Duni Poland Sp.zo o

Poznań

Opinie o Duni Poland Sp.zo o

Zarobki w tej firmie to żadna tajna informacja bo każdy wie ile dostaje na poczatek. Na magazyn 2600 brutto a potem to 100zl albo 200zl podwyżki. Dobry socjal ale gdyby nie czeste nadgodziny do odbioru to było by super. Wiara tu pracuje długo, bo nie wie, że w innych firmach sie zarabia dużo wiecej. Pozdro

Redzi

Hej. Jakie sa warunki finansowe na magazniera?

pampel34

Witam. Jaka sytuacji ja na stanowisku PH?

Nick

Jak myślicie, ile u was zarabia brygadzista? Zastanawiam sie czy aplikiwac. Ja teraz mam na podobnym stanowisku 3500 i zastanawiam sie czy to ten sam pułap finansowy. Z góry dzięki

df
użytkownik zarejestrowany

@Rid a skąd pomysł że coś takiego tutaj się dzieje? chodzi mi głównie tutaj o to co napisałeś na temat tego że ktoś się tutaj pod kogoś podszywa nie rozumiem

qwerty

Rysiu pozdrawiam!!!

Rid

firma o wielkim ego trzeba grac dobrą mine do złej gry kadra fałszywa jak diabli

paweł

Też pamiętam jak gonił wózki widłowe hulajnogą. :)

xxx

Panie Rusiu W. Pozdrawiam. nadal Pan liczysz wszystko w Excellu? Pamietasz jak zaczynałeś ze stoperem i goniłeś wózki widłowe. Haha.

Justin

Podajcie jak się dostać do waszej firmy . Przez jaką agencję i czy jest możliwość stałego zatrudnienia. Z góry dzięki za odpowiedź

nowa

Poszukują może operatorki do pracy?

Pracownik xxx

Pracuje w tej firmie od kilku ładnych lat.Powiem tak kiedyś to jeszcze firma ta była godna polecenia, na dzień dzisiejszy jest wręcz odwrotnie. Zacznę od plusów: - wynagrodzenie na czas -13 pensja - dobry jak na poznań socjal to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy. Minusy: - Prezes i jego koledzy a dokładnie ich pomysły które wdrażają w życie. Ideologią zarządzających jest walka z odpadem oraz czasem ustawiania maszyn oraz ich przezbrajania. W tym celu firma ta zatrudnia sztab inżynierów, którzy w zdecydowanej większości nie mają pojęcia co się dzieje na produkcji. Maszyny są przestarzałe, natomiast te niedawno zakupione są tak zbudowane że mechanik oraz drukarz może ustawiać jedno zlecenie nawet całą zmianę. No i atmosfera wieczna spychologia oraz współpraca z kobietami jest po prostu nie do zniesienia. Drugi raz bym nie przyszedł do tej firmy a pracuje w niej bo się chyba zasiedziałem no i już nie te lata aby tak łatwo zmienić pracę. Firma dla osób typu zrobię co muszę i idę do domu:) Natomiast nie dla tych co mają jakieś pomysły i wizje pracy. Pozdrawiam:)

uuuuuu

O co Ci chodzi z tą umową?

nick

zgadzam się z przedmówcą w 100%

rrrr

Nie można.

Jerycho 1989

Witam a czy ktoś powie czy można tam startować na Operatora wózka ? Np. z 2 letnim doświadczeniem praktycznie większość rodzajów wózków ... Są szanse ? i jak z wynagrodzeniem ?

placebo

praca w systemie równoważnym. umowa o prace. podstawa dla operatora maszyn 1900zł brutto,ale na rozmowie o pracę poinformują ,że możesz zarobić nawet 3500zł netto(niektórym się udało,może i ty będziesz tym szczęściarzem? ;) ) możliwość szkolenia się na maszynach ,które są punktowane, oczywiście bardzo nierówno(od 20 zł do około 250 zl) nie masz wyboru maszyn oczywiście. niektóre pracownice po nawet 8 latach pracy dorobił do podstawy 150/200 zł... bony na święta w grudniu od 800 zl do 1300zl. trzynasta wypłata. częste problemy w ciągu roku z dostaniem urlopu,z powodu braku możliwości zastępstwa. z przysługującym urlopem na żądanie ostatnio też zaczęli mieć problemy. w okresie jesienno-zimowym dostaniesz jabłko na śniadanie :) co miesiąc otrzymasz paczkę herbaty oraz zgrzewkę wody. na papierosa możesz w ciągu pracy iść,bez problemu,natomiast na kawę czy herbatę już nie wolno. starają się by przestrzegać przepisów dźwigania ciężarów przez kobiety. wypłata na czas. atmosfera ludzi na halach jak w każdej dużej firmie,ploty,ploteczki ,spiski,konspiracje. jako nowy operator nie licz na sympatie pracujących koleżanek ,jak i bez silnej psychiki nie startuj tutaj do pracy. każdy ma oczywiście swoją opinie trochę lepszą trochę gorszą na temat tej firm. ja zrezygnowałam ze względu na atmosferę ,którą stwarzała liderka.

ja

byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku Magazynier-Operator wózka widłowego więc powiem tak spodziewałem się czegoś lepszego po tej firmie z tego co słyszałem a tu 2100 brutto na okresie próbnym po okresie próbnym 2400 zł brutto.Praca na 3 zmiany,przez pierwsze 3 miesiące się składa zamówienia według WZ.

Mario

Szukam chętnych osób pracujących na składarko sklejarkach Godne pieniądze mila atmosfera więcej informacji pod numerem ( usunięte przez administratora )

Witam. Pracuje tam jakiś czas. Powiem wam że w lepszej firmie jeszcze nie pracowałem. Bardzo dobrze mi się tam pracuje. Dobra duża firma z zajebistym socjalem. Karta podarunkowa na święta, ponad klocek, trzynasta wypłata w styczniu. Oprócz tego kilka innych drobnych rzeczy. Za nadgodziny jeszcze płacą 50 i 100 procent. Podobno do końca roku potem ma się to zmienić ale jeszcze nie wiadomo. Wiadomo że polusy ciągle narzekają jak to jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W każdej firmie jest tak samo i w każdej firmie jest tz. dyskryminacja jeśli chodzi o produkcję i administrację. Nie da się z tym walczyć. Trzeba było się uczyć żeby mieć lepiej. Ja nie narzekam. Atmosfera też nie jest najgorsza. Wiadomo ze z babami ciężko się pracuje ;) Ogólnie polecam.

niedowiary

Wszyscy narzekają i narzekają... Ale nikt nie wspomniał jeszcze, że na święta firma daje bony (i to nie małe) już nie wspominając o trzynastej pensji. Wiadomo nie jest kolorowo ale źle też nie jest.

ASV

Ta firma schodzi na psy to co robi w niej za szambo pan "wiadomo kto" i reszta tej spółki doprowadzi do tego że albo będziemy zaiwaniać non stop soboty do 22h czy nocki lub niedziele na rano za frajer albo doprowadzi do tego że nas pozwalnia wszystkich oni się nie liczą wcale z ludźmi masz robić i mieć klapy na oczach bo pracownik który ma oczy i jest kómaty jest zbędnym balastem tam omijajcie ten zakład z daleka dobrze wam radzę tylko wyzysk poprostu

zzz

To co ostatnio sie dzieje w tej firmie to jakas porazka ale tak to jest jak polak dorwie sie do rzadzenia firma. Ciagle zmiany ktora maja doprowadzic chyba do tego zeby pracownicy siedzieli tam 24h jednym slowem jedno wielkie g.... za marne pieniadze

użytkownik zarejestrowany

rynm

kasa zależy na jakim stanowisku...

xxx

Rysiu jeszcze jest preziem?

@xxx 14.10.2014, 23:12
Rysiu jeszcze jest preziem?

tak

benzinka

Dajcie sobie spokuj z tą chorą firmą traktują ludzi jak śmieci

pytanko

Witam, niech ktoś opowie o stanowisku mechanik liniowy. Czy warto czy nie bo nie wiem czy się ubiegać. i ile można na poczatku zarobić

wekend

Nie wiem w jakim G....E siedzisz ale wszystko sie zgadza co napisałeś. Pozdr.

wekend

Po pierwsze to mechanicy nie mają warsztatu. Wózek z narzędziami to Twój warsztat. za nadgodziny do maja płacili ale coś sie od maja ma pozmieniac. Tematu atmosfery lepiej nie poruszac... to tyle

bolo
@wekend 29.04.2014, 14:58

Czyli moge wdepnac w takie same ( usunięte przez administratora ) w ktorym siedze. Atmosfera to sie domyslam-kupa zamowien,terminy a tu maszyna stoi i zaczyna sie nerwowka..

bolo

Szukaja tam mechanikow.Mogłby ktos cos powiedziec o tym stanowisku? Kasaokaze sie na rozmowie kwalifikacyjnej.A jak tam atmosfera? A za nadgodziny placa? sa jakies dodatki np.za nocne?

mistrz

Takie głupoty piszecie, że brak słów. To jest forum o pracodawcy a nie na takie komentarze bezsensowne jak wyżej.

jarek

Firma dno!!! Pracuje jeszcze ale to juz ostatki.(usunięte przez administratora) OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!! Porażka na całej linii.

ja

Ostatnio koleżanka poszła tam za pracą i ...zaoferowali jej 1300zł na rękę.Praca po 12h za nadgodziny dostajesz dzień wolny,nie masz zapłacone. Ogólnie żenada. 12h pracy i 15min przerwy...

A.......
@obserwator 14.03.2014, 21:43
Bzdury piszesz. Pracuje tam od wielu lat, zawsze za nadgodziny płacili, a w ciagu 12h masz dwie przerwy,20 i 15minut....

Witam Chciała bym dowiedzieć się o warunki pracy I na jaki adres online złożyć CV dziekuje

dsdec
@A....... 07.11.2016, 20:40

Są ogłoszenia w internecie. Wystarczy poszukać...

zzz

Witam. Widziałem ogłoszenie drukarz/mechanik. Może ktoś cokolwiek napisać o tym stanowisku? Jakie maszyny, atmosfera i możliwości awansu??? Jak z jakością i wynagrodzeniem? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Weryfikacja

W chaarakterze.... Operatora góra dół, Załadunek, szykowanie(kompletacja) Wie ktoś może czy warto angażować sie ?

skorpion

Magazyn ale w jakim charakterze?

Weryfikacja

Witam. Może mi ktos powiedziec o zarobkach w Duni? I czy warto zwiazac sie z tym pracodawca? Chodzi mi o magazyn a nie produkcje Bo chciałem tam podjąć prace A niewiem czy sie zgodzic

hhhhh

Witam. Jakie są Wasze opinie (chodzi mi o pracowników z produkcji czyli pospulstwo, a nie administrację czyli szlachte) na temat miejsc parkingowych...

dfffff

tak mogę załatwić

a są przyjęcia ?

aż tak źle ?

idol

Lepiej jedz do kamieniołomów... Serio...

?

hej jak tam u was z zatrudnieniem ? jestem po poligrafi i znam się na druku

mycha35

w tej firmie to ktoś powinien zabrac się za mechaników i ich odzywki jk nie są potrzebni to są ich i jest super a jak coś do roboty to tylko marudzą szczególnie z tego co ostatnio słyszałam to na hali 4a

Poszukujący

ups... tragedia... zatem bardzo dziękuję i współczuję wszystkim.

Czarodziej

poszukujący - 2012-11-07 21:24:07 odpowiedz | cytuj Witam na forum. Chciałem złożyć papiery na stanowisko mechanika. Czy w tym zakładzie praca jest trudna jako mechanik i jak to ogólnie wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Praca w tym zakladzie nie jest trudna lecz ludzie zarządzając w tym zakładem są trudni. Ogólnie praca w tym zakładzie to praca jak w (usunięte przez admininistratora). Z góry proszę.

nie 24
@Czarodziej 12.01.2013, 17:47

WITAM A ile taki mechanik zarabia

błybi
@nie 24 03.11.2016, 18:03
WITAM A ile taki mechanik zarabia

Umów się na rozmowę to sie dowiesz.

poszukujący

Skoro tak źle tam Ci jest to czemu sie nie zwolnisz?

normalny

Firma beznadziejna zarządzana przez(usunięte przez admininistratora) którzy nie mają żadnego pojęcia, przeszkadzają w naprawach mądrząc się , pracowników traktują jak ,,cenzura\" , zatrudniają nowego mistrza a na produkcję nie ma ludzi żenada i żal. Administracji za dużo, pracowników produkcyjnych za mało, dochodzi do absurdu że na 3 zmiany jest czterech mechaników na hali , bądź dwóch drukarzy, (usunięte przez admininistratora). Nie wspomnę o problemach z urlopami i zakazie spożywania własnych napojów, można tylko pić ich wodę - i to wszystko w cywilizowanym kraju, gdzie temperatury na hali sięgają 34 stopni, a wszystkie biura są klimatyzowane.

jola

a ile prezes

Zostaw opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o