Opinie o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Duni Poland Sp.zo o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Johny

Pracowałem za Lecha - to były czasy. Potem przyszedł Niemiec i Rychu i wszystko się (usunięte przez administratora)

Będąc byłym pracownikiem nie mogę polecić tego zakładu. Dla osób które mają mają już jakieś umiejętności i wiedzę polecam omijać. Dla osób które chcą przyjść i mieć wpis do CV jak najbardziej. Problemy z materiałem które kierownictwo nie widzi bądź nie chce widzieć pod przykrywką oszczędności. Szkolenia to temat nieistniejący, masz coś umieć ale skąd? Brak warsztatu dla mechaników co w większości firm jest podstawą. Ogółem nie polecam dla osób którzy poszli z powołania do utrzymania ruchu gdyż to nie jest utrzymanie tylko reanimowanie.

@Anonim

Jak na materiałach oszczędzają to jak z wypłatami? Może chociaż to było ok?

Xxx

Jakie są zarobki w Duni jako operatorka produkcji??

Adrian
@Xxx

Pytasz o kogoś z doświadczeniem czy chodzi ci o pracę od zera?

@Xxx

Około 3500-3800 brutto, w zależności od umiejętności trochę więcej

Bolo

Witam mam pytanko odnośnie pracy w duni. Konkretnie na stanowisko mechanika. Na jakie można liczyć zarobki w tej firmie? W ogłoszeniu widnieje 13 pensja i premie? Jak jest w rzeczywistośc, a tak,w jaka panuje tam atmosfera? Pozdrawiam

@Bolo

W zależności od doświadczenia to było chyba coś koło 4.5/5k brutto nie więcej na początek. Premie za obecność wychodzą 300 brutto na miesiąc jeśli nie przekroczysz 5dni nieobecności w ciągu 3 miesięcy. 13 pensja to już w zależności od twoich zarobków rocznych

@Ktoś

Jak się na urlop pójdzie to to też się wlicza w te 5 dni nieobecności?

@Małgorzata

Urlop bezpłatny oraz L4 wlicza się w tę nieobecności. Tylko urlop wypoczynkowy można brać bez obaw. Przynajmniej z tego co mi wiadomo

Agnieszka
@Bolo

Hej, a skąd wiesz że szukają teraz mechanika? Jest oferta czy tylko tak pytasz na przyszłość? Prosze o info

Gumis

Jakie zarobki jako operator. ?

@Gumis

Niskie, trochę powyżej najniższej krajowej

@Ktoś

ile powyzej ? 100 czy 500 , bo to juz ma znaczenie ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Duni Poland Sp.zo o?

Aśka

Z produkcji znikają kolejni pracownicy z długoletnim stażem - mechanicy,drukarze i operatorki. Atmosfera jest doskonała.

Tylkojaa
@Aśka

Aśka czy na produkcji są nadgodziny? Jeżeli tak to po ile godzin i jak często czy są obowiązkowe

Grażyna
@Aśka

A czemu ogólnie znikają z produkcji? Mozesz opisać?

Uuuuu
@Grażyna

To pytanie do zarządu. Zarząd wie najlepiej (bynajmniej powinien wiedzieć) co się dzieje w jego "grajdole"

Tylko jaa

Hej czy w duni na produkcji są nadgodziny jeżeli tak to jak często i czy są obowiązkowe

Nowypracownik

Czy firma duni przyjmuje do działu planowania? Jak inni planiści? Jaka atmosfera w dziale?

UltraF
@Nowypracownik

Jak masz lekkie pióro to śmiało się zglaszaj. Będziesz pisał do gazetki zakładowej i zostaniesz pupilkiem, ba... Może nawet jakiś konkurs wygrasz bo jak się ma za dużo czasu to można zajmować się głupotami. O planowaniu dużo wiedzieć nie musisz bo kierowniczka już dawno odleciała do innej galaktyki. Nie do końca wiadomo czym kto się w danym momencie zajmuje, więc dzwonić trzeba do każdego i może akurat się trafi. Co chwilę nowe osoby, więc o czymś to świadczy. Produkcji nie ma a magazyn zawalony po dach i codziennie dojeżdżają kolejne tiry.

Agnieszka Idziak
@UltraF

Dzień dobry :-) Jako Kierowniczka Działu Planowania serdecznie zapraszam na organizowane przez nas warsztaty "Skąd się bierze plan produkcji". Wyjaśniam na nich - w prosty sposób - działanie całego łańcucha dostaw. Zawsze można też przyjśc do Działu Planowania i porozmawiac o swoich wątpliwościach oraz podzielic się pomysłami na usprawnienia. Jako Kierowniczka Komunikacji Wewnętrznej (pełnię dwie funkcje), zachęcam do zaangażowania się w nasze akcje wspierające cele biznesowe firmy, w tym wspomniane konkursy. Myślę, że dzięki temu wszystkim nam pracuje się przyjemniej, a realizacja projektów i codziennych zadań przebiega sprawniej. Do Działu Planowania niestety już od dawna nie rekrutujemy. Ogłoszenie dotyczyło planowania w innym niż produkcja obszarze (dla Duni Group). Pozdrawiam.

Czarodziej
@UltraF

Duni szuka pracowników w szczególności biurowych . Przerost treści nad formą . Bałagan informacyjny na każdym kroku od działu planowania po kierowników oraz ich asystentek asystentek. Już się pogubiłem tyle tam osób pracuje . Biurowi jest ich po prostu za dużo co powoduje że mają mało pracy a to z kolei powoduje że zajmują się głupotami nie związanymi z pracą. Minęły czasy świetności duni . Póki w zarząrzaniu i reorganizacji biura nic sie nie zmieni to mogę zagwarantować że to równia pochyła niby maja specjalistów ale w planowaniu jest ktoś nowy i popełnia gafy zamawiając mnóstwo tirów z towarem na które miejsca brak . Czy w tej sytuacji wymagania podczas rekrutacji są dla picu i żeby aplikować mogę byç po "s"ce? Czy te zatrudniane osoby faktycznie mają doświadczenie na podobnych stanowiskach ? Moim zdaniem nie ....

Aj
@Czarodziej

Bałagan to jest wszędzie Czarodzieju. Chyba nigdy nie pracowałeś poza Duni. Naprawdę może być dużo gorzej! Rób swoje i nie narzekaj. A jak jesteś na tyle mądry, żeby coś zmienić to idź do "zarządzania" i zmień. Powodzenia!

Tylkojaa
@Agnieszka Idziak

Hej mam pytanie jak wygląda praca w duni czy na produkcji są nadgodziny jeżeli tak to jak często i po ile godzin i czy są obowiązkowe proszę o odpowiedź

Bobo

No i czar prysł przyszła redukcja polegająca na zwolnieniu osób kompetentnych a pozostawienie osób włażących w (usunięte przez administratora) co nic nie potrafią decydują układy a nie kompetencje. Powodzenia Dunii Poland z takimi pracownikami

@Bobo

O kim piszesz? Z tego co wiem nikogo nie zwolniono. Osoby same zrezygnowały z pracy - znalazły inną pracę, a innym zaproponowano zmianę stanowiska po reorganizacji.

Jania
@Adam

Dokładnie! Reorganizacja to normalna rzecz. Zawsze była i będzie. Trzeba brać na klatę i iść dalej.

@Jania

To jak to u was z komunikacją, bo chyba słabo skoro jedni wiedzą czemu osoby odeszły, a drudzy nie?

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Duni. Firma bardzo dba o pracowników w kryzysie. Jak ktoś się stara i chce się uczyć to kierownicy doceniają. Pracowałam w wielu miejscach i chciałabym tu zostać jak najdłużej. Polecam!

Agnieszka

Jestem pozytywnie zaskoczona twoim wpisem. Napisałaś, że firma bardzo dba o pracowników w kryzysie. Możesz napisać coś więcej? Chętnie dowiem się jak najwiecej o ofercie tego pracodawcy i proponowanych warunkach.

x
@Agnieszka

chce cos dowiedziec sie

Czy w Duni Poland Sp.zo o zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Izabela

hmmm a dlaczego nie? nie ma na to żadnych szans? mi zlecenie bardziej pasuje :(

Zmiana 102

Witam. Firma jest mega fajna... Naprawdę. Bardzo chciałem pozdrowić Kasie z maszyny 28 jest najlepsza. Dzięki za pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z maszyną. Pozdro dla Mariki

Uuuuuuuuuuuuuu

Ggggggg
@Zmiana 102

Kasia na 54 że zmiany 103

BYŁY MECHANIK H5

WITAM, A ROBI TAM U WAS JESZCZE TEN KOORDYNATOREK CO TAKI WYPROSTOWANY I Z WYBAŁUSZONYMI OCZAMI CHODZIŁ BEZ SENSU PO HALI? HEHEHE ..ŚMIECH NA SALI...

Można jednocześnie studiować i pracować ?

Marsjanin

Po co Duni szuka pracowników skoro ołówek wszystkim mówi że Duni będzie zwalniać.

Asterix

Będą zwolnienia czy postojowe?

Uuuuuu
@Asterix

Zatrudniają bo roboty od groma jest.

Bejb

Czy obecnie firma rekrutuje? i na jakie stanowiska? Gdzie są publikowane oferty pracy?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Duni Poland Sp.zo o?

Qwerty

Skontaktuj się z Duni Poland i doinformuj się.

Nikt ważny

Dobre pytanie,bo widzisz firma Duni to dziwna firma,cały czas w pandemii pracuje po 7 godz,bardzo dobre posunięcie bo pracownicy nie widują sie i nie ma możliwości ewentualnego zarażenie, i tak powinno być.Aż tu nagle nastąpiła zmiana i od tygodnia wróciła praca 8 godzinowa,zastanawiamy się czy pandemii już nie ma,może ktoś odwołał???. Nasuwa sie pytanie co jest ważniejsze,zdrowie pracowników czy zamówienia????.

Okraka
@Nikt ważny

Bezpieczeństwo jest zachowane na najwyższym poziomie oraz bhp w obecnym czasie pandemii. Jeżeli jesteś pracownikiem to robisz we własne gniazdo pisząc te bzdury.

Qwert

Czego się spodziewasz? W gastronomii dzisiaj masz stabilizację? Te dwie branże są ze sobą powiązane.

Obserwator
@Nikt ważny

Widać jaki jesteś przyziemny lub przyziemna. Praca po 7h nic nie da ponieważ pracujesz z innymi współpracownikami na swojej zmianie i też możesz się zarazić. Kolejna sprawa jeżeli nie będzie zamówień z czego będziesz żyć? Kolejna jeżeli ci nie pasuje zwolnij się i nie zaśmiecaj forum amebo.

Gwiazda

Nie polecam. Kłamanie pracowników. Redukcje. Sezonowa praca. Brak stabilizacji.

Czy można w Duni Poland Sp.zo o liczyć na jakieś dodatki?

Obserwator

O jakich dodatkach piszesz w dobie kryzysu?

Zostaw merytoryczną opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

• Jak się pracuje w Duni Poland Sp.zo o?

Zobacz opinie na temat firmy Duni Poland Sp.zo o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duni Poland Sp.zo o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duni Poland Sp.zo o?

Kandydaci do pracy w Duni Poland Sp.zo o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duni Poland Sp.zo o