Opinie o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Duni Poland Sp.zo o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Miki

Absolutnie odradzam, na produkcji wyżuyłowuje się ludzi do ostatniej kropli za minimum państwowe. Maszyny w bardzo kiepskim stanie a warunki pracy okropne.

Alka
Inne

Nie mam pojęcia na podstawie czego tak konkretnie to stwierdzasz, że Ukraińcy są faworyzowani, ale nawet jeśli jesteś w takiej sytuacji to z kim możesz jeszcze porozmawiać? Jesteś zależny tylko od jednej osoby?

Obserwator

Jedyny plus ostatnich zmian w tej firmie to odejście ołówka (W. M) Zero szacunku dla pracowników. Wręcz bezczelny typ. Narobił bałaganu tylko i inni muszą po nim sprzątać.

Kolega

Teraz pracuje w jednej małej drukarni w Janikowie ponoć praktyki są podobne

Szacunek za szacunek

Drukarze omijać tę firmę szerokim łukiem. Tutaj nie jesteś drukarzem tylko osoba ustawiającą druk. Maszyny się sypią. Nikt nie liczy się ze zadaniem drukarzy. PKP (szef) jest takim znawcą że zna się na druku, pomimo tego że wcześniej pracował w fabryce okien. Z której musiał uciekać że względu na stosowany przez niego (usunięte przez administratora) Tu robi to samo. Kłamca i (usunięte przez administratora) A do tego jeszcze powołał Marcinka na stanowisko lidera druku. ,, ekspert" jakich mało. Gość bez kręgosłupa moralnego. Ta firma nie idzie w dobrym kierunku, Krzysiu razem z pseudo ekspertami i panią prezes doprowadza do upadku firmy

libero
@Szacunek za szacunek

Swieta prawda do prezesa i PKP. nauczyli sie co to CMYK i juz stopien mistrza osiagniety. a tak jak pisali kolorow to Ty brachu nie uswiadczysz, bedziesz robil fantastisky dla Ikei i tyle rozowoju. jak szef i prezes maja kontrolowac jak kogos ciagle nie ma, no nie wiem. masz racje zaloze wlasna firme bo juz wiem od lat jak sie nie powinno zarzadzac.

Ree Nowy wpis
Inne

Proszę o odp czy warto iść na magazynie ??? Czy to co wcześniej piszą jest prawdą??? Proszę o odp czy warto iść na rozmowę???

Jul Nowy wpis
@Ree

Przyjdź na rozmowę i sprawdź czy ci pasuje. Trzeba samemu wyczuć. Ogólnie jest spoko! Tak uwazam

Ree Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

Proszę o pilną odpowiedź czy warto wogole przychodzić do firmy na magazyn jest oferta jakie są zarobki ludzie liderzy kierownik ?? Czy są podwyżki czy podstawa to najniza stawka krajowa czy jest większa i czy sa premie czy są nadgodziny???

@Obserwator

Czyli na Twoje oko to jakaś pespektywa na polepszenie się warunków? Ciekawa jestem w jaki sposób niby "sprzątają"?

@Obserwator

Ten to był jedyny w swoim rodzaju :D ciekawe czy wszystkich (nawet w domu) traktuje jak pracowników w tej firmie czyli jak (usunięte przez administratora) generalnie paranoja z tym kolesiem.

Ciekawski
@Obserwator

Wiem że nie związane z duni ale intryguje mnie geneza pseudonimu ołówek :D

@Renata

Oczywiście że perspektywa. Jakiś czas już minął od odejścia osobnika o którym wymieniamy poglądy i jest dobrze. Nie wiesz co znaczy "sprzątać?" W domu jak sprzątasz? Od czego zaczynasz? Od układania wszystkiego co jest rozrzucone. Resztę dopowiedz sobie sama, w końcu jesteś człowiek rozumny - Homo sapiens....

Zuzanna
@Obserwator

Jakiś czas już minął, dacie znać czy się coś zmieniło? Warto starać się tam o pracę?

Inne

Cała zmiana kiedyś poszła w odstawkę? Niby nawiązujesz do komentarza sprzed 2 lat i teraz nie wiem na ile mogę się czuć stabilnie po przyjęciu się. które stanowiska najbardziej rotują? Chce przyjść na ustawiacza

Weronika

Cały czas obrażacie Wojciecha, który już nie pracuje w Duni. Nikt nie napisał nic konkretnego tylko to, że dyscyplinował pracowników.

Kolega Nowy wpis

Teraz pracuje w jednej małej drukarni w Janikowie ponoć praktyki są podobne

Pracownik magazynu

Kasa zależy od tego czy chcesz zdobywać umiejętności. Na starcie dostaniesz podstawę ok 4,6-4,8k brutto do tego masz dodatki do zaliczenia w wysokości 1250zl. Stawki są takie same na magazynie surowca jak i wyrobu gotowego. Do tego jest premia 300zl do wypracowani przez zespół za wyniki KPI plus premia indywidualną nadawana przez przełożonego. Masz kantynę z dofinansowanymi posilkami 300zl, medicovera, multisporta. Co roku premia roczna i bony świąteczne w postaci kasy na karcie do wypłacenia zależne od dochodów, przeważnie ludzie z produkcji i magazynów dostają między 1000-2000zl plus 150zl na każde dziecko. Atmosfera na magazynach ogólnie pozytywna. Jak wszędzie są lepsze i gorsze momenty bo jak brakuje ludzi a jest dużo pracy to każdy musi spiac tylek. Jak ktoś chce dorobić to wtedy często są ludzie proszeni o nadgodziny. Masz je płatne chyba że planujesz jakieś dni wolne a wiesz że urlopu Tobie nie starczy możesz je robić za odrobek. Okres rozliczeniowy jest wtedy 3mc

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Xyz magazynier
Kandydat

Czy warto złożyć aplikacje na magazynier czy warto wogole się fatygować?? Jaka kasa jacy ludzie przełożony?? Jak z premiami jakie dodatki

@Xyz magazynier

Atmosfera raz lepsza raz gorsza, zależy jak się wpasujesz w zespół, przełożeni jeśli się nie odzywasz i zgadzasz na wszystko i przytakujesz główką co proponują to jest w miare ok, sztucznie się do ciebie będą uśmiechać, natomiast jeśli jakąś kwestię będziesz chciał przedyskutować lub masz po prostu inne zdanie to jesteś najgorszy co zakomunikują ci to w sposób krzyczący i nie miły. Nie umieją panowąc nad emocjami co świadczy ze nie nadają się na stanowiska na których sie znajdują (niektórzi dostali się na nie po znajomośći) Premia jest od wypracowanej produkcji w skali miesiąca a także od przełozonego który może ci ją dac bądz nie dac, nie licz ze jako nowy bedziesz ją dostawał, są osoby tzw, pupile którzy zgarniają cała pule. W grudniu dostaniesz bony (pieniadze na karcie) i w styczniu 13 pensje. Jest kantyna z posiłkami, multisport czy medicover.Wiele osob się tu zakorzeniło, pracują 10 lat i wiecej, ciężko im poszukać i zmienić coś, jesli nic im nie przeszkodzi będa tu pracowac do emerytury. Aha sa okresy szczególnie na początku roku gdzie produkcja jest mniejsza wtedy przymusowo wysyłają na postojowe( płatne 60%) Sam oceń i zdecyduj czy warto.

ooo
Inne

Cześć, jest tu może ktoś kto pełni funkcje elektroautomatyka? Widziałem niedawna ofertę, którą rozważam. stawka nie jest wprost zadeklarowana. Jakie występuje podejście do negocjacji? wieloletnie doświadczenie coś mi da?

Kevin

Jako były pracownik biurowy życzę innym takiego korpo jak w Duni. Przełożony sporo mnie nauczył i kierował (nie tylko wydawał polecenia). Pieniądze jak na pierwszą pracę też były moim zdaniem dobre.

Inne

Hej, w ofercie na stanowisko Customer Care Specialist piszą, że trzeba znać angielski, bo codziennie pracuje się w międzynarodowym środowisku. Ale już w samym biurze pomiędzy współpracownikami jak się rozmawia? Czy język polski wystarczy?

Szacunek za szacunek

Marta
@Szacunek za szacunek

Powyższy wpis pochodzi od Drukarza, który bardzo często przesiaduje na Mieszalni farb przeglądając smartphona. Na spotkaniu z szefem Produkcji mówiłyśmy o tym, że nikt nie widzi na drugiej i trzeciej zmianie co oni wyprawiają. W firmie wprwadza się tablety, wg których należy wykonywac zadania zlecone przez pracownika Produkcji lub Lidera wydziału. No i niestety okazuje się, że taki kolega nie ma wyjasnienia co robił przez całą zmianę. Operatorki logują się do maszyn i caly czas widać gdzie pracują, natomiast Drukarze gdy dowiedzieli się, że też powinni wykazac co robią zaczęli wykrzykiwać, że nie muszą nikomu pokazywać co robią przez 8 godzin. Dodatkowo okazało się, że Operatorki wykonują dużo zadań z zakresu pracy Drukarzy, co pokazało, że mają wysokie kwalifikacje, a jednocześnie nie mają problemu pracować na maszynach. Jak widać zmiany zabolały tych najbardziej "aktywnych" na mediach społecznościowych.

Andrzej
@Szacunek za szacunek

Do jakiego upadku ? Pytając się pracownika co robił, aby poprawić wyniki na maszynie lub jakie zadanie dostał do wykonania od przełożonego. Człowieku załóż swoją firme, zatrudnij pracowników i powiedz im "róbta co chceta" ja za wszystko płacę. Czy Ty jesteś poważny? Jak szef produkcji i prezes mają kontrlowac wyniki finansowe, gdy kilku mechaników i drukarzy powiedziało na śniadaniu, ze nie musza pracować 8 godzin

Dunii
@Szacunek za szacunek

A jak inaczej nazwać kogoś kto nawet z wykonaniem swoich obowiązków ma problem? W tej firmie niektórych DRUKARZY nawet "ustawiaczem druku" nie można nazwać, a co dopiero drukarzem, to raczej tacy Panowie których jakby w połowie nie było to firma za wiele nie ucierpi. Żaden szanujący siebie i firmę którą zarządza pracodawca nie trzymałbym u siebie takich pracowników, ale niestety co zrobić jak przez panującą tu atmosferę większość nowych ucieka jeszcze szybciej niż się tu dostali. Co do reszty można się zgodzić. Maszyny w opłakanym stanie, zarządzanie też bardzo mocno kuleje.

@Duni
@Andrzej

Najwyższy czas zainteresować się wydajnością pracy męskiej załogi produkcji! Co z tego, że mają tablety jeśli zaloguje się na danym "zadaniu specjalnym" lub awarii wykona je w 5 minut, a resztę czasu spędzi odpoczywając, a przełożonemu później się tłumaczy, że robił to dłużej? Tylko operatorki to widzą? Nie sądzę! Kobiety na stanowisku pomocnika drukarza mają wykonywać ich obowiązki kiedy oni siedzą, albo ich "zadaniem specjalnym" jest rozlewanie farb do małych wiaderek na każdej zmianie 5 dni w tygodniu? :D Chyba coś tu funkcjonuje nie tak jak powinno....

Xes

Święta racja pracowałem w tej firmie i widziałem jak wyglądają te niby wysokie kompetencje????hehehehe jeden kolor i to czarny i to nie zawsze hehe kasę brać to potrafiły za szukanie drukarza po hali ale jak już trzeba robić to wielka obraza. Jak się wam praca nie podoba to ją zmieńcie ale z tymi WYSOKIMI KOMPETENCJAMI to kariery nie zrobicie.

libero

Inne

Dopiero co tu przyszedłem z oferta dla drukarza fleksograficznego a tu na starcie komentarz by ich omijać… Są tu osoby, które nie dały się zniechęcić? mam już doświadczenie i w sumie lokalizacja zakładu mi nawet odpowiada. Zastanawia mnie chociażby zagadnienie związane z premia roczna. Jeśli teraz bym przyszedł to jak zostanie mi ona policzona?

Wieloletni pracownik
@anonim

Nie ma się co zniechęcać komentarzami. Co człowiek to inna opinia. Marcin Twój przełożony to świetny człowiek z ludzkim podejściem do problemów i empatyczny więc jeśli Ty jesteś w porządku to będziesz miał to odwzajemnione. Premia roczna naliczy się Tobie za wszystkie przepracowane miesiące. Przeważnie trzeba było być zatrudnionym minimum 6mc w danym roku by premia roczna została pracownikowi wypłacona więc jeśli teraz zaczynasz to nie masz się co martwić o jej brak w styczniu przyszłego roku.

@Wieloletni pracownik

Zgadzam się z "Wieloletni Pracownik " wypłata zawsze na czas, trzynastka proporcjonalna , ja przyszłem w marcu i też dostałem.

Miki

Inne

Ja pewnie także, bo ostatecznie nie znam oferowanych stawek. Skoro tak to jakie są średnie zarobki w tym obszarze? Czy podacie przedziały płacowe? dodatkowo skoro tylko ten dział jest podkreślany to co z innymi? Jest jakiś, na którym na dzień dzisiejszy zarabia się te minimalną?

Alka

Polak
Inne

Witam jakie są dodatki na święta Bożego Narodzenia?

luna
@Polak

sa karty na święta ale tylko to. w zeszłym roku były prezenty dla dzieci i czekoladki a teraz nic

@luna

Czyli już po świętach i prezentach? A czy pracy maja do kogo się zwrócić z takimi dodatkowymi spostrzeżeniami? Co jest powodem mniejszych drobiazgów świątecznych? Z finansami cos się dzieje? są gorsze wyniki?

Inne

Co może być ewentualnym powodem tego, że na święta otrzymuje się tu znacznie mniej niż w ubiegłym roku? przynajmniej tak rozumiem to stwierdzenie dotyczące tego ze chyba paczek ma nie być? Czy wyniki finansowe firmy jakoś się pogorszyły? Jakie są perspektywy względem tego na kolejny rok?

Pracownik wieloletni
@anonim

Bony świąteczne większość pracowników produkcyjnych dostała w przedziale 1000-2000zl zależnie od dochodów na członka rodziny co w mojej ocenie jest bardzo dużym bonusem. Wielu pracowników innych firm może pomarzyć o takim zastrzyku gotówki na święta. To ze rok temu pracownicy dostali jeszcze paczki ze słodkim było jednorazowa akcja bo nigdy wcześniej takiej nie było. No ale jak widać dać palec wezmą całą rękę i wiecznie ludzia jest mało. (usunięte przez administratora)

Luna
@Pracownik wieloletni

A co ma rzad do tego. Jest coraz gorzej. Wyniki takie dobre a kasy nie widać.

Pracownik wieloletni
@Luna

To ma że od 8 lat dzięki tamtej polityce obserwuje jak coraz więcej ludzi jest roszczeniowych i tylko twierdzą że im się wszystko należy. (Oczywiście nie wszyscy więc nie kategoryzuje ale duża część osób w firmie i poza nią) i zgadzam się jest coraz gorzej ale nie w firmie tylko kraju dzięki nowym podatkom i inflacji. Zgadzałaś/eś się na warunki zawarte w umowie więc skoro podpis przez Ciebie został złożony zaakceptowane zostało wynagrodzenie po obu stronach. Otrzymujesz te pieniądze co miesiąc za swoją pracę więc nie rozumiem dlaczego piszesz że nie widzisz kasy. Jeśli to za mało może wystarczy się rozwinąć w jakimś kierunku by podnieść swoje kwalifikacje i zarobki. Zdobyć zaliczenia itp. Firma z tego co obserwuję od wielu lat w pierwszej kolejności daje możliwość swoim pracownikom dzięki czemu dziś w biurach widzisz 80% załogi kiedyś pracującej na halach produkcyjnych. A co do wyników finansowych firmy raczej logiczne że nie rozda zarobionych pieniędzy na prawo i lewo pracownikom tylko część przeznaczy na rozwój i inwestycje. Tak to dziala . Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą jeśli części zysków nie przeznaczysz w sprzęt, rozwój czy szkolenia a zaczniesz całość konsumować po jakimś czasie znikniesz z rynku. Streszczając do jednego zdania. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje wybory, jak komuś mało niech zacznie działać by się rozwijać i polepszac swoją sytuację, siedząc na (usunięte przez administratora) nic samo nie przyjdzie. Pozdrawiam

Ona
Inne

Dzień dobry, W jakim terminie planowana jest przerwa w produkcji firmy Duni na rok 2024, związana z urlopem letnim? ( Druga połowa lipca, czy przełom lipiec/sierpień.)

Pracodawca
@Ona

Wszystkie przerwy w produkcji w Duni Poland zostaną pracownikom przedstawione przed przerwą świąteczną.

Ona
@Pracodawca

Szkoda, że tak późno. Jako partnerka Państwa pracownika muszę ustalić długi urlop letni u mojego pracodawcy do 15 grudnia 2023. A nie chcę spędzać długiego urlopu sama.

Inne

Nie wiedziałam, że są jakieś przerwy ustalane, a widzę ze jedna Pani o nie teraz spytała. Czy to oznacza, że urlopu inaczej nie zaplanujesz jednak? Partner interesuje się oferta na magazynie, chciałam wstępnie poczytać opinie, bo oferta od tygodnia jest wystawiona. W opisie podkreślali pracowitość, widziałam we wpisach tez wzmianki o premiach. Czyli jakie średnio teraz wychodzą?

Mira
Inne

Ale kto mija się tutaj z prawdą i w jakim celu? Coś się nie zgadza z warunkami zatrudnienia czy o inne sprawy chodzi? Nie do końca rozumiem.

@Anonim

Każdy ma prawo do opinii o Pracodawcy pod warunkiem,że jest prawdziwa i konkretna Przykro mi ,że nie jest Pani zadowolona z pracy, którą Pani porzuciła. Domyślam się ,że Pani nie była naszym pracownikiem wewnetrznym. Jakiekolwiek problemy zgłaszane rozwiązujemy wewnętrznie , poprzez rozmowę, spotkania oraz inne cywilizowane sposoby. Dodam ,że Sekcja Sprzątająca jest u nas wspaniała!!!!

Anonim

Zgadzam się z Twoją opinią, firma dramat chyba jedynym plusem są w niej obiady które są refundowane w jakimś stopniu, oraz kiero Mario ( pozdrawiam serdecznie ) Pracowałem tam 3 miesiące, panie w kadrach to jakiś dramat. P(usunięte przez administratora) Ciągle pogardliwe zerkanie czy czasem czegoś nie kradnę jeszcze na koniec pani mnie osądzała o to że przywłaszczyłem sobie spodnie robocze. Czy Ci ludzie na prawdę myślą pracownicy są na tyle biedni że szkoda im 80 zł na zwykłe drelichy ?! Z całego serduszka odradzam pracę w tej firmie chyba że już na prawdę niczego dla siebie nie znajdziesz

Duni Poland Sp.zo o szuka kandydatów na stanowisko Drukarz. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4500 ?

Inne

Duni nie handluje z Rosją. Placówka handlowa w Moskwie została zlikwidowana. informacje o Duni w języku rosyjskim są kierowane do obywateli ukraińskich nie władających językiem ukraińskim (ze wschodu Ukrainy).

Obserwator

No i proszę. Po odejściu Wojtusia M. większość pracowników którzy się przez niego zwolnili lub on ich zwolnił wracają do Duni. O czym to świadczy? Dopowiedzcie sobie sami :-)

@Obserwator

Hej, nwm na ile w tym prawdy ale czy są tam osoby, które sobie coś wyrobiły w trakcie pracy tutaj? Mam na myśli jakieś konkretne zasługi. Czy po powrocie jest wszystko jak wcześniej czy osiągnięcia się zerują i zaczyna się tak jak kompletnie nowa osoba?

Magda
@Renata

To pytanie o jakich zasługach myślisz ? To znaczy Ty podajesz swoje oczekiwania finansowe, firma prezentuje swoje i decydujesz. Jak podjęłaś decyzje o odejściu to startujesz od nowa. Jak rzeczywiście potrafisz pracować na kilku maszynach to szybko wejdziesz na extra dodatek. Ale najpierw Kierowniczki muszą to sprawdzić

@Magda

Może to dziwne pytanie ale czy faktycznie trudno tak te wszystkie maszyny tu ogarniać? Napiszesz na ich temat coś więcej i ogólnie o pracy przy nich? Każdy się wyuczy po czasie?

Operator
Kandydat

Tak z ciekawości na jakie wynagrodzenie może liczyć doświadczony operator/drukarz?

Bob budowniczy
@Operator

Zadzwoń do firmy i zapytaj.

Operator
@Bob budowniczy

Nie mam zamiaru tracić "impulsów" nie znając podstawowego kryteria czyli zarobków w firmie, widać (usunięte przez administratora) firma jakaś

@Operator

Operator a Drukarz to 2 różne stanowiska w Duni a co za tym 2 różne wynagrodzenia ????

@Pracownik

i zapewne zakres obowiązków? może pytał, bo nie wiedział które sobie wybrać? porównasz obydwa, żeby każdy miał jasność skoro i tak siedzisz w temacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Duni Poland Sp.zo o?

Zobacz opinie na temat firmy Duni Poland Sp.zo o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duni Poland Sp.zo o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duni Poland Sp.zo o?

Kandydaci do pracy w Duni Poland Sp.zo o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130