Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

obiektywny

Beznicku napisał 22.01.2020 r. Jak wygląda praca w laboratorium w Exalo? No i czy dobrze płacą? Niektórym ekstra dobrze w tym budynku; ale tym, którym powinni - nie. Ale to się niebawem zmieni.

obserwator

Kierownik Makoszczak jako fantazjujący plotkarz. Podczas rozprawy sądowej w pewnej chwili próbuje mnie przedstawić w krzywym zwierciadle typu" skuś baba na dziada".Mówi:elektryk był nieprzyjemny(!) w stosunku do kucharki wydającej posiłki na stołówce (przy Alei Powst.Wlkp).Na pytanie Sądu:na czym to zachowanie polegało Makoszczak nie udziela odpowiadzi!!! Po rozprawie pozwoliłem sobie zadzwonić telefonicznie na stołówkę i poprosić panie kucharki o wyjaśnienie. Żadna z pań nie potwierdziła wydumanej wersji Makoszczaka.

obserwator

Naprawdę masz naftowy matole ten ptasi możdżek pod kopułą.

@obserwator

Nie znam tego Makoszczaka ale już gościa lubię.Wylazłeś kiedyś z budy elektrykę na rampę lub do szybu zmienić lub pomóc chłopakom czy tylko siedziałeś na Go Worku i facebuku:)

@5555

Na pana insynuacje odpowiadam:zawsze pomagałem podczas rurowania otworu, rozładunku itp.Nawet spędziłem kilka nocy na stole wyciągając kliny kiedy młody narybek nafciarzy(młodsi o ode mnie o 30 lat synalkowie naftowych rodziców) zaniemógł z powodu...zbyt ciężkiej pracy.Kierownik wiertni Tom bagatelizował takie naganne zachowania i prowadził własną"politykę" personalną-brat łata i łata brata. Nie stawia się publicznie zarzutów nie znając faktów gdyż póżniej trzeba się nurzać we własnym wstydzie z powodu (usunięte przez administratora)

Lolo
@obserwator

Co to za czasy byly zeby (usunięte przez administratora) do szybu wpuszczac toz to wypadek murowany. Kable Tobie ciagac na przewozce a nie do szybu kliny.Nic dziwnego ze makoszczak mial na ciebie oko. Swojej roboty nie zna to w szybie chce sie wykazac. Zapamietaj sobie elektryczna zakalo szyb to miejsce pracy prawdziwych mezczyzn a nie placzacych maminsynkow :)

obserwator

Najpierw kierownik Makoszczak musiałby opuścić pilski gród(tutaj został rozszyfrowany) i pojechać do jakiegoś bantustanu lub bananowej republiki kolesiów.Najlepiej razem z pyszałkowatym doradcą Tomem.Mogliby tam rozwinąć produkcję płotów i grillów na cały świat.

Władze Pakistanu ogłosiły ,że wszyscy pasażerowie przybywający do Pakistanu muszą mieć kopie testu na covid 19 wykonanego najpóźniej 24 godziny wcześniej .Na teście musi być podane imię i nazwisko i numer paszportu w związku ze wzrostem zakażeń w Pk.

@5555

a jak sytuacja zagranica ???? jak nasze zalogi ? wracaja? zostaja? nie zazdroszcze !!!

@dolowy

Podobno parę osób odmówiło wyjazdu jak kombinowali wysłać ich przez Berlin,załogi z Pakistanu chcą wracać do kraju.

i co na to wladza?

@dolowy

Każe myć ręce i potwierdzać stany magazynowe:)

@5555

Jak zwykle decyzję podejmie PGNiG tak samo jak było kiedyś w przypadku ewakuacji z pewnego kraju.

J-23
@dolowy

Pewnie wyślą pocztą info ,że do dnia zakończenia pandemii przebywają w miejscach bez możliwości odbierania telefonów i dostępu do poczty:)

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Czy pracownicy Exalo w Pakistanie już mają plan jak wrócić do Polski?Wczoraj oficjalnie ogłoszono wzrost zachorowań o 135 przypadki w Pakistanie .

@1111

Będzie tak jak za starych lat w Libii czy Iraku ,praca dwa lata w końcu dorobią się dularów:)

Lucjan Rydel

Na liście nazwisk na prezesa Exalo pojawiła sie podobno bardzo mocna kandydatura pana-X. Przypomnijmy iż pan ten to w latach 90-tych XX wieku był zastępcą dyrektora ds. eksploatacji w PGNIG Oddział Zielona Góra. Tam gdzie w latach 2000-2006r dotychczasowy prezes Exalo był -Dyrektorem Naczelnym. Pan kandydat pełnił różne kluczowe funkcje w kilku spółkach m.in. w Zarządzie PGNIG .Ostatnio był prezesem spółki zajmującej się zakupem i dzierżawą sprzętu sportowego dla klubów fitness. Zastanawiające jest iż 04.02.2020r przestał pełnić funkcję prezesa zarządu w owej spółce. Rodzi się pytanie czy Zarząd PGNIG chce naprawdę zmian w zarządzaniu Exalo czy tylko zamienić jednego prezesa związanego z Zieloną Góra na drugiego też związanego z ZG. A przecież domniemany kandydat na prezesa w lipcu skończy 64 lata. Czy w tym kraju nie ma młodszych potrafiących zarządzać w Exalo ? Czy na tym ma polegać ta "dobra zmiana?". Powyższy tekst powstał na podstawie: rozmów pracowników Exalo Drilling , wpisów do Krajowego Rejestru Sądowego, wyszukiwarki Google.

tere fere
@Lucjan Rydel

No i bardzo dobrze, że będzie ktoś z Zielonej Góry, przynajmniej nastąpi kontynuacja rozwoju tej firmy. Szczęśliwym trafem wiodącym ośrodkiem jest Zielona Góra która od zawsze wyróżniała się najwyższym standardem wykonywanej pracy.

presley
@Lucjan Rydel

Piszesz "Na liście nazwisk" - to jak długa jest ta lista?

@tere fere

Czego najlepszym dowodem jest urządzenie Skytop pracujące w okolicach Sędziszowa Młp.Żarty się kogoś trzymają

abcd
@tere fere

Podobno niektóre dyrektory w Exalo mieli taką nieformalną grę - "kto więcej wyjeździ kilometrówki w kwartał i nikt się nie dopier..li" .Nagroda to 30 letnia North British-butelka za ok.1250 zł. Mam nadzieję że to był fake news.

No i chyba jednak nie (usunięte przez administratora)

@23456

To czekamy dalej

Tom

Chyba jednak Jurek uciekł...

@tere fere

Lokalny i firmowy patriotyzm to pozytywne zjawisko.Kłopot zaczyna się gdy przeradza się w zaściankowy.

obserwator

Kierownik Tom jako betonowy dyplomata. Jedną z ulubionych ripost szermierki słownej , którą często stosował podczas rozmów z pracownikami było cyt."nie ma takiej opcji".Często używał tego powiedzonka gdy nie potrafił jasno uzasadnić swoich pokrętnych decyzji. Nie potrafił posługiwać się rzeczowymi argumentami. "No to róbcie" z szelmowskim uśmiechem na twarzy mówił gdy chciał "zachęcić" pracowników do pracy.Lubił tęgo gęgać.

były
@obserwator

Czemu piszesz w czasie przeszłym, czyżby już Tom nie pracował w Exalo ?

Paulina

A dawno tam pracowałeś? Pytam, bo ciekawi mnie, jak obecnie pracuje się w Exalo. Jak za Twoich czasów było z warunkach zatrudnienia?

obserwator

Tak, duet zgrany.Dwa furmany.

były

Myślę, że do emerytury nie wybieli swego wizerunku , ten typ tak ma, najlepsze że mu z tym dobrze, a mniemanie o sobie ,że hej!

@były

Trafiłeś w punkt, zachowuje się jak Guliwer w krainie Liliputów.

@były

Tom ciężko pracuje teraz nad wybielaniem i ociepleniem swojego wizerunku "wodzowskiego" kierownika, karcącego nieprawomyślnie i niepokornie myślących pracowników. Być może też pilnie ślęczy nocami nad nowym rozwiązaniem konstrukcyjnym.....grilla na kółkach.

@były

To dzięki produkcji grilli z firmowego materiału na massie,od spawacza Ł.słyszałem o 16 szt. Posiada przecież liczną rodzinkę.

On
@obserwator

I liczne bliższe znajome.

@On

Pnie się w górę dzięki takim prezentom, również po "trupach" innych.

h

dobre

W najbliższych dniach Exalo czeka czas wielkiej próby związanej z pandemiom koronawirusa.W przypadku zakażenia członka załogi a nie będzie to trudne w czasach gdzie załogi śpią w hotelach i jeżdżą busami, cała wiertnia zostanie poddana kwarantannie.Zemści się teraz likwidacja kampów i inne oszczędności.Miej nas wszystkich w opiece.

Co tu taka cisza jak przed burzą.

W PGNiG już po burzy czas na exalo.

Ja nie

Obstawiam na kogoś z Orlenu

??

Minął miesiąc i burzy nie było

@??

Doczekasz się.

xxx

No i Prezesa już nie ma. Przydało by się posprzątać resztę tego bałaganu.

@xxx

A jest co sprzątać nie tak dawno temu wywalało się ludzi a teraz może was wywalą na zbity ........

Ccc
@3333

A kto to poprząta?

?
@Ccc

No właśnie.... w którym kierunku będzie teraz wiało ...

Red Butler
@?

Jak mawiał do załóg wiertniczych pewien klasyk z ulicy Kamionkowej z Zielonej Góry- "w każdej wiosce pod sklepem znajdzie się chętny do tej pracy,problemu ni ma"

obcy
@?

Na początku był wiatr od centrum kraju , potem z północy , póżniej od zachodu to teraz chyba od południa trzeba sie wichury spodziewać.

agent
@obcy

Wszystkie znaki na niebe i ziemi wskazują na Kraków

Już wszystko ustalone O szczegółach dowiesz się niedługo Jedno jest pewne KR rośnie w siłę a zachód teraz zostanie przetrzebiony

@1234

Kraków jak i Piła był równo przetrzebiony. Nawet jeśli ( jak plotka niesie ) (usunięte przez administratora) zostanie prezesem to raczej należy mu współczuć, że w pierwszym roku przy braku wierceń będzie się musiał wykazać wynikami, a nie myśleć życzeniowo, że południe urośnie w siłę. Poza tym proszę Państwa - jeśli w 7 lat od konsolidacji ktoś jeszcze myśli w kategoriach "lokalnych centrów" to gest lichockiej się należy.

obserwator

Jak to nie ma?Teraz będzie szlifował swój angielski.

@5678

Zielona Góra dała przykład {lokalnych centrów} ????

@5678

Ciekaw jestem czemu admin GW usunął inicjały jak w innych postach nawet pełnie imiona są podane?( Czyżby fizjoterapia w Kr była aż tak skuteczna:)) Czy litera M kojarzy się z pewnym Miśkiem?

To jeszcze niech sobie dobierze trzech gości z Krakowa to mu będzie łatwiej.( No chyba ,że PAD nie załatwi czwartemu stołka prezesa to czterech)

AAA
@54321

Bardziej z ZG. Przecież przez ostatnie 3 lata rządzili niepodzielnie w Exalo jak śpiewała Danuta Rinn „Orły, Sokoły, Herosi”- z Zielonej Góry

Witam Myślę ,że znajomość języków może się w życiu przydać.Mamy trudne czasy a podobno idą jeszcze gorsze .Nie wiadomo czy jutro rano obudzimy się a takim samym składzie.Każdy z nas powinien podszlifować bycie tzw. człowiekiem.Miłego dnia Wszystkim życzę i zdrowia.

@5555

@5555.Z chęcią odpowiedziałbym na pana post lecz dziwi mnie niezrozumiała interwencja admina, który ostatnio usunął cztery moje wpisy.Nie został po nich żaden ślad typu "usunięte przez administratora".A ja nie używam wulgaryzmów, nie hejtuję itp.Piszę tylko o tym co widziałem i słyszałem.Może jest to zwiastun ciężkich czasów, o których pan wspomniał.Pozdrawiam

M

Człowieku czym się ekscytujesz? Kwalifikacje Stanisława niekwestionowane, robotę znajdzie wszędzie- Ty zaś możesz jedynie popyskować tu na forum. Daj sobie spokój z takimi nienawistnym komentarzami.

@M

To powiedz mi kolego jakie to wysokie kwalifikacje ma Stanisław ,jakie prestiżowe uczelnie kończył , na jakich to nowoczesnych wiertniach był kierownikiem? ( słyszałem ,że IRI-750).Prawda jest taka ,że jak masz znajomości w obozie obecnie rządzącym to nawet miernota może zostać prezesem spółki Skarbu Państwa.Sam fakt oparcia firmy zajmującej się usługami wiertniczymi na dwóch ośrodkach o bardzo miernym znaczeniu na tym polu dowodzi jego wysokim kwalifikacją.Przekonaj tych setek pozbawionych środków do życia których zwolnił do jego geniuszu.

@M

Przeczytałem jeszcze raz post pana kasprzak25 i nie doszukałem się w nim cienia nienawiści. Polecam " M" coś co powinno panu uświadomić rolę konstruktywnej krytyki w naszym życiu" Krytykujący to nasi najlepsi przyjaciele, ponieważ pozwalają nam uświadomić sobie wady własnego charakteru, których należy się pozbyć.

aaaa

Jak tam podwyżki? bo we wszystkich firmach skarbu panstwa juz zatwierdzone, a w exalo...?

Polanin

A mam takie pytanie jak wyglądają zarobki w Exalo? Od Dyrektora w wzwyż?

Beznicku

Jak wygląda praca w laboratorium w exalo? No i czy dobrze płacą?

apud
@Beznicku

w jakim konkretnie labolatoium ? w Krośnie czy w Zielonej Górze ?

Beznicku
@apud

W Pile nie ma laboratorium?

apud
@Beznicku

No oczywiście, że niema, tam jest tylko siedziba zarządu i chyba dział kadr.

Dla tych co nie mają poczty firmowej

Szanowni Państwo, Informujemy, iż wraz z wynagrodzeniem za miesiąc maj 2016 r. ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zostanie wypłacone wyrównanie świadczenia finansowego z tytułu Świąt Wielkanocnych, pomniejszone o wysokość zaliczki wypłaconej w marcu 2016 r. Pozostałe świadczenia z ZFŚS będą wypłacane Pracownikom na bieżąco. Przypominamy, że podstawą wypłaty świadczeń z ZFŚS, jak również obowiązkiem wszystkich pracowników uprawnionych do korzystania z ZFŚS jest złożenie Pracodawcy „Oświadczenia o sytuacji materialnej, rodzinnej i życiowej, liczbie osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe oraz o dochodach uprawnionego i członków rodziny” na podstawie wzorów stanowiących załączniki do Regulaminu ZFŚS. Z poważaniem Wojciech Krupa Kierownik Działu Dialogu Społecznego

Toolpusher
@Dla tych co nie mają poczty firmowej

Gratuluję zakończenia pracy w Exalo i pozdrawiam serdecznie - Mariusz Polak

A po ile u was teraz stoi paliwko?????

1234- jesteś żałosny i tyle w tym temacie

@1234

5 zł z małym haczykiem za litr.Drogo .Lecz jak wiercenia pójdą pełną parą będzie taniej.

machamnik
@1234

już nie stoi, bo każdy się boi.

@obserwator

kto żałosny to żałosny......

@obserwator

hohoho uśmiałem się po pachy z żartu twego hohoho

@obserwator

Pomimo tego ,ze jestem ...jeszcze Kierownikiem Wiertni ,ma diesla to tankuje na Orlenie .Paliwo jakie dostarczają na wiertnie jest tak " dobre " ,że tylko stare Caty mogą je strawić.Ci co je tankują muszą się liczyć z remontami silników !!!

syk
@1234

ale autochtony do traktorów zawsze są chętni :)

@1234

To skoro tankujesz na Orlenie to po co się pytasz po ile paliwo. stoi.

@Obserwator

Tankujesz i nie patrzysz na ceny czy jak ?

@Obserwator

Jesteś naprawdę tak mało inteligentny czy udajesz że jie wiesz o co pytam???

@1234

na głupie pytania są głupie odpowiedzi

@obserwator

A co w nim takiego głupiego? Pytam o cenę i o proceder czy nadal taki istnieje

@1234

Jasne , że istnieje i rozkwita.Kierownicy wiertni o to dbają np.na massie.Kier.Tom.

@obserwator

Proponuję Wam ze swoją dyskusją przenieść się na inny komunikator. Użytkownicy odwiedzający ten wątek, chcieliby zapoznać się z aktualnymi informacjami dotyczącymi sytuacji wewnątrz Exalo Drilling w punktu widzenia pracowniczego. Interesujące będą też informacje na temat obecnie proponowanych warunków zatrudnienia na rozmowie kwalifikacyjnej. Mogę na Was liczyć?

@Anna

Proponuje Pani autocenzurę zamiast wolności słowa?

@Anna

ten wątek właśnie jest o tym bo nie licz że wżyjesz za sama pensje niektórzy z bonusów to nawet domy stawiają.... wieć powinno cię to interesować

@Obserwator

Niczego takiego nie proponowałam - musiałeś źle zinterpretować mój powyższy wpis. Uważam jedynie, że Wasze powyższe posty nie mają za wiele wspólnego z tym, z czym mieć powinny. Proszę Cię zatem, żebyś już skupił się na opisaniu nam Exalo Drilling jako pracodawcy, który jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw z sektora wierceń lądowych. Nie widziałam nigdzie, by umieszczali gdziekolwiek ogłoszenia o pracę. Może orientujesz się, czy w najbliższym czasie planują powiększyć swój zespół o nowych pracowników?

z ukosa
@Anna

Anno Ta firma jeżeli cos bierze na rynkach obcych to jedynie " ogony" . I nie widać zapału by te kawałki tortów podbierać, bo poco, przybyło by tylko kosztów , trzeba by było zainwestować, dopilnować standardów itp tylko poco.

z ukosa
@Obserwator

od samego patrzenia na totem ,ceny nie spadają ( narazie)

Mechanik

za 30L - 100zł

dieselek
@1234

A my na wiertni mamy super paliwko z orlenu właśnie

dieselek
@1234

KIEROWNIKU. W podstawówce uczyli, że znaki interpunkcyjne piszemy po wyrazie i spacja, a nie przed wyrazem.

ob.serwator
@Anna

jakie rozmowy kwalifikacyjne? Firma wiertnicza, a poszukują księgowych, speców od bezpieczeństwa, sprawozdawczości, beznadziejnych systemów obsługi SAP.... Fachowców zwolnili albo sami odeszli. A teraz CBŚ jeszcze sprząta jak się patrzy. Kiedy prezes?

Natalia
@ob.serwator

Zauważyłam, że w ostatnim czasie bardzo często wypowiadasz się na niniejszym wątku. To oczywiście dobrze, jednak byłoby jeszcze lepiej, jakbyś w swoich wypowiedziach poruszał tematy, które są ściśle związane z aktualnymi warunkami zatrudnienia w Exalo Drilling. Sam wspomniałeś, iż firma poszukuje nowych pracowników, chociażby do działu księgowości. I w związku z tym chciałabym Cię zapytać, czy pracodawca wymaga od kandydata wcześniejszego doświadczenia na danym stanowisku?

jaaaa
@Anna

Wiodący europejski.....przecież exalo nie ma takiej siły i inteligencji żeby BYĆ w europie, jest w polsce i na dzikim zachodzie - żadna to europa a już na pewno nie wiodąca... Niech zacznie wiercic od polski po hiszpanie to powiemy że jest w europie...ale gdzie tam do "wiodącego" ;)

Mariusz
@jaaaa

Każdy ma prawo mieć własne zdanie na ten temat. Dla Ciebie firma nie jest wiodąca, a dla innej osoby może być. Skupmy się raczej na warunkach zatrudnienia w firmie, gdyż po to stworzono to forum. Możesz dodać swoją opinię o tym jak postrzegasz pracodawcę i jeśli tam pracujesz to czy jesteś zadowolony z zatrudnienia? Chętnie o tym przeczytam.

m

jakies nowe bonusy???

Wojciech
@m

Przejrzałem aktualne oferty pracy, które dodała firma Exalo Drilling i zauważyłem, że poszukiwany jest pracownik magazynowy. Pracodawca wymaga od potencjalnego kandydata wykształcenia zawodowego oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych. W ogłoszeniu nie wspomniano nic o doświadczeniu zawodowym, dlatego też chciałem dowiedzieć się, czy nie pracując wcześniej na magazynie, można z powodzeniem aplikować na tę ofertę?

@Wojciech

A co w tym dziwnego? Masz uprawnienia na wózek składasz podanie i cię przyjmują.

ja to
@1234

A czy wózki widłowe nadal mają "tak duże" spalanie?????

@ja to

Normalne.

mechamnik
@Anna

Jakie zatrudnienie? Do pracy potrzebują nie wiertników nie w teren, a do biur do dyrekcji.... jedynie magazynier i elektromonter za psi grosz

mechamnik
@Mechanik

NIErządy się zmieniają, prezes się zmienił i zarząd (na gorsze) a cena od 12 lat ta sama!

s.a.

nadal można tankować?

Kunta Kinte

Ze wspomnień nafciarza. Rok 2016.Pracownicy z Zielonej którzy przyjechali na wiertnię do testów sprzedali ciekawa informację –" Prezes Exalo wraz z prezesem PGNIG-u Wożniakiem oraz podsekretarzem stanu ds. energii Piotrem Naimskim tworzyli grupę energetyków w byłej partii Kaczyńskich –Porozumienie Centrum. Staszek trzyma Wożniaka za gardło, i dopóki trzyma Woźniak będzie robił jak chce prezes". Wtedy była to ciekawostka,bardziej w kategoriach jaki to prezes ustosunkowany. Potem nastąpiły zwolnienia (w różnym kształcie) ponad 1200 osób. W 2019r wysłałem zapytanie w powyższej sprawie do Pana ministra Naimskiego. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.

Mobbing. Oddzial. W w Pile to prawdziwy popis władzy i jej nadużywania przy tym ukrywając swoje niekompetencje. Do zgłoszenia, jako ze łamany jest kodeks praxy Zgodnie z artykułem 94(3), paragrafu

@Anonim

Przecież w Exalo jest wewnętrzna procedhra antymobbingowa - zgłoś bo jasnk tam jest napisane jak to robić

Noris

Piła oko ale w zg same ruchacze na barbórkach dyrekcja wali swoje pracownicy źe gacie pękają.

ROBERTO
@Noris

Fakt coś słyszałem, że kiedyś na imprezie w Zielonej pobili męża pracownicy, ponoć kulturalna impreza była na przedmieściach oczywiście sami pracownicy bez osób towarzyszących i wiadomo po co się robi takie zabawy pewnie żonka pobitego nastawiła tyłek dla władzy. haha

Ciekawy
@ROBERTO

Już po barbórce 2019?? kasa była to i impreza powinna być zacna ;)

Ryży Bawół

Podobno nowy minister Aktywów Państwowych -Jacek Sasin chce szybko zmienić prezesa PGNIG. Ale jest duży opór. Podobno są nieprawidłowości w zarządzaniu spółkami -córkami PGNIG. Ludzie maja dość takiego zarządzania i jest dużo skarg na ich działania. Poleci dotychczasowy prezes PGNIG ,to poleci i prezes Exalo. Miejmy nadzieje że jak najszybciej !!!!! . Może nowa władza właścicielska wyjaśni sprawy takie jak np: -największej dyskryminacji w zatrudnieniu w dziejach Exalo w latach 2013-2017r-znana sprawa -kto odpowiada za zakup i pracę Mobilnego Systemu Wyparnego na Wronowie. Podobno straty dla Exalo z tego tytułu są b.duże. -sprawa ogromnych strat Exalo Ukraina -sprawa nie zapłaconych Safety Meetingów itd. Jeśli macie jakieś informacje mogące pomóc ministerstwu w wyczyszczeniu atmosfery wokół Exalo to podaje adres, piszcie prosto do ministerstwa : Minister Jacek Sasin Ministerstwo Aktywów Państwowych ul.Krucza 36 00-522 Warszawa

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.