Opinie o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Duni Poland Sp.zo o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Koniec

Duni padnie...Firma na minusie z którego ciężko będzie się wyciągnąć..pracy nie ma za wiele w piątki wolne ma być co spowoduje obniżenie i tak małych pensji...

Ostatni Sprawiedliwy

Firma Duni,powinna brać przykład z innych firm, typu Volkswagen, Toyota,i zacząć działać,Zamknąć się na dwa tygodnie,te dwa tygodnie będą kluczowe w rozwoju koronawirusa,i nie narażać swoich pracowników.Dodam tylko że i tak nie ma pracy,więc to było by najlepsze wyjście.Rozumiem też że firma ma kłopoty finansowe,ale można wypłacać pracownikom 80% wypłaty i zapewniam że wszyscy zrozumieją tą sytuację,i nikt nie pójdzie na zwolnienie lekarskie.Jest to dla nas trudny sprawdzian,ale razem pokonamy te chwilowe problemy.

Mimi

Życzę Wam byście jak najszybciej stanęli na nogi bo firma fajna a obecną sytuacja dobija wszystkich jak i inne firmy. Będzie dobrze. Wirus zniknie i wszystko wróci jak dawniej. Trzeba tylko przetrzymać ten okres niezależny od nikogo.

@Mimi

Ta firma przed wirusem była w kiepskiej sytuacji finansowej od ponad roku. Nie ma co liczyć na poprawę

Suircascade

Do tego musimy się wszyscy przyczynić. Ciężki okres minie i będzie spoko. Wg mnie to tylko taka chwilówka więc głowy do góry i do przodu.

Krystyna

Super! Miło czytać takie opinie. Trochę niepokoi mnie to, że Kierowników często nie ma, ale o to dopytam jeszcze później. Ponoć w Duni stale poszukują entuzjastycznych, pewnych siebie i inteligentnych ludzi, którzy pomogą firmie podążać w nowych kierunkach. Brzmi to dobrze, ale powiedz mi, jak tam podchodzi się do zatrudniania osób z orzeczeniem? Mają tam szanse na pracę?

Co za sciema
@Krystyna

Krycha macie nawet dwa fotele w tym biurze bo nam z produkcji zabraliscie ..

Gruzin

W firmie Dunio nie warto pracować.

x d
@Gruzin

a w Duni?

Pan on

Witam Jakie są zarobi w Waszej firmie Dino ?

Hahahah
@Pan on

Zależy na jakim stanowisku..Na kasie średnia krajowa...

ona

Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy praca w Duni naprawdę jest taka niefajna? Bo sądząc po komentarzach to za kolorowo tam nie jest. Opłaca się aplikować?

Operatorka
@ona

Tragedia..kiedyś było dużo lepiej.od czasu gdy kierownikami zostały p s y popsuło się wszystko..stosują mobing najbardziej kierownik Wojtek..atmosfera kiepska jeden na drugiego uprzejmie donosi(chyba zęby się podlizac)nie polecam, lepiej już w duni nie bedze..poza tym duni się przerobi na druk cyfrowy niedługo i już nie będą potrzebować tylu ludzi więc zaczną zwalniać.ja odradzam..

władek

A Rychu jeszcze jest preziem?

Prezio
@władek

Od 1 stycznia Nie

Zdzichu
@Prezio

Co się stało z Rysiem? Kto jest prezesem?

@bialy_kruk
@Zdzichu

Spełnia marzenia poza duni. przynajmkniej tak powiedzial na zabraniu. Teraz Dżoana.

Witam . mam pytanie Ile może zarobić na rękę kierownik zmiany?

uuu
@Zainteresowany

Zapytaj kierownika.

JaToJa
@Zainteresowany

W ogloszeniu są podane zarobki kierownika okolo 100tys rocznie. Jeśli chcesz być kierownikiem to wypada przynajmniej umieć sobie to policzyć ile wychodzi miesiecznie

Przyszły pracownik

Witam chciałbym się zapytać na jakich wózkach pracujecie na magazynie i ile się na magazynie zarabia?

Zeniu
@Przyszły pracownik

Wszystkie żółte, elektryczne, 7000pln brutto.

Xxx
@Przyszły pracownik

Jeżeli interesuje Cię praca gdzie rozliczasz się co do minuty ze swojej pracy i praca na kilku stanowiskach na raz to złóż cv.

Obserwator

Jeszcze się nie nauczyłeś że wygodnych ludzi dla biur się nie usuwa... A to co dzieje się na hali to już nie problem przecież... Grónt żeby dobrze strzelić z ucha haha

Kosmita
@Obserwator

No powiem Ci że coś w tym jest akurat. Wystarczy się zainteresować tym co nie trzeba i jestes nr 1

Przyszły pracownik

Witam. Mam pytanie do panów z logistyki. Jakie macie zarobki jak wygląda sama praca na magazynie i jakie są relacje między pracownikiem a np. Brygadzista bo czytając ostatnie wpisy to chyba nie jest zbyt ciekawie na dziale logistyki.

Kamila

Pracowałam tam 15 lat temu. Samej pracy nie wspominam źle, zżyłam się z ludźmi. Ale kierownictwo... Jedna z liderek rzekła "pracujecie po 12 godzin a efektów i tak nie widać". Masakra.(usunięte przez administratora)

Cichosz

Jak obserwuję tych panów z logistyki to chyba za dużo nie zarabiają. Jeden z panów zamiast pracować, 8h obstawia STS. Przemo hazardzisto, weź się do roboty! :)

Kura

O jakich lasach mowa?

Czy to prawda, że kadrowa ma być prezesem??? Jeżeli to prawda to już po nas... :(

Paula

Ile zarabia pracownik produkcji, jak długa jest przerwa i jaka jest atmosfera między pracownikami?

Produkcja
@Paula

Trochę więcej niż najniższa krajowa..A roboty dużo...przerwa całe 20min ale musisz byc w pracy 5 minut przed czsem więc zostaje 15min...atmosfera taka sobie. jak Cię nie zagoni kolega/kolezanaka, to kierownik Cię (usunięte przez administratora)kierownik o imieniu Wojtek jest w tym mistrzem...zastanów się jeszcze.

Automatyk
@Paula

a w ogłoszeniu Automatyk oferują uwaga ! marne...... Jeśli do nas dołączysz, będziesz: Zarabiać 52.000 a 65.000 brutto rocznie. Wielki śmiech na sali. Za tak marne pieniądze to znajda tylko gostka, którego nikt nie chce, który nic, a nic nie umie.

Oksymoron

Myśląc o Duni przychodzi jeden wyraz określający tą firmę"Rozwartwienie"to wręcz idealne zestawienie.Począwszy od relacji społecznych funkcjonujących w zakladzie po traktowanie różnych grup zawodowych aż po serwetki. Zacznijmy jednak po kolei.Wśród pracowników niepodzielnie panuje atmosfera "co wolno wojewodzie,to nie tobie s...." zaznaczam jednak ,że nie u wszystkich ale w większości przypadków tak jest. Są też i czarne owce jak w każdym stadzie ale uogulniając relacje między pracownikami najniższego szczebla nie są najgorsze . Nie ma zgody większości osób na donosicielstwo ,które przenika i wyniszcza fundamentalne założenia współpracy . Poniekąd tym z "góry"mogłoby na tym zależeć ale o tym później. Kadra zarządzająca to jak zmora ,która nie wie czego chce . Tak jakby nie miała pomysłu na funcjonowanie całego przedsięwzięcia. Hipokryzja K.P. niemalże sięga samego prezesa . Przerost treści nad formą jednym slowem możnaby rzecz ale rozwińmy ten temat nieco szerzej . Rozrost sztucznych i niepotrzebnych stanowisk . Kierownicy hal. Kiedys było 6 na dobę i wystarczyło ,a dziś to 18 osób ,które prócz spijania kaw ,palenia i grania na telefonach praktycznie nie robi nic. 3/4 swojego czasu się nudzi. Są też wsród tych osób ,które stosują miękki mobbing zwlaszcza owy ołówek i czapla,ktorej sam twój wygląd może się nie spodobać lub sam wiek za co może cię zwolnić. Serce sie kraja gdy K.P. w swej hipokryzji jeszcze twierdzi ,że w"kryzysie"zwolnili 6 osób z biur,a na miejsca których przyjęli podwójną ilość osób. Do tego wykorzystując fakt"kryzysu" zmniejsza stawki za nadgodziny,ucina premie wprowadza postojowe ,które o dziwo nie dotyczy prac. biurowych z kolei gdy świeto wypadało w czwartek to w pt. prac. Biur mieli wolne ,a prac prod. Musieli przyjść. Polityka firmy z perspektywy prac. biurowych jest wymierzona w prac. produkcyjnych czyli w myśl"wymagajmy ale żeby od nas nie wymagali" taka sytuacja jest w dłuższej pespektywie bardzo przykra z punku widzenia prac. Prod. bo to się odbije w przyszłości na firmie w Poznaniu i nie jedna glowa poleci. K.P powinien trzymac swoich kierowników na krótkiej smyczy bo wydaje mi się ,że znajomości znajomościami a praca pracą . Powinien wymagać od nich tak bardzo jak sam od siebie wymagał . Uogolniając biura robią co chcą . Możnaby się pokusic o sformuowanie że przychodzą do pracy jak do restauracji by się najeść nagadać i napić z kolei dział jakości nie istnieje. Są tylko wtedy gdy muszą przestawić zwroty na zebraniu. Na hali ich nie uraczysz zobaczyć do tego w"kryzysie" jeżdzą na wycieczki integracyjne i otrzymuja regularnie premie. W kwestii samej polityki firmy jest wiele nieścislości . Niby firma nie ma pieniedzy a remonty przeprowadza i ja stać by zezlomować dobrą maszynę zamiast sprzedać . Ciężko wierzyć K.P na zebraniach gdy mówi jedno,firma robi drugie . Pan robi chyba w innej firmie ... albo firma robi z niego idiotę . Ocencie sami .

VIKING
@Oksymoron

Napiszcie petycje do centrali w Szwecji i niech produkcyjni podpisza

Ok
@VIKING

Pomysl dobry ale i tak nikt nie napisze bo się boja...

KlamcaKlamca

Wojtek dlaczego ciągle kłamiesz???!jak można być tak zaklamanym...

Kazio
@KlamcaKlamca

Nigdy tam się nie zmieni. Kierownicy to dno. Nie wspominając o szefie produkcji. Z magazynier został szefem produkcji, śmiech na sali. Ciekawe kiedy oglosza upadłość, niby coś jedzie ale to nie to samo co kiedyś.......... Wolalem już goline. Konkretny chłop.

Zostaw merytoryczną opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

• Jak się pracuje w Duni Poland Sp.zo o?

Zobacz opinie na temat firmy Duni Poland Sp.zo o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duni Poland Sp.zo o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duni Poland Sp.zo o?

Kandydaci do pracy w Duni Poland Sp.zo o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duni Poland Sp.zo o