikt raczej jej nie polubi? mnie jeszcze tylko to zlecenie zastanawia... Mimo, że taka umowa to czy obecnie często dochodzi to jakiś zwolnień? tu pewnie okresu wypowiedzenia się nie ustala?

Mechanik

Rozmowa nieprofesjonalna. Zero konkretów. Pojechałem zawieźć CV bo na maila nic nie odpowiedzieli. Wcześniej przez telefon dowiedziałem sie że stanowisko jest aktualne.Na miejscu nikt nic nie wiedział.Dyrektor kazał rozmawiać z kierownikiem a kierownik zdziwiony że szukają kogoś. Dał do zrozumienia, że to ogłoszenie to ściema.

Pokazano mi maszyny,ale nie było praktycznego sprawdzenia umiejetnosci.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Filip

Słyszałem że firma zmieniła udziałowca - a jednak powrót na stare śmieci ,szczeże życzę powodzenia

@Filip

A to co, jest jakoś gorzej że życzysz powodzenia czy o co chodzi?

@Filip

Co prawda dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki . Ja również życzę powodzenia dla nowego udziałowca . Wreszcie ktoś jest na miejscu i ma kontrolę nad pracownikami. Nie będzie ściemniania w pracy .

@M.....

Tak to brzmi jakby z tego powodu miały zwiększyć się tu rotacje. Chyba, że źle interpretuję? wiecie w ogóle jaki on jest, że tak chwalicie tę sytuację?

@Iwona

Niestety tak . Miałam przyjemność pracowac z G......... . Jest naprawdę dobry w tym co robi . Tylko niestety nie wszyscy go szanowali . I pewnie teraz tez tak jest. Ale wiem ze nie pozwoli na zle traktowanie nowych pracowników przez starych którzy myślą że są bogami tam . No niestety już nie . ???? pozdro dla bogów K i M .????

Hanna

W sumie fajnie, że zwrócono uwagę i poinformowano, że robi się tutaj tylko na jedną zmianę. Może napisać ktoś, kto się orientuje w jakich godzinach jest ta zmiana? :) 8-16? Czy jakoś inaczej? :)

@Hanna

06:00 - 14:00.

Hanna

Dzięki! A zdarzają się tutaj nadgodziny? :)

Praca fajna, lekka. Jedna zmiana jak najbardziej jest na plus! + możliwe nadgodziny. Szkoda że to głównie sezonówka. Atmosfera jest różna. Zależy z kim się pracuje i czego się oczekuje. Dla mnie jest ok. Pani z biura zawsze uśmiechnięta, pomocna, wie wszystko (chyba :-P) mimo że młoda :-) Chętnie tu wrócę po przerwie świątecznej jak będą potrzebować.

Tak pani z biura jest bardzo miła. Fajnie że szef pomyślał o zmianie pani z biura . Ale niestety na produkcji tez powinna być zmiana bo tam nie da się pracowac normalnie . Brak słów. . Wyśmiewanie się i obgadywanie nowych pracownikow to nie na miejscu .

Justyna
@0000

Ale kto tam się wyśmiewa i obgaduje nowych pracowników konkretnie? Inni pracownicy czy jacyś kierownicy czy jak tam nazywają tych "wyżej"? Chciałam tu się starać o pracę..

@0000

Ale dziewczyna z biura się nie zmieniła, jest tam od zeszłego roku. Teraz to chyba ona podtrzymuje tą firmę. Ciekawe kiedy ruszają po świętach, bo fajnie się tam pracowało.

@Justyna

"0000" pewnie myśli o nowych, sezonowych pracownikach, którzy są na chwilę i znikają. Bo nikt z obecnej brygady nic takiego nie robi.

Hanna

sezonowych to znaczy na jaki okres czasu? ile miesięcy? w jakim okresie?

Sylwia

Co to znaczy podtrzymuje firmę? Bo chyba nie zarządza. W biurze pracuje tylko jedna osoba? Tzn prowadzi sekretariat czy coś w tym stylu?

@Sylwia

Po części można powiedzieć, że "zarządza", bo zajmuje się było widać wszystkim, wszystko wie co i jak, co z czym. Sekretariatu tutaj nie ma. Wiem, że aktualnie szukają osoby do biura(jest ogłoszenie na olx), bo dziewczyna została sama z papierkową robotą + jest jeszcze kierownik produkcji.

Justyna

A to co się stało że została sama z tą całą papierkową robotą? Zwolnili innych?

Maja

Kadrowej przydałaby się zmiana pracy... Krzyczy, rządzi ale niewłaściwymi ludźmi :)

M.

witam . Czy ktoś mógłby napisać jaka jest atmosfera w tej firmie . Słyszałam że szukają pracowników na sezon . Sporo ludzi którzy tam byli nie chcą już tam pracować. Co tam się dzieje ? Jakieś obawy niestety są. Nic nie dzieje się bez przyczyny .

ala

chciałam sprubować , ale słyszałam że atmoswera nie do wytrzymania , ludzie uciekają , czy ktoś wie co tam się dzieje ?

P.....
@ala

Nawet nie próbuj . Jest tragedia . Wszystko wszystkim ale to jak są traktowani pracownicy na zlecenie przez pracowników którzy są na stałe i myślą że są (bogami ) . Szkoda że szef nie wie co tam się dzieje . Firma schodzi na psy . Opinia idzie w świat.

Emilia
@P.....

Jeśli ktoś zauważył jakieś nieodpowiednie traktowanie przez współpracownika, to może warto to po prostu zgłosić w odpowiednie miejsce, odpowiednim osobom? Albo spróbować szczerze porozmawiać? Czasem takie rzeczy mogą dużo pomóc.

P.....
@Emilia

Tak oczywiście. Odpowiedni ludzie zajmują się takim czym jak mobbing w pracy . Skorzystam z tej rady. Myślę ze nie tylko ja w takiej sytuacji. A po za tym w firmie nie ma współpracowników. Tylko ci lepsi i ci gorsi do poniewierania.

Hejo
@P.....

No masz rację. Niestety to już jest taka firma . Co niektórym kasą uderza do głowy. A ci co się boją pracy to siedzą cicho bo to jedyna firma w której przyjmują i można sciemniac mając dobre chody w biurze . Te kamery to powinny być wszędzie nawet w biurach zeby szef widział że niektórzy pracownicy tam przesiadują. Niestety to jest prawda.

????????????????????????????
@Emilia

Witam Szczerość w tej firmie nie jest na miejscu.

@wika gdzie widzialas ze przyjmują?

Wika
@Marta

Na olx .chyba wystawiona 25 . Nie pamiętam. . Znajoma była się pytać o pracę. To praca na sezon . Lepiej poszukaj stałą pracę . Firmy przyjmują na narmalne umowy .

Wika

Witam. Czy może ktoś się podzielić opinią na temat firmy . Bo same negatywne opinie słyszałam . Aż tak źle jest ? Widzę że znowu przyjmują. (usunięte przez administratora)

Jacek

Fajnie że podzieliłeś się swoimi przemyśleniami na temat pracy w Paper Team Polen, możesz mi powiedzieć jakie konkretnie zadania czekają tu na pracowników? Mówisz, że firma zatrudnia na umowie zlecenie, czy jest szansa na dostanie po jakimś czasie umowy o pracę?

Daria

@Xd proszę napisz Co dokładnie się wydarzyło w firmie ,że postanowiłaś zrezygnować ?

Anka

Jak wyglada sprawa z grafikiem?

@Anka

Jaki grafik????????????. Kazdy na zlecenie przychodzi tak jak chce . ????

Anonimowa
@M

Witam . I to prawda. Kazdy jak chce przychodzi. Zresztą są osoby wybrane poinformowane. widocznie lepsze . Inne są gorsze i niestety bez jakiejkolwiek informacji . O wszystko trzeba się samemu dowiadywać i to jeszcze bez efektu. Dopiero jak grunt sie pali pod nogami to dzwonią po ludziach . Po prostu brak organizacji. Brak doswiadczenia współpracy z ludźmi. Żenada.

Czy Paper Team Polen Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

M

Co masz na mysli ( luźne piątki)?

Xd

Bylam .widzialam . Zrezygnowalam . Dzwonilam . pani z biura powiedziala ze jest tak i tak . Rzeczywistość jest inna. Porażka

Sylwia

@Nie ważne kto, rozumiem Twoje zdanie o firmie. Piszesz, że atmosfera nie jest zbyt przyjazna. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić te relacje? @Poinformowana, oceniła atmosferę w pracy na plus, więc zdania na ten temat są zróżnicowane. @Danio, a Ty co o tym sądzisz? Dodaj jakiego rodzaju umowy zawiera pracodawca z pracownikiem? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? To ważna wiadomość dla osób zainteresowanych tą firmą.

Danio
@Sylwia

Co tam umowa jak atmosfera jest okropna. Na umowę zlecenie to Już gorszy sort . No niestety . Tak jak pisze .nie ważne kto .. czy szefostwo tego nie widzi że pracownicy przychodzą i odchodzą. Pytanie dlaczego ? Już tam nie pracuje . Chociaż z drugiej strony są też fajne osoby które są na stałe. Zresztą to widać od razu . Uśmiech na twarzy na dzień dobry . Sami oceńcie. Mnie już tam nie ma .

Poinformowana

Odnośnie atmosfery, ciezko ja opisac jednoznacznie, ja oceniam na plus, naprawde grupa pozytywnych osob, ale jak to zawsze bywa sa czynniki ktore ja psuja.

Danio
@Poinformowana

Witam. Masz rację. Jestem od niedawna i jednak zrezygnuje. . Są pracownicy którym można się zapytać o wszystko i wytłumaczą i nawet jak trzeba to pomoga . Ale no hm .czynnik negatywny tez mysi byc jak to napisala poinformowama. I co ważne trzeba być odpornym psychicznie ale to w każdej pracy . Akurat ja nie należę do takich osób.

Nie ważne kto .
@Danio

Witam . Nie da się pracować w tej firmie . wszyscy się boją jednej osoby . A niestety jesteśmy takimi samymi ludźmi jak ta osoba . I nie ma prawa rządzić wszystkimi . I niestety czasami ponizac A to się zdarza często tylko że pracownicy boją się o tym powiedzieć. Ja się postaram osobiście żeby tak nie było a i tak nie będę dłużej tam pracować . To i tak mi już nie zaszkodzi. Atmosfera do bani . Dziwię się że szef czy kierownik na takie zachowanie pozwalają.

Sylwia

@Elka, skąd takie informacje, że pracownicy, którzy pracują na umowę zlecenie odchodzą po kilku dniach? Czy uważasz, że atmosfera w pracy jest niesprzyjająca, czy praca zbyt wymagająca? Jesteś zainteresowana zatrudnieniem i będziesz aplikować do firmy? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać jak Ci poszło i czy zostałaś przyjęta? Twoje doświadczenia pomogą innym osobom zainteresowanym tą pracą.

Elka
@Sylwia

Witam . Słyszałam od znajomej która była że atmosfera okropna . Dlatego chce zasięgnąć opini innych zanim pojadę złożyć cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Paper Team Polen Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Paper Team Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paper Team Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paper Team Polen Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paper Team Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Paper Team Polen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paper Team Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leśna 24
    64-320 Niepruszewo

Paper Team Polen Sp. z o.o.